ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by Guest 27/1/2016, 11:36

upravo_sa_jebachine wrote:
RayMabus wrote:Arapi navalilia a ovi u ustašama i partizanima tj borba za fotelje jer zato o tome i pricaju jer se ekipa loži na to.

Ja bi zakonom uveja smrtnu kaznu tko spomene ustaše i partizane a obnaša neku politicku funkciju.

Receš ustaša a obnašaš politicku funkciju BAM METAK U GLAVU.

Reci partizan a obnašaš politicku funkciju BAM METAK U GLAVU.

AMO DALJE.
kako ti misliš ratovati sa arapima, ako u RH imaš aktivnu 5kolonu, prvo njih trebaš riješiti
Kakvo ratovanje s Arapima kad je Medžlisa dala svog najboljeg sina u vladu?!

Guest
Guest


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by Ero 27/1/2016, 11:37

Eva wrote:Lako tebi, Ero, u deželi. Sad još i sa žicom ogradite i moš sam mahati ovom mračnom vilajetu.
Žice uvijek postoje, jal vidne, jal nevidne. Ne samoobmanjuj mo se.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by Guest 27/1/2016, 11:37

RayMabus wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:
RayMabus wrote:Arapi navalilia a ovi u ustašama i partizanima tj borba za fotelje jer zato o tome i pricaju jer se ekipa loži na to.

Ja bi zakonom uveja smrtnu kaznu tko spomene ustaše i partizane a obnaša neku politicku funkciju.

Receš ustaša a obnašaš politicku funkciju BAM METAK U GLAVU.

Reci partizan a obnašaš politicku funkciju BAM METAK U GLAVU.

AMO DALJE.
kako ti misliš ratovati sa arapima, ako u RH imaš aktivnu 5kolonu, prvo njih trebaš riješiti
Ne mislim ratovat za matrijah.

Odgovor je : NE MISLIM RATOVAT PROTIV ARAPA.
pa da, taj matrijah, platforma112, to je sve 5kolona. ne mislim niti ja ratovati za RH prije nego riješimo 5kolonu. Nemože meni ekipa iz udruga koja imaju stranice na arapskom jeziku, stati doma a ja da ratujem. to neće ići. idu oni ispred mene, ako nebude tako, odoh ja u Minken bojnu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by RayMabus 27/1/2016, 11:39

Arapi će riješiti petu kolonu.

ENo onu u Švedskoj su vec roknili.

HUmanitarka.

Jedna manje.

KOGA NEMA TAJ NE POSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by RayMabus 27/1/2016, 11:39

POTOCI KRVI ĆE TECI

SAMO TRPAJ

FRAU MERKEL JE ZAKON.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by Guest 27/1/2016, 16:00

RayMabus wrote:POTOCI KRVI ĆE TECI

SAMO TRPAJ

FRAU MERKEL JE ZAKON.

LONGI - jebote, PRIKOČI - ništa zlonamjerno - no TI - više nisi TI !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by Yehudi 27/1/2016, 16:12

Ranije je bilo samo povremeno,

sada su se napadi počeli javljati učestalo.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti - Page 7 Empty Re: Umjetnici i drugi(radnička fronta, platforma 112) pozivaju na oružanu borbu protiv fašista na vlasti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum