ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by RayMabus 6/6/2023, 20:07

Predsjednik entiteta Republika Srpska Milorad Dodik komentarisao je dešavanja u susjednoj Srbiji te je kazao da se stradanje djece i građana u dvije nezapamćene tragedije zloupotrebljava i koristi za eliminisanje sa vlasti predsjednika Aleksandra Vučica.

Na pitanje Srne da prokomentariše najnovija dešavanja u Srbiji, Dodik je odgovorio da je to stvar političkih procesa i da sve liči na ono što je ovaj entitet prošao prošlosti u slučaju još uvijek nerazjašnjene smrti mladića Davora Dragičevića iz Banje Luke.

"Mi smo prošli nešto slično sa grupom 'Pravda za Davida' iza koje je stajala opozicija u Republici Srpskoj i britanska obavještajna služba. Ta služba je očigledno umiješana i u ove nemile događaje posljednjih dana u Srbiji, proizvodeći dezinformacije i strah i praveći društveni ambijent u kome preovlađuje ekstremističko ponašanje protiv aktuelne vlasti. Ubijeđen sam da su inspiratori i proizvođači i ovog nereda u Srbiji Britanci odnosno njihove tajne službe sa svojim saradnicima iz Srbije", rekao je Dodik.


Dodao je da su britanske službe kada su otkrivene pobjegle iz ovog entiteta uz pomoć domaćih saradnika i tako izbjegli hapšenje. "Uvjeren sam da je u Srbiji na sceni isti scenario", istakao je Dodik.


Naglašava da smatra da bez sumnje iza ovoga što se dešava u Srbiji stoji britanska obavještajna služba koja pokušava da iskoristi dvije velike tragedije u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" i Mladenovcu kako bi eliminisali Vučića i njegovu vlast.

"Protesti jasno govore šta je njihov cilj, a to je iskorištavanje tragedija i masovnih ubistava mladih ljudi, da bi posredstvom ulice, protestima, Aleksandar Vućic bio sklonjen sa vlasti. Uvjeren sam i ponavljam da su i u Srbiji, kao i kod nas u Republici Srpskoj, isti mentori - pripadnici britanske obavještajne službe" naglasio je Dodik i ocijenio da ove gnusne zloupotrebe tragedija neće prestati dok se ne uništi strani obavještajni epicentar u Beogradu.


Dodik govorio o protestima u Srbiji pa zaključio da Britanci ruše Vučica
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by RayMabus 6/6/2023, 20:15

Prokleti Britanci, majku in jeben šiptarsku. sunny

Treba ih izbacit iz Srbije. Hoće da svrgnu Ruse kako bi oni vladali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by Serbinho-3 6/6/2023, 20:27

Vladali su preko Jugoslavije, srusili, sada neka se slikaju. Dobro se TITO i drzao, kada vidis kakvi su to krokodili. Bosna&Kosovo su njihova prica, pa ko voli, neka izvoli, Zapad. Mogu i Ukrajinu dodati u red. Vidim Ruskinje po Moskvi, izgleda Zapad za Zapad. Izvukli su se dosta napred, sada ce malo da im padne standard. Engleska, kradu mesne nareske. Sto dalje to drzati, Nemce, Engleze...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by Serbinho-3 6/6/2023, 20:28

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26436
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by mentalitet 6/6/2023, 21:12

Serbinho-3 wrote:Vladali su preko Jugoslavije, srusili, sada neka se slikaju. Dobro se TITO i drzao, kada vidis kakvi su to krokodili. Bosna&Kosovo su njihova prica, pa ko voli, neka izvoli, Zapad. Mogu i Ukrajinu dodati u red. Vidim Ruskinje po Moskvi, izgleda Zapad za Zapad. Izvukli su se dosta napred, sada ce malo da im padne standard. Engleska, kradu mesne nareske. Sto dalje to drzati, Nemce, Engleze...

Srbi su vishe puta ispali korisne budale britanaca no hrvati koji su bili i ostali korisne schwapske budale ih shiju u tome da je to nemoguce dostici.Srbi su izgleda shvatili da se do cilja moze stici i drugachijim sredstvima samo morash biti strpljiv i uporan te pametniji i mudriji od protivnika.Puno srba je nestrpljivo da se rijeshi taj problem sa Kosovom a ne shvacaju da bi opet platili visoku cijenu za to.To ti je kao kad netko iz zelje da posjeduje neshto digne kredit i kupi neki auto ili stan po visokoj cijeni a onaj koji je strpljiv i mudar sacheka da cijena padne i kupi to isto za 10 puta manju cijenu.Proshla su vremena ratova i postizanjem nekih ciljeva ratom osim kada si primoran da reagujesh bez obzira kolika cijena bila.Dodushe i medju srbima ima pokvarenih ljudi kao i medju hrvatima koji bi prodali rodjenu majku za par dolara i malo moci ali su provaljeni i mislim da nemaju nikakve shanse u Srbiji.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by pizzon 6/6/2023, 21:35

A sta zele tvoji Rusi
jebem vas u glavudzu bosansku.
a el prpa kad vidis olos, hulje i ustase, kako nazivate " pogresan srpski narod "

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by pizzon 6/6/2023, 21:39

raspao vam se miting
ko bugarska skupstina :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by pizzon 6/6/2023, 21:46

Gospode Boze,
ja ustasa :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4980
2020-04-21


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by Šandor Winnetou 6/6/2023, 22:04

mentalitet wrote:
Serbinho-3 wrote:Vladali su preko Jugoslavije, srusili, sada neka se slikaju. Dobro se TITO i drzao, kada vidis kakvi su to krokodili. Bosna&Kosovo su njihova prica, pa ko voli, neka izvoli, Zapad. Mogu i Ukrajinu dodati u red. Vidim Ruskinje po Moskvi, izgleda Zapad za Zapad. Izvukli su se dosta napred, sada ce malo da im padne standard. Engleska, kradu mesne nareske. Sto dalje to drzati, Nemce, Engleze...

Srbi su vishe puta ispali korisne budale britanaca no hrvati koji su bili i ostali korisne schwapske budale ih shiju u tome da je to nemoguce dostici.Srbi su izgleda shvatili da se do cilja moze stici i drugachijim sredstvima samo morash biti strpljiv i uporan te pametniji i mudriji od protivnika.Puno srba je nestrpljivo da se rijeshi taj problem sa Kosovom a ne shvacaju da bi opet platili visoku cijenu za to.To ti je kao kad netko iz zelje da posjeduje neshto digne kredit i kupi neki auto ili stan po visokoj cijeni a onaj koji je strpljiv i mudar sacheka da cijena padne i kupi to isto za 10 puta manju cijenu.Proshla su vremena ratova i postizanjem nekih ciljeva ratom osim kada si primoran da reagujesh bez obzira kolika cijena bila.Dodushe i medju srbima ima pokvarenih ljudi kao i medju hrvatima koji bi prodali rodjenu majku za par dolara i malo moci ali su provaljeni i mislim da nemaju nikakve shanse u Srbiji.
GSKK

_________________
Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

Dodik: Britanci žele da sruše Vučica Empty Re: Dodik: Britanci žele da sruše Vučica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum