ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by vili40 15/6/2023, 20:24

mentalitet wrote:
vili40 wrote:
AlfaOmega wrote:
crvenkasti wrote:Kijevski režim i dalje inzistira da Oružane snage Ukrajine ne provode protuofenzivu, već samo "testiraju" rusku obranu.

Ovakva su izvješća očito sračunata na to da će Zapad zažmiriti na uništene kolone svoje vojne tehnike koje očito nisu prošle test, i da će Ukrajinci šutke progutati činjenice o tisućama poginulih sunarodnjaka.
Neki ukrofili se već boje da Ukri previše troše u testiranju i da neće ostati dovoljno kad prava kontra konačno krene. Drugi pak ukrofili napadaju ove prve da su previše glupi sa takvim konstatacijama, da ne vide neku “širu sliku” i da treba misliti pozitivno. Onda ovi prvi pak uzvraćaju da su ovi drugi glupi jer su previše zaludjeni…
E sad, u koje glupake pak spadaju naši forumski ukrofili?
a što je sa vama rusofilima?Vi ste pametni kad se vodite po ludom mamlazu koji je započeo neku vojnu akciju i koja je trebala biti gotova u roku odmah pa zaglavilo?Problemi?Ma nije važno,važno je da ste vi pametni i na pravoj strani.

Po obichaju vas 'rvata zaspinate temu i onda se ulovite nechega ne bitnog pa nastavite turbo brzinom misleci da ce te nekoga uvjeriti u svoju propagandu.Dodushe ,kojim se izvorima informacija sluzite nije ni chudo shto tako glupo vashi tekstovi zvuche bez nekog logichnog reda i smisla pa se zapetljate i pochnete sami vjerovati u ono shto ovdje prezentirate.Taj seljachko kamenjarski nachin razmishljanja i nije neko razmishljanje nego ovo vi smatrate kao neku nogometnu tekmu koju igrate na nekom svom seljachkom igralishtu pa se i ponashate u skladu sa tim.Fakat mi vas dodje zao i ponekada mi padne misao na pamet "Pa kako ce im djeca biti drugachija kad su ih cace ovako glupe stvorile svojim odgojem jer ni jedno dijete nije pokvareno niti glupo,to od njih naprave njihovi roditelji i okolina".Ovo podebljavanje rijechi i izvlachenje istih iz konteksta samo govori o vama koliki vam je kapacitet mozga.Vi u jednoj rechenici zapamtite jednu rijech koja vam ne odgovara a u cijelom tekstu par rijechi i onda vitlate sa njima ovdje na forumu.Cijelo vrijeme sam mislio kako ste neki zeshci nacionalisti i chudio se tome da je medju vama 99% glupih ali sam se zajebo jer vi ionako nemate pojma shto je to nego se krijete iza veliko hrvatstva da ljudi ne bi shvatili koliko ste glupi.Dakle to sam objasnio a sada bi volio chuti da li su i ovi ameri rusofili mada govore chistu istinu potkrijepljenu chinjenicama.Pa ako razumijesh engleski onda poslushaj ,ako ne nemoj majketi komentirati neshto shto ne razumijesh jer samo cesh potvrditi moju teoriju o vama forumskim 'rvatima.

Ukraine War & Nukes Moving Around - Col Doug Macgregor
https://www.youtube.com/watch?v=BVXc8Jk4L2c
Eto Šešeljka...pa što mi se obraćaš kad te ništa nisam pitao?Ajd si kupi tamo neku živu hobotnicu i stavi si je na glavu,možda ti pomogne.

vili40

Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 15/6/2023, 20:28

Soči, Rusija...Da nije i tamo kakva brana nastradala? :)


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 15/6/2023, 20:32

Grickanje. Pomalo, pomalo...


Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Screenshot-10014

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 15/6/2023, 20:40

vili40 wrote:
mentalitet wrote:
vili40 wrote:
AlfaOmega wrote:
crvenkasti wrote:Kijevski režim i dalje inzistira da Oružane snage Ukrajine ne provode protuofenzivu, već samo "testiraju" rusku obranu.

Ovakva su izvješća očito sračunata na to da će Zapad zažmiriti na uništene kolone svoje vojne tehnike koje očito nisu prošle test, i da će Ukrajinci šutke progutati činjenice o tisućama poginulih sunarodnjaka.
Neki ukrofili se već boje da Ukri previše troše u testiranju i da neće ostati dovoljno kad prava kontra konačno krene. Drugi pak ukrofili napadaju ove prve da su previše glupi sa takvim konstatacijama, da ne vide neku “širu sliku” i da treba misliti pozitivno. Onda ovi prvi pak uzvraćaju da su ovi drugi glupi jer su previše zaludjeni…
E sad, u koje glupake pak spadaju naši forumski ukrofili?
a što je sa vama rusofilima?Vi ste pametni kad se vodite po ludom mamlazu koji je započeo neku vojnu akciju i koja je trebala biti gotova u roku odmah pa zaglavilo?Problemi?Ma nije važno,važno je da ste vi pametni i na pravoj strani.

Po obichaju vas 'rvata zaspinate temu i onda se ulovite nechega ne bitnog pa nastavite turbo brzinom misleci da ce te nekoga uvjeriti u svoju propagandu.Dodushe ,kojim se izvorima informacija sluzite nije ni chudo shto tako glupo vashi tekstovi zvuche bez nekog logichnog reda i smisla pa se zapetljate i pochnete sami vjerovati u ono shto ovdje prezentirate.Taj seljachko kamenjarski nachin razmishljanja i nije neko razmishljanje nego ovo vi smatrate kao neku nogometnu tekmu koju igrate na nekom svom seljachkom igralishtu pa se i ponashate u skladu sa tim.Fakat mi vas dodje zao i ponekada mi padne misao na pamet "Pa kako ce im djeca biti drugachija kad su ih cace ovako glupe stvorile svojim odgojem jer ni jedno dijete nije pokvareno niti glupo,to od njih naprave njihovi roditelji i okolina".Ovo podebljavanje rijechi i izvlachenje istih iz konteksta samo govori o vama koliki vam je kapacitet mozga.Vi u jednoj rechenici zapamtite jednu rijech koja vam ne odgovara a u cijelom tekstu par rijechi i onda vitlate sa njima ovdje na forumu.Cijelo vrijeme sam mislio kako ste neki zeshci nacionalisti i chudio se tome da je medju vama 99% glupih ali sam se zajebo jer vi ionako nemate pojma shto je to nego se krijete iza veliko hrvatstva da ljudi ne bi shvatili koliko ste glupi.Dakle to sam objasnio a sada bi volio chuti da li su i ovi ameri rusofili mada govore chistu istinu potkrijepljenu chinjenicama.Pa ako razumijesh engleski onda poslushaj ,ako ne nemoj majketi komentirati neshto shto ne razumijesh jer samo cesh potvrditi moju teoriju o vama forumskim 'rvatima.

Ukraine War & Nukes Moving Around - Col Doug Macgregor
https://www.youtube.com/watch?v=BVXc8Jk4L2c
Eto Šešeljka...pa što mi se obraćaš kad te ništa nisam pitao?Ajd si kupi tamo neku živu hobotnicu i stavi si je na glavu,možda ti pomogne.

Ma jarane,nemam ja nishta protiv tvojih razmishljanja dok ih ne postavish ovdje jer me ljudska glupost i idiotizam nervira od bilo koga.Prestani se javljat i necesh imati nikakvu moju reakciju.A ovo je za sada neki forum na kojem svatko ima pravo reagirati isto kao shto ni ja tebi nemam pravo braniti shto cesh misliti i kako cesh pisati ali ni ti meni ne mozesh braniti da reagiram.Uvjeri me da nisi glup i ja cu ti pljeskati ruchicama:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 15/6/2023, 21:02

Već smo nešto od ovoga vidjeli, ovaj put i s djelomičnom analizom snimka,
tako da znamo o čemu se tu radi.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 15/6/2023, 21:24

Evo nekoliko komentara na gornji YT video:

XCalibur

pred 3 dnevi
As a United States Marine i just wanted to say that i'm highly impressed with the way this Ukrainian unit carried out this trench assault and their overall tactical movement, firing positions and combat prowess. You can tell they're being trained well.


D G

pred 3 dnevi (urejeno)
These guys are following procedures and are much better trained than i have seen before. Not perfect, but way better than anything ive seen before. They’re moving and communicating clearly and doing it well. Even the grenade throws were communicated properly. The russians in this video are infuriating. They have zero chance of holding that trench system. And thats obvious from the beginning. But they choose to die in a hole in the ground - for nothing. WTF are they thinking.


EdgyNumber1
pred 3 dnevi
Intense situation but very, very well coordinated attack. No confusion - everyone knows where they have to be, what they have to do and when they have to do it. Good job.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo 15/6/2023, 21:41



Jair Ferreira  

pred 2 dnevoma
"War is a place where young people who don't know each other, and don't hate each other, kill each other, by the decision of old people who know each other, and hate each other, without killing each other..."

Ne mogu da se s ovim ne složim, ali ne bih uvijek u istu ravan stavljao zaraćene strane. Posebno to ne bih činio u ovom slučaju.
Ako bih pristao na uravnilovku svi su krivi, onda bi to trebao učiniti i kad je nacizam bio u pitanju. Ovdje se upravo radi o ruskom nacizmu, koji je očigledno duboko usađen kod ruske trenutne elite.

Slava Ukrajini! Herojima slava!

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74962
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/6/2023, 21:42

Ovi na Zapadu ko da su zaboravili ratovat. Gledam sad ruska artiljerija poklapa te Ukrajince u rovovima tamo. Oni njima dali te Leoparde i MRAPO-ove i eto sad se vi sjurite. Nema veze šta pada kiša i šta je malo zblatnjavilo al mi želimo brzi slom Rusije i ajte vi juriš. I sad pušiona. Nisu se niti potrudili GPS granatama isčokat svu tu moguću tehniku tamo jer da jesu ne bi ovi sad pucali iz toga po njima u tim rovovima.

Boga mi lipo ste zasrali na Zapadu i vašim fiks idejama kako će oni samo eto kad se pojavi Leopard i MRAP i taj Bredli svi Rusi odma pobić ća kad to vide.

Malo umišljeni a ? E sad ćete zaglibit.

Vidi se ta arogancija Zapada kako su nadmočni i samo treba da se pojave i odma će svi uteć čim oni dođu itd.

AJDE PUŠITE KURAC DEBILI UMIŠLJENI I PREAROGANTNI. 

Tako ste i Komšića vamo iako vam se Hrvatska s pravom žalila. Šta će Hrvatska ono jel ? Vi ste Bog za ceo svet. Našupat ću vas nogon u guzicu letit ćete svi odreda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 15/6/2023, 21:52

Eroo wrote:

Jair Ferreira  

pred 2 dnevoma
"War is a place where young people who don't know each other, and don't hate each other, kill each other, by the decision of old people who know each other, and hate each other, without killing each other..."

Ne mogu da se s ovim ne složim, ali ne bih uvijek u istu ravan stavljao zaraćene strane. Posebno to ne bih činio u ovom slučaju.
Ako bih pristao na uravnilovku svi su krivi, onda bi to trebao učiniti i kad je nacizam bio u pitanju. Ovdje se upravo radi o ruskom nacizmu, koji je očigledno duboko usađen kod ruske trenutne elite.

Slava Ukrajini! Herojima slava!

Pa shvacash sada da stara olinjala ljudska smeca kao ti ustvari stvaraju i vode ratove.Eto ovaj Bajden,jebo sebi mater pokvarenu korumpiranu vjerojatno nosi pelene kao i ti ali bi on ratovao do poslednjeg ukrajinca za interese amera.Samo ima jedna stvar koju sam skuzio odavno iako nisam neki vjernik da bog nije komunalno i da naplacuje onda kada se najmanje nadash.Tako ce se desiti i amerima (mada se vec deshava ali nije skroz vidljivo) jer su dugo zivjeli ko bubreg u loju na tudjoj muci.Vecina amerikanki ni juhu ne zna skuhati pa kad uskoro dodje do nekog sranja ima da se pokolju unutar vlastitih obitelji.Karma je bash kurva.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 15/6/2023, 22:09



"Ako Rusija okupira Ukrajinu, ići će dalje u baltičke zemlje, u Poljsku, u bilo koju zemlju NATO-a. "
----------------------------------------

Ako Ukrajina ne pobijedi u kontraofanzivi, i Rusi ponovo pregaze Europu, najvažnije će im biti da sjebu Šiptare, a odmah iza toga nas Hrvate.

Ne spominje badava Putin Kosovo u svakom svom govoru.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 15/6/2023, 22:10



U području Bakhmuta Snage za specijalne operacije Oružanih snaga Ukrajine u suradnji s operaterima HIMARS-a uništile su ruski topničko-izviđački kompleks ZOOPARK-1 i sustav za elektroničko ratovanje Borisoglebsk-2.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 15/6/2023, 22:16

immortal wrote:

U području Bakhmuta Snage za specijalne operacije Oružanih snaga Ukrajine u suradnji s operaterima HIMARS-a uništile su ruski topničko-izviđački kompleks ZOOPARK-1 i sustav za elektroničko ratovanje Borisoglebsk-2.

Pa nabijem te na kurac tako glupu unishtenje jednog tenka ne znachi da si dobio rat.Znash shto je kod vas 'rvata i 'rvatica simptomatichno?Vi uvijek prije nego skochite kazete HOP kjesto da to uchinite nakon shto ste skochili.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


immortal and Šandor Winnetou dislike this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 15/6/2023, 22:19

sporo napreduju u svakom slučaju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 15/6/2023, 22:20

crvenkasti wrote:

"Ako Rusija okupira Ukrajinu, ići će dalje u baltičke zemlje, u Poljsku, u bilo koju zemlju NATO-a. "
----------------------------------------

Ako Ukrajina ne pobijedi u kontraofanzivi, i Rusi ponovo pregaze Europu, najvažnije će im biti da sjebu Šiptare, a odmah iza toga nas Hrvate.

Ne spominje badava Putin Kosovo u svakom svom govoru.


Prije nego li osvoji i Ukrajinu Putin će biti uništen!

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 15/6/2023, 22:21

crvenkasti wrote:

"Ako Rusija okupira Ukrajinu, ići će dalje u baltičke zemlje, u Poljsku, u bilo koju zemlju NATO-a. "
----------------------------------------

Ako Ukrajina ne pobijedi u kontraofanzivi, i Rusi ponovo pregaze Europu, najvažnije će im biti da sjebu Šiptare, a odmah iza toga nas Hrvate.

Ne spominje badava Putin Kosovo u svakom svom govoru.

Samo ih chachkaju ,a medo je jeben i lijen da se pokrene,ali kad se pokrene ode Europa u sto pichkih materinih a nakon toga zna se ,crtanje novih granica.Eto Europa je skroz razoruzana pa jedna V.B. ima manje tenkova od Srbije a municije po vlastitom priznanju njihovih generala za rat samo za tri dana dok Rusija da sada stane ima municije za slijedece 2 god. mada joj tvornice rade punom parom 24 sata.Ja fakat ne kuzim ove na zapadu ,valjda se oslanjaju na atomsko oruzje?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by immortal 15/6/2023, 22:23

mentalitet wrote:
crvenkasti wrote:

"Ako Rusija okupira Ukrajinu, ići će dalje u baltičke zemlje, u Poljsku, u bilo koju zemlju NATO-a. "
----------------------------------------

Ako Ukrajina ne pobijedi u kontraofanzivi, i Rusi ponovo pregaze Europu, najvažnije će im biti da sjebu Šiptare, a odmah iza toga nas Hrvate.

Ne spominje badava Putin Kosovo u svakom svom govoru.

Samo ih chachkaju ,a medo je jeben i lijen da se pokrene,ali kad se pokrene ode Europa u sto pichkih materinih a nakon toga zna se ,crtanje novih granica.Eto Europa je skroz razoruzana  pa jedna V.B. ima manje tenkova od Srbije a municije po vlastitom priznanju njihovih generala za rat samo za tri dana dok Rusija da sada stane ima municije za slijedece 2 god. mada joj tvornice rade punom parom 24 sata.Ja fakat ne kuzim ove na zapadu ,valjda se oslanjaju na atomsko oruzje?

Medo se zanio iluzijom o svojoj veličini i uspjehu
kad ti vidovnjak govori budućnost, i on možda izostavi neke pojedinosti
oslikavanje viđenja riječima vrlo lako krivo protumači onaj koji sluša
on očito vidi iluziju što stvara njegova mašta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 15/6/2023, 22:28

immortal wrote:
crvenkasti wrote:

"Ako Rusija okupira Ukrajinu, ići će dalje u baltičke zemlje, u Poljsku, u bilo koju zemlju NATO-a. "
----------------------------------------

Ako Ukrajina ne pobijedi u kontraofanzivi, i Rusi ponovo pregaze Europu, najvažnije će im biti da sjebu Šiptare, a odmah iza toga nas Hrvate.

Ne spominje badava Putin Kosovo u svakom svom govoru.


Prije nego li osvoji i Ukrajinu Putin će biti uništen!

Kad dođu, imat ćeš priliku ubijati i Ruse. To ti je slično kao i Srbi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet 15/6/2023, 22:32

crvenkasti wrote:
immortal wrote:
crvenkasti wrote:

"Ako Rusija okupira Ukrajinu, ići će dalje u baltičke zemlje, u Poljsku, u bilo koju zemlju NATO-a. "
----------------------------------------

Ako Ukrajina ne pobijedi u kontraofanzivi, i Rusi ponovo pregaze Europu, najvažnije će im biti da sjebu Šiptare, a odmah iza toga nas Hrvate.

Ne spominje badava Putin Kosovo u svakom svom govoru.


Prije nego li osvoji i Ukrajinu Putin će biti uništen!

Kad dođu, imat ćeš priliku ubijati i Ruse. To ti je slično kao i Srbi.


A joCk ona ce ih dochekati rashirenih nogu i ruku razdragana i umiljata.Jebi ga i ona je neshto nauchila u proshlom ratu,a to je da je vazniji kozni metak nego granata na Himrasu:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5039
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou 15/6/2023, 22:41

GSKK

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by RayMabus 15/6/2023, 22:41

Opet glupe srpske fantazije kako će Rusi doći na Balkan i ovima pomoći da ostvare veliku Srbiju a to u prevodu na terenu znači napast Kosovo, BiH, Hrvatsku, CG...

Ta priča je vaša srpska fantazija koja se neće ostvariti. Ruse inače boli k za vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti 15/6/2023, 22:49

NATO je u Ukrajini imao drugačije planove.

Planirali su da Rusi napadnu Ukrajinu s mobiliziranim trupama odmah nakon zime, tu pretppe gubitke, a zatim su svježe obučene NATO trupe trebale iskoristiti prednost protiv demoralizirane i iscrpljene ruske vojske.

Ti su planovi uključivali i napad iz Bjelorusije. Ali sve je otkazano.
Putin to nije popušio.

Umjesto toga, Rusija se usredotočila na izgradnju utvrda. Protuofenziva koju upravo gledamo trebala se dogoditi pod mnogo povoljnijim uvjetima za Ukrajinu.

To je najvjerojatnije razlog zašto ukrajinska protuofenziva nije započela početkom svibnja. Postojao je drugačiji plan. Na kraju je Ukrajina ipak morala početi, ali tek prošli tjedan.

Sada se Ukrajina treba paziti da ne postane iscrpljena i demoralizirana.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28800
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 48 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum