ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 18:18

Kev kev kev. Samo prdite u prazno. Normalno da će Britaniaj poslat jer ako Rusija pobijedi britanska imperija je izgubila. Kev kev kev mali psiću.

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Napadne drugu državu i onda prijeti drugim državama šta će joj doći pomoć da izbace okupatora. E svašta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 18:19

Bivši ruski predsjednik i bliski saveznik Vladimira Putina Dmitrij Medvedev na Telegramu je zaprijetio hipersoničnim napadima, nakon što je nekadašnji glavni tajnik NATO-a Anders Fogh Rasmussen u intervjuu za Guardian upozorio da bi članice NATO-a mogle razmjestiti trupe u Ukrajinu. Medvedev je krenuo s kritikom Rasmussena, nazivajući ga neinteligentnom osobom koja je potpuno izgubila razum.

"Je li itko od vas pitao stanovništvo tih zemalja? Tko od njih želi rat s Rusijom? Očito podržavate ideju hipersoničnih napada na Europu, zar ne?

A što Uncle Sam (SAD) misli o svemu ovome? Ovo će svakako utjecati i na njih", zaprijetio je Medvedev, koji trenutno obnaša dužnost zamjenika predsjednika ruskog Vijeća sigurnosti.

"Ovo je upravo primjer onoga što se događa kada postanete savjetnik pohlepnim gnjidama poput korumpiranih nacista", objavio je Medvedev na Telegramu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 18:26

Za Britance se već zna da su u Ukrajini jer oni bombarderi SU-24 ukrajinskih zračnih snaga nisu napuštali teritorij Ukrajine a netko je tim bombarderima ugradio nosaće i kabele i elektroniku za nošenje i ispaljivanje Olujnih sjenki koje im je dala Velika Britanija.

Tako nešto ( to osposobljavnje ukrajinskih bombardera SU-24 ) nisu mogli napravit nekakvi uličari nego jedino tehničko osoblje osposobljeno za te stvari a to su jedino pripadnici britanske vojske ( eventualno i francuske al Briti su ti tj njihovo miniostarstvo obrane je dalo te Olujne sjenke dakle njihovo je ), dakle drugim riječima i prevedeno: britanska vojska je već u Ukrajini.

Medvedev napuši se ti kurca lipo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 18:34

Za one koji ne znaju sad slušajte pažljivo:

To šta neka država koja je članica NATO-a želi poslati svoju vojsku negdje to ne znači da je to i NATO operacija jer se za tako šta trebaju složiti i ostali. Orban će ovo blokirat.

Ona briselska podguzica kod nas na vlasti se lakta tamo oko Ukrajine da dobije poene kod svojih šefova u Briselu. Tija nam je uvalit ovdje u Hrvatskoj obuku Ukrajinaca a to je na neki način britanska šema da rat rašire na druge države pa ih uvuću u taj sukob. Kako je ukrajinsko ministarstvo vanjskih poslova poslalo diplomatu na Komšićevu inauguraciju a na poziv samog Komšića da im bude gost ja san to zablokira. Eno im tamo Bosna pa nek idu kod Komšića na vojnu obuku. Imaju i oni vojne poligone pa traži njega kad ti je toliko drag da ti obućava ukrajinsku vojsku.

Sad mi je taj isti Plenkovic i nejgova ljevičarska agenda digla tlak s onom dječicom iz Afrike s tvrdnjom kako oni imaju hrvatsko državljanstvo po zakonu a nemaju jer su dali krive dokumente u matičnom uredu i to ova država skriva a očito i ljevičarska agenda u Briselu pomogla i to im je kao neka šema da trpaju u Europu sve i svašta.

Sad će taj Plenkovic dobit masu imigranata pravo u Zagreb i cijela ova zona od Grčke do Austrije bit će preplavljena migrantima i Ukrajina i ciljevi anglosaske imperije će im biti zadnja briga.

AJ BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by mentalitet Thu 8 Jun - 18:46

RayMabus wrote:Kev kev kev. Samo prdite u prazno. Normalno da će Britaniaj poslat jer ako Rusija pobijedi britanska imperija je izgubila. Kev kev kev mali psiću.

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Napadne drugu državu i onda prijeti drugim državama šta će joj doći pomoć da izbace okupatora. E svašta.


Mislite da se zajebava? E tukci glupi ili ne poznajete ruse illi ste toliko otishli u pichku materinu sa logikom da se sada chudite takvim prijetnjama.Chuj,godinama me jebesh u zdrav mozak i upozoravam te da se smirish i ne shirish tu svoju mafijashku organizaciju (NATO) oko mojih granica jer znam koja vam je konachna namjera.Trpe 14 god. ubijanje njihovog naroda u toj jebenoj fashistichkoj zemlji ,a samo su trazili poshtivanje ljudskih prava kojim se zapad toliko ponosi.I shto ce uraditi? Da sam na mjestu Putina vec bi davno sravnio Europu sa zemljom a posebno Njemachku koja je izvor svog zla bila i ostala .Rokno bi im par hipersonichnih bez nuklearnog punjenja da im pokazem i dam zadnju shansu da se smire i uvuku rep pod guzicu,ako to ne bi djelovalo bez ikakve griznje savjesti roknuo bi diljem Europe po svim glavnim gradovima atomske istovremeno i tako unishtio ljudsko smece zauvijek.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 18:49

Pa ja se nadam da se ne zajebava.

Veselim se rokanju Londona ako će ovi poslat svoje trupe u Ukrajinu. To me veseli.

Tv program i kokice.

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima 2Q==
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by mentalitet Thu 8 Jun - 19:13

[quote="RayMabus"]Pa ja se nadam da se ne zajebava.

Veselim se rokanju Londona ako će ovi poslat svoje trupe u Ukrajinu. To me veseli.

Tv program i kokice.

Ja se ne bi veselio nichijoj tragediji a kamo li da bih mogao to gledati uz kokice i kad bi htjeo jer tada jarane vishe nece biti ni TV prenosa a kamo li interneta.Plus toga bilo bi mi zao onih nevinih ljudi koji ni kreivi ni duzni placaju cijenu svojih elita.Kada bi moglo kako izabrati te ljude i staviti pred zid onda bi mozda i mogao uzivati u kokicama iako ih rijetko jedem jer su nezdrave.Zar ti mislish da bi ti ostao poshtedjen?Chak ni ja ovdje u USA se vishe ne bi osjecao sigurno.Jedini narod koji bi mozda imao shanse da prezivi je ruski narod koji vec ima sve u rezervi u sluchaju atomskog rata a na zapadu to imaju samo elite.Mada ,milion puta sam napisao da zivot nakon atomskog rata ne vrijedi ni pishljiva boba osim za zohare tako ako bi se to vec desilo bolje da poginem u prvom naletu.Koliko vidim iz vasheg pisanja ovdje ,vi niste uopce svjesni shta bi vam se moglo dogoditi i mislite da je to samo neka igrica na P.C.




_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:17

Pa nije to tragedija. Di ti vidiš tragediju ?

Tko pošalje trupe rokneš ga hipersoničnom raketom. Di je tu po tebi tragedija ? 

Tko pošalje trupe dobije hiper soničnu raketu u glavu. Šta je tu tragično ?

Ja tu vidim božansku pravdu. A pošto sam ja anđeo Pravednik onda: U čemu je problem pošto ga ja ne vidim ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by mentalitet Thu 8 Jun - 19:29

RayMabus wrote:Pa nije to tragedija. Di ti vidiš tragediju ?

Tko pošalje trupe rokneš ga hipersoničnom raketom. Di je tu po tebi tragedija ? 

Tko pošalje trupe dobije hiuper soničnu raketu u glavu. Šta je tu tragično ?

Ja tu vidim božansku pravdu. A pošto sam ja anđeo Pravednik onda: U čemu je problem pošto ga ja ne vidim ?

Hipersonichna ima efekat atomske zbog svoje kinetichke energije koju zbog svoje brzine oslobadja u trenutku eksplozije.Znachi bilo bi ubijeno dosta nevinih ljudi.A svaki ubijeni nevini chovjek je tragedija za drugog chovjeka koji vjeruje u neka civilizacijska pravila,etiku,moral i ostalo sht nas odvaja od zivotinja.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 19:31

Ajde čedo vozi.

Ako Britanija misli poslat vojne jedinice tamo tj njihova vlada sretno im.

Ako će Rusija zbog toga gađat London sretno i njima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by mentalitet Thu 8 Jun - 19:57

RayMabus wrote:Ajde čedo vozi.

Ako Britanija misli poslat vojne jedinice tamo tj njihova vlada sretno im.

Ako će Rusija zbog toga gađat London sretno i njima.

Idiote idiotski.Znachi,ako je Hrvatska vlada poslala oruzje Ukrajini onda sretno hrvatima sa hipersonichnom.Mada iskreno ,kada bi se moglo nekako vas 'rvatskih idita skupiti na jedan otok i reci rusima e tu gadjaj ne bi mi ni trepavica trepnula od sazaljenja,naprotiv uzivao bi u kokicama iako mi se gade.::::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 20:02

Nije reka oružje nego tko pošalje trupe majmune.

Normalno da im ih neću poslat.

Eno im Komšić pa neka im ih on šalje. :aw
RayMabus
RayMabus

Posts : 175685
2014-04-11


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by michaellcmacha Thu 8 Jun - 20:12

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Pa ja se nadam da se ne zajebava.

Veselim se rokanju Londona ako će ovi poslat svoje trupe u Ukrajinu. To me veseli.

Tv program i kokice.

Ja se ne bi veselio nichijoj tragediji a kamo li da bih mogao to gledati uz kokice i kad bi htjeo jer tada jarane vishe nece biti ni TV prenosa a kamo li interneta.Plus toga bilo bi mi zao onih nevinih ljudi koji ni kreivi ni duzni placaju cijenu svojih elita.Kada bi moglo kako izabrati te ljude i staviti pred zid onda bi mozda i mogao uzivati u kokicama iako ih rijetko jedem jer su nezdrave.Zar ti mislish da bi ti ostao poshtedjen?Chak ni ja ovdje u USA se vishe ne bi osjecao sigurno.Jedini narod koji bi mozda imao shanse da prezivi je ruski narod koji vec ima sve u rezervi u sluchaju atomskog rata a na zapadu to imaju samo elite.Mada ,milion puta sam napisao da zivot nakon atomskog rata ne vrijedi ni pishljiva boba osim za zohare tako ako bi se to vec desilo bolje da poginem u prvom naletu.Koliko vidim iz vasheg pisanja ovdje ,vi niste uopce svjesni shta bi vam se moglo dogoditi i mislite da je to samo neka igrica na P.C.



koji si ti kreten to nisu istine... pa odi tu gdje živiš majmune nepodojeni i pitaj ljude boje li se nuklearnog rata, u smislu da bi ih rusija mogla gađati nuklearnim bombama zbog postupaka njihove vlade... odjebat će te samo tako i stjerat u tri pičke materine tako mutava... alo debilčino pa nisu svi narodi pičke kao što je tvoj srpski narod i ti uključujući.... što ti misliš da su engleski kraljevi, francuski kraljevi, njemački carevi, turski sultani prisilno novačili milijune ljudi od kojih su stotine tisuća krvarile i ginule na bojnim poljima... vi ste pizde jednom po pizdonu dobili prije 600 godina i od onda samo bježite i sakrivate se i očekujete da netko drugi za vas gine, ne bi ni devedesete krenuli divljati da niste računali da ste desetorostruko vojno jači i da ste uspjeli one koje ste napalirazoružati skroz.... jebo vas taj glupi rus koji je nekim čudnim mentalnim zaokretom počeo vas kopirati i raditi slična sranja, sve misleći da ga se svi boje... al u kurcu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by michaellcmacha Thu 8 Jun - 20:19

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ajde čedo vozi.

Ako Britanija misli poslat vojne jedinice tamo tj njihova vlada sretno im.

Ako će Rusija zbog toga gađat London sretno i njima.

Idiote idiotski.Znachi,ako je Hrvatska vlada poslala oruzje Ukrajini onda sretno hrvatima sa hipersonichnom.Mada iskreno ,kada bi se moglo nekako vas  'rvatskih idita skupiti na jedan otok i reci rusima e tu gadjaj ne bi mi ni trepavica trepnula od sazaljenja,naprotiv uzivao bi u kokicama iako mi se gade.::::)))
ma bez brige i mi bi tebe zajedno sa četničkom klošarijom iz šljivara rado vidjeli kako se crvaš, za tebe i crvenkastog uistinu šteta što niste dolijali onomad, ali ima još vremena, možeš ti i u americi fasovati... dovoljno je samo da se tvoji podaci proslijede američkim sigurnosnim službama... nisu ni oni već dugo imali konc logore... a i vi ste očito zaboravili da ste zbog napadanja države i podržavanja napada, u kojoj ste mirno živjeli.... već jednom zaglavili...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by mentalitet Thu 8 Jun - 20:35

michaellcmacha wrote:
mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ajde čedo vozi.

Ako Britanija misli poslat vojne jedinice tamo tj njihova vlada sretno im.

Ako će Rusija zbog toga gađat London sretno i njima.

Idiote idiotski.Znachi,ako je Hrvatska vlada poslala oruzje Ukrajini onda sretno hrvatima sa hipersonichnom.Mada iskreno ,kada bi se moglo nekako vas  'rvatskih idita skupiti na jedan otok i reci rusima e tu gadjaj ne bi mi ni trepavica trepnula od sazaljenja,naprotiv uzivao bi u kokicama iako mi se gade.::::)))
ma bez brige i mi bi tebe zajedno sa četničkom klošarijom iz šljivara rado vidjeli kako se crvaš, za tebe i crvenkastog uistinu šteta što niste dolijali onomad, ali ima još vremena, možeš ti i u americi fasovati... dovoljno je samo da se tvoji podaci proslijede američkim sigurnosnim službama... nisu ni oni već dugo imali konc logore... a i vi ste očito zaboravili da ste zbog napadanja države i podržavanja napada, u kojoj ste mirno živjeli.... već jednom zaglavili...

Sve vas "velike" rvate sa ovog foruma kompletno po mogucnosti do treceg koljena kako rekoh na neki otok koji nije nastanjen da vas pogodi jedna ruska hipersonichna jer bi tako bilo manje shtete za normalne hrvate.Vjeruj da ni trepnuo od zalosti ne bih jer nichim ne zasluzujete neku sucut zato shto ste bica nizeg ranga (Eto sad malo fashistichkih metoda da bolje razumijete jer u mozgu mjesto sive mase imate krechnjak )

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by sitting_bull Thu 8 Jun - 20:55

opet se proruski čedo usplahirio.

rusi su ovaj rat u ukrajini već izgubili, ali to ne žele priznati.
poslije ovog uništavanja brane jasno je kako su u kurcu i panici i kako je netko u ruskom vrhu izmaknuo kontroli i naredio uništenje.
pitanje je je li odabrao baš dobar trenutak jer će se sad do jeseni voda vratiti u korito dnjipra i onda se otvara južna fronta duž cijelog toka rijeke. istovremeno su ukrajinci dobili na vremenu da se opskrbe oružjem i tehnikom i da obuče vojsku koja će se aktivirati uz dnjipro.

medvedev i njegove prijetnje?
panika, guza cvika glave čavlima pa prdi na usta kao i uvijek kad rusi nešto zaseru, ili im postane gusto.

rusofilski srbo i njegove želje o uništenju hrvata ne iznenađuju. nažuljali guzicu na traktorijadi pa čeznu za osvetom jer su im hrvati krivi što su dobili po pički.
da ste sjedili u srbiji ne bi se drndali na traktorima, a da ste imali pameti ne bi nikada ni započeli ratni pohod na hrvatsku i bosnu.
je, ostale su vam traume i za njih ste si sami krivi. svakome prema zasluzi, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

michaellcmacha and Šandor Winnetou like this post

Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by mentalitet Thu 8 Jun - 21:23

sitting_bull wrote:opet se proruski čedo usplahirio.

rusi su ovaj rat u ukrajini već izgubili, ali to ne žele priznati.
poslije ovog uništavanja brane jasno je kako su u kurcu i panici i kako je netko u ruskom vrhu izmaknuo kontroli i naredio uništenje.
pitanje je je li odabrao baš dobar trenutak jer će se sad do jeseni voda vratiti u korito dnjipra i onda se otvara južna fronta duž cijelog toka rijeke. istovremeno su ukrajinci dobili na vremenu da se opskrbe oružjem i tehnikom i da obuče vojsku koja će se aktivirati uz dnjipro.

medvedev i njegove prijetnje?
panika, guza cvika glave čavlima pa prdi na usta kao i uvijek kad rusi nešto zaseru, ili im postane gusto.

rusofilski srbo i njegove želje o uništenju hrvata ne iznenađuju. nažuljali guzicu na traktorijadi pa čeznu za osvetom jer su im hrvati krivi što su dobili po pički.
da ste sjedili u srbiji ne bi se drndali na traktorima, a da ste imali pameti ne bi nikada ni započeli ratni pohod na hrvatsku i bosnu.
je, ostale su vam traume i za njih ste si sami krivi. svakome prema zasluzi, ne?

Chuj polupismeni konjoslave,na tvom avataru i nemash pojma prema chemu je ta sablja uperena tako da vjerojatno isto se kuzish u ruse i ovaj rat koji oni vode protiv zapada i ukrajinskih fashistichkih satrapa koje su glupe zapadne korisne budale do poslednjeg dok ne zagnoji rusku zemlju koja nikad i nije bila ukrajinska a ne protiv ukrajinskog naroda.Dakle,idiote polupismeni ispranog mozga prije 14 godina u jednoj europskoj drzavi su srusili demokratski izabranu vlast i instalirali banerovce tvrdeci da je to demokratski.Rusi su im govorili fino,ljudi ne zajebavajte se a oni su mislili,ma shta ce nama ta niza rasa pa su rusi iskorachili i jebali mater zauvijek glupim anglosaksonsko germanima koji se vishe nikada nece oporaviti od ovoga rata jer su mislili da glupi rusi nemaju dovoljno vojnih resursa za vodjenje rata mada se pokazalo da upravo tvoj jebeni zapad koji ti je dobro izaprao varikinom taj tvoj glupi mozak nema vishe municije za vodjenje rata osim za par dana,tako da ste jebeno ranjivi ako se Rus naljuti mada ima josh strpljenja sa vama.Hrvatska je idiote u NATO paktu,znachi potencijalna meta.Zamisli samo da ameri poshalju nosach zrakoplova u Jadran i ovi poshalju jedan Posejdon te ga kresnu kod Visa.Ode Dalmacija ali i Italija u sto pizdi materinih.Naravno da vashe idiotske glave josh uvijek misle da je to nemoguce.A fino vam ljudi govore, daj se malo uredite i civilizirajte jer ako to ne uchinite izbrisat cemo vas sa lica zemlje.

Pogledaj samo kako stoji Amerika,pa jebo vas bog glupi,bremzajte malo inache odoste u sto pichki materinih.Kaj ste vi 'rvati neke kamikaze::))

US munition stock pile….

https://www.zerohedge.com/geopolitical/us-munitions-stockpile-too-low-defend-war-over-taiwan



US debt clock

https://www.usdebtclock.org/

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5028
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima Empty Re: Medvedev zaprijetio Europi hipersoničnim napadima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum