ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osuđeni Simatović i Stanišić.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by Eroo 1/6/2023, 21:37

omni wrote:
Serbinho-3 wrote:Stanisic radio za CIA, ko je zapravo vas napao? 

Frenki Hrvat.
Moja sucut. :D Ma znamo da su radili za Vatikan, CIA-u i da su im djedovi bili cuvari u Jasenovcu samo im eto to niste hteli spomenuti prije :D :D A da su oslobodjeni bili bi nosioci srbske svetiljke jelda :D :D. Izrazavam sucut jos jednom. :D :D :D
I Šešelj je Hrvat, koji je radio za CIA i Vatikan, tako da i njega morate preskočit.
Inače, svi njihovi zločinci su Hrvati.
Dok god rade za Hrvate, CIA-u i Vatikan treba ih podržavati, a ne osuđivati. :D

Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by Šandor Winnetou 1/6/2023, 21:38

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=40]Presudom Žalbenog vijeća utvrđeno je da su, kao sudionici udruženog zločinačkog pothvata, visoki dužnosnici Službe državne sigurnosti Republike Srbije Stanišić i Simatović krivi za etničko čišćenje nesrpskog stanovništva s područja u Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj.[/size]
 
[size=40]Ostali sudionici tog udruženog zločinačkog pothvata su Slobodan Milošević, Milan Martić, Milan Babić, Goran Hadžić, Radovan Karadžić, Ratko Mladić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Željko Ražnatović (Arkan).[/size]
A jadno srblje, opet krivi, opet zlocinci.

Nepravda.
Pa samo su branili nejac od povampirene ustase, tre ,miha, ja i slicni.
Koliko smo im samo nejaci sasjekli sa onaj srbosek.
Ako ubrojimo i demografski gubitak jer se nejač nije razmnožila ček da izračunam..........



....pa brat bratu trista iljada nejači samo na nas tri  cheers

_________________
Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by Šandor Winnetou 1/6/2023, 21:43

Serbinho-3 wrote:
Šandor Winnetou wrote:
Serbinho-3 wrote:Stanisic radio za CIA, ko je zapravo vas napao? 

Frenki Hrvat.
ako dođe do ratne reparacije vi lijepo tužite CIA da vam oni nadoknade troškove ratne reparacije jer su oni ti koji protjerivali, pljačkali, silovali, palili, ubijali... a ne nedužni srbi, DA IM PIČKA MATERINA CIAOVŠKA!!!


Silovali? To je tek medijski spin. Dajte neku da vidimo i ko je silovao. Dole na Kosovu rekli 250.000, koliko i u Bosni silovano. Valjda im ista marketinska agencija radila projekat, ovi glupi da stave isti broj. 860.000 proteranih u dva dana, tek je to za smejanje a narocito kada vidis broj vojnika. To se tako laze, poput Lepa sela, lepo gore po Ukrajini.
E al stvarno znaš biti glup u pm i to ti dobro ide.

Evo ti poveznica pa malo dublje i kopaj

https://www.bib.irb.hr/1160258

_________________
Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by dijagram 1/6/2023, 21:46

Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=40]Presudom Žalbenog vijeća utvrđeno je da su, kao sudionici udruženog zločinačkog pothvata, visoki dužnosnici Službe državne sigurnosti Republike Srbije Stanišić i Simatović krivi za etničko čišćenje nesrpskog stanovništva s područja u Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj.[/size]
 
[size=40]Ostali sudionici tog udruženog zločinačkog pothvata su Slobodan Milošević, Milan Martić, Milan Babić, Goran Hadžić, Radovan Karadžić, Ratko Mladić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Željko Ražnatović (Arkan).[/size]
A jadno srblje, opet krivi, opet zlocinci.

Nepravda.
Pa samo su branili nejac od povampirene ustase, tre ,miha, ja i slicni.
Koliko smo im samo nejaci sasjekli sa onaj srbosek.
Ako ubrojimo i demografski gubitak jer se nejač nije razmnožila ček da izračunam..........



....pa brat bratu trista iljada nejači samo na nas tri  cheers
Kaze mi nedavno covjek, branitelj, sestra mu se jos prije rata udala  u srbiju.
Kolika je to indoktrinacija i ludilo, dodje u HR i ni manje ni vise podje o ratu.
Kaze, znate li vi da su na ovcari ustase ubijale srpsku decu, kakvi crni ranjenici i bolnica i srbaljski zlocini:)
Tamo su kaze poubijali i zakopali spsku decu, jos jedan ustaski zlocin:)
Kaze  ovaj ne znam sto joj reci, njoj su i moja djeca ustase.
Koji su to pacijenti.
Ma rekoh, samo je ovako  :kickass
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18738
2015-08-09


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by Šandor Winnetou 1/6/2023, 21:56

dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:
dijagram wrote:
Šandor Winnetou wrote:[size=45]Presudom Žalbenog vijeća utvrđeno je da su, kao sudionici udruženog zločinačkog pothvata, visoki dužnosnici Službe državne sigurnosti Republike Srbije Stanišić i Simatović krivi za etničko čišćenje nesrpskog stanovništva s područja u Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj.[/size]
 
[size=45]Ostali sudionici tog udruženog zločinačkog pothvata su Slobodan Milošević, Milan Martić, Milan Babić, Goran Hadžić, Radovan Karadžić, Ratko Mladić, Momčilo Krajišnik, Biljana Plavšić i Željko Ražnatović (Arkan).[/size]
A jadno srblje, opet krivi, opet zlocinci.

Nepravda.
Pa samo su branili nejac od povampirene ustase, tre ,miha, ja i slicni.
Koliko smo im samo nejaci sasjekli sa onaj srbosek.
Ako ubrojimo i demografski gubitak jer se nejač nije razmnožila ček da izračunam..........



....pa brat bratu trista iljada nejači samo na nas tri  cheers
Kaze mi nedavno covjek, branitelj, sestra mu se jos prije rata udala  u srbiju.
Kolika je to indoktrinacija i ludilo, dodje u HR i ni manje ni vise podje o ratu.
Kaze, znate li vi da su na ovcari ustase ubijale srpsku decu, kakvi crni ranjenici i bolnica i srbaljski zlocini:)
Tamo su kaze poubijali i zakopali spsku decu, jos jedan ustaski zlocin:)
Kaze  ovaj ne znam sto joj reci, njoj su i moja djeca ustase.
Koji su to pacijenti.
Ma rekoh, samo je ovako  :kickass
Sjeverna koreja, srbija i rusija, to je nevjerojatno ispiranje mozgova, prije koju godinu je jedna jednom prilikom ustanovila da je Marko srpsko ime, dakle evanđelist Marko je svakako srbin samo to rekoh i priča je stala.
Takav nivo indoktrinacije čovjek teško može i zamisliti a kamoli razumjeti.

_________________
Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by michaellcmacha 1/6/2023, 22:02

Mi uistinu često pokušavamo naći opravdanja za srbijansko ludilo, često ne možemo ni povjerovati da se to ludilo (u običnih srba) razvija spontano... Ajde de da tamo neki srbijanqc iz vranja ili leskovca živi u nekakvim zabludama... Oni jednostavno nisu imali doticaja sa većinom događanja, ali likovi poput serbinja koji je ovdje kroz niz godina imao mogućnosti suočiti svoj racio sa autentičnim dokumentima koji su ovdje stavljani i koji itekako zna puno više od leskovčanina ili vranjevca, su jedjednostavno i bez obraza i bez karaktera... A da naše domaće četnike i početnike niti ne spominjemo...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by veber 1/6/2023, 22:15

michaellcmacha wrote:Mi uistinu često pokušavamo naći opravdanja za srbijansko ludilo, često ne možemo ni povjerovati da se to ludilo (u običnih srba) razvija spontano... Ajde de da tamo neki srbijanqc iz vranja ili leskovca živi u nekakvim zabludama... Oni jednostavno nisu imali doticaja sa većinom događanja, ali likovi poput serbinja koji je ovdje kroz niz godina imao mogućnosti suočiti svoj racio sa autentičnim dokumentima koji su ovdje stavljani i koji itekako zna puno više od leskovčanina ili vranjevca, su jedjednostavno i bez obraza i bez karaktera... A da naše domaće četnike i početnike niti ne spominjemo...
serbinjo nije otišao u us, ali zna zahaklat prixu i vozit traktor.


kasnije je otkrio da je jednostavnije pušit kuratz.

kako je zahaklani završio u rusiji, upsss australiji?

onaj zingaro u us.

mogu oni lagati sebe, ali ne nas.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by veber 1/6/2023, 22:26

a čedo stari, član kos-a odfurao nejač krmeljivu u domovinu.

nemre mu to oprostiti. from zg zumm ni

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

Osuđeni Simatović i Stanišić.  - Page 2 Empty Re: Osuđeni Simatović i Stanišić.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum