ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by Ringo10 22/5/2023, 14:55

Te podatke sam našao u zapadnim medijima pa ako oni lažu lažem i ja. Nisam ja ništa izmislio samo prenosim

Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by vili40 22/5/2023, 15:03

Eto kako rusi "oslobađaju",Bahmut prije godinu dana i danas;
bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 7d93ea39-4dc2-4d0b-8841-42e9b3fb6aec
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by immortal 22/5/2023, 15:49

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 630_360_1684750406-836

Neprijatelj ne kontrolira u potpunosti Bakhmut, borbe su u tijeku - Maliar

22.05.2023 15:15



Ruske okupacijske snage nisu uspjele zauzeti Ukrajinu, pa su svoje napore usmjerile na pokušaj dosezanja granica Donjecke i Luganske regije. Situacija u smjeru Bakhmuta nije se bitno promijenila od jučer, a borbe se nastavljaju.
Zamjenica ministra obrane Ukrajine Hanna Maliar rekla je to u eteru teletona "United News".
"Istok je i dalje naš epicentar, i, zapravo, neprijatelj tamo napreduje u nekoliko smjerova, a ova situacija se promatra već nekoliko mjeseci. Činjenica je da neprijatelj ne odustaje od svog glavnog cilja zauzimanja cijele Ukrajine, već je i dalje prisutan", rekao je. ali pošto im to nije uspjelo sada se pokušavaju kretati u određenim fragmentima.Prvo područje im je istok.Žele doći do granica Donjecke i Luganske oblasti.Zapravo najžešće borbe su u Marinki,Avdiivki i Bakhmutu Neprijatelj većinu svojih snaga gomila u smjeru Bahmuta i zato su mediji i društvo već nekoliko dana usredotočeni na ovaj smjer“, rekao je Maliar.




Zamjenik ministra također je rekao da obrambene snage zadržavaju kontrolu nad određenim industrijskim i privatnim infrastrukturnim objektima u jugozapadnom okrugu Bakhmuta - području "Aviona".


"Cijelu noć i sada neprijatelj čisti teritorije koje je preuzeo u gradu. To znači da tragaju za našim diverzantskim skupinama koje bi mogle pružiti otpor", rekao je Maliar, dodavši da se okupatori pretvaraju da su potpuno preuzeli kontrolu. grada, ali to nije istina.

Prema riječima zamjenika ministra, obrana Bakhmuta kao grada u potpunosti je ispunila svoje vojne zadaće. Konkretno, Obrambene snage su imale više zadataka: koncentrirati neprijateljske snage na ovom mjestu, dobiti na vremenu za druge zadatke i u višemjesečnim borbama uništiti veliki broj okupatora.

Također je uvjerila da zapovjedništvo i stožer Oružanih snaga rade danonoćno i donose odluke na temelju trenutačne situacije na bojišnici.

Odgovarajući na pitanje koliko vremena okupatori trenutno troše na obuku svojih mobiliziranih vojnika, Maliar je rekao: "Rusi ne odustaju od svog cilja da potpuno napreduju u pravcu Bahmuta, ne samo u samom gradu. Činjenica da možda imaju problemi s kadrovima - savjetujem vam da se ne iluzirate oko toga, nije važno koliko vremena provedu na obuci, ključno je da imaju jako velike rezerve kadra jednostavno zato što je ova država brojčano puno veća ljudi", rekao je Maliar.

Kako je Ukrinform ranije izvijestio, graničari u Bakhmutu koristili su minobacače kako bi osujetili napad osvajača.

Od 24. veljače 2022. do 22. svibnja 2023. Ukrajinske obrambene snage eliminirale su oko 203.880 ruskih osvajača, uključujući 720 ljudi prethodnog dana.

Fotografija: Kostyantyn Liberov

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by veber 22/5/2023, 16:52

koliki je bio omjer u vukovaru?

koliko su smradove spušili?

ovaj polutan muslimanski ko i srbi. samo laže.
omjer je otprilike 1:4

i kada se nato, na žalost čedomoraca, stvarno uključi omjer će samo rasti.

i stvarno je vjerovatnost da će patuljka ubit.
bu se popiknul niz štenge kako je to u rusiji običaj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by sitting_bull 22/5/2023, 18:27

sitting_bull wrote:

no, ako tebe tvoj doživljaj i tvoj odabir informacija u koje vjeruješ čini sretnim, uživaj.
eto, još jedanput.

ti si odabrao tu informaciju.
nisi ostavio alternativu.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11154
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by crvenkasti 22/5/2023, 18:35

Dere se na mene, disi bil...
Kaeono, otišel sam zdečkima na pivu, jebote, di sibil...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29097
2014-04-17


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by michaellcmacha 22/5/2023, 18:49

Ringo10 wrote:Te podatke sam našao u zapadnim medijima pa ako oni lažu lažem i ja. Nisam ja ništa izmislio samo prenosim
LINK ŠUPČINO...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by michaellcmacha 22/5/2023, 18:51

vili40 wrote:Eto kako rusi "oslobađaju",Bahmut prije godinu dana i danas;
bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 7d93ea39-4dc2-4d0b-8841-42e9b3fb6aec
ma to ukrajinci palili gume, ali dobro sad će rusi izgraditi još ljepši i stariji Bakhmut

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by immortal 22/5/2023, 18:52

crvenkasti wrote:Dere se na mene, disi bil...
Kaeono, otišel sam zdečkima na pivu, jebote, di sibil...
kad Hrvati (okolica Zagreba ) tako govori to je purgerski, pun kajkavskih riječi
kad srbin tako govori onda je to ??  prodani chetnich
bwaahahahah
koja patetika od crvenka  :cro
još malo pa buš mahal zastavicom glasa koncila
sora bu te slijedila

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Eroo likes this post

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by veber 22/5/2023, 18:53

michaellcmacha wrote:
Ringo10 wrote:Te podatke sam našao u zapadnim medijima pa ako oni lažu lažem i ja. Nisam ja ništa izmislio samo prenosim
LINK ŠUPČINO...
link je s klokanima odskakutao u bespučja madagaskara.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53378
2014-12-30


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by Šandor Winnetou 22/5/2023, 20:00

Ringo10 wrote:Te podatke sam našao u zapadnim medijima pa ako oni lažu lažem i ja. Nisam ja ništa izmislio samo prenosim
 Dakle godinama gutaš ista sranja i ne odustaješ od istih ma kako ogavna ta ruska informacija bila.

_________________
bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by immortal 22/5/2023, 22:26

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 630_360_1683216390-801

AFU ponovno zauzeo do 400 m blizu Bakhmuta tijekom prošlog dana – Cherevatyi

22.05.2023 22:25


U posljednja 24 sata, Oružane snage Ukrajine (AFU) uspjele su povratiti 200 do 400 metara u različitim područjima u blizini Bakhmuta u regiji Donjeck.
Odgovarajuću izjavu dao je glasnogovornik Istočne skupine Oružanih snaga Ukrajine Serhii Cherevatyi tijekom nacionalnog teletona, javlja dopisnik Ukrinforma.
“Neprijatelj pokušava zauzeti grad Bakhmut. To je njihov prioritetni cilj”, rekao je Cherevatyi.



Prema njegovim riječima, ruske trupe pokušavaju zauzeti jugozapadni dio Bakhmuta, gdje obrambene snage Ukrajine drže pod kontrolom niz zgrada i fortifikacijskih objekata.
“U međuvremenu, s bokova, naše jedinice pokušavaju izvršiti pritisak na neprijatelja i, kad god je to moguće, izvršiti protunapad u sklopu naše obrambene operacije. Konkretno, tijekom proteklog dana uspjeli smo ponovno zauzeti 200 do 400 metara u različitim područjima”, rekao je Cherevatyi.

Podsjetimo da ruske trupe usredotočuju napore na pokušaje dosezanja administrativnih granica regija Donjecka i Luganska. U smjeru Bakhmuta vode se žestoke borbe.

Foto: Glavni stožer Oružanih snaga Ukrajine

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by immortal 23/5/2023, 10:21

Rusko vojno vodstvo preuveličava značaj zauzimanja Bakhmuta s obzirom na ranjivost borbene situacije za ruske trupe u širem području.
To je prema američkom Institutu za proučavanje rata 

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by Eroo 23/5/2023, 13:42

Bez panike, sve je pod kontrolom... tu-i-tamo koji metar nije, a štaš...:)


_________________
bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 30
Eroo
Eroo

Posts : 76763
2016-07-22


Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by immortal 25/5/2023, 19:48

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 630_360_1685016156-791

Ukrajina vraća iz zarobljeništva 106 branitelja – ratnika iz pravca Bahmuta

25.05.2023 14:53



Ukrajina je iz ruskog zarobljeništva vratila osam časnika i 98 vojnika i narednika koji su se borili u sektoru Bahmuta.
To je na Telegramu objavio Andriy Yermak, šef ureda ukrajinskog predsjednika
"Vraćamo kući 106 naših ljudi. To su vojnici iz smjera Bakhmuta - 8 časnika i 98 vojnika i narednika", rekao je.



Prema riječima šefa Ureda predsjednika, među onima koji su oslobođeni iz ruskog zarobljeništva mnogi su se smatrali nestalima.
"Oni su se borili za Bakhmut i izveli pothvat koji je spriječio neprijatelja da napreduje dalje na naš istok. Svaki od njih je heroj naše države", naglasio je Yermak.

Koordinacijski stožer za postupanje s ratnim zarobljenicima objavio je u Telegramu da se osam časnika i 98 vojnika i narednika vraća kući. Tri su tijela repatrirana: dva stranca i Ukrajinka.
Svi oslobođeni iz zarobljeništva branili su Ukrajinu u sektoru Bahmuta, 68 oslobođenih vojnika smatralo se nestalima.
Među oslobođenim braniteljima 98 je pripadnika Oružanih snaga Ukrajine, uključujući 21 pripadnika teritorijalne obrane. Također, sedam graničara i jedan pripadnik Državne službe za specijalni promet vratili su se kući, navodi se u izvješću.
Ukupno se 2430 ljudi već vratilo kući kao rezultat razmjene zatvorenika. Među njima - 139 civila, napominje Stožer.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

bahmut pao, artemivsk oslobođen... - Page 3 Empty Re: bahmut pao, artemivsk oslobođen...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum