ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:26

Brige me za Kurile, Kavkaz i Kaljingrad. Nit ću se ja s tim bavit nit ja imam ikakve koristi od toga. Rekoh to je njihov problem.

Mene zanima smanjivanje ovisnosti o četničkoj i islamskoj nafti na tlu Europe i Zapada i da ih usput lupim po đepu tako da imaju manje para za rakete i te gluposti pa će se unormalit malo.

RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:37

Eto im Meloni pa neka se ona čačka s njima ako ju taj Kavkaz, Kurili i Kaljingrat zanimaju. Klux klux klan. Tri K, Kavkaz, Kuril i Kaljingrad. Šalje ona ko i uzor joj Musolini nekada.

A vidi ih šta jure prema bojišnici da izgaze te svoje bandite šta je posla tamo u napad na Ukrajinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:40

Evo i Australija isto. Ima toga. To kad krene to će do Vladivostoka ić.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:42

Brat Xi mi je sve nervozniji i nervozniji. Doći će mu ovi Amerikanci do Vladivostoka a to je poviše glave i eto njih i Japanaca onda i di si onda ? Onda si nigdi.

A jeben ti. Sve mi se čini da će bilanca prnit u potić kad dođe do prekida s bratom Xijom koji ne može dopustit da mu Amerikanci dođu do Vladivostoka jer će onda udružit s Japano i Indijom i onda je gotovo. Propade Kina.

Jel tako ? Fina priča ovo šta vam sad pričam. Samo to nije priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:46

To nije priča. To vam je plan. Plan jer mi je bilanca i ekipa digla živce radi Komšića i sad će najebat.

Kina ne može dopustit da im Amerika dođe do Vladivostoka i udruži se onda s Japanom i Indijom i onda ih okruže. Zato će brat Xi reagirati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by mentalitet 2/6/2023, 20:50

RayMabus wrote:Ne, ja ne vjerujem u Nostradamusa. Krivo si shvatio. Ja znam da je on vremenski putnik i to su mi obavještajni podaci. Ne možeš previše izvuć ( podataka ) al sasvim dovoljno za ono šta generalu GF5 triba. Znanje je moć.

Tarabića i babe Vange ne čitam. To je više doskočića jer je taj Tarabić nešto da će svi Srbi pod jednu šljivu i to al ne bih u to ulazio.

Dobro,shto ti onda mislish o ovoj temi i vracanju tudjeg i otetog.Ako rusi imaju pravo na Krim jer im je to otela Komunistichka partija onda i poljaci imaju pravo na dio Ukrajine jer im je isto tako to otela ta ista partija;Ali schwabe nemaju pravo na Shleziju jer su prouzrochile WWII u kojem je poginulo 28 miliona gradjana SSSR a medju njima najvishe rusa,6 miliona zidova i ne znam koliko svih ostalih drugih.Shto mislish kako bi reagirao kad bi italijani zatrazili Istru i Dalmaciju koju su im oteli srbi i dali na uzivanje "braci"hrvatima?Mislim ono,kako idioti kao ovaj shto je otvorio temu ne mogu shvatiti kada se otvori Pandorina kutija da onda taj duh vishe ne mozesh vratiti nazad osim novim krvoprolicem.Evo ti dokaz Kosovo.Ameri su rekli da je to izuzetak.Kad ono tamo ispade moj kurac a ne izuzetak.Koliko morash biti bolestan i zagovarati takve ideje posebno danas kada su madjari i srbi toliko blizu jedni drugima shto srbi i hrvati nikada nisu bili.Ali ajde,nije meni chudno ni nishta novo shto ovaj debil otvara ovakvu temu jer samo dokazuje koliki mu je mozak i da taj po kurca ne kuzi iako se trpa kao da kuzi.Josh jedna potvrda psihopatskog ponashanja koje je meni nejasno shto je to ponashanje uglavnom prisutno kod hrvata.E to mene jebe,odakle to dolazi i koji su jorijeni takvog ludila.Bit ce da je hrvatima jako lako izaprati mozak kao i ukrima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:52

Ne msilim ništa. Ja san davno reka da ne smatram da je Krim ukrajinski ako ćemo gledat između njih i Rusa kome više pripada. Šta ću ja sad ponavljat isto miljardu puta šta ja mislin o tome ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 2/6/2023, 20:58

Nije bitno šta ja mislim o Krimu a dva su razloga za to: nitko od njih se neće ponašati kako ja oću a drugi je to nije tema oko koje ja dižem buku i uskokodaćim se previše jer to kad kokodačem nešto onda je opasno.

Znaš šta ja znam ? Znam da Kina ima samo izlaz na Pacifik i da Amerika podržava Komšića pa eto im brat Xi tamo pa neka se jebu jedni s drugima.

Nek uživaju u seksu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by mentalitet 2/6/2023, 21:11

RayMabus wrote:Ne msilim ništa. Ja san davno reka da ne smatram da je Krim ukrajinski ako ćemo gledat između njih i Rusa kome više pripada. Šta ću ja sad ponavljat isto miljardu puta šta ja mislin o tome ?

Po tvom nachinu razmishljanja moze se svashta shvatiti ali necu o tome ,ti si mi jasan ko dalmatinski sunchani dan pa cu i ja po tvome nachinu zakljuchiti da su Dalmacija i Istra italijanski i dodati ajmo kupi prnje i za Zagreb.Naravno svi cete skochiti na zadnje noge i pocheti pichkarati i shkrgutati zubima ne razmishljajuci kako se oni sa Krima osjecaju jer se stoljecima osjecaju kao rusi koji su tamo rodjeni i gdje im je pra chukun dida rodjen pa se osjecaju svoj na svome kao i ti u Dalmaciji.Samo pokushavam da ti napravim usporedbu jer ti je taj dalmoshki problem poznat,a nije nemoguce ono shto ja pricham dok za sada je nemoguce shto ovaj vlasnik teme trkelja jer idiot ne zna da se srbi i madjari bolje slazu nego ikada u povijesti pa ne bi bilo chudo da danas sutra udju i u kakvu uniju shto bi za hrvate bilo jeben dogadjaj zato shto bi onda madjari trazili nazad Rijeku koju su sami izgradili,a da ne govorim o Dalmaciji kakve sve aspiracije na nju imaju svi susjedi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by michaellcmacha 2/6/2023, 21:17

Ovaj menalni je stvarno totalna budaletina... Pa ušli smo u europsku uniju, koja je i stvorena kako njezini članovi ne bi ratovali međusobno niti posezali za susjednim teritorijima... Nitko mu nije rekao da su baski skroz zaustavili militarni pristup riješavanja političkog pitanja baska u španjolskoj, ista je stvar i sa kataloncima, irci ista stvar, u italiji niti ne postoji netko tko bi uopće razmišljao o vojnom posezanju za hrvatskim teritorijem i tako dalje i tako dalje... Potpuno jebdruga priča sa srbijom, njen teritorij je upitan i ona kao država ugnjetava od svog nastanka sve nesrbe na prostoru koji kontrolira, namjerno kažem tako jer je konzistencija njenog teritorija upitna u narednom razdoblju... Sandžak, Preševo i Vojvodina...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by mentalitet 2/6/2023, 21:46

michaellcmacha wrote:Ovaj menalni je stvarno totalna budaletina... Pa ušli smo u europsku uniju, koja je i stvorena kako njezini članovi ne bi ratovali međusobno niti posezali za susjednim teritorijima... Nitko mu nije rekao da su baski skroz zaustavili militarni pristup riješavanja političkog pitanja baska u španjolskoj, ista je stvar i sa kataloncima, irci ista stvar, u italiji niti ne postoji netko tko bi uopće razmišljao o vojnom posezanju za hrvatskim teritorijem i tako dalje i tako dalje... Potpuno jebdruga priča sa srbijom, njen teritorij je upitan i ona kao država ugnjetava od svog nastanka sve nesrbe na prostoru koji kontrolira, namjerno kažem tako jer je konzistencija njenog teritorija upitna u narednom razdoblju... Sandžak, Preševo i Vojvodina...

Tako su vam prichali a vi u to vjerovali jer ste idioti.Dati nekom da te chuva je isto kao da sutra ostanesh bez glave jer dok dobro placash reket amerima oni te fol chuvaju inache do sada su pokazali koliko ih boli kurac za takozvane saveznike.Pa njima trebate samo da vam uvalr oruzje po basnoslovnim cijenama i da budete korisne budale ako zatreba kao i u vrijeme Hitlera.Ako nisi znao krele kako se gradi sigurnost onda pogledaj madjare i srbe.Poshtuju njihove manjine i daju im prava kakvih nema na svijetu i problem rijeshen ,dok vi idioti mislite da cete protjerivanjem i etnichkim chishcenjem nekoga naroda to svoje sigurnosno pitanje rijeshiti pozitivno.Problem je vash mentalitet i komplex manje vrijednosti jer drugachije i niste navikli kroz povijest.Opet ste izvadili iz pune vrece pichki onaj jedan jedini kurac.Dodushe,i to je pozitivno za pedere kakvi ste inache.Zar ti mislish da je sve vjechno pa i to da imate "zashtitu"amera.Oni su specijalci za pobjeci ako shvate da od toga nemaju koristi pa su to pokazali i u Vijetnamu i u Avganistanu i Sudanu i gdje sve ne.Ameri su pobjegli iz svih ratova koje su do sada vodili i ostavljali na cjedilu svoje "saveznike".No u redu,ne mogu kriviti obichan svijet u Hrvatskoj jer vjerojatno ima i onih koji drugachije razmishljaju a ne kao takozvana hrvatska elita nakon 1991,No jebi ga ,narod glup i pohlepan,pokvaren,a sa takvima je najlakshe manipulirati.Ti si chisti dokaz te mije teorije i nekolicina ostalih ovdje na forumu.Glupo,pokvareno,bez mozga .Shta sa takvima raditi.Nishta.Jednostavno je najbolje cutati i pustiti da priroda uchini sa njima svoje.No eto ja sam drugachiji i humaniji pa ukazujem ljudima na njihove zablude.

Pa dragi hrvatici prestanite sami sebe lagati jer ce trijeznjenje biti jebeno surovo,kazesh Sandzak.Vuchko po Sandzaku gradi shkole ,puteve,daje jebene subvencije za poljoprivredu.Slusham chak i na onom ogromnom skupu kako zena iz sandzaka pricha da joj je Srbija jedina domovina i vratila se iz Njemachke da tamo zivi poslije 23 god.Okanite se vashih medija i pogledajte istini u ochi.Nije to jebeni seljoberski Instagram,F.B. ili Tviter.Zivite virtualno a to je najveca greshka,ne sano vas hrvata vec cijelog svijeta jer ste izgubili osjecaj za realni svijet.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by Šandor Winnetou 2/6/2023, 23:57

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:Ovaj menalni je stvarno totalna budaletina... Pa ušli smo u europsku uniju, koja je i stvorena kako njezini članovi ne bi ratovali međusobno niti posezali za susjednim teritorijima... Nitko mu nije rekao da su baski skroz zaustavili militarni pristup riješavanja političkog pitanja baska u španjolskoj, ista je stvar i sa kataloncima, irci ista stvar, u italiji niti ne postoji netko tko bi uopće razmišljao o vojnom posezanju za hrvatskim teritorijem i tako dalje i tako dalje... Potpuno jebdruga priča sa srbijom, njen teritorij je upitan i ona kao država ugnjetava od svog nastanka sve nesrbe na prostoru koji kontrolira, namjerno kažem tako jer je konzistencija njenog teritorija upitna u narednom razdoblju... Sandžak, Preševo i Vojvodina...

Tako su vam prichali a vi u to vjerovali jer ste idioti.Dati nekom da te chuva je isto kao da sutra ostanesh bez glave jer dok dobro placash reket amerima oni te fol chuvaju inache do sada su pokazali koliko ih boli kurac za takozvane saveznike.Pa njima trebate samo da vam uvalr oruzje po basnoslovnim cijenama i da budete korisne budale ako zatreba kao i u vrijeme Hitlera.Ako nisi znao krele kako se gradi sigurnost onda pogledaj madjare i srbe.Poshtuju njihove manjine i daju im prava kakvih nema na svijetu i problem rijeshen ,dok vi idioti mislite da cete protjerivanjem i etnichkim chishcenjem nekoga naroda to svoje sigurnosno pitanje rijeshiti pozitivno.Problem je vash mentalitet i komplex manje vrijednosti jer drugachije i niste navikli kroz povijest.Opet ste izvadili iz pune vrece pichki onaj jedan jedini kurac.Dodushe,i to je pozitivno za pedere kakvi ste inache.Zar ti mislish da je sve vjechno pa i to da imate "zashtitu"amera.Oni su specijalci za pobjeci ako shvate da od toga nemaju koristi pa su to pokazali i u Vijetnamu i u Avganistanu i Sudanu i gdje sve ne.Ameri su pobjegli iz svih ratova koje su do sada vodili i ostavljali na cjedilu svoje "saveznike".No u redu,ne mogu kriviti obichan svijet u Hrvatskoj jer vjerojatno ima i onih koji drugachije razmishljaju a ne kao takozvana hrvatska elita nakon 1991,No jebi ga ,narod glup i pohlepan,pokvaren,a sa takvima je najlakshe manipulirati.Ti si chisti dokaz te  mije teorije i nekolicina ostalih ovdje na forumu.Glupo,pokvareno,bez mozga .Shta sa takvima raditi.Nishta.Jednostavno je najbolje cutati i pustiti da priroda uchini sa njima svoje.No eto ja sam drugachiji i humaniji pa ukazujem ljudima na njihove zablude.

Pa dragi hrvatici prestanite sami sebe lagati jer ce trijeznjenje biti jebeno surovo,kazesh Sandzak.Vuchko po Sandzaku gradi shkole ,puteve,daje jebene subvencije za poljoprivredu.Slusham chak i na onom ogromnom skupu kako zena iz sandzaka pricha da joj je Srbija jedina domovina i vratila se iz Njemachke da tamo zivi poslije 23 god.Okanite se vashih medija i pogledajte istini u ochi.Nije to jebeni seljoberski Instagram,F.B. ili Tviter.Zivite virtualno a to je najveca greshka,ne sano vas hrvata vec cijelog svijeta jer ste izgubili osjecaj za realni svijet.
GSKK

_________________
Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 00:11

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Ne msilim ništa. Ja san davno reka da ne smatram da je Krim ukrajinski ako ćemo gledat između njih i Rusa kome više pripada. Šta ću ja sad ponavljat isto miljardu puta šta ja mislin o tome ?

Po tvom nachinu razmishljanja moze se svashta shvatiti ali necu o tome ,ti si mi jasan ko dalmatinski sunchani dan pa cu i ja po tvome nachinu zakljuchiti da su Dalmacija i Istra italijanski i dodati ajmo kupi prnje i za Zagreb.Naravno svi cete skochiti na zadnje noge i pocheti pichkarati i shkrgutati zubima ne razmishljajuci kako se oni sa Krima osjecaju jer se stoljecima osjecaju kao rusi koji su tamo rodjeni i gdje im je pra chukun dida rodjen pa se osjecaju svoj na svome kao i ti u Dalmaciji.Samo pokushavam da ti napravim usporedbu jer ti je taj dalmoshki problem poznat,a nije nemoguce ono shto ja pricham dok za sada je nemoguce shto ovaj vlasnik teme trkelja jer idiot ne zna da se srbi i madjari bolje slazu nego ikada u povijesti pa ne bi bilo chudo da danas sutra udju i u kakvu uniju shto bi za hrvate bilo jeben dogadjaj zato shto bi onda madjari trazili nazad Rijeku koju su sami izgradili,a da ne govorim o Dalmaciji kakve sve aspiracije na nju imaju svi susjedi.
Dobro ako ne shvačaš šta sam napisao da mislim o toj temi iako ti lijepo piše da ne mislim da je ukrajinski i sad pošto si debil očito ti moram slovkat pa ako je moje mišljenje da nije ukrajinski kad se gledaju ovo dvoje tj Rusi i Ukrajinci onda očito da mislim da je Krim ruski.

Stvar je u tome šta je to moje osobno mišljenje i nije relevantno za međunarodno pravo po kome je Krim dio Ukrajine a ne Rusije.

E sad ako ni nakon ovoga ne shvaćaš ....
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 00:16

Ne govorim ja baš toliko japanskim jezikom pa da se iz onoga šta sam napisao ne može vrlo lijepo shvatit šta je moje mišljenje povodom te tematike zvana Krim al isto tako moje mišljenje je tu potpuno nebitno jer se ne pita mene za mišljenje nego međunarodno pravo.

Isto tako puca mi kurac u konačnici za Krim. Mene samo jedna stvar zanima. Neka se kolje. Nek teče krv u potocima i neka se rat širi. To sam vam i obečao da ćete vidit vidim li Komšića još jednom na toj poziciji. Haos bre.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 00:18

RayMabus wrote:Ne govorim ja baš toliko japanskim jezikom pa da se iz onoga šta sam napisao ne može vrlo lijepo shvatit šta je moje mišljenje povodom te tematike zvana Krim al isto tako moje mišljenje je tu potpuno nebitno jer se ne pita mene za mišljenje nego međunarodno pravo.

Isto tako puca mi kurac u konačnici za Krim. Mene samo jedna stvar zanima. Neka se kolje. Nek teče krv u potocima i neka se rat širi. To sam vam i obečao da ćete vidit vidim li Komšića još jednom na toj poziciji. Haos bre.
Baciš im kost i sad će se oni poklat između sebe.

Ti stojiš sa strane i navijaš za obje strane pojednako.

Zapamtite : Ja nikad ne gubim ratove.

Kaos je red koji ljudi ne razumiju.

Ja nisam to ( ljudi ) nego anđeoska hijerrhija.

Dakle prevedeno : KAOS JE RED KOJI VI A NE JA NE RAZUMIJETE.




Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.



Enlarge this imageClick to see fullsize
Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 00-featured-assassins-creed-games
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 00:21

Da vam bude jasnije jer vidim da vam sve triba slovkat onda ću vam ovdje sad izvuć dio teksta pa povežite:

Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.



--


 i sad se sukobila s društvenim poretkom ( generalom galaktičke konfederacije najvišeg ranga ) kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno ( Komšića i ekipu koja ga podržava: Soroševce, ljevičare, balije ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 00:35

Ovo će samo jedan veliki globalni sukob riješiti.

Previše je to zapeklo u nekim svojim ideologijama. Jučer i danas gledam šta se dešava oko ove priče s dječicom iz Afrike iako sam ja već u drugom mjesecu ove godine rekao svoje a to je isto ono šta govorim ova zadnja dva dana.

Sad kad te dječje nožice ugaze na hrvatsko tlo a korumpirana vlada i ljevičarska ergela bude slavobitno klicala pokrenit će se niz događaja u Aziji i Africi a čiji jedini cilj će biti da pokrenu deset miljona migranata na Hrvatsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 00:58

Ja sam general GF najvišeg ranga a u osnovi je to inkarnirani anđeo Prijestolnik.

Šta general radi nakon šta mu neko društvo kaže kako je super krivotvoriti papire za državljanstvo jer je to nečija bolesna ideologija i onda opravdava kriminal i korupciju i onda naravno takva kriminalna i korumpirana vlada da spasi sebe radi sve da i to spasi da se ne otkrije i sad su ovo dvoje u dogovoru i slave svoju pobjedu ?

Pazite ja sam strateg.

Pošalje im toliko imigranata da ih totalno uništi jer ti imigranti nisu moj problem jer nisam ja na vlasti nego su problem te korumpirane vlade i ujedno zbog tog kaosa koji će uslijediti normalni ljudi koji su ipak većina za razliku od ove glasne i bolesne ljevičarske ergele glasa za nešto šta garantira sigurnost i ulijeva povjerenje a to ti mentalno bolesni ljevičari nisu.

Šah mat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 01:25

Kako bude lijepo to gaženje Hrvatske.

U malo stvari u životu iskonski uživam kao u gaženju budala.

To mi je posao. Piše vam ovdje, crno na bijelo:

Princ prijestolja je Tsaphkiel čije ime znači "Anđeo noći". Druga denominacija je Auriel, ovaj anđeo pomaže inkarniranim bićima da pronađu svoj duhovni put.


Gle pa ovo inkarnirani odnosi se na VAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by RayMabus 3/6/2023, 01:29

Kako ću vas izgaziti nakon šta te dječje nožice ugaze na tlo Hrvatske pa to je čudo jedno.

Sad mislite da se zajebavam a otkit ćete vrlo brzo da se ja uopće ne zajebavam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by Serbinho-3 3/6/2023, 07:16

Dalmacija nista, cutimo?

Baranja, Slavonija?

Tre kada ukljuci mozak, onda je to tako. Miha brani tudju zemlju, jos bolje prica Srpski. Orban ne veruje.

winksmile

HR postoji oko ZG.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26934
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo - Page 2 Empty Re: Tko otima tuđe neka bude spreman da se i njemu otme njegovo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum