ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kinezi počeli naoružavati Ruse

Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Wed 7 Jun - 16:07

Prvo kinesko vojno vozilo u ruskoj službi: Ramzan Kadirov pokazao je snimke "novih vozila kupljenih za čečenske jedinice koje sudjeluju u SMO" u njegovoj palači - uključujući 8+ potpuno novih Shaanxi Baoji Special Vehicles Manufacturing Co. "Tiger" oklopnih transportera. Tiger se uvelike izvozi - mnogi od njih su prodani ili prebačeni kao vojna pomoć kineske vlade diljem svijeta, uglavnom LEO-u/unutarnjim sigurnosnim snagama. U ovom slučaju, oni su nenaoružani, ali imaju nosač za oružje. Vozila ove klase obično zahtijevaju izvoznu dozvolu.


:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Wed 7 Jun - 16:15

Makron, Šolz i evropska komisija ( Uršula ) na aparatima.

Sad će morat tražit izliku zašto da ne sankcioniraju tvornice i proizvođaće iz Kine jer im je ugrožena bilanca budući da Njemačka i Francuska jako posluju s Kinom.

Pajdo moj ovu firmu koja je koliko ja vidim privatna triba sankcionirat zapadnim sankcijama dakle šta se nas u EU tiče to su EU sankcije ovoj firmi.

Jebe mi se vašu bilancu i vaša poduzeća koja ostvaraju zaradu u Kini.

SANKCIJE ODMAH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by mentalitet Wed 7 Jun - 17:22

RayMabus wrote:Makron, Šolz i evropska komisija ( Uršula ) na aparatima.

Sad će morat tražit izliku zašto da ne sankcioniraju tvornice i proizvođaće iz Kine jer im je ugrožena bilanca budući da Njemačka i Francuska jako posluju s Kinom.

Pajdo moj ovu firmu koja je koliko ja vidim privatna triba sankcionirat zapadnim sankcijama dakle šta se nas u EU tiče to su EU sankcije ovoj firmi.

Jebe mi se vašu bilancu i vaša poduzeća koja ostvaraju zaradu u Kini.

SANKCIJE ODMAH.


Kina kao i Turska igra mudro i kao pravi strpljivi ribich cheka svoga soma.Rusima ne treba oruzje .Chak ga i izvoze u ovim vremenima ali oni iz S.Koreje se nude kao da idu na svadbu.Vec je spremno 1 milion divljaka kojih boli kurac za zivot i samo im je u glavi kako da ubiju nekog amera.E to cesh vidjeti uskoro ako se NATO ukljuchi u direktan sukob.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Wed 7 Jun - 17:31

Baš me brige kako oni igraju, želim sankcije toj firmi odmah.

Onda će ta firma zbog tih zapadnih sankcija prodavat onome tko ih traži a to je opet Rusija a ovakva im vozila trebaju tamo u istočnoj Ukrajini kao zaštita od napada dronovima iz zraka.

Ja razmišljam deset koraka unaprijed: prvo guženje ovih Komšičevaca jer oni ne žele dati sankcije kineskim firmama jer se boje za svoju bilancu a onda ova firma pošto je na zapadnim sankcijama svoju robu prodaje onome tko im je nije nametnuo dakle između ostaloga i Rusija a roba su oklopna vozila za zaštitu od napada dronovima iz zraka.

Eto sad vidiš proces misli u generala GF najvišeg ranga.

SANKCIJE ODMAH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Wed 7 Jun - 18:48

Prema riječima Ramana Kadirova, vozila su kupljena za "materijalno-tehničko opremanje čečenskih postrojbi uključenih u specijalnu vojnu operaciju" - odnosno za rat protiv Ukrajine.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Wed 7 Jun - 18:55

Dakle - vrijeme je da se @EU_Commission @EUCouncil @JosepBorrellF pojača..... bez obzira jesu li ovo prefarbana "policijska vozila" ili što već, ovo je očito neprihvatljivo ponašanje Kine. Ako se potvrdi, čekić sada mora pasti na uključene kineske entitete.

RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Sat 10 Jun - 16:07

Trebat će im brat Xi poslat još ovih svojih oklopnih vozila u Bahmut jer ubrzano gube oklopna vozila na tom dijelu bojišnice.

Ukrajinsko vojno osoblje iz 4. bataljuna predsjedničke brigade uništilo je ruski BMP-2 uz pomoć ukrajinske ATGM Stugna-P u području #Bakhmut

RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Sat 10 Jun - 16:23

Zamisli koja je to sad tragedija ono: Njemačka i eurpodručje ušle u recesiju a i još će a to su vam bitni trgovinski partneri i nitko ništa ne kupuje, ne prodaje se roba a triba od nečega živit a evo ovi baš traže municije, oklopnih vozila, raketa itd.

Taman fino za zaradit malo. Šteta bi bila da kineska bilanca pati. A još su vam i saveznici itd i ako oni padnu doć će vam Amerikanci i Japanci iznad glave u Vladivostok poviše Pekinga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by RayMabus Sat 10 Jun - 17:30

RayMabus
RayMabus

Posts : 176959
2014-04-11


Back to top Go down

Kinezi počeli naoružavati Ruse Empty Re: Kinezi počeli naoružavati Ruse

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum