ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ex iskon

Go down

ex iskon Empty ex iskon

Post by immortal Mon 17 Apr - 11:39

forum se razbolio
umjesto napretka i značajnog djelovanja već u poodmakloj fazi opće rasulo

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by kic Mon 17 Apr - 11:43


barbarske invazije uvijek naprave stetu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

immortal likes this post

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by Serbinho-3 Mon 17 Apr - 12:55

Tamo se preteralo, klasican Balkanski bircuz na sred puta usred nicega. Udjes, lete stolice, flase, neko nekoga stolicom prevaspitava. Bilo jedno mesto na Adi Medjica, koje se zvalo," I to ce proci". Tako je i Iskon.HR/forum prosao. Neke je i Policija propitkivala, sta vise reci. Videlu oni iz Iskon i iskljucili opciju Forum. Forumaska posla.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by dzango Mon 17 Apr - 16:47

Sve ima svoj rok trajanja. Tako nečemu dođe kraj, malo lamentiramo i onda idemo dalje.

_________________
ex iskon Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

immortal likes this post

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by immortal Mon 17 Apr - 17:05

nije život cijeli dan biti na forumu ili fejsu ali je daleko bolje kad se ima neko poznato okruženje i na internetu
nisam znala da je i ovaj forum bio na udaru policijske kontrole
bit će neke prijave u pitanju
to mjesto "I to će proći " zvuči baš zanimljivo... sve će proći, mi ostajemo  pirat

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by RayMabus Mon 17 Apr - 17:43

Jebe mi se. Ja pičim svoje a vi se mislite. Kad počme treći svjetski rat a ovo je uvod možete vi bježati di god oćete al uteč nećete.

Ljudi se sasrali kad je počelo ovo sranje pa misle : zabit ću glavu u pijesak ( više neću pratit vijesti ) pa se možda spasim.

Aha kako da ne.

Došo gazda da vas kolje vi bi najradije zbrisali u polje.

STIGLO KLANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175647
2014-04-11


immortal likes this post

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by RayMabus Mon 17 Apr - 17:54

Budući da 80 posto nas nastoji živjeti u miru s drugima, a samo 20 posto to pokušava spriječiti, život bi nam bio mnogo lakši kad bismo bili dobro obaviješteni o točnim pokazateljima takvih osobnosti.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t833-antisocijalna-osobnost-i-socijalana-osobnost


Sad kad je zaigrala maca pred vašim vratima a rekao sam vam da će cijela Europa plivati u moru krvi vidim li tog Komšića još jednom na toj poziciji onda ste shvatili da je Vrag odnio šalu i mislite da ćete izbječiti taj scenarij tako da gasite tv i ne pratite vijesti dakle zabijete glavu u pijesak.

To vam je razlog zašto odlaze s ovog foruma jer ; Budući da 80 posto nas nastoji živjeti u miru s drugima


E pa gospodo draga : NAPUŠITE SE KURCA


------


Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.


EU sastanak i svi osim Orbana za održavanje izbora u BiH dakle podrška Komšiću i odma dva dana nakon toga napad na Ukrajinu i sad kad su izbori u BiH idući tjedan Rusija službeno anketira dijelove Ukrajine.

Mislite da je ovo slučajno kako se datumi poklapaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175647
2014-04-11


Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by RayMabus Mon 17 Apr - 17:58

Imate new age forume pa možete otić tamo, oni će vam pričati kako će svijet biti divno i krasno mjesto, kuće će biti od čokolade a prozori od mermelade.

Reči će vam ono šta vi želite čuti.

Sastavit ću vas sad tako da neće kamen na kamenu ostat od vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175647
2014-04-11


Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by crvenkasti Mon 17 Apr - 19:39

dzango wrote:Sve ima svoj rok trajanja. Tako nečemu dođe kraj, malo lamentiramo i onda idemo dalje.

Forum se raspada jer na njemu ima previše četnika.
Oni pogubno i razarajuće djeluju na bilo što u čemu se nađu.

Evo, ovaj, Đango, na primjer! Smrad četnički! Što će on tu?
Nek ide tamo negdje u Veliku Srbiju na lajkovačkoj pruzi ili tako nešto!

Tu mi Hrvati dišemo!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by immortal Mon 17 Apr - 22:38

crvenkasti wrote:
dzango wrote:Sve ima svoj rok trajanja. Tako nečemu dođe kraj, malo lamentiramo i onda idemo dalje.

Forum se raspada jer na njemu ima previše četnika.
Oni pogubno i razarajuće djeluju na bilo što u čemu se nađu.

Evo, ovaj, Đango, na primjer! Smrad četnički! Što će on tu?
Nek ide tamo negdje u Veliku Srbiju na lajkovačkoj pruzi ili tako nešto!

Tu mi Hrvati dišemo!
samo ti diši dok Hrvati prde
ovi drugi su bolje prošli od tebe  pirat

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by Serbinho-3 Tue 18 Apr - 0:02

immortal wrote:nije život cijeli dan biti na forumu ili fejsu ali je daleko bolje kad se ima neko poznato okruženje i na internetu
nisam znala da je i ovaj forum bio na udaru policijske kontrole
bit će neke prijave u pitanju
to mjesto "I to će proći " zvuči baš zanimljivo... sve će proći, mi ostajemo  pirat



Neki su preterivali, onda ih neko prijavi i zatvore forum. Iskon vidi Policiju, iskljuci opciju, problem resen. To onaj bivsi forum. Ovde mozes da radis sta hoces, digla i Policija ruke. Fejsbuk, slabo tamo iko vise bleji. Mislim da ni penzosi vise tamo ne idu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

immortal likes this post

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by Gast Tue 18 Apr - 7:16

iskon je rasistički dom ,,,dom koji su imali i dalje imaju u vlasti većinu hrvatskih portala jugonacistička kopilad ,,,,eklatantni socijalistički rasisti

onako kako  špiljak ima energente i nautiku ,,,tako su najgluplji  idioti imali iskon , danas index , forum-hr ,,,,sav net hrvatoslavije

oni su nositelji informatičke  domene hrvatske ,,, zato i jeste hrvatska tu gdje je ,,, u raljama mutantne gamadi


sjetih se nekoliko admina ,,,GAMADI,,, aime,,,tako nekak se nazivala glupača

to je sve stoka na mentalnom nivou hitlera staljina broza ,,,,hladnokrvnih ubica u bilin rukavicama ,,,,čak i bilim odorama  ,,,,

njihovi sljedbenici ovog brloga  su mi smišni danas
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by immortal Tue 18 Apr - 23:36

škutor wrote:iskon je rasistički dom ,,,dom koji su imali i dalje imaju u vlasti većinu hrvatskih portala jugonacistička kopilad ,,,,eklatantni socijalistički rasisti

onako kako  špiljak ima energente i nautiku ,,,tako su najgluplji  idioti imali iskon , danas index , forum-hr ,,,,sav net hrvatoslavije

oni su nositelji informatičke  domene hrvatske ,,, zato i jeste hrvatska tu gdje je ,,, u raljama mutantne gamadi


sjetih se nekoliko admina ,,,GAMADI,,, aime,,,tako nekak se nazivala glupača

to je sve stoka na mentalnom nivou hitlera staljina broza ,,,,hladnokrvnih ubica u bilin rukavicama ,,,,čak i bilim odorama  ,,,,

njihovi sljedbenici ovog brloga  su mi smišni danas
ni danas nije puno bolje

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23139
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by Gast Wed 19 Apr - 3:00

immortal wrote:
škutor wrote:iskon je rasistički dom ,,,dom koji su imali i dalje imaju u vlasti većinu hrvatskih portala jugonacistička kopilad ,,,,eklatantni socijalistički rasisti

onako kako  špiljak ima energente i nautiku ,,,tako su najgluplji  idioti imali iskon , danas index , forum-hr ,,,,sav net hrvatoslavije

oni su nositelji informatičke  domene hrvatske ,,, zato i jeste hrvatska tu gdje je ,,, u raljama mutantne gamadi


sjetih se nekoliko admina ,,,GAMADI,,, aime,,,tako nekak se nazivala glupača

to je sve stoka na mentalnom nivou hitlera staljina broza ,,,,hladnokrvnih ubica u bilin rukavicama ,,,,čak i bilim odorama  ,,,,

njihovi sljedbenici ovog brloga  su mi smišni danas
ni danas nije puno bolje


mene bole moji
navodni moji

moji ,,,,koji su u domovinski rat otišli srcem ,,,,hrvatskim srcem ,,,i ostali živi

veliki broj njih su NAPLATITELJI DOMOLJUBLJA ,,,,,,,oni mene bole

radi pišljivih peneza su ih kupila socijalistička gamad ,,,i stavila u stroj ,,,,ka medveda ,,,,psa rata

svaki branitelj koji ima ijednu kunu po osnov učešća u ratu je naplatitetlj domoljublja ,,,osim potrebitih

ta gamad je osnova da socijalistička gamad vlada zajedno sa jugonacistima

ta gamad održaje i vlast i iskon i forum-hr


to više nisu moji ,,,,,,za hrvatsku i hrvatski puk gori su od janjičara koji su danas turci u turskoj  i socijalističkih rasista koji vladaju hrvatoslavijom ,,,otadžbinom jugonacista
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ex iskon Empty Re: ex iskon

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum