ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Putin se sasro

Go down

Putin se sasro Empty Putin se sasro

Post by RayMabus 4/6/2023, 00:17

Ingram ističe da Putin sebe želi prikazati kao "međunarodnog državnika" koji je potvrđen na globalnoj sceni. No, strah od atentata i osjećaj paranoje počinju uništavati tu sliku.


Šokantne informacije iz Moskve: ‘Znate što se događa iza kulisa Kremlja? Putin je prestravljen‘

Žele da ga maknu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179477
2014-04-11


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by RayMabus 4/6/2023, 00:20

Zamisli koja će to paranoja bit sad kad ovo ljeto i jesen Ukri natamburaju tamo onu njegovu gamad šta je posla u napad na Ukrajinu poradi svojih imperijalnih ciljeva...neće silazit s čućavca. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179477
2014-04-11


immortal and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by immortal 4/6/2023, 00:42

Putin je trebao surađivati s desnim opcijama svih EU država protiv globalista
Izvrnuo taktiku a nas već dobrano hebu
sljepci ne žele vidjeti
srbi se izvukli kao i bosna
mi pushionicha, što dalje to gore
oduzimaju i ne daju naprijed 
mijenjaju zajkone na štetu Hrvata
pa vi pričajte kako smo bolje prošli od srba ili da smo napredni

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by IL Risorto 4/6/2023, 09:27

Putinov odgođeni,ali neminovni kraj,biti će početak nečeg novog.
Putin kao da je američki plaćenik,pa svjesno gurnuo Rusiju u zamku iz koje se sad ne može izvuć.

Poraz Rusije u Ukrajni,biti će početak preporoda globalno demokratko-liberalnih vrijednosti i novog svjetskog poretka.

Nakon Putina,možda dođe netko još gori i tako Rusiju odvest u još veći izolacionizam,ili netko tko će uz pomoć zapada demokratizirat Rusiju.U svakom slučaju,doći će do promjene u Rusiji ili na gore ili na bolje,stanje neće ostati ovakvo.

Brojni oligarski čije bogatstvo ovisi o zapadu,samo čekaju takvu promjenu a ima i onih koji žele potpuno inkorporirat Rusiju u zapadno demokratske civilizacijske vrijednosti.


U takvom scenariju,sljedom toga,to će bit početak kraja drugih autokratskih režima poput Lukašenkovog a možda i Erdoganovog,Orbanovog i drugih retrogradnih nacionalističko-desničarskih ideja koje su još u povoju.


Liberalna demokracija nema alternative,sad je jasno da nekad moraš žrtvovat pijuna,da bi protivniku uzeo veću figuru a zapadni stratezi su vrsniji šahisti od rusko-kineskih.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by Serbinho-3 4/6/2023, 09:37

Tekst je realno glup, sam po sebi.
Juzna Afrika upozorila Putina da ce ga uhapsiti, ako ode na taj neki Skup.
Izjava je glupa, sama po sebi.
Prvo nema veze sa diplomatijom a ni logikom, dok prvi obican covek nece ici u Juznu Afriku, osim ako nije samoubica.
Nisu sposobni sebi da obezbede sigurnost a kamoli Putinu.
Zelensky je siguran.
Tekst je glup sam po sebi a Putin ako izadje, mozda Kina i ozbiljni igraci.
Realno se ne izlazi u takvim situacijama, dok Zelenskog upravo tako mogu da likvidiraju.
Gresi i on.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by RayMabus 4/6/2023, 09:44

IL Risorto wrote:
Liberalna demokracija nema alternative,sad je jasno da nekad moraš žrtvovat pijuna,da bi protivniku uzeo veću figuru a zapadni stratezi su vrsniji šahisti od rusko-kineskih.
Zaboravio si da ja skidam te Soroševce po Europi i drugdje jer su mi na onom sastanku EU 20.02.2022 tri dana prije napada rekli da odjebem i da će oni podržati Komšića.

Morat ćeš malo ispraviti šta se točno dešava na ovoj planeti jer se ne dešava pobjeda liberalne demokracije ( ako se pod tim misle Soroševci a očito misliš na to ) nego njihov KRAJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179477
2014-04-11


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by RayMabus 4/6/2023, 10:04

Desit će se proces u Rusiji. Objasnit ću vam taj proces koliko mogu jednostavnije. Više od pola ruskog proračuna je nafta i zbog toga su oni teško korumpirana država i sve je u rukama par močnika koji vladaju velikom državom. Kad padnu prihodi od nafte i toga pada i njihova moć a zbog sankcija Rusija mora jačati i druge stvari i onda se pojavlju igrači kao protuteža ovim prvima i na taj način se za početak stvara malo pravedniji sistem jer je sad više tih močnika koji su blizu vlasti i imaju svoje interese.

Recimo sad pojačavaju industriju oružja i njen udio u ekonomiji raste a udio nafte i plina pada i dešava se da u ukupnom udijelu ruskog proračuna nafta više nije više od pola ruskog proračuna nego manje i oni se moraju oslanjat na druge stvari i izgrađivati svoju industriju al za to treba ulaganje i otklon od ovih prvih oligarha čija će moć i utjecaj padati.

Obim industrijske proizvodnje u Rusiji u navedenom periodu porastao je za 0,6 posto zahvaljujući udarnom radu odbrambenih pogona koji u tri smjene proizvode granate i oružje za vojsku poslatu u rat u Ukrajini. Tako je proizvodnja "gotovih metalnih proizvoda" (kategorija koja uključuje municiju i vojnu opremu) u aprilu skočila za 30 posto u poređenju sa prošlom godinom.


Ruska ekonomija se sporo, ali sigurno urušava: Ne pomaže ni "pomoć" zapadnih kompanija

Prevedeno: Da bi opstali moraju se trgnit i riješit te prevelike ovisnosti o nafti u proračunu a upravo to trganje iz toga i da se počmu trudit da nešto i sami naprave je jedan evolucijski proces koji guraju viši nivoi kako bi to društvo postalo bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179477
2014-04-11


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by IL Risorto 24/6/2023, 15:14

IL Risorto wrote:Putinov odgođeni,ali neminovni kraj,biti će početak nečeg novog.
Putin kao da je američki plaćenik,pa svjesno gurnuo Rusiju u zamku iz koje se sad ne može izvuć.

Poraz Rusije u Ukrajni,biti će početak preporoda globalno demokratko-liberalnih vrijednosti i novog svjetskog poretka.

Nakon Putina,možda dođe netko još gori i tako Rusiju odvest u još veći izolacionizam,ili netko tko će uz pomoć zapada demokratizirat Rusiju.U svakom slučaju,doći će do promjene u Rusiji ili na gore ili na bolje,stanje neće ostati ovakvo.

Brojni oligarski čije bogatstvo ovisi o zapadu,samo čekaju takvu promjenu a ima i onih koji žele potpuno inkorporirat Rusiju u zapadno demokratske civilizacijske vrijednosti.


U takvom scenariju,sljedom toga,to će bit početak kraja drugih autokratskih režima poput Lukašenkovog a možda i Erdoganovog,Orbanovog i drugih retrogradnih nacionalističko-desničarskih ideja koje su još u povoju.


Liberalna demokracija nema alternative,sad je jasno da nekad moraš žrtvovat pijuna,da bi protivniku uzeo veću figuru a zapadni stratezi su vrsniji šahisti od rusko-kineskih.
Evo,da malo glumim Mabusa pa da citiram sam sebe lol!


Moram pronać još starije izjave, study
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by Serbinho-3 24/6/2023, 15:57

IL Risorto wrote:
IL Risorto wrote:Putinov odgođeni,ali neminovni kraj,biti će početak nečeg novog.
Putin kao da je američki plaćenik,pa svjesno gurnuo Rusiju u zamku iz koje se sad ne može izvuć.

Poraz Rusije u Ukrajni,biti će početak preporoda globalno demokratko-liberalnih vrijednosti i novog svjetskog poretka.

Nakon Putina,možda dođe netko još gori i tako Rusiju odvest u još veći izolacionizam,ili netko tko će uz pomoć zapada demokratizirat Rusiju.U svakom slučaju,doći će do promjene u Rusiji ili na gore ili na bolje,stanje neće ostati ovakvo.

Brojni oligarski čije bogatstvo ovisi o zapadu,samo čekaju takvu promjenu a ima i onih koji žele potpuno inkorporirat Rusiju u zapadno demokratske civilizacijske vrijednosti.


U takvom scenariju,sljedom toga,to će bit početak kraja drugih autokratskih režima poput Lukašenkovog a možda i Erdoganovog,Orbanovog i drugih retrogradnih nacionalističko-desničarskih ideja koje su još u povoju.


Liberalna demokracija nema alternative,sad je jasno da nekad moraš žrtvovat pijuna,da bi protivniku uzeo veću figuru a zapadni stratezi su vrsniji šahisti od rusko-kineskih.
Evo,da malo glumim Mabusa pa da citiram sam sebe lol!


Moram pronać još starije izjave, study



Barem se slazes sa nekime, pa makar sam sa sobom

winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by pizzon 24/6/2023, 16:02

ono sto je lose za putina
dobro je za srbe i srbiju..
seselj vec zavija ko zver
Ima ih jos, zale sto nisu
sprzeni na frontu..
emisija aktuelnosti ce biti hit :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


IL Risorto likes this post

Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by pizzon 24/6/2023, 16:09

licno mislim da bi ovo bila bruka veka :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by IL Risorto 24/6/2023, 16:21

pizzon wrote:ono sto je lose za putina
dobro je za srbe i srbiju..
seselj vec zavija ko zver
Ima ih jos, zale sto nisu
sprzeni na frontu..
emisija aktuelnosti ce biti hit :)

Za Srbiju bi bilo dobro da poput Hrvatske,polako se počne rješavat balasta prošlosti i utega,te odbaci model Orbanovske Mađarske,na vlast da dođe progresivna proeuropska opcija,koja će Srbiju integrirat u europske demokratske procese.

Jedinstvena Europa,gdje pripada i Srbija,mora bit jedinstveno tkivo.
Srbija,ali i Hrvatska,još mnogo moraju učinit da bi postale uljuđene kulturne europske zemlje,zapadnoeuropske vrijednosti su ono čemu treba stremit,a ne one retrogradne zatucane vrijednosti i da uzor ne bude u Rusiji,Bjelorusiji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11181
2015-07-23


Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by mentalitet 24/6/2023, 22:56

pizzon wrote:ono sto je lose za putina
dobro je za srbe i srbiju..
seselj vec zavija ko zver
Ima ih jos, zale sto nisu
sprzeni na frontu..
emisija aktuelnosti ce biti hit :)


Ja navijam za Wagnerovce da dodju na Balkan i da jebu mater vama 'rvatima i takozvanim srbima.Mislim ono ,koja logika bolje Hitler nego Borman.Valjda polupismena ljigo znash shto to znachi ako imalo znash povijest.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Putin se sasro Empty Re: Putin se sasro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum