ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemci u Cacak dolaze

Go down

Nemci u Cacak dolaze Empty Nemci u Cacak dolaze

Post by Serbinho-3 14/6/2023, 20:22

Nemci u Cacak dolaze 124086489564898c428b995106868554_w640


https://www.b92.net/biz/vesti/srbija/sve-je-najavljeno-stizu-u-srbiju-poznati-detalji-2350603
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemci u Cacak dolaze Empty Re: Nemci u Cacak dolaze

Post by Serbinho-3 14/6/2023, 20:23

Autoindustrija. Ekonomija je bitna. Nesto se desava.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemci u Cacak dolaze Empty Re: Nemci u Cacak dolaze

Post by mentalitet 14/6/2023, 21:49

Serbinho-3 wrote:Autoindustrija. Ekonomija je bitna. Nesto se desava.

Kako to da ni jednu fabriku nisu otvorili u Hrvatskoj?Nisu schwabe ni toliko glupe.Prvo su germanizirali ove 'rvate sa kamenjara koji im sada istjeruju iz Hrvatske prave hrvate pa je vec skoro pola sposobne radne Hrvatske otishlo u Njemachku gdje ce se asimilirati vec u drugoj generaciji plus toga njihova djeca ce raditi i chistiti schwapske guzice.Schwabo je prorachunat do kosti i kod njih nema nishta sluchajno.Evo recimo samo jedan primjer koji sam ja osjetio na svojoj kozi.Nakon osnovnog obrazovanja ako nemash dobre ocjene ne mozesh ici u gimnaziju nego samo na neki zanat ili radnik u proizvodnji zato shto se samo iz gimnazije moze ici dalje na studije a iz ove druge shkole ne mozesh.Barem je tako bilo u moje vrijeme pa moj sin koji je imao najbolje ocjene nije mogao ici u gimnaziju a razlog je bio da su vec sva odjeljenja bila popunjena shto je bila laz i prevara.Kada sam im to predochio oni su me opet slagali ali su mi rekli da me vjerojatno odjebu da moze ici u gimnaziju koja je bila 10 km udaljena od kuce na shto sam ja pristao.Schwabe su i dalje fashisti u bijelim rukavicama jer su kroz zakone uvili to u neku samo njima poznatu demokraciju pa sprechavaju sposobne i pametne da idu dalje dok su glupi ameri to dozvolili jer bez nove pameti ne bi ni opstali.Jebo te ,o schwapskoj diskriminaciji bi mogao napisati knjigu,chak sam donio ovdje i neka dokumenta koja to potkrepljuju.Ochi o njima mi je otvorila jedna zidovka koja je prezivjela Holokaust koja je kao dijete bila spashena od rusa iz logora.Ona je ostala zivjeti u Njemachkoj i bila je uchiteljica pa je imala direktan kontakt sa njihovim "novim" sistemom shkolovanja koji je u svojoj srzi ostao fashistichki i diskriminatorski.Napisala je knjigu o tome koja se zove "Ovo nije moja domovina",nakon toga se preselila u Ameriku.Josh uvijek imam tu knjigu na schwabskom u svojoj kucnoj biblioteci.

Godinama na forumima govorim hrvatima da su schwabe njihovi najveci neprijatelji ali ajd ti dokazi budalama jer su im izaprali ono malo mozga shto imaju ,to je isto da danas kazesh ukrajincima da su najveci njihovi neprijatelji anglo saksonci.Pametnom chovjeku kazesh istinu potkrijepljenu chinjenicama i on odmah shvati ali idiotu mozesh govoriti istinu potkrijepljenu chinjenicama milion puta taj nece shvatiti zato takve i treba ostaviti da se strmopizde u ponor zauvijek.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Nemci u Cacak dolaze Empty Re: Nemci u Cacak dolaze

Post by Serbinho-3 14/6/2023, 22:51

HR zasto nece, ne znam. Srbija, hoce. Zasto, ne znam.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemci u Cacak dolaze Empty Re: Nemci u Cacak dolaze

Post by Serbinho-3 14/6/2023, 23:20

Srbija ima Ugovor sa Kinom, Rusijom, ostalima, verovatno je i TITO od Merkelove igrac i preko njega kontrolise. Svi rade za nekoga. Nemackih kompanija je dosta uslo a niko im nije rekao ni Danke Deutschland.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26521
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nemci u Cacak dolaze Empty Re: Nemci u Cacak dolaze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum