ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk

Go down

Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk Empty Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk

Post by vuksadinare 20/5/2023, 09:37

https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/sam-je-nokautirao-hordu-huligana-a-ima-59-godina-cetvero-djece-i-umjetni-kuk/2464929.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk Empty Re: Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk

Post by vuksadinare 20/5/2023, 09:38

sto ti je stara garda..i iskustvo...slagao ih je ko bud spencer meksikance :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


immortal likes this post

Back to top Go down

Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk Empty Re: Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk

Post by debotoijusto 20/5/2023, 11:09

Za kraj je Knollsy rekao: "Ne želim da taj ružni napad na nas zasjeni fantastičnu večer u kojoj je West Ham izborio povijesno finale eurokupa. Žao mi je jedino što nikako nisam mogao doći do karata za tu utakmicu, koju ćemo za dva tjedna u Pragu igrati protiv Fiorentine. Jako bih volio biti na toj utakmici.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             nekako slutim da bude na finalu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk Empty Re: Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk

Post by vuksadinare 20/5/2023, 15:00

...inace lik je imao dobru poziciju..bio je na vrhu stepenica a ledja su mu bila sigurna..tako da u stvari huligani su morali prakticno na njega jedan na jedan kad je slozio prvu dvojicu drugi su vec cvikali ali lik je udjelio jos nokauta dvojici trojici onda je nastalo stratesko povlacenje jer su se liku pridruzilo jos njih par..ali da toga nije bilo tog stepenista lik bi se tesko izvukao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk Empty Re: Sam je nokautirao hordu huligana,ima 59 godina,cetvoro djece i umjetni kuk

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum