ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Serbinho-3 7/5/2023, 12:01

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! 3451276_oslo_ls-s


https://www.kurir.rs/vesti/biznis/4157278/kako-izgleda-zivot-u-norveskoj
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Serbinho-3 7/5/2023, 12:18

Ovo za Norvesku sam govorio, pre nego sto su i krenuli neki tamo. Snimam njih jos od stare Jugoslavije, dolazili sa Caravelle Sterling u Beograd, ja se kupam na Kosutnjaku. Caravelle legendarni avion, dimio ko dizel ili na loz ulje da je isao, prelece Kosutnjak pred sletanje. Jedini, koji su leteli sa Karavelom. Kosutnjak i Norveska, Beverly Hills. Hrvati nisu culi za Kosutnjak, prosecan Hrvat zna za Adu Ciganliju, Zemun i Cecu. Kosutnjak Sportski Centar ili kako vec, ima gomilu bazena u parku, to jos nigde nisam video, da jesam, digli bi u nebesa kao Orlando, dok je ovo jos iz sedamdesetih godina ili kad vec a kamoli u Norveskoj. Dolazili oni u Beograd, sve je to OK. Onda neko pustio buvu da se tamo zaradjuje 4000 eura, dok nista o troskovima zivota. Hepo Kockica i lokalnih Mastaca, nikad nije falilo i odose. Kasnije kada ukapiraju gde su dosli, Lele..... Norvezani kupuju hranu u drugoj zemlji, koliko im je skupo. Pravi se Pimp u Beogradu, pusi po dve cigarete i sve ono sto nikad tamo nece biti. Nakrka se onako bas za sledeca 3 meseca, jer u Spaniji moze zube samo da namaze. Sada, Norvezani opet nisu dosli tamo da zive, vec nosi sendvic u rancu i ide na posao, ravan je nuli, dok nasi i na Novi Zeland pa i Australiju. Manjak inteligencije.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by RayMabus 7/5/2023, 12:44

Tamo je dobra para ako se uvališ na naftnu platformu pa onda na ugovor itd a općenito šta je ta Norveška ? Obična vukojebina. 

Nemam ništa protiv Norveške al nije to ništa posebno. Nešto se i ne ide baš previše iz Hrvatske tamo. Nešto te naftne platforme za pomorce i tako neki poslovi na ugovor di odradiš nešto i uzmi pare i bježi a ovo ostalo slabo i ništa. Nije nam nešto posebno zanimljiva ta zemlja za otić radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Gast 7/5/2023, 12:56

RayMabus wrote:Tamo je dobra para ako se uvališ na naftnu platformu pa onda na ugovor itd a općenito šta je ta Norveška ? Obična vukojebina. 

Nemam ništa protiv Norveške al nije to ništa posebno. Nešto se i ne ide baš previše iz Hrvatske tamo. Nešto te naftne platforme za pomorce i tako neki poslovi na ugovor di odradiš nešto i uzmi pare i bježi a ovo ostalo slabo i ništa. Nije nam nešto posebno zanimljiva ta zemlja za otić radit.



norveška je najveće eu zlo

norveška je koljevka asocijalnosti, incesta, prljavih eksploatacija fosilni goriva  , rasističkih zakona spram strancima koji su na platformama


uglavnom

ti si maloumna budaletina
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by RayMabus 7/5/2023, 12:58

Norveška uopće nije u europskoj uniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Serbinho-3 7/5/2023, 13:02

To ovi tamo iz Srbije ludaci, lazu sebe a i druge. Norveska, mogu da se prosetam, sednem u neki fin restoran, klopam, sluze me i vratim se. Svi rekose da je preskupa, odavde iz Italije, ko je isao. Sta ima tamo? Nista rekose. Zasto je skupa? Zato sto nema nista. Italijani. Oni iz Srbije gluperde, da im dupe vidi puta, retko glupi ljudi. Kopenhagen Danska, napricali bajke Brace Grim 2 deo, otisao da se prosetam, snimao okolo, nema nista. Skupo, restorani nema nista, Smorebro neki sendvic, nema nista. Najlepse zene, ja nisam video nijednu a navukao sam sociva. Bio ispred Palate Kraljice, tamo neki cuvar, nesretni slucaj, stao blizu, gledam, samo sto se nije usrao. Jak si mi ti Cuvar. Mogao sam uci kod Kraljice da popijemo neki Caj. Setim se one "Nesto je trulo u zemlji Danskoj". Danju kao glume finocu, cim padne mrak, trljas oci, ne verujes sta vidis. To su huligani u DNK, nema tu leka. Nama po Skoli nesto kenjali, da su videli one, infarky bi dobili. Mi smo bili Becka Skola a da oni to u Skoli nisu ni znali, jer nisu izasli iz svog sela. Kopenhagen mogu da se vratim, ali prvo da nadjem mesto gde se nesto stvarno moze pojesti i Park Tivoli. Zapad sebe digne u nebesa a Istok ispljuju ko kera. Aerodrom Kastrup, kanta limena, nema gde sesti a ni lokala. Sve je izvikano. Dobro je za videti, onda tesko da mogu da te farbaju ko tarabu i loze. Najveca turisticka atrakcija, sirena neki mali spomenik u vodi i to bi bilo to. Imaju metalne kontejnere UN, bele boje, EX-YU sto su bili, pretvorili u stanove, to brodom pokazuju, reklamiraju i Jugoslaviju. Helsinki trebao da odem, Stokholm, samo je i Stokholm skup, pivo i neki burger, traze po 150 eura. Nema ko u Srbiji za 2-3 eura sa zderes i zalis se.


Last edited by Serbinho-3 on 7/5/2023, 13:06; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Gast 7/5/2023, 13:03

RayMabus wrote:Norveška uopće nije u europskoj uniji.


mutantni maloumniče ,,ko ti je reka da je
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by RayMabus 7/5/2023, 13:04

škutor wrote:
RayMabus wrote:Norveška uopće nije u europskoj uniji.


mutantni maloumniče ,,ko ti je reka da je



škutor

norveška je najveće eu zlo
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Gast 7/5/2023, 13:07

RayMabus wrote:
škutor wrote:
RayMabus wrote:Norveška uopće nije u europskoj uniji.


mutantni maloumniče ,,ko ti je reka da je




škutor
RayMabus wrote:Norveška uopće nije u europskoj uniji.


mutantni maloumniče ,,ko ti je reka da je

norveška je najveće eu zlo

norveška je koljevka asocijalnosti, incesta, prljavih eksploatacija fosilni goriva  , rasističkih zakona spram strancima koji su na platformama


uglavnom

ti si maloumna budaletina

jesil podebljo

tebi evropa evropa a europa europska unija ,,,,,BRE RAZUMEOSAM
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by RayMabus 7/5/2023, 13:08

Pa napiši onda drugi put Europa a ne EU šta je kratica za europsku uniju.

Nisu nit u EU tako me da još manje zanimaju. Skinili smo im ljevičare u Švedskoj i Finskoj. Idemo dalje. Dok ne prikoljem sve koji su mi na onom eu sastanku tri dana prije napada rekli da odjebem i da će oni opet Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Serbinho-3 7/5/2023, 13:12

Oni su NATO i kao EU, ali nisu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by RayMabus 7/5/2023, 13:14

Nisu EU al su dio europskog gospodarskog prostora pa su recimo unutar šengena itd.

A mislim nema se tu šta reč vezano uz posal i to a ovo drugo sad pričamo to je geopolitika dakle neka druga tematika.

Šta će te Skandinavije gore ? Vukojebine na sjeveru. Kanada ono.


Last edited by RayMabus on 7/5/2023, 13:15; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Serbinho-3 7/5/2023, 13:15

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Ringo10 8/5/2023, 10:15

Zapad je uvijek svima bio san I uzor
I dalje je najbogatiji Ali nije sve bajno
Place vvelike u odnosu na druge Ali Su troskovi zivota enormni
Ali Jos uvijek je znatno bolje nego bivsi komunisticki Istoka
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by catabbath 8/5/2023, 11:20

Haha ja znam jednog bivšeg kolegu programera iz Beograda koji se preselio tamo prije cca 10 godina i ne vidim da se vraća u Srbiju :)

_________________
Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"! Empty Re: Balkan Blues u Norveskoj:"Nema ovde zivota, jarane moj"!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum