ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLJESAK

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by jastreb 2/5/2023, 20:19

škutor wrote: 
jedina je činjenica da je u jasenovcu više posljeratnih žrtava ustaša pod zemljom nego  žrtava  ustaštva


bolesna stoko
Još jedna od monstruoznih ustaških laži u koje vjeruju samo idioti,a koje šire bolesnici i manijaci.

jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by crvenkasti 2/5/2023, 21:06

Evo što umjetna inteligencija kaže:

Ustaše su bile hrvatska ultranacionalistička i fašistička organizacija koja je djelovala 1920-ih, 1930-ih i 1940-ih godina. Skupinu je 1929. godine osnovao Ante Pavelić, a njezini članovi bili su poznati kao ustaše. Ustaše su nastojale stvoriti neovisnu hrvatsku državu i promicale nasilje za postizanje svojih ciljeva.

Tijekom Drugog svjetskog rata, ustaše su 1941. godine uspostavile Nezavisnu Državu Hrvatsku (NDH), marionetsku državu nacističke Njemačke. NDH je bila odgovorna za genocid nad stotinama tisuća ljudi, uključujući Židove, Srbe i Rome. I u Hrvatskoj su ustaše osnovale koncentracijske logore u koje su zatočili i ubili tisuće ljudi.

Nakon rata mnogi su ustaše pobjegli u druge zemlje, uključujući i Argentinu, gdje su nastavili provoditi terorističke i nasilničke akcije. Ustaše se danas opće osuđuju kao fašistička i genocidna organizacija.


Možda inteligencija i jest na strani četnika, ali ustašluk je jači i pobijedio je.
I pokazalo se opet: kad je netko idiot, nikakva inteligencija mu ne može ništa!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by Šandor Winnetou 2/5/2023, 21:11

jastreb wrote:
škutor wrote: 
jedina je činjenica da je u jasenovcu više posljeratnih žrtava ustaša pod zemljom nego  žrtava  ustaštva


bolesna stoko
Još jedna od monstruoznih ustaških laži u koje vjeruju samo idioti,a koje šire bolesnici i manijaci.
Ti si sebe svrstao na suprotnu stranu spektra onih koje osuđuješ jer još uvijek vjeruješ u bajke o dobrim partizanima koji mrava ne bi zgazili.

_________________
BLJESAK - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by mentalitet 2/5/2023, 22:36

Ringo10 wrote:Vi tamo sa svojim ustaslukom mozete samo u propast

Pa to su ti oni chiji su pretci prodali vjeru za vecheru isti kurac kao u BiH muslimani shto su nastali od hrvata i srba,najveci mudzahedini jebo te dok su pravi muslimani ko bozija vodica ,stavish na ranu i ona odma zacijeli:::))Pogledaj samo ovog Komshica,jebo te ni jedan musliman nije toliko zadrt kao on.A zashto?Pa zivi ko bubreg u loju a nishta ne radi nego samo sere ko grlica protiv hrvata i josh tvrdi da je pripadnik toga naroda a u sebi ima samo par hrvatskih gelera koje je dobio boreci se na muslimanskoj strani.Da se razumijemo,ja imam dobrog prijatelja muslimana sa kojim sam ostao i danas dobar iako se ne slazemo u sto stvari i chesto se puta prepiremo oko glupih stvari,ali na kraju dodjemo do zakljuchka koji je obostran.A zashto ga cijenim?Pa u svom zivotu nisam sreo ni jednog Hrvata ni Srbina tako poshtenog shto je dokazao u praksi a ne bla bla bla.Meni ako je chovjek poshten ne moze biti losh bilo koje vjere i nacije da je,a ako je kvarnjak koji laze i izmishlja da bi imao neku korist taman da mi je rodjeni brat jebo bi mu mater.Ja fakat ne shvacam ove debile shto zele postici svojom propagandom?Ovaj moj Jaran dodje u Sarajevo i postroji one svoje uz janjetinu.Prvo ih dobro nahrani a onda im odrzi predavanje o korisnim budalama i kuvanim zabama,ali badava.Zato je kupio kucu u Turskoj i tamo boravi od kako je napustio Kanadu.Ne podnosi Ameriku iz dna dushe jer zna shta je ta ista napravila od BiH.Ja ga zvao da dodje kod mene kada su one jebene zime u Kanadi.Kaze ,stari da mi nudish 100 mil. dolara nema shanse da stupim na to tlo.Principijelan do bola a isto tako poshten,zato mi je frend bio i ostao.


Last edited by mentalitet on 2/5/2023, 22:42; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by marcellus 2/5/2023, 22:39

Ringo10 wrote:Vi tamo sa svojim ustaslukom mozete samo u propast

Zato vi s Putinom idete iz pobjede u pobjedu.

_________________
BLJESAK - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by mentalitet 2/5/2023, 22:51

marcellus wrote:
Ringo10 wrote:Vi tamo sa svojim ustaslukom mozete samo u propast

Zato vi s Putinom idete iz pobjede u pobjedu.

Koje ste vi budale neopisive.Ja fakat nemam rijechi da vas opishem.Kao da je vazan Putin,chovjek kao i svi drugi samo shto se nashao na tome mjestu i hvala bogu da jeste jer bi nas vec vasha zapadbna kultura sve "civilizirala" pa bi oni majmuni bolje zivjeli iu dzungli nego ljudi na ovoj kugli zemaljskoj jer bi imali vecu slobodu odluchivanja i kretanja .Inije to toliko strashno shto ti napishesh na nekom glupom forumu nego je strashno shto ti daju javni prostor da govorish takve idiotarije.
Kukash nad Zagrebachkim zrtvama koje su pobili srbi granatirajuci taj grad a zaboravljash ili ne zelish da znash za tudje nepravedno pobijene kao shto su ti tvoji fashisti ukrajinci zapalili 50 ljudi u Odesi na danashnji dan.Boli tebe kurac za ubijene zagrepchane tebi je vazno da iznesesh neki argumenat za svoje glupe teorije.Chovjeche,pitash li ti sebe ikada kakav si chovjek?Ne morash meni odgovoriti,odgovori sebi ljigo jedna ljigava.Ovdje se majmune radi o planetarnoj borbi dobra i zla a vi stalno radite pakt sa djavolom pa se onda kao chudite zashto je ovako,zashto nije bolje ?Loshem chovjeku a isto tako i pokvarenom narodu nikada nece biti bolje jer je tako smislila priroda svojom evolucijom il mozda Bog ,ja ne znam tko ali zlo do sada nikada nije pobijedilo .


Last edited by mentalitet on 2/5/2023, 22:55; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Šandor Winnetou dislikes this post

Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by marcellus 2/5/2023, 22:52

fašisti ukrajinci će vama četaljima jebat mater.

_________________
BLJESAK - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45793
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by Šandor Winnetou 2/5/2023, 22:56

marcellus wrote:fašisti ukrajinci će vama četaljima jebat mater.
Kao što smo mi " fašisti" razbili srpske "antifašiste"

_________________
BLJESAK - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19728
2017-12-31


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by mentalitet 2/5/2023, 23:01

marcellus wrote:fašisti ukrajinci će vama četaljima jebat mater.

Pa dobro,eto neka jebu ako mogu ,mada ja mislim da su to samo tvoje zelje koje projecirash ovdje a sam bog zna shto stvarno mislish jer zasigurno to necesh nikada reci zato shto si pokvaren kao mucak i takvog te dozivljavam sve ove godine.Ljudski je da chovjek grijeshi sazrijevajuci kao osoba ali bog te jebo ti si vec starac koji ni pishat vishe ne moze kao normalan a kamo li normalno misliti,tebi je izgleda samo vazno sebi dokazivati da se neki kurac kao u ono vrijeme kada si bio moderator shto ti je valjda najveca ljestvica koju si dosegao u svom zivotu.A u stvari si smrdljiva ljudska kurchina koja od jutra sebe mrzi a popodne gdje stigne koga.

Ta sama rijech CHETALJ pa jebo te bog glupa ,ja ne znam kog bi to chetnika uvrijedilo?Pa dajte malo kreativnosti da ima nekog smisla a ne da ponavljate kao papagaji ovdje na forumu ono shto neka budala vasheg ranga izmisli.Chetalj po meni vishe znachi biti u nekoj cheti ,vojnik koji sluzi neku vojsku.Pa ako vec mrzite te chetnike,napishite da su zlochinci,zashto im tepate pizda vam materina,pa zato shto ste ispali iz njihovih kuraca valjda zato,nece podsvijest protiv svijesti koju ne posjedujete.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by Gast 3/5/2023, 03:59

gamad srpska i ruska oće svoj SVET

nemaju nijedan jedini artikl za tržište

nitko na svijetu neće da surađuje sa tom gamadi ako nije ucijenjen

nitko normalan ni po kojoj osnovi ne želi ništa imati sa tom vokojebinama idiotarija

a ovde jugonacisti hrvatoslavi šizofreno podupiru gamad


PA IDI U RUSIJU JEBOTIBOGMATER BOLESNA ŽIVOTINJO


avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

BLJESAK - Page 3 Empty Re: BLJESAK

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum