ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 19:45

pizzon wrote:
Serbinho-3 wrote:
pizzon wrote:Da si srbijanac barem bi se uzdrzao od komentara


Poturice Bugarska, pazi da ne padne Deportation nazad u Bugarsku. Srbijanac nepismeni, govore takvi isti kao i ti po Bosni za Srbe po Srbiji. Nisu nista bolji od tebe a generalno isti nivo, kao ovi iz EX-YU Poturice kompletno, Srednji Vek ekipa. Ko jos deli po Srbiji ljude, osim tebe i Provincijalaca. Vidi se da si dodjos u Beograd.
Ja nikad ne mogu da budem dodjos
bilo gde u srbiji
vi, koji permanentvo vadite srbiju iz prirodnog prostora najvece ste zlo za srbiju
vezujete spc za rpc koja je skorojevicka, problematicna.
Umisljaju da neku qurac u pravoslablju a niko ih ne yebe za 2%
osim nasih cudaka
secete srbiii korene, instalirate svoje fatamorgane.
To sto su moji dedovi ucinili za srbiju vi mozete samo da sanjate.


Kakve ti veze imas sa Beogradom? Dodjos jesi, provincijalac, da ne kazem avlijaner, zemljadin. Kako ti mozes sedeti zajedno sa Beogradjaninom? Crkva, idi u dzamiju ako ti smeta. Nije cudo sto su ratovi nastali, pored takvih provincijalaca. Vidi se covek iz Beograda i iz Provincije. Ne moras slikati Licnu Kartu, sve je jasno.

Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25


Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by pizzon 21/5/2023, 19:58

Ma tu postoji kvaka
Nasi stari su stvarali srbiju
a vasi sluzilu AU
I sad, vi sanjate da mi budemo proterani...
more nosite se u 
100 pichke materine..
vama niko nije ok
ko nije ko vi.. 
u pizdu materinu
a dosli ste u srbiju
nismo u bosni

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 20:03

Duvaj ga Avlijaneru, Lasta i pravac u Kookoorikoo City. Ne moze se sa seljacima. Nasao se on da pametuje, stidi se reci i svog sela, umesto biti ponosan. Ajde ti to Tarzanu objasni.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 20:05

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by pizzon 21/5/2023, 20:07

nije srbija vasi bosanski kruzoci
i udruzenja...
vi bre ne poznajte srbiju..
imamo neprirodno stanje..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by pizzon 21/5/2023, 20:09

Nije ovo more ljudi na ulicama
zbog djilasa itd.
Pun nam je qurac
rezirane realnosti

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 20:18

pizzon wrote:nije srbija vasi bosanski kruzoci
i udruzenja...
vi bre ne poznajte srbiju..
imamo neprirodno stanje..

Nauci prvo Srpski, pa da te razumemo, sta pokusavas reci. Obrati se Eri, Mihi, Tre, parlaju Serbo senza problema. SPC, Bosanci, Srbi iz CG, HR, nikad nista o Albancima, ne zna ni Srpski. Meni u Cikagu tvrde da sam iz Cikaga, nakon 3 godine a ja im ne verujem. Ovaj mi tvrdi da nisam iz Srbije a svi iz Srbije. Brod Ludaka bez Kapetana.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by Serbinho-3 21/5/2023, 20:23

pizzon wrote:Nije ovo more ljudi na ulicama
zbog djilasa itd.
Pun nam je qurac
rezirane realnosti


Kod Zutih ti je bilo dobro. Fali ti negde pozicija, pa divljas ovde. Kreni da radis nesto, majstori fino zaradjuju. Sta mene briga kako je tebi? Nisam ti ja Psiholog a da sam djubre tesko u realnosti, jesam. Finansijski sam situiran da ne radim nista do kraja zivota i jebe mi se za tvoju reziranu realnost. Your Problem Pizzon, kako bi rekli u USA. Get a Shrink.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by pizzon 21/5/2023, 20:52

Onaj juru  seku sabljic iz srbije,
a juce se pojavio,
i odmah nar.poslanik !?
promenio tri drzave, i soli nam pamet, proteruje.
to vam je u krvi...
dodjete i niko vam nije ok...
pun mi vas je qurac bio i u jna
umisljene glavudze ..

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 5007
2020-04-21


Back to top Go down

Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned - Page 3 Empty Re: Serbia, China to lift air traffic restrictions as new routes planned

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum