ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by omni Sun 30 Apr - 10:25

Sora wrote:
omni wrote:
Sora wrote:
AssadNaPodmornici wrote:I ove jadne Švabe svi šamaraju. Ameri im digli plinovod. Rusi im ulaze u Berlin kao da je 1945. A na ulicama ih pleskaju imigranti Švabe ih ne smiju krivo pogledati odmah dobiju čakiju. Narod i država bez koje bi mi u Europi živjeli u srednjem vijeku je spala na ovo..cijena Hitlera od prije 100 godina
kaj si ti bajkopisac 
hitlera doduše moraju ispaštati ali svatko tko i malo misli zna da su rusi oslobodili i švabe od nacizma 
pa da ne vidim zaš ne bi ušli u berlin opet  
apogotovu ako ihne zove nitko 


koji kur je nastao od tog tzv.slobodnog svijeta 
to ti je pitanje svih pitanja
Baba ti si savrsen primjer sto jedan nakaradni sistem moze uciniti od labilne osobe. Zao mi te je, al s druge strane neka se mladi uce.

a ti si savršen primjer ispodprosječnog u ovoj ekipi
tam negdje ispod si Raya , koji bar zna prepisivati domaću zadaću
a da
onda si znači ZADNJI
eto čestitam ti , prvi od kraja si po QI
Nemas pojma koliko si me uzdigla tvojim tvrdnjama. Kad ti nekoga blatis to je velika pohvala. Kad hvalis bolje da taj sretnik sam sebi presudi.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by Sora Sun 30 Apr - 10:27

omni wrote:
Sora wrote:
omni wrote:
Sora wrote:
AssadNaPodmornici wrote:I ove jadne Švabe svi šamaraju. Ameri im digli plinovod. Rusi im ulaze u Berlin kao da je 1945. A na ulicama ih pleskaju imigranti Švabe ih ne smiju krivo pogledati odmah dobiju čakiju. Narod i država bez koje bi mi u Europi živjeli u srednjem vijeku je spala na ovo..cijena Hitlera od prije 100 godina
kaj si ti bajkopisac 
hitlera doduše moraju ispaštati ali svatko tko i malo misli zna da su rusi oslobodili i švabe od nacizma 
pa da ne vidim zaš ne bi ušli u berlin opet  
apogotovu ako ihne zove nitko 


koji kur je nastao od tog tzv.slobodnog svijeta 
to ti je pitanje svih pitanja
Baba ti si savrsen primjer sto jedan nakaradni sistem moze uciniti od labilne osobe. Zao mi te je, al s druge strane neka se mladi uce.

a ti si savršen primjer ispodprosječnog u ovoj ekipi
tam negdje ispod si Raya , koji bar zna prepisivati domaću zadaću
a da
onda si znači ZADNJI
eto čestitam ti , prvi od kraja si po QI
Nemas pojma koliko si me uzdigla tvojim tvrdnjama. Kad ti nekoga blatis to je velika pohvala. Kad hvalis bolje da taj sretnik sam sebi presudi.

nikoga ne blatim
činjenice
a jebga , kad vi ne vjerujete u činjenice , tim gore za njih..ha ha

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by debotoijusto Sun 30 Apr - 10:30

Sora wrote:
debotoijusto wrote:
Sora wrote:
debotoijusto wrote:smijesno
nije 
vrlo ozbiljna i hrabra i promišljena akcija


nsam očekivala od tebe takvo idiotsko nerazumijevanje
bahata kurcevita akcija na motorima zapadne proizvodnje , ironicno
dalje od okupiranih teritorije ukrajine nece proci a ne berlin... ne samo to nego nece se godinama ni voziti "ruskim svetom" vukojebina srbije i republike sumske nakon ruske avanture u ukrajini

aj ne seri
očito 2.svj rat nije završio i te bajkere treba gledati u tom svjetlu
vi svi ste navikli brojiti godine od 90. naovamo
koja glupost i strahovita opasnost od ponavljnja istig grešaka

:facepalm
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30622
2014-04-12


Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by omni Sun 30 Apr - 10:34

Sora wrote:
omni wrote:
Sora wrote:
omni wrote:
Sora wrote:
AssadNaPodmornici wrote:I ove jadne Švabe svi šamaraju. Ameri im digli plinovod. Rusi im ulaze u Berlin kao da je 1945. A na ulicama ih pleskaju imigranti Švabe ih ne smiju krivo pogledati odmah dobiju čakiju. Narod i država bez koje bi mi u Europi živjeli u srednjem vijeku je spala na ovo..cijena Hitlera od prije 100 godina
kaj si ti bajkopisac 
hitlera doduše moraju ispaštati ali svatko tko i malo misli zna da su rusi oslobodili i švabe od nacizma 
pa da ne vidim zaš ne bi ušli u berlin opet  
apogotovu ako ihne zove nitko 


koji kur je nastao od tog tzv.slobodnog svijeta 
to ti je pitanje svih pitanja
Baba ti si savrsen primjer sto jedan nakaradni sistem moze uciniti od labilne osobe. Zao mi te je, al s druge strane neka se mladi uce.

a ti si savršen primjer ispodprosječnog u ovoj ekipi
tam negdje ispod si Raya , koji bar zna prepisivati domaću zadaću
a da
onda si znači ZADNJI
eto čestitam ti , prvi od kraja si po QI
Nemas pojma koliko si me uzdigla tvojim tvrdnjama. Kad ti nekoga blatis to je velika pohvala. Kad hvalis bolje da taj sretnik sam sebi presudi.

nikoga ne blatim
činjenice
a jebga , kad vi ne vjerujete u činjenice , tim gore za njih..ha ha
Intelektualac, cinjenica znalac... dalje od cinjenica od tebe se ne moze, jbg bolje nekada sa sutis nego da izvaljujes ovdje. Mada navikli smo a i potvrdjujes moju tezu da star ne znaci i pametan i iskusan nego moze znaciti velika budala. A prije nas ucili da slusamo starije, ne daj Boze :D

No da se vratimo temi. Naslov je pogresan, bajkeri ne mogu biti predstavnici ratnih zlocinaca stoga se ovdje radi o rulji na motorima sto debo rece najvjerojatnije zapadne proizvodnje, nikakava vijest, sitne bagre i olosha danas ima svuda.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by Serbinho-3 Sun 30 Apr - 10:49

omni wrote:
Serbinho-3 wrote:
omni wrote:
Serbinho-3 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:I ove jadne Švabe svi šamaraju. Ameri im digli gasovod. Rusi im ulaze u Berlin kao da je 1945. A na ulicama ih pleskaju imigranti Švabe ih ne smiju krivo pogledati odmah dobiju čakiju. Narod i država bez koje bi mi u Europi živili u srednjem vijeku je spala na ovo..cijena Hitlera od prije 100 godina

Da, dok oni u bivsoj Jugoslaviji prave sranja od 1990 godine i ranije. Pravi se upravo Novi Svetski Poredak a isti je uzrokovan desavanjima u bivsoj Jugoslaviji. Popeli se nekima na onu stvar. Kostace i to skupo.
Sva desavanja u bivsoj Jugoslaviji su krenula iz Beograda, bajke o nekim stranim poredcima u slucaju Jugoslavije, Vatikanu i tako dalje i tako blize pomazu za krpljenje sjebanog ega sjebanoj egoisticnoj naciji ili tocnije sjebanim pojedincima ali to ne mijenja stvar.

To tako i pred Jasenovac bese teorija, dok Albanci uopste ne spominju nikakav teror nad njima, to je za spoljasnji folklor, dok je izmedju njih o stvaranju te Albanije u prirodnim granicama, kako je zovu ili Velika Albanija a zatim i cele Evrope ciscenje i zauzimanje uz Pomoc Alaha. Kosovo im je dokaz da je ostvariva teorija. Radi se o Siitima, jer ostali Muslimani nisu iz te price, cak ni Magreb ekipa, Paki i Banglades, pa ni Turci. Njihova tvrdnja da su najstariji narod Evrope, ne moze da se potkrepi arheoloskim iskopavanjem, jer nema nikakvih dokaza a lako bi se nasli. Trenutno je najrealnija verzija o proteranom narodu iz Albanije na teritoriji danasnjeg Azerbejdzana od strane Hazara i zuluma, haraca, reketa. Isti prethodno nisu bili Muslimani, dok nisu imali ni ta dva Orla, koje su uzeli od nekog Srpskog Vladara. Arheoloskim iskopavanjem, sigurno bi nasli vezu sa tim plemenom, sto divlja uz pomoc Zapada, prethodno Osmanlija.
Koji kurac ste se "jugoslavili" poslije Jasenovca, osim sto ste vidjeli priliku za novu hegemoniju.




Hegemonija po kojoj si sam sebe podelio na 3 dela i gde nisi imao nikakvih vaznijih politickih predstavnika u SFRJ i gde su ti digli natalitet na Kosovu a tebe terali sa istog. Vi imate istu teoriju i pred Jasenovac i pred ustolicenje HDZ 1990 godine, pa i pre 2 Svetskog. Zatim kompletna Bosna i Zemun, to nije Hegemonija. Sada se vise ne pitas nista, pa se deres iz Albanije da isprovociras Beograd, kako bi neko pomislio da se pitas za nesto.  

Isto je pogresna teorija gledati na Islam preko Albanskog prozora, jer isti daleko da je na tom nivou fundamentalan, dovoljno je videti primere Senegala, Egipta, Zemalja Magreb, pa i Nigerije, za koju kazu da su nasilnici i razbojnici, ali realno nikakva opasnost od istih, ukljucujuci i Pakistan, gde jure Talibane po ppaninama i gde se krio Osama Bin Laden. Ista prica i za Saudijsku Arabiju, bilo je nekoliko situacija, poput 11 Septembra, dok pritom treba napomenuti i akcije Zapada po Aziji i sranjima, koja su tamo pravili, uzrocno posledicne reakcije. Generalno, daleko od nekih fundamentalnih akcija zauzimanja Evrope, osim egzistencijalnog karaktera. Albanski fundamentalizam propoveda zauzimanje Evrope, koja njima pripada, jer su najstariji narod. Dokaza nema, vec se promovisu ideje i ciljeve. To Liberali Evrope kriju ili ne znaju, buduci da oni imaju teoriju da se radi o malim Rusima i Ruskom interesnom podrucju i ratuju i dalje u 1954 ili 1962 godini. Zatim Feminizam, prava zena, doveli su do raspada demografije, jer su iste ispale iz igre i pravac Gay prava. Bilo je dosta vise Gay pripadnika, nego sto se mislilo. Isti su nekako silovani od strane Crkve i Zajednice, pa su glumili Heteroseksualce, pravili decu i imali familije, ali sa prvim pravima, isti su otisli svojim putem, napravili veliki Gap, gde fali veliki broj muskaraca, sto se odrazava na demografiju. Zenske, dok su furale Feminizam, nisu ni shvatile sta se desava. Verujem da je razmer 1 prema 10 na stetu zena gde nema slobodnih muskaraca, jer vise sada sa drugim muskarcima, umesto sa zenama. Zatim Zeleni, ekologija, tako skinu konkurenciju sirom Sveta, jer izbace naftu. Da li je stvarno verovanje u Ekologiju ili ovo drugo, sumnjam, jer fali lestvica Vegan price, koja slucajno eto fali, tako da ta Ekologija, zavrsava se pricom nezavisnosti Evrope od Kine i litijumom po Evropi, ukljucujuci i onaj po Srbiji.


Hegemonija vidjena iz drugog ugla.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26459
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by Joža Sun 30 Apr - 14:52

A kuda će? Preko Poljske? He, he, he ..... opet će kurve cviliti o Ribbentropu i Molotovu! Sumnjam da će granicu s kurvom Poljskom prijeći onako realno.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2481
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by immortal Mon 1 May - 1:47

Sora wrote:
AssadNaPodmornici wrote:I ove jadne Švabe svi šamaraju. Ameri im digli plinovod. Rusi im ulaze u Berlin kao da je 1945. A na ulicama ih pleskaju imigranti Švabe ih ne smiju krivo pogledati odmah dobiju čakiju. Narod i država bez koje bi mi u Europi živjeli u srednjem vijeku je spala na ovo..cijena Hitlera od prije 100 godina
kaj si ti bajkopisac 
hitlera doduše moraju ispaštati ali svatko tko i malo misli zna da su rusi oslobodili i švabe od nacizma 
pa da ne vidim zaš ne bi ušli u berlin opet  
apogotovu ako ihne zove nitko 


koji kur je nastao od tog tzv.slobodnog svijeta 
to ti je pitanje svih pitanja
potpuno posrnula

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z - Page 2 Empty Re: Stotine ruskih bajkera krenule prema Berlinu, neki na motorima imaju slovo Z

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum