ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATO Pakt

Go down

NATO Pakt Empty NATO Pakt

Post by Serbinho-3 Mon 29 May - 22:37

NATO Pakt 577063_h-57266685-1_f



[size=45]Ministar unutrašnjih poslova Turske Sulejman Sojlu poručio je da je Zapad danas prvi put u slaboj poziciji i da Ankara prvi put ima mogućnost da uništi "sve koji smetaju" Turskoj, uključujući i Amerikance.[/size]




[size=45]"Nazovite nas kukavicama ako ne uništimo sve one koji smetaju ovoj zemlji, uključujući američke trupe, u narednih pet godina. Ovo je prvi put da imamo takvu priliku. Prvi put smo uhvatili Zapad u slaboj poziciji. Prvi put smo uhvatili Ameriku. Prvi put smo ih posle 100 godina uhvatili sa Redžepom Tajipom Erdoganom", rekao je Sojlu. [/size]

[size=35][size=45]Sojlu je, kako prenose Telegram kanali na ruskom jeziku, još dodao da se Turska "Alahovom voljom i milošću" danas nalazi "u najmoćnijem periodu u poslednjih 300 godina" i optimistično izjavio da svet čeka oslobođenje "jarma Zapada":[/size][/size]
[size=45]Sutrašnji dan će, uz pomoć demokratije i snage naroda, postati prekretnica za svet i njegovo spasenje od ugnjetavanja Zapada i njegovih zlodela".[/size]
[size=45]Turski ministar je, podsetimo, i ranije imao otvoreno antizapadne i antiameričke izjave.[/size]
[size=45]U februaru ove godine on je pozvao američkog ambasadora u zemlji da "skloni svoje prljave ruke" od Turske, rekavši da zna da je Vašington planirao da izazove probleme u zemlji. Kako je tada rekao, svaki američki ambasador do sada razmišljao je o tome kako da nanese štetu Ankari, što je "jedna od glavnih nesreća" za Tursku.[/size]
[size=45]Mislili su da će moći da rade šta žele sa Turskom, "ali jedan čovek im je pokvario Tursku - Redžep Tajip Erdogan", rekao je tada Sojlu.[/size]


[size=45]Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan ponovo je izabran za predsednika zemlje, čime će započeti treću deceniju upravljanja državom. [/size]
[size=45]Nakon pobede, on je zahvalio svima koji su ga podržali i najavio da dolazi vek Turske. Osim toga, poručio je da će Ankara nastaviti saradnju sa Moskvom, te da će gasno čvorište biti formirano, kao što je i bilo planirano.[/size]

[size=45]https://www.alo.rs/vesti/svet/765439/mup-turske-mozemo-da-unistimo-sad/vest[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26384
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

NATO Pakt Empty Re: NATO Pakt

Post by T. Tue 30 May - 0:24

nato pakt je odbrambeni savez jednako kao što je ukrajina demokracija... drunken

_________________
NATO Pakt Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

NATO Pakt Empty Re: NATO Pakt

Post by pizzon Tue 30 May - 4:29

gadno neprijatna
cinjenica, da srbija
godinama gleda u tursku kao srbiji naklonjenoj drzavi.
to je iluzija, jer
svaki postupak turske
to negira. turska je
potrebna rusiji a mi
smo kreteni u tom
sexu. ko uvek ranije
rusija nas zrtvuje zbog svojih odnosa sa turskom.
nasu srbiju, vec 30 i vise godina ko da
vodi neprijateljska ruka. dodik mi je bio
odvratan, u bg.du.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

NATO Pakt Empty Re: NATO Pakt

Post by pizzon Tue 30 May - 4:33

ovih dana,
sto se dogadja,
ista ta ruka je zakuvala.
samo budala nije mogao da ukapira sta
sledi nakon napustanja institucija i ignorisanja izbora.
nasa pobeda na izborima bila je realnost.
katastrofa...kome je ovo trebalo ?
rusiji i informbirovcima.

mogli smo kurtiju i zapadu da serviramo
realnost, bez nervoze.
rekli su, mi cemo pomoci.
Hahahaha..vi...nama..
zezajte neke druge, mene ne.
Koncert ruskih pesama nam spremate, ispred skupstine, a sta biste vi drugo.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

NATO Pakt Empty Re: NATO Pakt

Post by Eroo Tue 30 May - 4:55

Jebli te ruski kanali! I Alo. :]

NATO Pakt A30

https://thebosniatimes.ba/84874/ruski-car-i-faraon-zelenski-jedan-dan-unutar-putinovog-nadrealnog-televizijskog-carstva/
Eroo
Eroo

Posts : 74402
2016-07-22


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

NATO Pakt Empty Re: NATO Pakt

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum