ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 17:54

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje 9k=

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 18:00

Srce ruskog predsjednika Vladimira Putina zasigurno je razdragala poruka Kim Jong Una, čelnika Demokratske Narodne Republike Koreje. "Pobjeda je tradicija svojstvena Rusiji, a slava ratne pobjede sjat će dugo u povijesti i biti vječna zajedno s Rusijom", piše u pismu iz Pyongyanga, prenosi njihova agencija KCNA.

"Sjećamo se i poštujemo podvig kineskih vojnika u borbi protiv japanskog militarizma", kako upozoravaju analitičari, rečenica je koju Putin izgovara prvi put. Slučajno nije, kineski je predsjednik Xi Jinping nedavno bio u Moskvi kojoj je podrška Beijinga temelj bez kojeg bi sustav bio u pogibelji. Jednako je tako podilaženje Xiju spominjanje Japana koji mijenja obrambenu strategiju kako bi se zaštitio od nasrtljive NR Kine. Putin se može hvastati, ali mora napraviti što mu Xi kaže.


"Sjećamo se i poštujemo podvig kineskih vojnika u borbi protiv japanskog militarizma"
Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje 5b98035f2be4ab1a008b5dda?width=700
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 18:05

S druge strane, Kina i Rusija su imale drugačiju reakciju na izvještaj o stanju u BiH. Kina je pozvala na oprez kada je u pitanju uloga specijalnog predstavnika u BiH, navodeći da bi se trebalo poštovati princip suvereniteta i teritorijalnog integriteta zemlje.

Rusija je imala žestok stav i kritizirala zapadne zemlje zbog njihovog odnosa prema BiH. Predstavnik Rusije pozvao je na ukidanje Ureda visokog predstavnika, koji je prema njima bio nelegitiman, i optužio zapadne zemlje da se kolonijalno ponašaju prema BiH.

SAD, Francuska i Velika Britanija podržavaju Šmitovu upotrebu bonskih ovlasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 18:47

Podkapacitirani ljudi neće nikad shvatit ovo šta ću ja sad napisat : On je problem a hipotetski gledano da on to napravi tko mu je oslonac ? 

Srbija.

Ta ista Srbija već godinu i po dana ne daje sankcije Rusiji a i dalje sisa fino pare iz eu fonodva i nitko ništa.

E pa nije on problem taj Dodik nego ste problem vi.

Evo pada vam kiša u Ukrajini. Ništa od te vaše britanske protuofenzive i brzog slamanja Ukrajine. Odmori. Dogodine možda neće padat kiša. 

PUŠITE KURAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by mentalitet 10/5/2023, 19:40

RayMabus wrote:Podkapacitirani ljudi neće nikad shvatit ovo šta ću ja sad napisat : On je problem a hipotetski gledano da on to napravi tko mu je oslonac ? 

Srbija.

Ta ista Srbija već godinu i po dana ne daje sankcije Rusiji a i dalje sisa fino pare iz eu fonodva i nitko ništa.

E pa nije on problem taj Dodik nego ste problem vi.

Evo pada vam kiša u Ukrajini. Ništa od te vaše britanske protuofenzive i brzog slamanja Ukrajine. Odmori. Dogodine možda neće padat kiša. 

PUŠITE KURAC.


Meni se chini da ti ipak ne kuzish pola kurca od ovoga ili namjerno se pravish naivan.Zashto? Pa zato shto se bavish posljedicama a ne uzrokom ovakve situacijije.Evo recimo,ja mislim kada po zapadnim standardima (ovo o standardima bash zvuchi debilno ali nemam drugu rijech,mozda je bolje reci po njihovim pravilima) Jugoslavija se mogla rasturiti,zashto onda ne bi mogla BiH mala Jugoslavija u toj istoj drzavi.Kako to da srbi i hrvati ne mogu zajedno zivjeti u toj vukojebini iako su zivjeli tolike godine a u BiH zapad (chitaj Njemachka i USA) sada odjednom ne mogu zajedno zivjeti u Hrvatskoj ali mogu zivjeti u Srbiji i BiH.Dakle,demokracija vazi za jedne a za druge ne vazi .Kakva kurac demokracija ,to ne postoji ,to je isti kurac kao komunizam ili fashizam samo shto ljepshe i primamljivije zvuchi.Vjerujem da je i taj takozvani demokratski sistem izmisljen da bi se manipuliralo ljudima jer da nije tako onda bi u Dejtonu i hrvati dobili svoju pravu autonomiju kao shto su nekada dobili shiptari za vrijeme YU.Idemo dalje sumnjati u dobre namjere zapada pa mi pade na pamet ,kada je navodno Njemachka tako dobar prijatelj hrvata kako to da se nisu zalozili da i hrvati u BiH dobiju ono shto su dobili srbi i muslimani?
Taj schwapski pokvareni idiot josh uvijek u BiH radi protiv srba i hrvata jer rachuna na muslimansku poslushnost da ce u toj zemlji raditi sve u korist zapada a na svoju shtetu shto cijelo ovo vrijeme i rade.I da ne idem dalje dokazivati tezu da su hrvati u Hrvatskoj a i u BiH kurac od ovce za schwabe ,vishe su im korisne budale isto kao i muslimani naravno ne svi,jer poznajem ljude i muslimane i hrvate iz BiH ovdje koji imaju indentichno mishljenje kao i ja u svezi toga pitanja..
Elem,UN vec dugo ne postoje a sami sebe su srozali do dna za vrijeme Covida 19 i krive su za stotine tisuca bespotrebno umrlih ljudi.UN treba raspustiti ili preselit iz NY jer vishe ne sluze nichemu osim uljebima koji dobro tamo zive jer taj schwabo nije po nichemu relevantan predstavnik te organizacije zato shto nije ni izabran na tu funkciju od Savjeta Bezbijednosti..Zamisli kako bi se hrvati osjecali da nisu svi jednaki pred zakonom iako je i to dokazano jer zakon shtiti samo podobne hrvate i HDZ-ovce dok stoku sitnog zuba gazi i jebe ko majmune.Vidjeno vec 100 puta.Tako je isto i sa takozvanim medjunarodnim pravom koje vishe ne postoji pa kako to biva kada pravo ne postoji onda postoji moc oruzja i pomocu njega se rijeshavaju svjetski problemi a i oni regionalni.Ashto se tiche Srbije,oni su davno shvatili da treba igrati na onu kartu da umiljato jagnje sisa dvije sise shto dokazuje da su pametniji od hrvata jer se nisu ulovili na prvi mamac kao hrvati.Oni logikom pametnog sharana grickaju mamac po malo a hrvati su logikom shtuke progutali mamac na brzaka misleci da ce biti sitiji a zavrshili su na udici koprcajuci se.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 19:44

Kužim ja puno više nego šta ti misliš. Zato fino ruski i kineski veto ovdje i neka švabsko smeće odjebe a onda će morat udarit na Vučica a ovi će im reč da odjebu i ništa od te njihove eu šeme i kako će švabska govna dominirat na Balkanu.

Vučica ne diraju jer Njemačka ima interese u Srbiji a ode  me jebu s Komšićem i oće građansko muslimansku BiH kojom će vladat Austrija i Njemačka.

AJDE JEBI MATER ŠVABSKU SMEČARSKU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by mentalitet 10/5/2023, 19:59

RayMabus wrote:Kužim ja puno više nego šta ti misliš. Zato fino ruski i kineski veto ovdje i neka švabsko smeće odjebe a onda će morat udarit na Vučica a ovi će im reč da odjebu i ništa od te njihove eu šeme i kako će švabska govna dominirat na Balkanu.

Vučica ne diraju jer Njemačka ima interese u Srbiji a ode  me jebu s Komšićem i oće građansko muslimansku BiH kojom će vladat Austrija i Njemačka.

AJDE JEBI MATER ŠVABSKU SMEČARSKU.

Kako ce i chime udariti na Vuchica?To je isto kao da ja ili ti to uchinimo.Toga schwabu bi trebalo uhapsiti odmah chim stupi na srpski ili hrvatski teritorij i odmah protjerati u njegovu jebenu vukojebinu..Chovjek nema nikakav legimitet a sere kvake po BiH,shup kartu mamu mu jebem bolesnu schwapsku.Ja da tamo zivim taj mi ne bi izishao ziv iz BiH nego u sanduku kao i svaki drugi schwabo .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 20:07

mentalitet wrote:
RayMabus wrote:Kužim ja puno više nego šta ti misliš. Zato fino ruski i kineski veto ovdje i neka švabsko smeće odjebe a onda će morat udarit na Vučica a ovi će im reč da odjebu i ništa od te njihove eu šeme i kako će švabska govna dominirat na Balkanu.

Vučica ne diraju jer Njemačka ima interese u Srbiji a ode  me jebu s Komšićem i oće građansko muslimansku BiH kojom će vladat Austrija i Njemačka.

Kako ce i chime udariti na Vuchica?
U izvješću se ocjenjuje kako je Srbija nazadovala u usklađivanju sa zajedničkom vanjskom politikom EU-a te se poziva da se preispita opseg financijske pomoći koju EU pruža Srbiji ako se nastavi potpora antidemokratskim režimima.

-
https://www.geopolitika.news/vijesti/europski-parlament-usvojio-izvjesce-o-srbiji-i-upozorio-beograd-da-nazaduje-u-priblizavanju-europskoj-uniji/
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 20:16

Igra ti ide ovako : Oni meni kažu da odjebem jer će oni opet Komšića i građansku BiH jer je žele u EU i NATO i onda mi pričaju priče kako je Dodik opasan a Dodik bez oslonca u Srbiji ne može uopće sprovest to šta priča a tog istog koji je glavni ne diraju jer imaju njemačke interese tamo.

E sad fino mu moraš reč da da sankcije Rusiji ili ide zamrzavanje puta ka EU i nema para za Srbiju a s time doživljaš kompletni poraz te tvoje politike integracije Balkana u EU.

Pozdravite Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by mentalitet 10/5/2023, 20:25

RayMabus wrote:Igra ti ide ovako : Oni meni kažu da odjebem jer će oni opet Komšića i građansku BiH jer je žele u EU i NATO i onda mi pričaju priče kako je Dodik opasan a Dodik bez oslonca u Srbiji ne može uopće sprovest to šta priča a tog istog koji je glavni ne diraju jer imaju njemačke interese tamo.

E sad fino mu moraš reč da da sankcije Rusiji ili ide zamrzavanje puta ka EU i nema para za Srbiju a s time doživljaš kompletni poraz te tvoje politike integracije Balkana u EU.

Pozdravite Komšića.


Pa jebo te Irud.Kako ne shvacash da se Vuchko zajebava sa EU.On kad bi uveo Rusiji sankcije nestao bi preko noci jer srbi znaju da samo sa Rusijom mogu opstati na Balkanu ali ovoga puta ne u YU nego u Velikoj Srbiji iz doba cara Dushana:::))))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 20:28

Pa znam da bi ga papio mrak odma.

Zato i triba da ga se dovede pred zid i da kaže ovima iz EU da ODJEBU.

Fino htjeli Komšića da ubrzaju eu integracije a ono KAOS i ZASTOJ TOTALNI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by RayMabus 10/5/2023, 20:42

Četvrti njemački rajh ne može bit ostvaren ako nisu svi u EU ( ČITAJ POD NJEMAČKOM UPRAVOM )

Sad fino dovest pred zid i da moraju suspendirat članostvo Srbije ka EU na neodređeno a to im je poraz.

JEBO VAS KOMŠIĆ U GUZICU.

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Von-der-Leyen-1-640x318
RayMabus
RayMabus

Posts : 179465
2014-04-11


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by Eroo 12/5/2023, 17:04

mentalitet wrote:
Kako ce i chime udariti na Vuchica?

Udarit će pristojni Srbi, budaletino jedna.
A ti samo čekaj da se Trump vrati, pa da ti ispuni želju. Dočekat ćeš ga, ali u kurcu. :)
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje Empty Re: Schmidt u Vijeću sigurnosti UN-a: Morate ozbiljno shvatiti Dodikove prijetnje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum