ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by crvenkasti 19/6/2023, 21:34

Malo me boli s guzica s desne strane, pa sam se namjestio na stolici.

Jedna šlapa ispod stola mi je spala.

Ako pružim nogu da je dohvatim, bojim se da će me opet zaoboljeti guzica.

Ostat ću ovako još neko vrijeme, a onda ću vidjet.



crvenkasti

Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by crvenkasti 19/6/2023, 21:39

Jebote, htio sam napisati nešto, ono, totalno idiotski.

I sad, kad sam pročitao, vidim da je ispalo tri puta pametnije od onoga što veber i marcelus pišu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by zganci_i_jetrica 19/6/2023, 23:17

marcellus wrote:gle boli me kurac kaj će u centru zagreba zabranit jer tam ionak ne idem i nemam po kaj tam ić
Pa zar čak ni jedne subote u mjesecu, kad čedni muževi mole krunicu da se ne nosi minicu?  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by immortal 19/6/2023, 23:57

prckov wrote:WEF Calls for 75% Reduction in Private Car Ownership - Slay News

da, i elektricna vozila su ukljucena



The World Economic Forum (WEF) is calling on global governments to agree to new green agenda goals that will significantly reduce the number of cars that are privately owned by the public.
The WEF is pushing for a staggering 75 percent reduction in the private ownership of cars, including electric vehicles, by 2050.
Klaus Schwab’s globalist organization argues that most of the world’s population will be “urban” by 2050 and the public won’t be able to justify the need for a private car or the use of commercial air travel.
The WEF’s latest demand was exposed in a new report from the Wall Street Journal.
The WSJ found the goal buried in a WEF briefing paper released last month called “The Urban Mobility Scorecard Tool: Benchmarking the Transition to Sustainable Urban Mobility.”

to je to 
neće nam dozvoljavati
Putin je trebao biti predvodnik u sjebavanju te jebene ekipe ali je zasro
tu ekipu treba shebati
jer mijenjati će zakone i braniti ljudima normalu života
otimati, progoniti
već su počeli, biti će gore

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by prckov 20/6/2023, 14:50

immortal wrote:
prckov wrote:WEF Calls for 75% Reduction in Private Car Ownership - Slay News

da, i elektricna vozila su ukljucena



The World Economic Forum (WEF) is calling on global governments to agree to new green agenda goals that will significantly reduce the number of cars that are privately owned by the public.
The WEF is pushing for a staggering 75 percent reduction in the private ownership of cars, including electric vehicles, by 2050.
Klaus Schwab’s globalist organization argues that most of the world’s population will be “urban” by 2050 and the public won’t be able to justify the need for a private car or the use of commercial air travel.
The WEF’s latest demand was exposed in a new report from the Wall Street Journal.
The WSJ found the goal buried in a WEF briefing paper released last month called “The Urban Mobility Scorecard Tool: Benchmarking the Transition to Sustainable Urban Mobility.”

to je to 
neće nam dozvoljavati
Putin je trebao biti predvodnik u sjebavanju te jebene ekipe ali je zasro
tu ekipu treba shebati
jer mijenjati će zakone i braniti ljudima normalu života
otimati, progoniti
već su počeli, biti će gore

putin je desni tiranin, a ovi koji pokusavaju porobit zapad su lijevi tirani. Narod je izmedu, obe tiranije treba rjesit ili ce oni rjesit narod slobode i zivota

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


immortal likes this post

Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by marcellus 20/6/2023, 15:26

zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:gle boli me kurac kaj će u centru zagreba zabranit jer tam ionak ne idem i nemam po kaj tam ić
Pa zar čak ni jedne subote u mjesecu, kad čedni muževi mole krunicu da se ne nosi minicu?  :P

cringe pokušaj humora

_________________
Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by veber 20/6/2023, 19:05

marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:gle boli me kurac kaj će u centru zagreba zabranit jer tam ionak ne idem i nemam po kaj tam ić
Pa zar čak ni jedne subote u mjesecu, kad čedni muževi mole krunicu da se ne nosi minicu?  :P

cringe pokušaj humora
da nisi Li-Yen ti bi išao pomodarski.

lako se prepoznaš  u nekoj niši klečavaca.

bivši alkiči, pušači, članovi partije. većinom bez žena, drkađije.
odjednom otkrili vjeru, a većina ne zna oče naš.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by zganci_i_jetrica 20/6/2023, 22:54

marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:gle boli me kurac kaj će u centru zagreba zabranit jer tam ionak ne idem i nemam po kaj tam ić
Pa zar čak ni jedne subote u mjesecu, kad čedni muževi mole krunicu da se ne nosi minicu?  :P

cringe pokušaj humora
Deklariraju se čednima i mole se da se i žene tako oblače. Što ti je tu cringe:P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by mentalitet 20/6/2023, 23:00

prckov wrote:
prckov wrote:
AssadNaPodmornici wrote:pa kako sam objasnio Marcu na onoj drugoj temi. kada on govori "moj električni auto mene služi". je za sada. to je samo privremena tranzicija iz automobili, prema nema automobila.


pa naravno
i to ne samo automobila nego ni hrane koju hoces kad hoces
 a ni zivota, naime oni i dan danas u davosu govore o potrebi smanjnja ljudi na planeti
ova jedna veli idealno je 500 milijuna za zemlju
ono odrzivo


Ma shto ti je bog te jebo,treba podrzavati to jer mi smo se spasili u Australiji i USA .Shta fali da pobiju sve one chetnike,onda bi 'rvati mogli do Kragujevca da se shire i proizvode josh vishe zunzara da lete oko zapadnog shupka.Plus toga i Kinu i Indiju treba sravniti sa zemljom inache ce nas pojesti komunisti:::))Mislim ono ,to je sluzbena 'rvatska politika pa je treba slijediti bez pogovora.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by zganci_i_jetrica 20/6/2023, 23:13

veber wrote:
marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:gle boli me kurac kaj će u centru zagreba zabranit jer tam ionak ne idem i nemam po kaj tam ić
Pa zar čak ni jedne subote u mjesecu, kad čedni muževi mole krunicu da se ne nosi minicu?  :P

cringe pokušaj humora
da nisi Li-Yen ti bi išao pomodarski.
Salonska komunjara, 'oću reć: salonska desanka  :D
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1321
2021-06-05


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by mentalitet 20/6/2023, 23:28

prckov wrote:
immortal wrote:
prckov wrote:WEF Calls for 75% Reduction in Private Car Ownership - Slay News

da, i elektricna vozila su ukljucena



The World Economic Forum (WEF) is calling on global governments to agree to new green agenda goals that will significantly reduce the number of cars that are privately owned by the public.
The WEF is pushing for a staggering 75 percent reduction in the private ownership of cars, including electric vehicles, by 2050.
Klaus Schwab’s globalist organization argues that most of the world’s population will be “urban” by 2050 and the public won’t be able to justify the need for a private car or the use of commercial air travel.
The WEF’s latest demand was exposed in a new report from the Wall Street Journal.
The WSJ found the goal buried in a WEF briefing paper released last month called “The Urban Mobility Scorecard Tool: Benchmarking the Transition to Sustainable Urban Mobility.”

to je to 
neće nam dozvoljavati
Putin je trebao biti predvodnik u sjebavanju te jebene ekipe ali je zasro
tu ekipu treba shebati
jer mijenjati će zakone i braniti ljudima normalu života
otimati, progoniti
već su počeli, biti će gore

putin je desni tiranin, a ovi koji pokusavaju porobit zapad su lijevi tirani. Narod je izmedu, obe tiranije treba rjesit ili ce oni rjesit narod slobode i zivota

Vidish ,kako se fino slazete ti i ova tvoja ustashica.Moj savjet.Ako nisi jebo shtogod dugo ovu krmachicu mosh naguzit kad pozelish naravno ako ti se moze dic na takvu u blatu.Samo jeftinije ti je jebati tamo neku filipinku nego placati skupu kartu iz Australije do Hrvatske.Velish,ti si pravednik koji se bori samo za 'rvatska i katolichka prava a chim je pravoslavac ili musliman onda to treba pobiti kao Shhwab.Kontradiktoran si jarane i to mi smeta a ne smetash mi ti kao ljudsko bice.Ima josh pokvarenih kretena pa zive na ovome svijetu,zashto ne bi i ti?
Elem ,sada malo o desnim i lijevim.Pa zadnjem idiotu je jasno da je to sve smishljeno u istoj kuhinji kao i takozvana demokracija i da su sve ideologije sluzile i sluzit ce samo tim kuharima koji nas tjeraju da se koljemo izmedju sebe dok oni iz prikrajka tapshu ruchicama.Gledam sumit u St.Petersburgu i kako Putin oslovljava sa poshtovanjem sve one crnachke vodje koje zapad jebe vec stoljecima (uf jebo te zaboravio sam da ti mrzish i crnce) a i oni se prema njemu odnose sa poshtovanjem.Zashto?Pa jarane ne pate od bolesti od koje ti patish vec realno i logichno razmishljaju o svojoj buducnosti.Da se i Hitler tako ponashao kao Putin prema tim africhkim crncima ja bi ga branio i bio bi njegov sljedbenik.Ali vama 'rvatima ne dozvoljava vash gen da drugachije razmishljate od onoga kako su vas nauchili vashi didovi.Okani se chovjeche vishe tog lijevo-desnog to ne postoji nego samo zelja nekih elita kroz stoljeca da vladaju nad drugima i da ih pljachkaju i zive na guzove.Shvati ( i ne samo ti) da medju svim narodima ove planete postoje takvi ljudi koji se sluze svim i svachim pa i spinovanjem ,komunisti,kapitalisti,socijalisti,demokrati i ne znam sve koji kurac.Dakle jarane,postoje medju tim narodima i ljudi koji su dobri i pravedni i koji zele da zive od svoga rada i svojih ruku pa bi ti takvi ,(ako si i ti takav,) trebali biti blizi od tvojih 'rvata bez obzira na njihovu boju koze ili vjeru .Kada budesh takav i kada budesh pisao o Schwabu znat cu da si vjerodostojan i duzan poshtovanja.Ovako,prestani se sluziti onom sarajevskom lopovskom forom kad ulazi u pun bus i viche chuvajte se lopova da bi znao tko ima neshto vrijedno za ukrasti jer svi oni koji neshto imaju vrijedno u svojim dzepovima se odmah vataju za ta mjesta i tako pokazuju lopovu gdje treba da zavlachi ruku.Opet ti ponavljam ,nemam nishta protiv tebe osobno,ali imam protiv tvoga shanerskog mentaliteta kao shto imam i protiv kamenjarskog.


Evo informiraj se o Putinu iz americhkih izvora i od chovjeka koji zna i ima prave informacije a ne da ti tvoji australski anglosaksonski mediji ispiru taj mozak.


ANOTHER DELUSIONAL PROPAGANDIST — MEET OWEN MATTHEWS
https://sonar21.com/another-delusional-propagandist-meet-owen-matthews/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila  - Page 3 Empty Re: Klaus Schwab poziva na 75-postotno smanjenje privatnih vozila

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum