ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu - Page 2 Empty Re: Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu

Post by prckov 16/6/2023, 10:56

marcellus wrote:fakt čeking

Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu - Page 2 34725310


fact checkeri su pretpostavljam u pravilu leftardi

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu - Page 2 Empty Re: Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu

Post by mentalitet 17/6/2023, 00:44

prckov wrote:
mentalitet wrote:Nisu ti loshe teme ali kako sam ti vec davno napisao,morash se obratiti svojim hrvatima sa hrvatskim promashajima.Ili te mozda strah da te izopce iz chopora?:::)))Vidi Ringa,pravi sarajlija,ne jebe nikoga ,sve ti kaze u bobu pa se pushi koliko ocesh.E on je za mene pravi Hrvat a ne vi koji bi ni mim ni v rit.

vidi srbe sta je on sebi umislio, pa jesi ti sav srbo. Koliki idiot moras bit da ovo skockas sto si nasro
otkud ti uopce ideja da ti meni napises sta bi ja trebo ojebino bezvezna, pa jel ti znas da ja imam osjecaj da se trebam okupat kad s tobom komuniciram i takvim ljigavcima ko sto si ti. 
Uzalud cvilis smradu, nece vase sranje saprat to sto ima negativnih pojava na zapadu u odredenim krugovima. Uzalud se fatas za slamke pokusavajuci prikrit vase sranje jado jadni umjesto da muski priznas da ste jeli govna i jos uvjek jedete. 
Pa ti majmune imas cetnika za predsjednika a pises da se ja kao obratim hrvatima radi stvari koje nemaju veze sa hrvatima. 
Ok, evo za tvoju dusu, dragi hrvati izvinite se cetnicima sto su vam rusili gradove, ubijali i silovali sve sto su stigli i sto i dan danas imaju cetnika za predsjednika koji je u svemu tome aktivno ucestvovo. Izvinite im se sto im niste dali svoju zemlju na potezu potez vivovitica kavlobag, pa znate da oni vole krast tude. Izvinite im se ako nista zbog ovog ljigavog izmeta sto cvili iz amerike jer ste mu sunarodnjake koji su vas napali i ubijali na kraju napucali u traktore. Jer kad se izvinete on ce sam sebi stvorit sliku kako su u stvari koljaci koji su palili i zarili u nedavnom ratu u stvari dobri ljudi jer su srbi, pa ce smrad moc mirno spavat. Znate da on nemere osudit svog cetnika na vlasti jer je i sam cetnik pa pomozite covjeku, ono izvinite mu se. Uostalom zato se i dovlaci na hrvatski forum. I jos nesto srbo, ringo je glup ko kurac, otprilike ko i ti. Eto, ajd sad odjebi i nemoj mi se vise obracat, dobicu osip




Cuj jarane,ako me mislish uvrijediti onda me povrijedi svojom inteligencijom i chojstvom a ne glupim djetinjastim nazivima koji te svrstavaju time u skupinu ovih idiota sa foruma.Mislim ono ,jebo te zalosno je da makar zeru kreativnosti nisi pokupio od onog zajebantskog Sarajeva u kome si vjerojatno odrastao.Elem ,da ti kazem ,ja bi bio sretan da sam Srbin jer bi se imao chime kurchiti a i moji unuci da smo prvi digli pushku protiv Globalizma kao onomad protiv turaka,austro-ugara i schwaba. I sve te ugnjetivachke tvorevine deset puta jache od Srbije su nestale sa zemljopisne karte ove kugle zemaljske.Dakle idiote nepismeni,biti Srbin je biti ponosan.Ako si me vec zelio uvrijediti mogao si reci da sam Hrvat.E to bi me bash raspizdilo:::))No da predjemo sa tih osnovnoshkolskih "uvreda" i vratimo se na sushtinu problema.U pravu si kada kazesh da ja tebi ne mogu odredjivati shto i kako da mislish i tipkash .Slazem se u potpunosti sa time,samo si zaboravio da onda takva pravila koja sam izmishljash treba da vaze i za mene a ne samo za tebe.Vidish,po ne znam koji puta sam ovdje objashnjavao taj vash kamenjarski mentalitet (milion posto sam siguran da su te dotepli ili iz Duvna ili iz Livna u Sarajevo) koji mi je interesantan jer pomocu njega mogu bez pogreshke odrediti oklen ste.Ne bi ja imao nishta ni protiv tog mentaliteta dok ga upraznjavate u svojim kucama ali jebi ga forum je javno mjesto koga chitaju i oni naivni i ne pokvareni kao shto ste vi kamenjarci,pa onda radi vi njih moram vam se suprostaviti kao shto se ti suprostavljash LGB i Woke populaciji shto nemam nishta protiv ,dapache smatram da tako i treba.Samo jarane ,zaboravio si ili te mozda boli kurac ili mozda nisi sposoban da obuhvatish cijelu sliku dogadjaja tih anomalija koje su se rodile iz globalizma i onih protiv kojih se borish svim silama i to na engleskom jeziku i na forumu gdje vecina tvojih kamenjarskih istomishljenika ne zna ni beknut na tome jeziku ni par rijechi shto tebe ne sprechava da i dalje forsirash taj nachin i pristup problemima koje obradjujesh u svojim temama.Kakav zakljuchak iz toga mogu donijeti?Pa jednostavan i logichan poznavajuci vash kamenjarski mentalitet volish da se kurchish pred svojim choporom i pravish se vazan shto opet implicira da si kompleksash jer ako se vec borish protiv zla onda ne postoje Hrvati,Srbi,Indijanci,Muslimani nego postoje samo dobri i zli ljudi kojih ima ili je bilo i medju komunjarama,kojih ima medju svim narodima.Ako imash dakle neshto u sebi humano i ljudski pravo valjano onda su ti svi dobri ljudi tvoji bez obzira na naciju ili vjeru ili boju koze.a ako su zlochinci,pokvareni i na sve nachine negativni onda nisu tvoji pa taman da ti je i brat medju njima.Pokushavam tvome malom mozgu da objasnim shto je logichno a shto nije,shto se smatra ljudskim civilizacijskim dostignucem a shto ne no znam da je badava jer te je rodjeni caca i mater prvo trebala tome nauchiti dok si bio mali.U svojim upisima uvijek si protiv komunista ali si za Tudjmana koji je bio zeshci komunjara itd, da ne nabrajam.Dakle,tipichan si kamenjarski mentalitet kojemu ako je u njegovu korist neshto onda se slaze i sa djavolom i sotonom.E vidish ,upravo mi to ide na kurac i govori mi da si jedan obichni egzibicionista ,ljigavac i kvarnjak koji se zeli predstaviti kao neshto shto je dobro i humano.Jebi ga imash nesrecu shto si naletio na chovjeka koji te chita kao knjigu bez obzira na to shto pokushavash da ispadnesh svijetla tachka ,jarane ti si kako rekoh prevarant,egzibicionista i slabo glumetash i prodajesh te svoje jeftine jalijashke fore i fazone.Mozda neki i popushe pa te dozivljavaju kao anti komunistu,ali meni ne mozesh prodati ta muda pod bubrege zato shto vas kamenjarke poznam vishe nego shto ste i svjesni.Eto,fino sam ti objasnio sa jednostavnim rijechima pa se nadam da ce taj tvoj mali mozak moci shvatiti o chemu se radi.Ali da ponovim jer se bojim da ipak necesh shvatiti moju poruku,nemam nishta protiv tebe osobno kao niti protiv jednog jebenog idiota sa foruma ,ali imam protiv vasheg bolesnog mentaliteta da vam se netko mora isprichavatai za sranja koja ste sami napravili u bivshoj YU.Na kraju krajeva time se hvalite na ovom forumu kako ste protjerali 250.000 tisuca srba iz Hrvatske a kada se neki musliman iz BiH hvali da su oni protjerali ne znam koliko hrvata iz Bosne onda ti nije svejedno i pizdish i sikcesh kao zmija.Eto,meni je zao svakog chovjeka koji je zbog idiota morao promijeniti svoje prebivalishte ,pa sukladno tome zao mi je i tebe.dochim ja sam donio pravu odluku na vrijeme i otishao iz te tvoje vukojebine samovoljno.Samo se pitam zashto jarane ne ostade u Hrvatskoj?Pa vece budale od tebe su tamo stekle svoju imovinu pljachkom i otimachinom nego shto si yi stekao u toj Australiji.Mogao si i ti,i biti "svoj na svome"kao vecina vas 'rvata.I da ti kazem,dok god sam ovdje uzet cu si pravo da ti odgovorim na tvoje idiotarije osim kad prestanesh tipkati jer nisam toliko bolestan kao neki ovdje da sam sa sobom razgovaram,pa ti dobivaj ospice kake god hocesh i fakat si u pravu (metaforichki recheno) okupaj se kad zelish samnom polemizirati,naravno i tu laloku operi dobro u rakiji:::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu - Page 2 Empty Re: Twitter-ov bisi poglavica za povjerenje i sigurnost koji je cenzurirao informacije o Hunterovom laptopu glavni govornik na internacionalnom "fact checking" samitu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum