ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Studija iz Izraela - 0 , ali 0 zdravih ljudi(bez komorbiditeta) koji su mlađi od 50 - je umrlo od korone. Nula

Go down

Studija iz Izraela - 0 , ali 0 zdravih ljudi(bez komorbiditeta) koji su mlađi od 50 - je umrlo od korone. Nula Empty Studija iz Izraela - 0 , ali 0 zdravih ljudi(bez komorbiditeta) koji su mlađi od 50 - je umrlo od korone. Nula

Post by AssadNaPodmornici 29/5/2023, 22:33

https://www.zerohedge.com/covid-19/zero-young-healthy-individuals-died-covid-19-israeli-data-show

gle nije da nismo ovo znali od početka. da ako si zdrava osoba ja sam govorio mlađa od 40 ne možeš umrijeti od ovoga. izgleda da to ide do 50godina. 

a neki luđaci lako što su cijepili sebe, nego svoje potomstvo, unuke i još se hvale sa time. 
a kada vidimo koliko mi frendova ima posljedice od cijepiva.. gg

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21040
2018-06-14


Back to top Go down

Studija iz Izraela - 0 , ali 0 zdravih ljudi(bez komorbiditeta) koji su mlađi od 50 - je umrlo od korone. Nula Empty Re: Studija iz Izraela - 0 , ali 0 zdravih ljudi(bez komorbiditeta) koji su mlađi od 50 - je umrlo od korone. Nula

Post by T. 30/5/2023, 02:34

izrael više ne postoji...
samo im to još nitko nije javio...

_________________
Studija iz Izraela - 0 , ali 0 zdravih ljudi(bez komorbiditeta) koji su mlađi od 50 - je umrlo od korone. Nula Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum