ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.'

Go down

Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.' Empty Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.'

Post by vuksadinare 26/4/2023, 12:07

https://www.vecernji.hr/vijesti/plenkovic-o-banozicevom-kreditu-nije-me-konzultirao-kada-je-trazio-kredit-1675328
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.' Empty Re: Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.'

Post by vuksadinare 26/4/2023, 12:09

...e to je vec jeben banin gaf..ok zajebaji zokija ali mene neces..sve mi se cini da ce banozic polako niz vodu biti pusten..jednom si zajebao me i nikad vise poruka je plenkija banetu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.' Empty Re: Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.'

Post by marcellus 26/4/2023, 13:41

bane je komad budale i plenki ga je držao vjerojatno samo zato da nervira milanovića i skreće mu pažnju. Ipak, vjerojatno mu je istekao rok trajanja

_________________
Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.' Empty Re: Bane uspio razljutiti i Plenkija:'Nije se konzultirao oko kredita sa menom.Nek se ocituje sam.'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum