ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Registar izdajnika

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by Guest 26/1/2016, 16:58

ja popio od tebe i tvojih bajki koje ovde instaliras kao cinjenice? nije ni cudo da si u kurcu, matora drtino...  pirat

Guest
Guest


Back to top Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by Guest 26/1/2016, 17:08

VUČIĆU PEDERU wrote:ja popio od tebe i tvojih bajki koje ovde instaliras kao cinjenice? nije ni cudo da si u kurcu, matora drtino...  pirat
Onda si me glavom u trbuh pa bacio na patos, sačekao da ustanem i dočekao desnom, pa nogom među noge....koji kreten led te hebo :DDDD ajde uživaj i stavi neki hladni oblog na oči :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by michaellcmacha 26/1/2016, 17:10

tre911 wrote:
VUČIĆU PEDERU wrote:
tre911 wrote:
VUČIĆU PEDERU wrote:
tre911 wrote:

Ne jedne i ne samo baba, u principu ti oni pokazuju kako se svetci u SPCu biraju i po kojem ključu, bitno je da je svetosavac i da radi u interesu srbije a to što je pedofil, koljač, ubojica braće se ne pika kada su velikosrpski ciljevi u pitanju.


si ozbiljan?
Naravno no vaša stvar no pun mi je kufer da dođete ovdje i serete po AS i katolicima i Hrvatima a kod sebe u dvorištu imate đubra za cijelu zemaljsku kuglu zasmrditi. Suočite se više sa istinom i počnite raditi na tome.


ne serem po katolicima generalno, katolici su super-barem njih 98%, a i dosta hrvata je kul.
problem su kreteni puni mrznje i cinizma poput tebe, e vas mi je gust da i driblam i zajebavam.  Basketball
Hahahahaha led te hebo mutavog, ti nekog driblaš i zajebavaš nakon svih ovih šamara koje si ovdje popio :DDDD evo samo za tebe

1.27,50--1.29,30



bracala nas ubi sa šamarima, jedino što su njemu obrazi rumeni...;))
 džango je zbriso jer očito ima manji prag tolerancije na na sebešamaranje...;)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by Guest 26/1/2016, 17:20

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
VUČIĆU PEDERU wrote:
tre911 wrote:
VUČIĆU PEDERU wrote:
tre911 wrote:

Ne jedne i ne samo baba, u principu ti oni pokazuju kako se svetci u SPCu biraju i po kojem ključu, bitno je da je svetosavac i da radi u interesu srbije a to što je pedofil, koljač, ubojica braće se ne pika kada su velikosrpski ciljevi u pitanju.


si ozbiljan?
Naravno no vaša stvar no pun mi je kufer da dođete ovdje i serete po AS i katolicima i Hrvatima a kod sebe u dvorištu imate đubra za cijelu zemaljsku kuglu zasmrditi. Suočite se više sa istinom i počnite raditi na tome.


ne serem po katolicima generalno, katolici su super-barem njih 98%, a i dosta hrvata je kul.
problem su kreteni puni mrznje i cinizma poput tebe, e vas mi je gust da i driblam i zajebavam.  Basketball
Hahahahaha led te hebo mutavog, ti nekog driblaš i zajebavaš nakon svih ovih šamara koje si ovdje popio :DDDD evo samo za tebe

1.27,50--1.29,30



bracala nas ubi sa šamarima, jedino što su njemu obrazi rumeni...;))
 džango je zbriso jer očito ima manji prag tolerancije na na sebešamaranje...;)))
Pljunuti vučić :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by Guest 26/1/2016, 17:34

Možemo reć da je registar izdajnika dobil počasnog i najreprezentativnijeg člana. UPIŠITE GA! lol!Registar izdajnika - Page 21 Captur11
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by Regoč 27/1/2016, 11:04

Ma, prvi u nj ide Mesić. Ako njega nema, registar nema smisla.

_________________
Registar izdajnika - Page 21 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Registar izdajnika - Page 21 Empty Re: Registar izdajnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum