ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 13:30

Belgijski premijer Alexander De Croo zatražit će od Ukrajine pojašnjenje izvještaja da su proukrajinske snage koristile puške proizvedene u Belgiji u ruskoj regiji Belgorod.

U subotu je Washington Post objavio da su borci protiv Kremlja u Belgorodu koristili taktička vozila koja su Kijevu direktno dali Sjedinjene Američke Države i Poljska te da su nosili puške proizvedene u Belgiji i Češkoj.

“Naše ministarstvo odbrane i njegove obavještajne agencije započele su istragu i traže informacije kako bi utvrdile što se tačno dogodilo”, rekao je De Croo na belgijskom Radiju 1. “Evropsko oružje isporučuje se Ukrajini pod uslovom da se koristi na ukrajinskom teritoriju u svrhu odbrane tog teritorija. I imamo stroge kontrole kako bismo vidjeli da je to tako”, rekao je. De Croo je odbio komentirati moguće posljedice ako se izvještaji potvrde.

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 14:14

malokalibarsko oružje

5000 FN FNC jurišnih pušaka [ožujak 2022.].
Ograničen broj taktičkih jurišnih pušaka FN F2000 i F2000 [svibanj 2022.].
Ograničen broj jurišnih pušaka FN SCAR-L [svibanj 2022.].
FN FAL jurišne puške [2022].
FN MAG mitraljezi opće namjene [2022].
FN Minimi M1 i paralake mitraljeze [2022].

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_military_aid_to_Ukraine_during_the_Russo-Ukrainian_War
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 14:22

Od danas, Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu 1f1e9-1f1ea Njemačka neće predati rakete dugog dometa Taurus Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu 1f1fa-1f1e6 Ukrajini, rekao je njemački ministar obrane.


Eto  pa ti koristi to oružje koje ti europske države daju za napad i upad na teritorij Rusije. Sad će ovi Belgijanac jer Belgija neće EU sankcije na ruske dijamante jer trguju i rade s time zaustavit sve i svašta i u samoj Belgiji i gledat kako da zaustavi to na razini EU tj pridružit će se Orbanu. Briti oće avionski savez za F-16 za Ukrajinu a sami nemaju te avione i onda siluju ove druge da šalju svoje uključivši i Belgiju i ovome sad ovo odlično došlo da udari kontru jer jednostavno ne želi da s oružjem koje Belgija šalje Ukrajini za obranu i oslobađanje Ukrajine ovi s time napadaju Rusiju. I u pravu je sto posto šta će to zaustavit. Još najbolje da nije u pravu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 14:37

Nedavno je američki predsjednik Joe Biden dao „zeleno svjetlo“ europskim saveznicima za isporuke američkih zrakoplova 4. generacije F-16 Ukrajini, nedugo nakon što je tu inicijativu pokrenuo britanski premijer Rishi Sunak nakon sastanka s ukrajinskim čelnikom Volodimirom Zelenskim. Kako danas navodi američka agencija AP, Biden će se ovog tjedna u Washingtonu sastati s premijerima Velike Britanije i Danske. Tema će biti uglavnom fokusirana na pomoć Ukrajini, uključujući i nedavno pokrenutu obuku pilota te zemlje i moguće isporuke zrakoplova F-16. Biden će održati odvojene sastanke s premijerima dvaju “ključnih” saveznika SAD-a u NATO-u. U ponedjeljk će se sastati s danskom premijerkom Mette Frederiksen, a u četvrtak s britanskim premijerom Rishijem Sunakom.

Američka agencija navodi kako susreti dolaze u ključnom trenutku u ratu, dok se Ukrajina priprema za pokretanje protuofenzive. “Jedna od stvari na koju ćemo obratiti pozornost, a predsjednik će biti zainteresiran podijeliti svoje stavove, dugoročne su sigurnosne potrebe Ukrajine”, kazao je prethodnog dana glasnogovornik Vijeća za nacionalnu sigurnost Bijele kuće John Kirby . “I tu zapravo počinju razgovori o F-16.”

Danska posjeduje desetke višenamjenskih borbenih zrakoplova F-16 od 1970-ih, a njezina je vlada već nagovijestila mogućnost isporuke nekih od njih Kijevu. Velika Britanija je pak snažno zagovarala stvaranje “koalicije lovaca”.

S druge strane London je već ranije najavio spremnost za provedbu temeljne obuke za ukrajinske pilote na borbenim zrakoplovima zapadnih standarda kako bi ih pripremili za letenje F-16. Ujedinjeno Kraljevstvo navodno ne posjeduje te zrakoplove u sastavu svojih zračnih snaga.

Naznake konture koalicije za isporuke F-16 Ukrajini

Na Belgiju ne računajte do daljnjega da će vam dati svoje F-16 jer sad imaju izgovor da im ne daju a i uostalom za razliku od Danske i Nizozemske oni još čekaju svoje F-35 avione pa im u osnovi i ne mogu dati ( mogli bi dva komada da budu dio avionskog saveza za Ukrajinu al sad neće i imaju odličan izgovor i zašto ne ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:00

RayMabus wrote: Od danas, Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu 1f1e9-1f1ea Njemačka neće predati rakete dugog dometa Taurus Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu 1f1fa-1f1e6 Ukrajini, rekao je njemački ministar obrane.


Eto  pa ti koristi to oružje koje ti europske države daju za napad i upad na teritorij Rusije. Sad će ovi Belgijanac jer Belgija neće EU sankcije na ruske dijamante jer trguju i rade s time zaustavit sve i svašta i u samoj Belgiji i gledat kako da zaustavi to na razini EU tj pridružit će se Orbanu. Briti oće avionski savez za F-16 za Ukrajinu a sami nemaju te avione i onda siluju ove druge da šalju svoje uključivši i Belgiju i ovome sad ovo odlično došlo da udari kontru jer jednostavno ne želi da s oružjem koje Belgija šalje Ukrajini za obranu i oslobađanje Ukrajine ovi s time napadaju Rusiju. I u pravu je sto posto šta će to zaustavit. Još najbolje da nije u pravu.
a jebote jes ti ozbiljan... možeš slobodno računati da u isto vrijeme dok budu ulagali prigovor ukrajincima da će pripremljene pakete sa vojnom opremom dodatno pojačati, dopuniti... koji je vama pojedinima kurac u glavi... ili propuh ili što li već... jeste čuli vi kad za zadovoljavanje forme, reda radi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:02

pazi izjave njemačka neće isporučiti rakete... naravno da će isporučiti, i naravno da će i ostali isporučiti i ono što su obećali i onon što nisu... i naravno da se javno snebivaju, a u stvarnosti kažu sa,o ih derite gdje god i kako god možete...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:03

Žali se upravi vodovoda.

Mogu zaboravit na te njemačke Taurus rakete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:11

RayMabus wrote:Žali se upravi vodovoda.

Mogu zaboravit na te njemačke Taurus rakete.
ajde ja i ti u šta hoćeš da će dobiti te rakete, kao i sva druga oružja koja će koristiti i na svom teritoriju i na ruskom... u što god hoćeš

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:13

Neće im to dat i to je završena priča no nema nikakvih problema a sad ću vam objasniti zašto. Britanija ima toga dovoljno. I Francuska isto ima nešto ( ako oni daju kako će tko znat da je to iz francuskih zaliha jel a i uostalom odobrili su slanje te rakete jer je to i njihov i britanski proizvod pa je to isto kao i da su im dali ). Dakle tih olujnih sjenki ipak ima dovoljno za ovo šta Ukrajincima sada treba. 

Šta se dešava kad ti u prvim naletima izrokaš te njihove vojarne, aerodromske staze i drugo tamo u tom okupiranom dijelu Ukrajine ? Onda to više ne moraš kasnije gađat jer si ih sorio sa zemljom. Dakle manje je tih ciljeva i meta na samom okupiranom dijelu Ukrajine a koje ima smisla gađati s takvim raketama. Dakle opada broj ciljeva pa samim time i potreba za takvim raketa s protokom vremena.

Druga stvar je šta Ukri sad rade protuofenzivu a njihova crta bojišnice je nekakvih 110 km ili tako nešto udaljena od obale Azovskog mora i ako oni tu uspiju napraviti proboj od nekakvih 20 do 30 km onda će im puno toga tamo biti u dometu HIMARS-a koji ima domet 80 km.

Tako da nema zime.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:16

michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Žali se upravi vodovoda.

Mogu zaboravit na te njemačke Taurus rakete.
ajde ja i ti u šta hoćeš da će dobiti te rakete, kao i sva druga oružja koja će koristiti i na svom teritoriju i na ruskom... u što god hoćeš
Neće. Ti si isto ko i taj njihov ministar obrane Reznikov umislio da su Briti svemogući pa će onda Ukri radit šta god oće pa će njihovi saveznici Briti doć pa nametnit svoje drugima kako ti Ukri oće.

To je tvoje pogrešno razmišljanje da je to tako kao i tih likova u ukrajinskom ministarstvu obrane.

Ako ne vjeruješ da je to tako onda samo pogledaj kako im je jedna mala Hrvatska dala pedalu za obučavanje ukrajinskih vojnika na svom tlu. Ja sam bio protiv toga jer je ukrajinski poslanik došao na inauguraciju Komšiću pa eto onda neka ide kod njega u BiH na njegove vojne poligone a imaju ih jer im je ostalo iz JNA te infrastrukture za to, pa nek se tamo obučava za napad na Rusiju kad je/su tako pametni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:22

RayMabus wrote:Neće im to dat i to je završena priča no nema nikakvih problema a sad ću vam objasniti zašto. Britanija ima toga dovoljno. I Francuska isto ima nešto ( ako oni daju kako će tko znat da je to iz francuskih zaliha jel a i uostalom odobrili su slanje te rakete jer je to i njihov i britanski proizvod pa je to isto kao i da su im dali ). Dakle tih olujnih sjenki ipak ima dovoljno za ovo šta Ukrajincima sada treba. 

Šta se dešava kad ti u prvim naletima izrokaš te njihove vojarne, aerodromske staze i drugo tamo u tom okupiranom dijelu Ukrajine ? Onda to više ne moraš kasnije gađat jer si ih sorio sa zemljom. Dakle manje je tih ciljeva i meta na samom okupiranom dijelu Ukrajine a koje ima smisla gađati s takvim raketama. Dakle opada broj ciljeva pa samim time i potreba za takvim raketa s protokom vremena.

Druga stvar je šta Ukri sad rade protuofenzivu a njihova crta bojišnice je nekakvih 110 km ili tako nešto udaljena od obale Azovskog mora i ako oni tu uspiju napraviti proboj od nekakvih 20 do 30 km onda će im puno toga tamo biti u dometu HIMARS-a koji ima domet 80 km.

Tako da nema zime.
evo ti kolege koji vodi ovu temu, prije mjesec dana sam mu rekao da će ukrajina tražiti način kako da odvrati pažnju rusima od njenog modusa pokretanja protuofenzive i da je jedini logični način za to da ukrajina udari na ruski teritorij, i konkretizirao sam da će se vrlo vjerojatno raditi o toj oblasti, i sve se to radi u dogovoru i po napucima zapadnih stratega, kao i sve ostalo što se u ukrajini odigrava... priče kako ukrajina ne pruža podatke o svojim planovima zapadu su za malu djecu... zamisli to ti je kao da odeš u banku i tražiš novce za neki svoj poslovni projekt ali ti ne pada na pamet banci pokazati svoj poslovni plan i troškovnik. dobio bi kurac a ne kredit... tako i ovo samo kontekstualno malo drugačije...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:29

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
RayMabus wrote:Žali se upravi vodovoda.

Mogu zaboravit na te njemačke Taurus rakete.
ajde ja i ti u šta hoćeš da će dobiti te rakete, kao i sva druga oružja koja će koristiti i na svom teritoriju i na ruskom... u što god hoćeš
Neće. Ti si isto ko i taj njihov ministar obrane Reznikov umislio da su Briti svemogući pa će onda Ukri radit šta god oće pa će njihovi saveznici Briti doć pa nametnit svoje drugima kako ti Ukri oće.

To je tvoje pogrešno razmišljanje da je to tako kao i tih likova u ukrajinskom ministarstvu obrane.

Ako ne vjeruješ da je to tako onda samo pogledaj kako im je jedna mala Hrvatska dala pedalu za obučavanje ukrajinskih vojnika na svom tlu. Ja sam bio protiv toga jer je ukrajinski poslanik došao na inauguraciju Komšiću pa eto onda neka ide kod njega u BiH na njegove vojne poligone a imaju ih jer im je ostalo iz JNA te infrastrukture za to, pa nek se tamo obučava za napad na Rusiju kad je/su tako pametni.
nemaš pojma o čemu pričaš, hrvatska itekako sudjeluje u obuci ukrajinaca, potpuno je nebitno na kojim poligonima... moj kolega, prijatelj, brat po oružju, već 8 mjeseci obučava u zaragozi ukrajinske operatore na dronovima... on je konkretno ponajbolji stručnjak u ovom dijelu europe za obuku na dronovima, drugi frend bio je prva generacija hrvatskog komandosa, inače potekao u mojoj brigadi pa poslije prešao u hgz, od NG je u nizozemskoj gdje radi sa ukrajincima... i daj više skini tog komšića iz ove naše interne komunikacije, jebote pa pun je kurac svima ovdje tih tvojih frljoka o komšiću i malo malo preletavanju iz ruskog u ukrajinski tabor... 
mislim boli me kurac piši što hoćeš i kako hoćeš ali nit ima veze s vezom nit s mozgom...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:30

michaellcmacha wrote:
evo ti kolege koji vodi ovu temu, prije mjesec dana sam mu rekao da će ukrajina tražiti način kako da odvrati pažnju rusima od njenog modusa pokretanja protuofenzive i da je jedini logični način za to da ukrajina udari na ruski teritorij, i konkretizirao sam da će se vrlo vjerojatno raditi o toj oblasti, i sve se to radi u dogovoru i po napucima zapadnih stratega, kao i sve ostalo što se u ukrajini odigrava... priče kako ukrajina ne pruža podatke o svojim planovima zapadu su za malu djecu... zamisli to ti je kao da odeš u banku i tražiš novce za neki svoj poslovni projekt ali ti ne pada na pamet banci pokazati svoj poslovni plan i troškovnik. dobio bi kurac a ne kredit... tako i ovo samo kontekstualno malo drugačije...
Sve ok. Razvukli su im tako snage. No iskreno ja čisto sumnjam da je Belgija bila o tome obavještena. Možda CIA s kojom surađuju te Briti itd al za ove čisto sumnajm da su im Ukri davali bilo kakve obavještajne podatke o tako čemu.

Te belgijske puške su u osnovi neperspektivne za ukrajinsku vojsku jer su ih dobili malo pa onda vjerovatno takve stvari koje su im višak a nisu im zgodne za masovnu vojsku i dobili su ih malo jednostavno proslijede tima šta sad upadaju na granicu Rusije, tako da onda to tamo završilo.

Sad će belgijska vlada zaustavit slanje tog malokalibarskog oružja belgijske proizvodnje al možda i bolje jer Ukrima je to samo dodatni komad oružja drukčijih tehničkih karakteristika i onda im stvara više problema nego koristi kad dođe priča o tome šta im masovna vojska ima tako da bolje da imaju samo par odrđenih pušaka tako da je unificirano a ovo će dat ovima partizanima neka se igraju S putino mna granici i razvlače ga.

Nema nikakvih problema ako Belgija zaustavi slanje tog svog oružja belgijske proizvodnje jer imaju Ukri dovoljno pušaka, poslat će Amerikanci, Briti i drugi a posebno ovi šta imaju kalašnjikove u svojim vojskama tako da nema ni tu problema a u osnovi je problem manje ako oni to ne budu više slali jer toliko oružja raznih proizvođača stvara neke svoje probleme u tehničkom održavanju istog te i kod nekih oružja i probleme s municojom ako ta puška treba neki svoj kalibar i tako ta priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:34

michaellcmacha wrote:
nemaš pojma o čemu pričaš, hrvatska itekako sudjeluje u obuci ukrajinaca, potpuno je nebitno na kojim poligonima... moj kolega, prijatelj, brat po oružju, već 8 mjeseci obučava u zaragozi ukrajinske operatore na dronovima... on je konkretno ponajbolji stručnjak u ovom dijelu europe za obuku na dronovima, drugi frend bio je prva generacija hrvatskog komandosa, inače potekao u mojoj brigadi pa poslije prešao u hgz, od NG je u nizozemskoj gdje radi sa ukrajincima... i daj više skini tog komšića iz ove naše interne komunikacije, jebote pa pun je kurac svima ovdje tih tvojih frljoka o komšiću i malo malo preletavanju iz ruskog u ukrajinski tabor... 
mislim boli me kurac piši što hoćeš i kako hoćeš ali nit ima veze s vezom nit s mozgom...
Znam. Nisam im to zabranio. Zabranio sam im da mi ih dovode ovamo.

Nisi pratio kad sam ja i koliku sam ja dernajavu digao na forumu oko toga ?

Prati malo bolje.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53157-zasto-se-ne-treba-fanaticno-poistovjecivati-s-ukrajinom
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:35

kod mene je u levom željeznom tvornica eksploziva, radi punom parom, susjed mi je vozač kod njih uveli su četvrtu smjenu i sve što proizvedu ide za proizvodnju granata... naravno malo tko u hrvatskoj uopće zna da je u nekom jebenom posavskom selu stacioniran najkompleksniji i visoko kapacitivan pogon za proizvodnju najjačih i najkvalitetnijih eksploziva koji se koriste u vojne svrhe. mogao bih ti reći i što se već nekoliko godina u tvojoj blizini proizvodi u vojne svrhe ali neću guglaj... inače rusi znaju i za ovaj pogon kod mene ali i za taj kod tebe... ;)... pa nek te se jebe

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 15:38

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
nemaš pojma o čemu pričaš, hrvatska itekako sudjeluje u obuci ukrajinaca, potpuno je nebitno na kojim poligonima... moj kolega, prijatelj, brat po oružju, već 8 mjeseci obučava u zaragozi ukrajinske operatore na dronovima... on je konkretno ponajbolji stručnjak u ovom dijelu europe za obuku na dronovima, drugi frend bio je prva generacija hrvatskog komandosa, inače potekao u mojoj brigadi pa poslije prešao u hgz, od NG je u nizozemskoj gdje radi sa ukrajincima... i daj više skini tog komšića iz ove naše interne komunikacije, jebote pa pun je kurac svima ovdje tih tvojih frljoka o komšiću i malo malo preletavanju iz ruskog u ukrajinski tabor... 
mislim boli me kurac piši što hoćeš i kako hoćeš ali nit ima veze s vezom nit s mozgom...
Znam. Nisam im to zabranio. Zabranio sam im da mi ih dovode ovamo.

Nisi pratio kad sam ja i koliku sam ja dernajavu digao na forumu oko toga ?

Prati malo bolje.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t53157-zasto-se-ne-treba-fanaticno-poistovjecivati-s-ukrajinom
jesam itekako sam pratio... po tom pitanju te svrstavam u isti koš sa onim skotom koji se lažno prikazuje kao netko kom je stalo do HV-a, hrvatskih branitelja, a u isto vrijeme mu njegove plantaže borovnica obrađuju djeca hrastovačkih četnika... smeće dvolično...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:39

michaellcmacha wrote:kod mene je u levom željeznom tvornica eksploziva, radi punom parom, susjed mi je vozač kod njih uveli su četvrtu smjenu i sve što proizvedu ide za proizvodnju granata... naravno malo tko u hrvatskoj uopće zna da je u nekom jebenom posavskom selu stacioniran najkompleksniji i visoko kapacitivan pogon za proizvodnju najjačih i najkvalitetnijih eksploziva koji se koriste u vojne svrhe. mogao bih ti reći i što se već nekoliko godina u tvojoj blizini proizvodi u vojne svrhe ali neću guglaj... inače rusi znaju i za ovaj pogon kod mene ali i za taj kod tebe... ;)... pa nek te se jebe
Nemoj. Zadrži to za sebe. Nisam ja protiv toga da se Ukrajini pošalje oružje za obranu i da ovu gamad istjera iz države a niti nisam sam za to da se oni ne obućavaju uključivši i to da ih i mi obućavamo al negdje van Hrvatske.

Malo san u ratu s tom Ukrajinom jer su mi poslali diplomatskog predstavnika na inauguraciju Komšiću pa san ih malo odjeba tako da im bude jasno da neće oni mene jebavat u zdrav mozak u Bosni i radit protiv mene i mislit da to neće imati i neke svoje posljedice.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by RayMabus 5/6/2023, 15:45

michaellcmacha wrote:
jesam itekako sam pratio... po tom pitanju te svrstavam u isti koš sa onim skotom koji se lažno prikazuje kao netko kom je stalo do HV-a, hrvatskih branitelja, a u isto vrijeme mu njegove plantaže borovnica obrađuju djeca hrastovačkih četnika... smeće dvolično...
A reci ti meni, kad smo već kod dvoličnosti, tebi nije dvolično da Ukrajina šalje svog službenog diplomatskog predstavnika Komšiću na inauguraciju i to kao gost Komšića dakle podržavaju ga iako je on u osnovi uzurpirao hrvatski položaj u BiH i radi za SDA itd ?

Tebi to nije dvolično jel ? Ti im pomažeš a oni fino prst u oko.

Aj mrš u pičku materinu tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175933
2014-04-11


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by Ringo10 5/6/2023, 15:50

Nije daleko dan kad ce Hrvatska I Jos neke zemlje na Istoku EU dobiti naredbu iz zapovjednistva NATOa da posalju kontigent vojnika u rat u Ukrajinu 
To je cijena koju placas kad nemas nikakav suverenitet
Hrvatska mora poceti pripremati vojnike za rat
Poljaci vec ratuju a kako se cuje prosiruju groblje poljskih vojnika za 100 hektara
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by michaellcmacha 5/6/2023, 17:50

RayMabus wrote:
michaellcmacha wrote:
jesam itekako sam pratio... po tom pitanju te svrstavam u isti koš sa onim skotom koji se lažno prikazuje kao netko kom je stalo do HV-a, hrvatskih branitelja, a u isto vrijeme mu njegove plantaže borovnica obrađuju djeca hrastovačkih četnika... smeće dvolično...
A reci ti meni, kad smo već kod dvoličnosti, tebi nije dvolično da Ukrajina šalje svog službenog diplomatskog predstavnika Komšiću na inauguraciju i to kao gost Komšića dakle podržavaju ga iako je on u osnovi uzurpirao hrvatski položaj u BiH i radi za SDA itd ?

Tebi to nije dvolično jel ? Ti im pomažeš a oni fino prst u oko.

Aj mrš u pičku materinu tamo.
Rekoh ti da odjebeš s tom pričom o komšiću... I usput povuci to što si rekao, jer ja tebe nikad nisam poslao u materinu, niti mi je to ikad palo na pamet. "Smeće dvolično" nije bilo upućeno tebi, tupsone, čitaj sa razumijevanjem, ili vodi računa kad koje lijekove piješ

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu Empty Re: Belgija istražuje korištenje njenog oružja u Belgorodu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum