ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by immortal 31/5/2023, 22:17

Serbinho-3 wrote:
Sora wrote:za atomsku bombu na Hirošimu ni 3 Haaga ne bi bilo dosta


Toga se "slucajno" nisu setili, ali da ih TITO zulja, zulja ko hemoroid.

pa ista je to sorta
židovi jedni, židov drugi
čerčil porijeklom židov, tito kojeg smo imali je židov ( nije joža iz Kumrovca)
ne znam šta glumi ta unuka
je li od prvog ili drugog titića

immortal

Posts : 23186
2014-04-16


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by immortal 31/5/2023, 22:25

zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:A tek da je bilo međunarodnog suda za vrijeme kad su oci osnivači pisali američki ustav. S obzirom da su bili mahom robovlasnici, treba ukinuti i njih i američki ustav.
Mahom su isto tako bili za aboliciju te institucije, Benjamin Franklin, koji je u ranoj mladosti posjedovao robove, kasnije je postao predsjednik prvog abolicionističkog društva u Sjedinjenim Državama. Washington je svoje oporukom pretvorio u slobodne ljude. Robovlasništvo je u SAD bilo kolonijalno naslijeđe.
Robovlasništvo nisu izmislili ni Englezi, ni Amerikanci. To je nešto što postoji od pamtivijeka, pa sve do danas. Samo u Congo-u ima danas preko milijun robova. I nisu ih imali samo bijelci. Don Cheadle je popizdio kad je čuo da su njegovi preci bili robovi u vlasništvu američkih Indijanaca. 

Inače, bez crnih robova Amerika nikad ne bi bila izrasla u svjetsku velesilu.
ameriku je stvorila tehnologija.
Ameriku su stvorili masoni. Period! Na dobrim temeljima će izrasti i dobra industrija, ili što već budućnost donese.
nisu je stvorili nego preuzeli vlast
preuzimali su i po Rusiji, ubili ruskog cara, htjeli svoju vlast, doživjeli pogrom a u Europi otimali i varali dok se nisu sve zemlje digle protiv žida
na kraju krive Njemačka i Hrvatska
jebo lud zbunjenog

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by mentalitet 31/5/2023, 22:30

Sora wrote:za atomsku bombu na Hirošimu ni 3 Haaga ne bi bilo dosta

Zaboravila si i Nagasaki,ali nije u tome fora,oko toga neka se jebu ameri i japanci mada slutim da ce im se japanci najebati mamice samo kada dodju u priliku.Stari je to narod koji ne zuri nikud vec cheka 100% priliku da im se osvete. Za sada su mirni ko bubice i trpe ali onih 80.000 vojnika nece vidjeti svoje kuce samo ako ameri krenu na Kinu .

A Hag su izmislili anglosaksonci i germani ,ne da donesu pravdu i pohapse sve one koji su chinili zlochine na tlu bivshe YU nego da posvadjaju glupe balkance pa kad oni i odu sa njega ostat ce mrznja i neka druga djeca ce morati placati grijehove i gluposti svojih ocheva.Do sada je tako bilo kroz povijest a tako ce se i nastaviti.Davno mi reche jedan poznati chovjek koji nazalost vishe nije medju zivima na moje pitanje 1991,Shto se ovo deshava sa "normalnim" ljudima ?Njegov odgovor je bio "A chuj frende,zivimo ovdje vec tisucama godina a nismo do sada nishta nauchili iako je Balkan temelj zapadne civilizacije,zar mislish da cemo neshto nauchiti u slijedecih 100 god.?"Ove rijechi necu nikada zaboraviti jer su temelj svih nashih "istina".

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by veber 31/5/2023, 22:31

mentalitet wrote:
dijagram wrote:
vuksadinare wrote:.Za germane mi nije zao, ali japanci sa  onakim visokim standardom morala i etike dodje mi da zaplachem kad vidim kako jedan kaubojski nasilnik pisha po tim vrijednostima i japanskom narodu i njihovoj kulturi.Ono ,meni je definitivno glupo kad neki narod ili pojedinac napravi neko sranje u svijetu a ovi oshteceni traze isprichavanje.Eto isprichash se i  odma im oprostish shto su ubili
ti u u jamerika, ringo u jaustralija, serbinjo sendvičari iz italije.

svi ste vi pobjeglice, izdajnici i kao takve vas treba tretirati.

ako vidim slijedeći put mihu da vam jebene sendviče dijeli prvo ću pucati u njega.

ringo je polutan kao i ti. zato je u sklopu izbjeglica tamo.
serbinjo je traktoraš koji je zahaklal priksu i zbrisal s ukradenom robom, vešmašinom.

ti si četnik koji je zbrisao iz njemačke pa onda i iz eu jer bi bio isporučen sudu.

ali nemate frke, pravda je neki put spora ali je dosežna.

govno četničko, kaj misliš da ne pamtimo?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by mentalitet 31/5/2023, 22:53

veber wrote:
mentalitet wrote:
dijagram wrote:
vuksadinare wrote:.Za germane mi nije zao, ali japanci sa  onakim visokim standardom morala i etike dodje mi da zaplachem kad vidim kako jedan kaubojski nasilnik pisha po tim vrijednostima i japanskom narodu i njihovoj kulturi.Ono ,meni je definitivno glupo kad neki narod ili pojedinac napravi neko sranje u svijetu a ovi oshteceni traze isprichavanje.Eto isprichash se i  odma im oprostish shto su ubili
ti u u jamerika, ringo u jaustralija, serbinjo sendvičari iz italije.

svi ste vi pobjeglice, izdajnici i kao takve vas treba tretirati.

ako vidim slijedeći put mihu da vam jebene sendviče dijeli prvo ću pucati u njega.

ringo je polutan kao i ti. zato je u sklopu izbjeglica tamo.
serbinjo je traktoraš koji je zahaklal priksu i zbrisal s ukradenom robom, vešmašinom.

ti si četnik koji je zbrisao iz njemačke pa onda i iz eu jer bi bio isporučen sudu.

ali nemate frke, pravda je neki put spora ali je dosežna.

govno četničko, kaj misliš da ne pamtimo?

Kad bi ti mene poznavao onda ti ne bi trebao nishta objashnjavati.Dakle ,bio sam materijalno dobro stojeci i u ono vrijeme jer nisam radio za placu kao masa ljudi nego sam ganjao razne poslove (dodushe,priznajem u to vrijeme mnogi su bili ilegalni ali kada si sa hercegovcima i janjevcima u talu onda nishta nije bilo legalno) isto kao i u USA.Za druge sam radio samo kad sam morao a to je bilo na kratko dok ne stanem sa obadvije noge na tlo na kojem se nalazim.Nikada,od malena nisam mashtao da gradim neku karijeru ili ime ugnjetavajuci druge za neke gazde nego sam oduvijek bio svoj a takvi su i moji sinovi koji zarade za jedan dan ono shto ti zaradish u Mercedesu kao portir za mjesec dana..Ja njima nisam svakodnevno davao ribu da jedu nego sam im dao shtap i nauchio ih da je sami love,a ne kao tvoj tatek koji je napravio debila od tebe jer se hvalish kako nemilice troshish a to mogu samo tatini sinovi koji su debili i nisu svojim rukama i mozgom nishta zaradili.Ovi moji naivni mi vele,mogli bi dovesti radnu snagu iz Hrvatske,a ja im velim ako sam ja otishao od te stoke sitnog zuba ne budite glupi radje zaposhljavajte bilo koga samo bjezite od balkanaca a posebno od hrvata.Tako da,ne mogu reci da me je bilo tko protjerao jer sam otishao sam dok je bilo vrijeme ne zato shto sam se nekoga bojao nego zato shto sam se bojao sebe zato shto ja od nikoga ne bi trazio milost ali je ne bi nikome ni dao,kod mene ne bi postojali zarobljenici i nitko ne bi dobio sok i sendvich nego metak u glavu.Jebi si mater,uzeo si pushku u ruke onda budi spreman da umresh ko mushko.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by veber 31/5/2023, 23:07

klao si ustaše, konobario, seckal limune.

of kors super posao.

sada čistiš račiće, još bolji posao.

voziš kramu da bi ekipi bulaznio o S mercedesu.

dajte si čede mira.
ko i polutan svetoje kupio prije autić.

živi u maminom stanu, naslijedno.

moji trošak je minimalan.

ulažem u djecu, njihovo školovanje. to je nekaj kaj vi polutani baš ne koristite.

a da čitate sendvičari kaj drugi pišu znali bi da sam otišao u drugu firmu.
vratio amg
i dobio škodu oktaviju.

ti čisti račiće, a serbinjo pu pušil kuratz za sitnu lovu.

lik stavi fotku yugo restorana iz 80ih.
pločice iz sedamdesetih

ali to vam je domet

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by mentalitet 31/5/2023, 23:23

veber wrote:klao si ustaše, konobario, seckal limune.

of kors super posao.

sada čistiš račiće, još bolji posao.

voziš kramu da bi ekipi bulaznio o S mercedesu.

dajte si čede mira.
ko i polutan svetoje kupio prije autić.

živi u maminom stanu, naslijedno.

moji trošak je minimalan.

ulažem u djecu, njihovo školovanje. to je nekaj kaj vi polutani baš ne koristite.

a da čitate sendvičari kaj drugi pišu znali bi da sam otišao u drugu firmu.
vratio amg
i dobio škodu oktaviju.

ti čisti račiće, a serbinjo pu pušil kuratz za sitnu lovu.

lik stavi fotku yugo restorana iz 80ih.
pločice iz sedamdesetih

ali to vam je domet

Ja se necu hvaliti nichim jer me zaboli kurac kako ti zivish.Dabogda bio najbogatiji chovjek na svijetu,samo shto ima jedna kvaka u zivotu koja je vazna i na osnovu koje mozesh procijeniti lazova,a to je kada se hvali.Oni koji su materijalno dobro situirani nikad se ne hvale ,a znash zashto?Eto odgovori mi na to jednostavno pitanje pa cu znati koliko si tezak.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by veber 31/5/2023, 23:34

mentalitet wrote:
veber wrote:klao si ustaše, konobario, seckal limune.

of kors super posao.

sada čistiš račiće, još bolji posao.

voziš kramu da bi ekipi bulaznio o S mercedesu.

dajte si čede mira.
ko i polutan svetoje kupio prije autić.

živi u maminom stanu, naslijedno.

moji trošak je minimalan.

ulažem u djecu, njihovo školovanje. to je nekaj kaj vi polutani baš ne koristite.

a da čitate sendvičari kaj drugi pišu znali bi da sam otišao u drugu firmu.
vratio amg
i dobio škodu oktaviju.

ti čisti račiće, a serbinjo pu pušil kuratz za sitnu lovu.

lik stavi fotku yugo restorana iz 80ih.
pločice iz sedamdesetih

ali to vam je domet

Ja se necu hvaliti nichim jer me zaboli kurac kako ti zivish.Dabogda bio najbogatiji chovjek na svijetu,samo shto ima jedna kvaka u zivotu koja je vazna i na osnovu koje mozesh procijeniti lazova,a to je kada se hvali.Oni koji su materijalno dobro situirani nikad se ne hvale ,a znash zashto?Eto odgovori mi na to jednostavno pitanje pa cu znati koliko si tezak.
vi polutani lažete prije tipkovnice.
majmune jedan, jel vi čitatate svoje upise?

o čemu ti, serbinjo, cvečko i ostali drobite?

općenito, boli nas kurac kaj ste u kurzu.

jebala te lova, s mercedes krama i sl.
čisti račiće i pazi da se ne porežeš.

US ti nije Deutchland pa da prihvaća mexikance.
a, nemaš ni socijalno.

tko se u cijeloj priči hvali?

ti s kramom, cvečko s čarapicama, svetoje s autom koji ima tri cilindra ko wartburg.

budimo realni, spušili ste foru.
a tek će biti pušinga

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by mentalitet 31/5/2023, 23:47

veber wrote:
mentalitet wrote:
veber wrote:klao si ustaše, konobario, seckal limune.

of kors super posao.

sada čistiš račiće, još bolji posao.

voziš kramu da bi ekipi bulaznio o S mercedesu.

dajte si čede mira.
ko i polutan svetoje kupio prije autić.

živi u maminom stanu, naslijedno.

moji trošak je minimalan.

ulažem u djecu, njihovo školovanje. to je nekaj kaj vi polutani baš ne koristite.

a da čitate sendvičari kaj drugi pišu znali bi da sam otišao u drugu firmu.
vratio amg
i dobio škodu oktaviju.

ti čisti račiće, a serbinjo pu pušil kuratz za sitnu lovu.

lik stavi fotku yugo restorana iz 80ih.
pločice iz sedamdesetih

ali to vam je domet

Ja se necu hvaliti nichim jer me zaboli kurac kako ti zivish.Dabogda bio najbogatiji chovjek na svijetu,samo shto ima jedna kvaka u zivotu koja je vazna i na osnovu koje mozesh procijeniti lazova,a to je kada se hvali.Oni koji su materijalno dobro situirani nikad se ne hvale ,a znash zashto?Eto odgovori mi na to jednostavno pitanje pa cu znati koliko si tezak.
vi polutani lažete prije tipkovnice.
majmune jedan, jel vi čitatate svoje upise?

o čemu ti, serbinjo, cvečko i ostali drobite?

općenito, boli nas kurac kaj ste u kurzu.

jebala te lova, s mercedes krama i sl.
čisti račiće i pazi da se ne porežeš.

US ti nije Deutchland pa da prihvaća mexikance.
a, nemaš ni socijalno.

tko se u cijeloj priči hvali?

ti s kramom, cvečko s čarapicama, svetoje s autom koji ima tri cilindra ko wartburg.

budimo realni, spušili ste foru.
a tek će biti pušinga

Gledaj kretenchino.Da znash ishta o Mercedesu znao bi da je zadnja serija pravog Mercedesa izbachena 1995 i znao bi zbog chega.Moja krama ne gubi nishta na svojoj vrijednosti nego joj cijena samo raste dok tvoj chim si ga izveo iz ducana izgubi 20% od svoje stvarne cijene,plus toga to sam smece imao koje ti vozish i koje je u klasi malo bolje Tojote po kvaliteti.Pazi ovo,hvalish se vec godinama,a kada sam te doveo pred zid sa tim tvojim lazima onda ono nevini.Kad sam ja lagao?Gle,prvenstveno,svaki chovjek laze sam sebe prvo pa onda misli da govori istinu.Tipichno za psihopate kao shto si ti.Ustvari postao si mi interesantan samo zbog toga da potvrdim svoju teoriju o schwabama koju sam na tebi dokazao.Taj psihopatski mentalitet kod vas je neunishtiv a posebno samovelichanje jer je to oruzje svakog kompleksasha.Samo oni koji ne vjeruju u svoje mogucnosti bilo koje vrste se bolesno hvale a to im je jedino shto imaju zato shto nishta vrijedno ne posjeduju ni u intelektualnom a ni u materijalnom smislu.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5041
2020-07-05


Back to top Go down

Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.' - Page 3 Empty Re: Ugledni njemacki medij:'Da je '45-te postojao Haag,Tito bi bio osudjen za ratne zlocine.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum