ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by vili40 25/1/2016, 13:54

[size=34]'Rano sam ispucao sve metke, želio sam ubijati specijalce..."[/size]

Vehabija Mevlid Jašarević dao je ekskluzivnu ispovijest za jednu televiziju u BiH. Bez trunke kajanja govorio je o svom napadu na veleposlanstvo SAD-a u Sarajevu

Najveća greška mi je bila što sam prebrzo ispucao sve metke iz mog kalašnjikova. Sve vrijeme dok sam pucao ispred veleposlanstva SAD-a u Sarajevu,nadao sam se da će specijalci izaći iz zgrade i priželjkivao sam ih za mete.Nisam zadovoljan svojim učinkom tog dana i samo jednim ranjenim policajcem. Ovo je u emisiji 'Napadanja', autora Admira Crvčanina, emitiranoj na bh. Sinema TV, u svojoj 'ekskluzivnoj ispovijesti' rekao Mevlid Jašarević, vehabija iz Novog Pazara. Jašarević je sat i pol, bez trunke kajanja i s osmijehom na licu, govorio o pripremama za napad, pucnjavi u Sarajevu, suđenju, 15-godišnjoj zatvorskoj kazni koju je dobio i zatvorskim danima u Kazneno-popravnom zavodu Zenica.


'Ideja je bila moja, nitko me nije nagovarao'

- Na napad sam se pripremao u Donjoj Maoči, gdje sam živio sa suprugom i djetetom.Nitko od braće me nije nagovarao, niti mi je pomagao, ideja je bila moja. Kuća mi je bila puna oružja; svaki Musliman treba da je dobro naoružan - ispričao je u svojoj ispovijesti Jašarević, naglasivši da je 's braćom u Donjoj Maoči pokušavao vježbati gađanje i da su im smetali helikopteri koji su često nadlijetali ovu vehabijsko-selefijsku koloniju u BiH', prenosi Dnevni avaz.
Podsjetimo, Jašarević je 28. listopada 2011. godine iz automatske puške pucao na veleposlanstvo SAD-a u Sarajevu. Tijekom 50 minuta ispalio je 105 metaka iz automatske puške, dok je dio grada bio blokiran.
Tom prilikom Jašarević je teško ranio pripadnika policije Mirsada Velića. Jašarevića je u jednom trenutku pogodio i onesposobio snajperist Ministarstva unutarnjih poslova Županije Sarajevo.

Na suđenju se kajao i dobio 15 godina zatvora

Na suđenju u Sarajevu pojavio se obrijan, te se tada odrekao vehabija i braće u Maoči, tvrdeći da mu je bilo bolje da misli o svom djetetu nego o Afganistanu. Na suđenju se ispričao obitelji ranjenog policajca Mirsada Velića, građanima Sarajeva i osoblju američkog veleposlanstva. Osuđen je na 15 godina zatvora.

U zatvoru opet promijenio 'ploču'

No, da se nije odrekao vehabija, pokazalo se čim je otišao na izdržavanje kazne. Odmah se vratio svojoj vehabijskoj ideologiji i prepoznatljivom vehabijskom imidžu.

Mevlid Jašarević je rođen u Novom Pazaru. Vehabijski putevi odveli su ga u Beč, a potom i u Donju Maoču.
Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Rano-sam-ispucao-sve-metke-zelio-sam-ubijati-specijalce-504x335-20160104-20160125122856-4db519d78d945a13728cfbd127557d95
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by jastreb 25/1/2016, 13:59

Jel to pokajnik??? :S:
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by n_razbojnik 25/1/2016, 14:00

borac protiv američke hegemonije, uskoro će biti slavljen  bounce

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by jastreb 25/1/2016, 14:02

Prošlu (ne jučer) nedjelju je bio odličan domaći film na temu vehabija. 

Zove se "Na putu".

Ne znam jel tko gledao.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by dzango 25/1/2016, 14:02

Jebiga kada je navalio ko junfer na sisu a još glup kao kurac. Hteo da ubija specijalce pa izašao na ulicu da šenluči u fasade i ispuca 105 metaka. Klasičan idiot.

_________________
Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:02

Ne vidim u čemu je problem, sad lijepo mu natrag stave još 15-20 godina i kraj priče pa neka vrti lovačke u ćeliji do smrti.

Ha jebote, to je ono što govorim o sustavu koji ne zna biti fleksibilan i vrlo je neodgovoran.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by vili40 25/1/2016, 14:04

a lijep je ko slika
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:18

n_razbojnik wrote:borac protiv američke hegemonije, uskoro će biti slavljen  bounce
Epijev suborac :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by dzango 25/1/2016, 14:20

Da nije u zatvoru, sad je mogao da dobije neku ministarsku fotelju u hrvatskoj vladi.

_________________
Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by n_razbojnik 25/1/2016, 14:24

dzango wrote:Da nije u zatvoru, sad je mogao da dobije neku ministarsku fotelju u hrvatskoj vladi.
prije u srpskoj, ovaj je antiNATO, antiUSA...


Last edited by n_razbojnik on 25/1/2016, 14:27; edited 1 time in total
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by kaya 25/1/2016, 14:25

zbilja simpatičan momak..da mu odrežeš glavu i baciš ju u šumu veprovima..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:26

dzango wrote:Da nije u zatvoru, sad je mogao da dobije neku ministarsku fotelju u hrvatskoj vladi.
lol! Odlično! Karaturčinmarkov rođo sa ženine strane
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by marcellus 25/1/2016, 14:27

Ne serite, Mevludin je samo kulturno obogaćen utjecajima s bliskog istoka. Papa kaže da to tako treba.

_________________
Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:27

Ako HR ne izvuče Vaso iz vehabijskog zagrljaja, dimije se vraćaju u ZG.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:28

marcellus wrote:Ne serite, Mevludin je samo kulturno obogaćen utjecajima s bliskog istoka. Papa kaže da to tako treba.
Pa to kaže i Karature, to mu daidža djeci, mora i njega zbrinut. Nek bude ministar okolišanja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by kaya 25/1/2016, 14:29

Eva wrote:Ako HR ne izvuče Vaso iz vehabijskog zagrljaja, dimije se vraćaju u ZG.
dimije se ne vraćaju ali antifašizam leti u ropotarnicu povijesti..heheh
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by vili40 25/1/2016, 14:29

svaki Musliman treba da je dobro naoružan - ispričao je u svojoj ispovijesti Jašarević, naglasivši da je 's braćom u Donjoj Maoči pokušavao vježbati gađanje i da su im smetali helikopteri koji su često nadlijetali ovu vehabijsko-selefijsku koloniju u BiH'
:D
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by vili40 25/1/2016, 14:30

vili40 wrote:svaki Musliman treba da je dobro naoružan - ispričao je u svojoj ispovijesti Jašarević, naglasivši da je 's braćom u Donjoj Maoči pokušavao vježbati gađanje i da su im smetali helikopteri koji su često nadlijetali ovu vehabijsko-selefijsku koloniju u BiH'
:D
pa što nije gađao helikoptere?
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:34

kaja_333 wrote:
Eva wrote:Ako HR ne izvuče Vaso iz vehabijskog zagrljaja, dimije se vraćaju u ZG.
dimije se ne vraćaju ali antifašizam leti u ropotarnicu povijesti..heheh
Slabo si ti upoznata sa vehabijskom kulturom. Kad te plahtom ogrnu a jastučnicu navuku na glavu, sjetit ćeš se s čežnjom minica i kratkih hlačica. A sve tako počne bezazleno s jednim umjerenim islamistom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Guest 25/1/2016, 14:35

jastreb wrote:Prošlu (ne jučer) nedjelju je bio odličan domaći film na temu vehabija. 

Zove se "Na putu".

Ne znam jel tko gledao.
Gledala sam taj film. Zrinka Cvitešić i Leon Lučev. Odličan film. To je stari film, 5-6 godina najmanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce Empty Re: Rano sam ispucao sve metke,želio sam ubijati specijalce

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum