ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEBILIZAM KOLUMNISTE

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by marcellus 17/5/2023, 14:21

to nije teorija nego utvrđene znanstvene i medicinske činjenice.

psihopata ne stvara okolina, psihopat se rađa.

marcellus

Posts : 45799
2014-04-16


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by Gast 17/5/2023, 20:41

psihopata je mjera koju "mudri" koriste da opišu izvor nečijeg zla ,,, osobito kad imaju namjeru sakriti svoj dio učešća u zlu

psihopata ,,,,da je ono što drkanje teorijama netko nazove znanošću ,,,, he he
to veze nema sa znanošću nego samo puko opisivanje stadija prokužene prakse i stavljanje u dimenzije koje je netko opisao po svom viđenju


mali srbijanac je u psiho-koktelu filma prestiža, net-inteligenta , roditeljske manije uspjeha , besmislenosti današnjeg školstva i gomile trendova koje više nitko nemože upratit

dali je itko postavio pitanje o mogućnosti izvršenja djela u ime nečeg skrivenog ,, je i bia kaže nema ništa

triba virovat srbijanskoj udbi koja sa ćevap monstrumima postavlja vučića na vlast

nebih se čudio da je ovo scenario neke vučićeve ćevap psiho podrške


sve je to u pizdimaterinoj

i dati teoriju ,,,,,,,to je pojedinačna patologija neke definicije devijacije ,,, ma ne seri
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by mentalitet 17/5/2023, 21:17

immortal wrote:Poštovani gospodine Marcel uvjerena sam da ste kolumnu napisali pod utjecajem vlastitog proživljavanja i promišljanja situacije pošto imate vlastitu kćer (djevojčicu-djevojku) i dirnuti očajem roditelja koji trenutno proživljavaju muku. 

Nema mjesta tvrdnji da se Kosta rodio kao zlo i psihopat. Ako se to dijete Kosta doista rodilo kao zlo i psihopat opet nije kriv on nego okolina koja to nije primjetila i reagirala na vrijeme. 

Navodiš nevinost curica kroz odbijanje a niti si upoznao Kostu niti djevojčiice, niti njihove karakterne osobine, niti znaš što se među njima događalo. Sve što se dogodilo nije trebalo završiti na ovaj način ali nešto je ipak bilo okidač i to mjesec dana prije događaja. Znači ni u tom vremenu oni koji su zlo potakli nisu se potrudili da ga isprave. 

Nije napomenuto kako je dečko bio premještan jer se kao nije uklapao ne zato jer je bio loš nego zato jer je bio "štreber" a bilo je još odlikaša. Dakle drugi odlikaši nisu podnosili konkurenciju, ne on, on im se osvetio. Bilo je mudrije i ispravnije potaknuti većinu da ga prihvate nego raditi veće zlo premještanjem.


Jebo te,koji ste vi hrvati degenerici?Chovjeku koji zasluzuje samo da kazesh,chuj kretenchino pizda ti materina ti govorish poshtovani gospodine koji od gospona nema ni slvo G.Elem da obrazlozim,Prochitao sam prije par godina par njegovih "umotvorina" i odmah shvatio da se radi o psihopati,shto dokazuje i ovom temom gdje vrshi zamjenu teza pa druge zove psihopate da se neki ne bi dosjetili da je on.Naravno,u takozvanim desnicharskim krugovima kao i u najnovijim takozvanim ljevicharskim ta metoda zamjena teza postoji kao pravilo i na tome se gradi kao fol neka kritichka misao da bi ispali kao neki pametni ljudi.Plus toga u njegovim tekstovima a i kod svih nounara je vidljivo prepisivanje pomocu Googl transletora jer sama gradja rechenice je iz umjetne inteligencije.Mora se priznati da je vjesht i u prepisivanju sa foruma pa to servira glupim hrvatima kao neshto originalno i njegovo.Ali izgleda da je olinjao kada si chak i ti skuzila neke nelogichnosti u njegovim uradcima koji su pisani za glupe i tupe.Kod njega nikad nisi vidila bilo kakvu empatiju prema bilo kome drugome a posebno ne prema drugim ljudima drugachijeg svjetonazora shto je prvi znak psihopate..Sucut prema zrtvama bilo chijim je prvi znak normalnosti nekog ljudskog bica ali i pokushaj ako nishta da razumijemo shto se i kako se neshto dogodilo.Kod njega toga nema,vec uglavnom u svojim idiotarijama zastupa tezu koju je negdje prochitao na internetu mada kako i sama kazesh nije se priblizio niti bio blizak sa onima kojima se desio uzas shto ga ne sprechava da tvrdi neshto shto nauchno nije dokazano,medjutim on tvrdi da je tako i nema nikakvog pogovora a i to je jedan od znakova psihopate (oni su uvijek u pravu bez obzira shto im dokazesh relevantnim chinjenicama da su u krivu) koji ne trpi sucheljavanje sa razlichitim mishljenjima..Kod vecine tih takozvanih desnichara (pishem takozvanih jer su u biti teshke komunjare kao i oni koji se kriju iza lijevih ideja a propagiraju najvece crnilo fashizma) a dokaz je i ovaj forum na kojem mozesh vidjeti te simptome psihopate kod vecine 'rvata.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by immortal 17/5/2023, 21:25

mentalitet wrote:
immortal wrote:Poštovani gospodine Marcel uvjerena sam da ste kolumnu napisali pod utjecajem vlastitog proživljavanja i promišljanja situacije pošto imate vlastitu kćer (djevojčicu-djevojku) i dirnuti očajem roditelja koji trenutno proživljavaju muku. 

Nema mjesta tvrdnji da se Kosta rodio kao zlo i psihopat. Ako se to dijete Kosta doista rodilo kao zlo i psihopat opet nije kriv on nego okolina koja to nije primjetila i reagirala na vrijeme. 

Navodiš nevinost curica kroz odbijanje a niti si upoznao Kostu niti djevojčiice, niti njihove karakterne osobine, niti znaš što se među njima događalo. Sve što se dogodilo nije trebalo završiti na ovaj način ali nešto je ipak bilo okidač i to mjesec dana prije događaja. Znači ni u tom vremenu oni koji su zlo potakli nisu se potrudili da ga isprave. 

Nije napomenuto kako je dečko bio premještan jer se kao nije uklapao ne zato jer je bio loš nego zato jer je bio "štreber" a bilo je još odlikaša. Dakle drugi odlikaši nisu podnosili konkurenciju, ne on, on im se osvetio. Bilo je mudrije i ispravnije potaknuti većinu da ga prihvate nego raditi veće zlo premještanjem.


Jebo te,koji ste vi hrvati degenerici?Chovjeku koji zasluzuje samo da kazesh,chuj kretenchino pizda ti materina ti govorish poshtovani gospodine koji od gospona nema ni slvo G.Elem da obrazlozim,Prochitao sam prije par godina par njegovih "umotvorina" i odmah shvatio da se radi o psihopati,shto dokazuje i ovom temom gdje vrshi zamjenu teza pa druge zove psihopate da se neki ne bi dosjetili da je on.Naravno,u takozvanim desnicharskim krugovima kao i u najnovijim takozvanim ljevicharskim ta metoda zamjena teza postoji kao pravilo i na tome se gradi kao fol neka kritichka  misao  da bi ispali kao neki pametni ljudi.Plus toga u njegovim tekstovima a i kod svih nounara je vidljivo prepisivanje pomocu Googl transletora jer sama gradja rechenice je iz umjetne inteligencije.Mora se priznati da je vjesht i u prepisivanju sa foruma pa to servira glupim hrvatima kao neshto originalno i njegovo.Ali izgleda da je olinjao kada si chak i ti skuzila neke nelogichnosti u njegovim uradcima koji su pisani za glupe i tupe.Kod njega nikad nisi vidila bilo kakvu empatiju prema bilo kome drugome a posebno ne prema drugim ljudima  drugachijeg svjetonazora shto je prvi znak psihopate..Sucut prema zrtvama bilo chijim je prvi znak normalnosti nekog ljudskog bica ali i pokushaj ako nishta da razumijemo shto se i kako se neshto dogodilo.Kod njega toga nema,vec uglavnom u svojim idiotarijama zastupa tezu koju je negdje prochitao na internetu mada kako i sama kazesh nije se priblizio niti bio blizak sa onima kojima se desio uzas shto ga ne sprechava da tvrdi neshto shto nauchno nije dokazano,medjutim on tvrdi da je tako i nema nikakvog pogovora a i to je jedan od znakova psihopate (oni su uvijek u pravu bez obzira shto im dokazesh relevantnim chinjenicama da su u krivu) koji ne trpi sucheljavanje sa razlichitim mishljenjima..Kod vecine tih takozvanih desnichara (pishem takozvanih jer su u biti teshke komunjare kao i oni koji se kriju iza lijevih ideja a propagiraju najvece crnilo fashizma) a dokaz je i ovaj forum na kojem mozesh vidjeti te simptome psihopate kod vecine 'rvata.

a i ti ga brale nasra

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by Gast 17/5/2023, 21:27

immortal wrote:
mentalitet wrote:
immortal wrote:Poštovani gospodine Marcel uvjerena sam da ste kolumnu napisali pod utjecajem vlastitog proživljavanja i promišljanja situacije pošto imate vlastitu kćer (djevojčicu-djevojku) i dirnuti očajem roditelja koji trenutno proživljavaju muku. 

Nema mjesta tvrdnji da se Kosta rodio kao zlo i psihopat. Ako se to dijete Kosta doista rodilo kao zlo i psihopat opet nije kriv on nego okolina koja to nije primjetila i reagirala na vrijeme. 

Navodiš nevinost curica kroz odbijanje a niti si upoznao Kostu niti djevojčiice, niti njihove karakterne osobine, niti znaš što se među njima događalo. Sve što se dogodilo nije trebalo završiti na ovaj način ali nešto je ipak bilo okidač i to mjesec dana prije događaja. Znači ni u tom vremenu oni koji su zlo potakli nisu se potrudili da ga isprave. 

Nije napomenuto kako je dečko bio premještan jer se kao nije uklapao ne zato jer je bio loš nego zato jer je bio "štreber" a bilo je još odlikaša. Dakle drugi odlikaši nisu podnosili konkurenciju, ne on, on im se osvetio. Bilo je mudrije i ispravnije potaknuti većinu da ga prihvate nego raditi veće zlo premještanjem.


Jebo te,koji ste vi hrvati degenerici?Chovjeku koji zasluzuje samo da kazesh,chuj kretenchino pizda ti materina ti govorish poshtovani gospodine koji od gospona nema ni slvo G.Elem da obrazlozim,Prochitao sam prije par godina par njegovih "umotvorina" i odmah shvatio da se radi o psihopati,shto dokazuje i ovom temom gdje vrshi zamjenu teza pa druge zove psihopate da se neki ne bi dosjetili da je on.Naravno,u takozvanim desnicharskim krugovima kao i u najnovijim takozvanim ljevicharskim ta metoda zamjena teza postoji kao pravilo i na tome se gradi kao fol neka kritichka  misao  da bi ispali kao neki pametni ljudi.Plus toga u njegovim tekstovima a i kod svih nounara je vidljivo prepisivanje pomocu Googl transletora jer sama gradja rechenice je iz umjetne inteligencije.Mora se priznati da je vjesht i u prepisivanju sa foruma pa to servira glupim hrvatima kao neshto originalno i njegovo.Ali izgleda da je olinjao kada si chak i ti skuzila neke nelogichnosti u njegovim uradcima koji su pisani za glupe i tupe.Kod njega nikad nisi vidila bilo kakvu empatiju prema bilo kome drugome a posebno ne prema drugim ljudima  drugachijeg svjetonazora shto je prvi znak psihopate..Sucut prema zrtvama bilo chijim je prvi znak normalnosti nekog ljudskog bica ali i pokushaj ako nishta da razumijemo shto se i kako se neshto dogodilo.Kod njega toga nema,vec uglavnom u svojim idiotarijama zastupa tezu koju je negdje prochitao na internetu mada kako i sama kazesh nije se priblizio niti bio blizak sa onima kojima se desio uzas shto ga ne sprechava da tvrdi neshto shto nauchno nije dokazano,medjutim on tvrdi da je tako i nema nikakvog pogovora a i to je jedan od znakova psihopate (oni su uvijek u pravu bez obzira shto im dokazesh relevantnim chinjenicama da su u krivu) koji ne trpi sucheljavanje sa razlichitim mishljenjima..Kod vecine tih takozvanih desnichara (pishem takozvanih jer su u biti teshke komunjare kao i oni koji se kriju iza lijevih ideja a propagiraju najvece crnilo fashizma) a dokaz je i ovaj forum na kojem mozesh vidjeti te simptome psihopate kod vecine 'rvata.

a i ti ga brale nasra

nemere taj više ni srat
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by mentalitet 17/5/2023, 21:37

Vas dvoje ste tipichne 'rvatske budale koje nisu u stanju napisati neki suvisli odgovor ali ste "pametne" psihopate koje uvijek brane druge psihopate shto je isto jedan od simptoma psihopata.
Imam unuka od 4,5 god..mali parla tri strana jezika (naravno ponekad ih i mijesha,ali je to simpatichno i zabavno) pa ja navalio da mu objashnjavam matematiku a on me gleda i kaze .deda shto mi objashnjavash neshto shto ne razumijem ,josh sam ja mali.
Tako i vi 'rvatici,o nechemu bi raspravljali ali o tome po kurca nemate veze.Pa jebo te,ja se nikad nisam gurao da objashnjavam neshto shto ne razumijem,dodushe moja je misao ali i stil pisanja malo dublja i namijenjena je inteligentnim ljudima a ne idiotima.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by Gast 17/5/2023, 21:41

mentalitet wrote:Vas dvoje ste tipichne 'rvatske budale koje nisu u stanju napisati neki suvisli odgovor ali ste "pametne" psihopate koje uvijek brane druge psihopate shto je isto jedan od simptoma psihopata.
Imam unuka od 4,5 god..mali parla tri strana jezika (naravno ponekad ih i mijesha,ali je to simpatichno i zabavno) pa ja navalio da mu objashnjavam matematiku a on me gleda i kaze .deda shto mi objashnjavash neshto shto ne razumijem ,josh sam ja mali.
Tako i vi 'rvatici,o nechemu bi raspravljali ali o tome po kurca nemate veze.Pa jebo te,ja se nikad nisam gurao da objashnjavam neshto shto ne razumijem,dodushe moja je misao ali i stil pisanja malo dublja i namijenjena je inteligentnim ljudima a ne idiotima.


dubine tebe jebu
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by mentalitet 17/5/2023, 22:09

škutor wrote:
mentalitet wrote:Vas dvoje ste tipichne 'rvatske budale koje nisu u stanju napisati neki suvisli odgovor ali ste "pametne" psihopate koje uvijek brane druge psihopate shto je isto jedan od simptoma psihopata.
Imam unuka od 4,5 god..mali parla tri strana jezika (naravno ponekad ih i mijesha,ali je to simpatichno i zabavno) pa ja navalio da mu objashnjavam matematiku a on me gleda i kaze .deda shto mi objashnjavash neshto shto ne razumijem ,josh sam ja mali.
Tako i vi 'rvatici,o nechemu bi raspravljali ali o tome po kurca nemate veze.Pa jebo te,ja se nikad nisam gurao da objashnjavam neshto shto ne razumijem,dodushe moja je misao ali i stil pisanja malo dublja i namijenjena je inteligentnim ljudima a ne idiotima.


dubine tebe jebu


Da ,volim da uceram duboko ,a i imam suchim::))A ti shtakorski debil otvorish temu i polemizirao bi sa dvije tri napisane rijechi.Dodushe ,to je glavna osobina srpskih mutanata koji se klichu kao da su hrvati.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by immortal 17/5/2023, 23:48

mentalitet wrote:Vas dvoje ste tipichne 'rvatske budale koje nisu u stanju napisati neki suvisli odgovor ali ste "pametne" psihopate koje uvijek brane druge psihopate shto je isto jedan od simptoma psihopata.
Imam unuka od 4,5 god..mali parla tri strana jezika (naravno ponekad ih i mijesha,ali je to simpatichno i zabavno) pa ja navalio da mu objashnjavam matematiku a on me gleda i kaze .deda shto mi objashnjavash neshto shto ne razumijem ,josh sam ja mali.
Tako i vi 'rvatici,o nechemu bi raspravljali ali o tome po kurca nemate veze.Pa jebo te,ja se nikad nisam gurao da objashnjavam neshto shto ne razumijem,dodushe moja je misao ali i stil pisanja malo dublja i namijenjena je inteligentnim ljudima a ne idiotima.
jel tako i unuk tebi objasnio da nema veze s matematikom
hahahahahha
daj si mira
ti se ne guraš da objašnjavaš
stalno tupiš na isti način, postao si proziran


Last edited by immortal on 17/5/2023, 23:53; edited 1 time in total

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by immortal 17/5/2023, 23:50

mentalitet wrote:


We liberated Europe from fascism, but they will never forgive us for it" — Marshal Zhukov,ja bih dodao.srbi su oslobodili hrvate od fashizma zato ih hrvati mrze cijelim svojim bicem.
bolesna provokatorska s..ko
zato će rusi ispušiti
Bog čuva Ukrajince!!!!!!!!!!!!!!!!
a čuvao je i Hrvate od srpske agresije 
i opet će

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by mentalitet 18/5/2023, 19:53

immortal wrote:
mentalitet wrote:


We liberated Europe from fascism, but they will never forgive us for it" — Marshal Zhukov,ja bih dodao.srbi su oslobodili hrvate od fashizma zato ih hrvati mrze cijelim svojim bicem.
bolesna provokatorska s..ko
zato će rusi ispušiti
Bog čuva Ukrajince!!!!!!!!!!!!!!!!
a čuvao je i Hrvate od srpske agresije 
i opet će

Vama ni Bog nece pomoci jer ste odavno u sotonskom drushtvu.Pa znash onu narodnu "Tko sa vragom tikve sadi o glavu mu se obija"

Ionako ste najveci nevjernici u Europi a u crkvu idete samo da vas vide ostali sotonisti.A od ukrajinaca se ne razlikujete ni 1%,isti mentalni sklop ista mantra,glupi ,tupi i nedojebani kompleksashi.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by mentalitet 18/5/2023, 19:59


Psihopati: Kako ih otkriti i na vrijeme se zaštititi


https://www.24sata.hr/lifestyle/psihopati-kako-ih-otkriti-i-na-vrijeme-se-zastititi-58433

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by Gast 18/5/2023, 20:15

mentalitet wrote:
Psihopati: Kako ih otkriti i na vrijeme se zaštititi


https://www.24sata.hr/lifestyle/psihopati-kako-ih-otkriti-i-na-vrijeme-se-zastititi-58433

neko pati od psihe ti od tog što si cigan

kako možeš biti toliki rasista
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty kolumnisto debilu

Post by Gast 28/5/2023, 13:21

debilni socijalistički karcinom razuma kod druga desničarskog socijaliste skraćuje mogućnost poimanja

plaćenička stoko ,,,,ne spominji da si hrvat ,,,, ti si stoka koju hrani socijalistički globalizam



evo se širi ono šta ti ne vidiš

debilu glupi


https://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/prvi-doznajemo-sto-bi-mogli-biti-motivi-napada-na-mjestu-eksplozije-prijeteci-grafit-na-cirilici-15340429
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

DEBILIZAM KOLUMNISTE  - Page 2 Empty Re: DEBILIZAM KOLUMNISTE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum