ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 18:57

Pa nek propadne. 

Rast kamata, manjak gotovine i kolaps tržišta nekretnina najavljuju bankarski ‘masakr motornom pilom‘: Kreće drama!

TILI STE GULIT MLADE I DA RINTAJU ZA VAS DO NEIZMOGLOSTI A ONDA SE ČUDITE KAKO ISTI NEMAJU DJECU.

NEKO VAN SVE PROPADNE JEBO VAM JA MATER POSRANU.

Ovo je ko oni vic kad je cigo kupija konja pa ga učija kako da gladuje kako bi mora trošit šta manje na zob i drugo i onda sretne poznanika i pita ga šta ti ej cigo s konjem a cigo mu govori : A eno taman san ga naučija gladovat i on mi krepa.

KREPALI DA BOG DA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 19:04

Da je drug Tito živ vi ne bi mogli gulit nikoga jer bi drug Tito napravija stanove za narod i onda ljudi dakle mladi ne bi trčali kod vas po te stambene kredite s kojima ih derete do kraja života.

JEBO VAM JA MAJKU KAPITALISTIČKU I POHLEPNU I VAŠE PLANOVE DA OSTATAK ČOVJEČANSTVA RADI SAMO ZA VAS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by jastreb 10/4/2023, 19:04

U Francuskoj buržoaskoj revoluciji ,revolucionari su jurišali na Bastilju.

U Oktobarskoj revoluciji na Zimski dvorac.

Sasvim sam siguran da će cilj neke treće revolucije,pa ma kakva ona bila, i tko god je bude predvodio,biti banke.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by jastreb 10/4/2023, 19:05

RayMabus wrote:Da je drug Tito živ vi ne bi mogli gulit nikoga jer bi drug Tito napravija stanove za narod i onda ljudi dakle mladi ne bi trčali kod vas po te stambene kredite s kojima ih derete do kraja života.

JEBO VAM JA MAJKU KAPITALISTIČKU I POHLEPNU I VAŠE PLANOVE DA OSTATAK ČOVJEČANSTVA RADI SAMO ZA VAS.
Bravo,shvatio si ono što mnogi ne shvaćaju.

Ili si se usudio izreći ono što se mnogi ne usude.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 19:10

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Da je drug Tito živ vi ne bi mogli gulit nikoga jer bi drug Tito napravija stanove za narod i onda ljudi dakle mladi ne bi trčali kod vas po te stambene kredite s kojima ih derete do kraja života.

JEBO VAM JA MAJKU KAPITALISTIČKU I POHLEPNU I VAŠE PLANOVE DA OSTATAK ČOVJEČANSTVA RADI SAMO ZA VAS.
Bravo,shvatio si ono što mnogi ne shvaćaju.

Ili si se usudio izreći ono što se mnogi ne usude.
Pa znam ja to odavno.

Ja sam general galaktičke konfederacije. Znam ja šta se ovdje dešava.

Zato ti ja imam par stanova ima već petnajstak godina i samo kešom plaćam. Niks ti njihovi krediti i banke.

Ovo sve in je napisa lik koji je pun nekretnina i odavno ih ima a sad mu je 40-ak godina dakle ima ih odavno i ne zamara se s time.

Da bude stvar još smješnija pesto metara su mi poviše kuće di živin a nikad u njima nisan ni prispava ( a namješteni su odavno, ključ u bravu, useljivo sve, top novo ) koliko me to sve zanima.

To je materija. Obični zidovi. Ne trzan ja na to nit malo. Moš tone i tone zlata i doalra i šta god oćeš iskrenit ispri mene ja ti neću niti trepnit.

Dakle mene to njihovo s deranjem večine populacije nit ne zanima jer imam nekoliko svojih stanova, kuća, vikendice na otoku itd.

AL IM JA TO KAŽEM JER ZNAM O ČEMU SE TU RADI.

I BAŠ ZATO ŠTA ZNAM PORUČUJEM IM : 

PROPALI DA BOG DA I VI I TAJ VAŠ POKVARENI SISTEM SKUPA S VAMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by jastreb 10/4/2023, 19:16

RayMabus wrote: 

Ja sam general galaktičke konfederacije. 
Zar niste više federacija?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 19:26

Konfederacija.

To je za vas ovdje tako skraćeno u fedracija da vas ne zamaram detaljima.

Nisu samo banke Jastrebe nego i političke elite koje od tih istih banaka dakle i njihovih vlasnika dobivaju jeftine zajmove a za uzvrat ovi provode politike kakove žele te banke i kapitalisti a ona je u osnovi da ostatak čovječanstva budu njihovi robovi.

CRKLI DA BOG DA SVI A I OĆETE.

KREPAT ĆETE MAJKU VAM VAŠU.

NE INKARNIRA SE GENERAL GF NA NEKU PLANETU TEK TAKO.

POSEBNO KAD JE OVAJ S NAJVIŠIM ČINOM JER TO NISU OBIČNE DUŠE.

STIGLO KLANJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 20:02

Svijet ćemo podijeliti na vladare i robove.

Također imat ćete i neke sa strane koji su kao van sistema.

Baciš im kost i oni će se poklati između sebe.

Ja nikad ne gubim ratove.

Sad ćemo te robove toliko zgazit da neće imati druge nego krenit oružjem na te svoje vladare.

Zapitajte se zašto ja ima pet zvjezdica dakle to je najviši čin kao general ?

Mislite da je to zato jer gubim ratove ?

Razmislite više puta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 20:03

Baciš im kost i sad će se oni poklat između sebe.

Ti stojiš sa strane i navijaš za obje strane pojednako.

Zapamtite : Ja nikad ne gubim ratove.

Kaos je red koji ljudi ne razumiju.

Ja nisam to ( ljudi ) nego anđeoska hijerrhija.

Dakle prevedeno : KAOS JE RED KOJI VI A NE JA NE RAZUMIJETE.




Kad se susretnu red i haos, haos će uvijek pobijediti.

Vi živite u sistemu koji treba red kako bi ovi na vrhu mogli vladati. Dana vam je prividna sloboda al ste robovi novca i drugih mehanizama koje je ta elita na vrhu nametnula a ista želi vladati cijelom planetom i sad se sukobila s društvenim poretkom kojem je za pobjedu dovoljan i haos i srušila je taj prvi poredak nepovratno.



Enlarge this imageClick to see fullsize
PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece 00-featured-assassins-creed-games
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 20:13

Jel vam super legla inflacija i povećanje kamatnih stopa ?

Super.

Ima još.

......

Javna potpora Kijevu opada - pola stanovništva zemlje više ne podržava slanje oružja! Četiri od pet Nijemaca misli da je važnije brzo okončati rat nego da Ukrajina pobijedi


‘Postali su trojanski konj u srcu Europe! U toksičnoj su ljubavnoj vezi i s Xijem i s Putinom...‘



Matematički su jako male šanse da budu dvije blage zime u Europi za redom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by marcellus 10/4/2023, 20:31

jastreb wrote:U Francuskoj buržoaskoj revoluciji ,revolucionari su jurišali na Bastilju.

U Oktobarskoj revoluciji na Zimski dvorac.

Sasvim sam siguran da će cilj neke treće revolucije,pa ma kakva ona bila, i tko god je bude predvodio,biti banke.

moguće. i onda neće bit love kad ukinu banke.

_________________
PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 20:58

Banke ste vi koji financirate taj sistem svojim aktivnim učešćem u istom a bez podizanja glasa i prihvatanja toga da budete robovi.

Vi ste ta banka.

Bez vas sistem ne može funkcionirati.

ZATO ĆEMO VAS POKLATI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 21:04

Zamisli sad prešu.

Dakle vi ste sad ta masa koja se preša.

Ovima na vlasti je bitno da oni vaz muzu al ne toliko da vi puknete pa se okrenete protiv njih.

Šta mislite da ćemo napraviti kako bi pobili te na vlasti a koje vi prešutno podržavate i zadovoljavate se s time da budete roblje i sretni ste kad vam isti bace neke mrvice da se ne bunite ?

Pazi ti na vlasti su dio tzv negativnog carstva u galaksiji dakle ja sam general ovih pozitivnih i došao sam ovdje njih UBITI.

Doslovno to : UBITI.



Doći će vam u glavu.

UBIT ĆU VAS DA UBIJEM NJIH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by jastreb 10/4/2023, 21:18

marcellus wrote:
jastreb wrote:U Francuskoj buržoaskoj revoluciji ,revolucionari su jurišali na Bastilju.

U Oktobarskoj revoluciji na Zimski dvorac.

Sasvim sam siguran da će cilj neke treće revolucije,pa ma kakva ona bila, i tko god je bude predvodio,biti banke.

moguće. i onda neće bit love kad ukinu banke.
Nisam mislio na banke kao banke.  Na ovaj bankarski sistem.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 21:30

RayMabus wrote:Banke ste vi koji financirate taj sistem svojim aktivnim učešćem u istom a bez podizanja glasa i prihvatanja toga da budete robovi.

Vi ste ta banka.

Bez vas sistem ne može funkcionirati.

ZATO ĆEMO VAS POKLATI.
AKO MISLITE DA OVO NIJE TOČNO ONDA SE ZAPITAJTE KAKO VRLO MALA ŠAČICA LJUDI MOŽE POSJEDOVATI BOGASTVO A KOJE JE VEĆE NEGO ŠTA IMA 90 POSTO I VIŠE STANOVNIŠTVA OVE PLANETE.


ZATO ŠTA IM DRŽAVE TO DOPUŠTAJU.


DAKLE VI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 21:45

I SAD ČEMO DA VAM JEBEMO MAJKU SVIMA.


I VAMA I NJIMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 21:54

Vrlo je važno naglasiti da ta vanzemaljska bića nisu stvorila čovječanstvo, oni su došli i promijenili našu DNK strukturu tako da se nismo mogli boriti protiv njih ili pobuniti. Na sumerskim glinenim pločicama piše da su oni stvorili ljude, no to je način na koji su ti 'posjetitelji s neba' željeli da ih sumerski ljudi prikažu kako bi stekli potpunu kontrolu nad čovječanstvom, držeći buduće generacije u potpunom neznanju o našim pravim povijesti, pa su ih zato Sumerani prikazivali kao svoje 'bogove koji su došli s neba'.


Tada su se uspjeli infiltrirati i kontrolirati čovječanstvo nekim mehanizmom porobljavanja poput izuma novca.


Pravu povijest čovječanstva oteli su ti zli ljudi i nedavno bismo mogli detaljnije proniknuti u zlokobne namjere koje su imali za čovječanstvo.


UROTA ENERGIJE


Čvrsto vjerujem da nitko na ovom planetu ne bi trebao plaćati hranu, pitku vodu ili mjesto za život, međutim, ove velike korporacije, globalna Elita i oni koji kontroliraju resurse planeta imaju na raspolaganju ono što nazivamo 'besplatnom energijom' ili 'energije nulte točke', ova tehnologija je bila dostupna na Zemlji samo za ovu malu skupinu psihopata, ali je ostala skrivena za ostatak ljudi na planetu. Svi znamo da ti ljudi kontroliraju tržište robe, nafte, hrane, vode itd. Međutim, oni ne žele da itko ima besplatnu energiju jer bi to značilo gubitak kontrole i potrebu da kupujemo njihove proizvode kao sredstvo kontrole. Iz tog su razloga stavili novac kao kontrolni mehanizam ili program porobljavanja, ono što nam treba je promjena kako bi se te grupe povukle i uklonile s ovih pozicija moći.


Kako bismo spasili planet i izvukli sve siromašne ljude u zemljama trećeg svijeta iz siromaštva. potrebna nam je ova besplatna energija i svako obično ljudsko biće na ovom planetu treba imati pravo na pristup besplatnoj struji, besplatnoj vodi i energiji. Kada je Nikola Tesla dokazao da je ovu besplatnu energiju moguće prenijeti po cijelom planetu s jednog područja na drugo bez kablova, Elite su doista bile vrlo impresionirane i nastojale su izvući novac iz ove tehnologije, ali kada im je Tesla rekao da ova vrsta energije bila besplatna za sve, odmah su zaustavili Teslin projekt i bankrotirali ga držeći ovu tehnologiju skrivenom od javnosti.


Ovo pitanje je pitanje izvlačenja ljudi na ovoj planeti iz ovog ropstva moći jer to je ono u čemu se nalazimo, i imamo malu Elitu koja kontrolira pristup ovoj tehnologiji i ako svi želimo imati pristojan život, moramo platiti, ne zato što moramo, nego zato što 'kažu' da moramo, ako netko od vas izađe van i stoji na toplom sunčanom danu, grije vas sunce. Koliko ste platili za to? To je besplatna energija.


Želim da ljudi shvate da ste od trenutka kada ste rođeni na ovoj planeti u potpunosti kontrolirani od strane 1% ljudi koji koriste resurse koji su prirodni i trebaju biti besplatni, samo kako bi bili sve bogatiji i bogatiji. Upamtite, ja nemam problema s ljudima koji zarađuju novac, problem koji imam s tim ljudima je taj što su izuzetno pohlepni i žele sve za sebe i ne žele ostaviti ništa za bilo koga drugoga. To je ono što smo vidjeli u tim velikim korporacijama, to je njihova potreba i pohlepa, pa žele što više novca od ljudi što je brže moguće i što je duže moguće.


Znanstvenici koji su bili pionir u ovom području istraživanja poput Stanleyja Meyera ili Eugenea Mallovea ubijeni su jer njihove globalne elite/korporacije nisu htjele podijeliti ovu tehnologiju besplatne energije s ostatkom ljudi. Dakle, od početka smo oteli te ogromne korporacije koje samo traže vlastitu korist.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 21:59

Budite uvjereni u jednu stvar : ja sam na ovu planetu došao obaviti posao.

Taj posao se zove fizičko ubijanje ovih.

Ja ne gubim ratove.

Trebam li pobiti sve vas da bih pobio njih....da ako je potrebno upravo to ću napraviti.

Neću ni trepniti jer se ja s time ne zamaram.

AL ONI NEĆE PREŽIVJETI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by RayMabus 10/4/2023, 22:11

Možete se lagano počet pripremat i za atomske udare.

Izgleda da vam nije došlo do mozga pa ćemo vam malo očistit UŠI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece Empty Re: PAZI SAD GOVANA : Smeta im kolaps tržišta nekretnina jer će banke propast jer neće imat koga derat a vamo kukaju da nema djece

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum