ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 13:13


winksmile
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 13:15

Ovo neki vas a i ne izgleda Cigo, kao oni nasi sa Ledina, Marinkove Bare, Zemun Polja i slicno, koji su crni ko Paki, Indijci su  Banglades, Sri Lanka .Sada, ovi sa Severa su realno Fasisti, koji vole da sole pamet drugima a prvi ne postuju nista. Nece da vide okolo Rome po ovim kamper vozilima, dok po bivsoj Jugoslaviji se niko nije bunio zbog Karton City-ja okolo. To su neke razlike kulturne. Sada, bapadaju ih da ostavljaju okolo smece kada odu. Italijani to ne rade, sve cisto, sija se. To su neke finese, gde ih citas. Traze Case Popolare, to su neke drzavne rupe, oko kojih se tuku ovde, oni sa Juga, koje zovu kulturnije Meridionali ili ruznije Terroni, zatim Migranti i Romi traze isto. Ovi bi najradije da im vide ledja. Govore o integraciji, realno ih ne zele. Svako mrzi svakog. Veneti, regija Veneto, poznati po mrznji. Ovi sa Severa mrze one sa Juga, oni sa Juga mrze ove sa Severa. Napoletani prica za sebe, oni se i ne smatraju Italijom, vredjaju ih stalno, zovu lopovima i slicno. Skandiraju na Severu po utakmicama da se okupaju Lavom sa Vulkana Etne. Kako oni opstaju u jednoj drzavi, to jos nisam uspeo da resim analizu, koja je u toku. Mrznja dosta veca, nego u bivsoj Jugoslaviji. Albance poklope odmah, oni su za ovde 7 Liga dok su tano po Jugoslaviji se pravili bitnim igracom. Ovde ih ne priznaju ljudskom vrstom. Ovi Romi sto nose prezimena sa IC, automatski povlace paralelu sa bivsom Jugoslavijom, tako da kada prosecan covek, kojo nema blage veze i nije izasao iz zemlje, cuje, shvati da je bivsa Jugoslavija Cigamala i Cigani. Onda skandiraju igracima i po terenu,"Sei uno Zingaro". Koliko je to na nivou da tri slona nose plocu Planete Zemlja, otprilike je tu negde. Kada pitaju Adriana Halilovica, gde idete, kako cete se snaci, odgovori im da kradu i da ne brinu za njih, snaci ce se.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 13:17

Dobro Parla Italijanski sa Veneto akcentom.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 13:21

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 13:27

Adriano da ima 2 grama mozga, mogao bi im odgovoriti da nisu bacali bombe po bivsoj Jugoslaviji, pravili sranja, sada ne bi tu ni bili. Govori o otpadu po travi a ne vidi sebe. Naravno, slab je kalibar Adriano, ocigledno iz Hrvatske, gde daju Italijanska imena, jos jedan simbol nize sorte, stavljas tudje, umesto da on stavlja tvoje. Nemas postovanja prema samom sebi, narocito Dalmatinci, koji prednjace u Italijanizaciji imena i jezika. Seljacka posla, znaju reci.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 18:56

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Borseggiatrice-milano-chi-e


Poslednjih dana
razgovarali smo o viralnim video snimcima objavljenim na Instagram stranici „Milano Bella da Dio“ koji prikazuju krađe putnika i turista u milanskom metrou. Juče Nikolas Vakaro, autor većine video snimaka, objasnio da ih pravi besplatno i sve šalje u policijsku stanicu. Danas Corriere della Sera intervjuiše jednu od žena prikazanih u video snimcima. Kaže da se zove Ana, ima 29 godina i ima 9 dece. Ali sa njom ne žive: „Svi su u Bosni. Poslednji porođaj je bio u decembru. Moj muž koji ne radi brine o tome. Čuvam porodicu. Dešavalo se da u jednom danu stavi 1.000 evra u džep, ali to je izuzetak. Čak i 500 je mnogo, s obzirom na to da ljudi idu okolo sa malo novca». Radi sedam dana u nedelji od jutra do mraka. Kada prekine vezu, odlazi „kući, u oblast Niguarda. U stanu koji su moji roditelji kupili. Delim to sa prijateljima i rođacima."


Ana, 29 godina i 9 dece

Ana objašnjava da se druži tamo gde putnici kupuju karte: „Da vidim gde stavljaju novčanike. Kada odlučim da preduzmem akciju, biram najugroženije subjekte, obično žene. Skidam jaknu i prinosim je ruci, skrivajući ruku kojom ću čeprkati po torbi. Ako nacrtam pametni telefon, i to je u redu ». Ana kaže da je zanat nasledila od svojih roditelja „koji sada žive u Španiji u drugoj kući koju poseduju. Jedna od mojih sestara se pobunila protiv ovog života. Sada je frizer. Više nemamo veze i on se stidi svog prezimena”. Devojčica objašnjava da ju je u zanat uvela tetka: „Imale smo 13 godina. Radili smo u rimskom metrou. I dalje delim vreme između Milana i glavnog grada, gde imamo još jedan krov. Putujem vozom, nemam vozačku dozvolu niti društveni život. Moj muž je veoma ljubomoran.'





Luka Kagilio je pita da li joj nikada nije palo na pamet da sledi primer svoje sestre: „Prekasno. Gde da idem sada? Imam devetoro dece. Ne mogu ništa, polupismen sam. Jedino što mogu je da kradem. Ali ponekad se osećam krivim." Kaže da se nikada neće penzionisati: „Moja tetka je sa 50 godina još uvek na putu“. Kaže da je viralni video snimci nerviraju, ali ne reaguje kada se snima. I on tvrdi da je najveća opasnost „konkurencija. Ima lutajućih lopova koji vikendom stignu do Milana kamperom». Na kraju, kaže da se ne boji zatvora: „Sa tek rođenom bebom? Ne vode me više ni u kasarnu. Ranije sam tamo završavao čak i nekoliko puta dnevno. Ali uvek sam puštana jer sam bila trudna ili majka malog deteta“.



https://www.open.online/2023/03/17/milano-borseggiatrice-video-chi-e/

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 23/4/2023, 19:00

9 dece, pokupi Socijalu u Bosni.

winksmile


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 24/4/2023, 21:16

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Serbinho-3 24/4/2023, 21:20

Romi krali dobro. Zaplenili im Vilu, ukupna vrednost 2 miliona i 400 hiljada eura. Mislili ko u Jugoslaviji, podmitis i dobar si. Nisu imali da pokazu odakle im novac i pokupe odmah. Ono kod nas bi masa njij ostala bez icega, nemas izvor prihoda, zaplene ti odmah, Guardia di Finanza. Kod nas Fabriku privatizuje, drzavnu kompaniju, masu toga a kako, niko ne pita. Ovde to ne moze, jedino Vatikan ne moze biti na udaru, drzava za sebe.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26389
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Adriano Halilovic, zapamtite to ime Empty Re: Adriano Halilovic, zapamtite to ime

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum