ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoka Milanović diže revoluciju

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Zoka Milanović diže revoluciju - Page 4 Empty Re: Zoka Milanović diže revoluciju

Post by Guest Wed 27 Jan - 15:11

Hohoho,  tak su ISILovci bili nadobudni, pa ih eno, šehidi su jer su ih Kurdkinje malo posprejale.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka Milanović diže revoluciju - Page 4 Empty Re: Zoka Milanović diže revoluciju

Post by n_razbojnik Wed 27 Jan - 15:15

upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Totenkopf wrote:taj bi rat potrajao par sati ...
48 sati.. 

treba neko vrijeme dok preuzmeš institucije vlasti(vojsku i policiju, 80% ljudi su tamo potomci branitelja ili rodbina branitelja ili patrioti), a onda dok organiziraš spiskove koga treba pokupiti, organiziraš odmah "para milicije" koje bi obavile "prljavi posao", dok ih pohvataš, i par ljudi bi pružilo otpor, tipa ova umjetnica bi pucala iz zračne puške na specijalca u teškom oklopu, našlo bi se i par takvih fanatika, 48 sati bi trajao građanski rat između fašista i antifašista
Hehehe, pa za koji klinac ste onda šonje i mlakonje na ovom forumu? Ja vas jedna potučem do nogu, a kaj bi vam Zoki napravil, ne bi bilo humano.
ajde asu okani me se , nemoj da te moran opet na ignore
Joj, Joda, nismo ni započeli fight a ti već imaš stav, Medo ja bi ti se predo :clown  Evo, šonje i mlakonje ste, koji nemrete na kraj izać s jednom ženom. 👅
ma lol, kako neshvaćaš da me ne interesiraš malo za podjebavanje :D ali ok :D
lol! pozivaš na revoluciju, a nemaš snage ni za forum.
ti nisi prijetnja za revoluciju, ti eventualno možeš biti drugarica za razonodu i opuštanje kontra-revolucionarima
jest, ako si za taku vrstu nastranosti  santa
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Zoka Milanović diže revoluciju - Page 4 Empty Re: Zoka Milanović diže revoluciju

Post by Guest Wed 27 Jan - 15:20

n_razbojnik wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Eva wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Totenkopf wrote:taj bi rat potrajao par sati ...
48 sati.. 

treba neko vrijeme dok preuzmeš institucije vlasti(vojsku i policiju, 80% ljudi su tamo potomci branitelja ili rodbina branitelja ili patrioti), a onda dok organiziraš spiskove koga treba pokupiti, organiziraš odmah "para milicije" koje bi obavile "prljavi posao", dok ih pohvataš, i par ljudi bi pružilo otpor, tipa ova umjetnica bi pucala iz zračne puške na specijalca u teškom oklopu, našlo bi se i par takvih fanatika, 48 sati bi trajao građanski rat između fašista i antifašista
Hehehe, pa za koji klinac ste onda šonje i mlakonje na ovom forumu? Ja vas jedna potučem do nogu, a kaj bi vam Zoki napravil, ne bi bilo humano.
ajde asu okani me se , nemoj da te moran opet na ignore
Joj, Joda, nismo ni započeli fight a ti već imaš stav, Medo ja bi ti se predo :clown  Evo, šonje i mlakonje ste, koji nemrete na kraj izać s jednom ženom. 👅
ma lol, kako neshvaćaš da me ne interesiraš malo za podjebavanje :D ali ok :D
lol! pozivaš na revoluciju, a nemaš snage ni za forum.
ti nisi prijetnja za revoluciju, ti eventualno možeš biti drugarica za razonodu i opuštanje kontra-revolucionarima
jest, ako si za taku vrstu nastranosti  santa
to je za kontra revolcionare, tamo je ekipa pedera itd, pa će izjebati mladog nemanju u dupe prije nego ih ustaše pokupe i odvedu na goli otok :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka Milanović diže revoluciju - Page 4 Empty Re: Zoka Milanović diže revoluciju

Post by Guest Wed 27 Jan - 17:32

Još mu nije dosta sramoćenja? Nek pusti nove, sad su oni na redu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoka Milanović diže revoluciju - Page 4 Empty Re: Zoka Milanović diže revoluciju

Post by Ringo10 Sat 30 Jan - 12:27

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Ringo10 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
Ringo10 wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:kako rekoh rat fašista i antifašista bi trajao 48 sati.. taman će Zoki koji je uteka 91-95, i ona umjetnica sa zračnom puškom, i platforma 112, i mladež SDPa, i Radnička Fronta stati protiv branitelja, njihovih familija, simpatizera, navijačkih skupina.. u takvom građanskom ratu "ustaša protiv antifašista", rat bi trajao 48 sati, koliko bi trebalo desničarima da ove lociraju i transferiraju  i rasporede po radnim logorima
Rasplakah se od ponosa dirnut duboko tako domoljubnim  ideološkim opredjeljenjem ogromne većine Rrrvata. To je pravo domoljublje.

Ako sad ne dignete bar jedan spomenik velikim domoljubima iz četeresprve, onda ste niko i niššta.
kakva jebena četrsprva, non stop ova lijeva ekipa , branitelje, katolike, i simpatizere pa i HDZovce  nazivaju "fašistima, ustašama" itd, i non stop laju. 

Ja sam nekad mislio da seru i pretjeruju, ali posljednjih godina sve više sam uvjeren da su u pravu. 

Problem je što su i TAKOZVANI ljevičari gomial nesposobnih mamlaza.
pa i ja sam se smija kada je ovdje HDZ ekipa govorila da je SDP puna udbaša, yugoslavena, komunjara,(doduše i HDZ su komunjare , nacional komunjare ali dođe isto glede ekonomije) , a izgleda da je HDZ ekipa bila u pravu. 

Vidit ćemo kako će se situacija razvijati, što se mene tiče nebih imao ništa protiv "okršaja antifašista i fašista" sa time da bi taj okršaj trajao cirka 48sati..
Nemoj se skirati. Nisu Rrrvati jedini prolupetali u regiji... pardon susjedstvu.

Srbi su još ranije otišli u krasni a evo i BiH muslimani izgubili pokoju dasku u glavi.

Ja se nadao da će to zaobići Hrvate ali zajebo sam se.

U stvari nisam, nas Hrvate je to zaobišlo, ali Rrrrvate je opalila po glavi dobra palija. 

A problem je što je u ukupnoj populacija velika većina Rrrvata a mi Hrvati smo malobrojni.
Odakle si ti ringo?...ne da te podjebavam ili nesto slicno...iz bosne jesi al iz kojeg kraja
Sa zakašnjenjem

Ja sam rođeni Sarajlija, sve četiri godine proveo u ratu, po Sarajevu i izvan Sarajeva.

U ratu bio izuzetno nacionalno ponosan, čak preko svake mjere. Držalo me to do prvih godina dvijetisućitih, a onda sam počeo da pizdim. Da pizdim na Hrvate.

Od kraja rata je evo punih dvadeset godina. Od Oluje i dvadeset i prva.

Tada sam bio ubijeđen da će Hrvatska poslije 2010 biti demokratska zemlja, tolerantna, bogata, u usponu.

Sad kad se vratim unazad vidim dvadeset godina straćenih u gomile budalaština, ekonomsko i demografsko propadanje, kriminal svih vrsta.

I umjesto da se ide na boje ide se na gore. Svaki čas nekakve kretenske histerije, čirilica, Srbi, komunisti, pa lov na nekakve fantomske UDBE i udbaše, PA opet Srbi, pa opet UDBA, pa izruči ovoga ili onoga Njemačkoj, pa šatorsko izdrkavanje tobožnjih branitelja koji ne prestaju da se dernjaju o nekakvoj izdaji i izdajnicima, i koje ništa osim uskrsavanja endehazije ne zadovoljava, povijesni revizionizam koji dovodi do shizofrene situacije u cijelom društvu, 


A za to vrijeme zemlja samo tone i tone. Danas Hrvatska više i nema svoje financije, vanjske poslove, obranu, banke, bilo kakav suverenitet. A vi i dalje ganjate nekakve izdajnike, komuniste, udbaše, najavljuju se opet neke lustracije i registri izdajnika...

 Hrvati neće nigdje stići dok ne prestanu da ratuju, jer nema Srba koji su minorna ostarjela manjina, pa sad Hrvati ratuju sami sa sobom. Hrvati i Hrvatska će uvijek biti u svojevrsnoj shizofrniji dok prema 2. sv ratu i njegovom ishodu ne zauzmu stav kao sav ostali svijet i na Istoku i na Zapadu. 

Hrvatska je danas teatar apsurda. Jedno duboko bolesno društvo. ŽAo mi je, ali to je ... tako.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21563
2015-09-24


Back to top Go down

Zoka Milanović diže revoluciju - Page 4 Empty Re: Zoka Milanović diže revoluciju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum