ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahmut noćas mora pasti

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by vuksadinare Wed 19 Apr - 21:11

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:....navijam za mentalnog...da nije njega ne bi vjerovao da postoji blesaviji covjek od njega


Tvoja "intelektualna" moc da shvatish napisano je u rangu sa kuvanom zabom,zato mi i ne smeta kada takvi idioti sroche misao kuvane zabe,i vec raspadajuce smrdljive.Samo ti nastavi chitati mene,valjda ce ti jednom doci iz tog shupka u to malo mozga pa cesh mi biti zahvalan.
Neki psihoanalitichari bi rekli da ti je mentalni vec ushao u to malo vijuga pa morash reagirati jer te jebe ljubomora shto ne mozesh razmishljati kao ja.U prevodu,ljepota nije prelazna ali pamet jeste.Zato ja uchim i dan danas od boljih od mene.
pa zato citam tvoje upise da postanem pametan :)

Nemash shanse,ljudi sa talentima se radjaju.Samo da ti kazem,u osnovnoj moj uchitelj Mate Barishic je nosio moje sastave iz hrvatsko_srpskog vecim razredima i chitao im da im pokaze kakvu dubinu misli moze imati dijete u petom osnovne.Dakle Jarane,sa tim se radjash kao shto si rodjen idiot i pokvaren tako i ja sa talentom da napishem neshto shto idioti i budale nece moci razumjeti nikada .Kuzish?
bravo.svaka cast. :tu

vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Sat 22 Apr - 22:53

"Martovski kontranapad jednog od tenkova 93. brigade Oružanih snaga Ukrajine u Bahmutu u gradskoj četvrti koju su okupirali plaćenici Grupe Wagner," napisao je Misjagin uz snimak tenka.

Objavljen snimak nevjerovatnog juriša jednog tenka na ruske položaje u Bahmutu


Šalji još tih zatvorenika da izginu u osvajanju Bahmuta. I malo Korneta za ovakve pametnjakoviće ko što je ovaj na snimci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Mon 1 May - 11:05

Oko 400 ruskih osuđenika stiglo je u Ukrajinu kako bi pojačali Wagnerove plaćenike koji se bore za Moskvu u toj zemlji, navodi se u saopćenju ukrajinske vojske.


Stiglo 400 ruskih zatvorenika da pomognu Wangerovim plaćenicima

:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Sat 6 May - 11:31

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 B_230506007

Navečer petog maja, ruske okupacijske snage upotrijebile su fosfor i zapaljivu municiju u gradu Bahmutu, Donjecka oblast. Ukrajinske specijalne snage su objavile snimak korištenja ovog oružja.


Ukrajinci objavili snimak kako Rusi koriste bijeli fosfor i zapaljive u uništavanju Bahmuta
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Wed 17 May - 1:52

Na frontu su jurišni odredi Vagnerovog PMC-a očistili dva utvrđena područja Oružanih snaga Ukrajine – “Konstruktor” i “Gnezdo”. Preostale jedinice ukrajinskih formacija smestile su se u zoni Domino.

Tokom dana tačnim udarom artiljerije PMC "Vagner" uništen je most preko reke, po kome je VSU prebacivao rezerve.

BITKA ZA BAHMUT PRI KRAJU: Ostala samo jedna četvrt u kojoj VSU pruža otpor
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by immortal Wed 17 May - 2:00

Tijekom noći na utorak, Rusija je pokrenula još jedan veliki raketni napad na civilnu i kritičnu infrastrukturu Ukrajine. Ukrajinski branitelji uništili su svih 25 raketa koje je ispalio neprijatelj.
Glavni stožer oružanih snaga Ukrajine razjasnio je informacije o raketnom napadu u večernjem ažuriranju na Facebooku.
“Ruski agresor cinično nastavlja koristiti taktiku terora... Prema najnovijim informacijama, neprijatelj je za raketne udare upotrijebio 6 aerobalističkih projektila Kinžal, 9 krstarećih raketa Kalibr i 10 raketa kopnenog baziranja (S-400, Iskander-M). , a sve su uništili ukrajinski branitelji", stoji u izvješću.
Glavni stožer je dodao da su osvajači ispalili još dvije rakete S-300 na civilnu infrastrukturu Kostiantynivka, Donjecka regija. Konkretno, kao posljedica ruskog granatiranja Dvorichne, Vovchansk i Tyshchenkivka, Harkovska regija, ima mrtvih i ranjenih civila. Uništene su stambene privatne kuće, bolnica i druga civilna infrastruktura.

"Tijekom dana agresor je izveo 27 raketnih napada i 37 zračnih napada, izveo je oko 20 napada raketnim sustavima višecevnog bacanja na položaje ukrajinskih postrojbi i naseljena mjesta", priopćio je Glavni stožer.
Kako je objavljeno, ruska vojska koncentrira svoje glavne napore u sektorima Lyman, Bakhmut, Avdiivka i Maryinka, Obrambene snage Ukrajine odbile su brojne neprijateljske napade u području Maryinke.



_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by immortal Wed 17 May - 2:06

 "U Rusiji prevladava strah, a neruski narodi su pod još većim pritiskom nego sami Rusi. Stoga je u sadašnjoj situaciji teško govoriti o bilo kakvim pokretima unutar Rusije. Mnogi su ljudi prisiljeni napustiti zemlju: Povolški Tatari su u Münchenu i Londonu, a čečenska vlada je u egzilu u Londonu”, rekao je Džemilev

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by immortal Wed 17 May - 2:10

Ukrajina želi od saveznika dobiti 40-50 aviona F-16
https://www.politico.eu/article/volodymyr-zelenskyy-tours-europe-fighter-jets-ukraine-war/

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Sat 20 May - 2:35

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by Ringo10 Sat 20 May - 7:16

Bahmut je praktično u rukama wagnera i ruske vojske. Sinoć je ostalo oko 0.6 kvadratnih kilometara pod kontrolom Ukrajinaca.
Samo desna strana one ulice Čajkovski dva reda kuća ... južno od Citadele 
Ali tu ima neka utvrda po imenu AVION ili Zrakoplov - Samaljot na ruskom ... tu su Ukri žestoko utvrđeni
Ali iza njih je otvoreno polje i nemaju zaleđa i tu neće moći dugo opstati... Rusi ih tu mogu i okružiti
Padom DOMINA sad ih Rusi pritiskaju i sa sjeverne strane
Bahmut je završena priča i nije mi jasno to tvrdoglavo ustrajavanje Ukrajinaca na unaprijed izgubljenoj borbi bez obzira na žrtve
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by Serbinho-3 Sat 20 May - 9:05

immortal wrote:[size=40]Ukrajina želi od saveznika dobiti 40-50 aviona F-16[/size]
https://www.politico.eu/article/volodymyr-zelenskyy-tours-europe-fighter-jets-ukraine-war/


Letece kante od 40 i kusur godina F-16. Cudno je i Rusi da koriste SU-35. Realno, tamo je Mig 21 jedina prava opcija i T-55. Pustis 1000 T-55, Panika&Bezanija
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by debotoijusto Sat 20 May - 9:07

biljezim 128 pad bahmuta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by Serbinho-3 Sat 20 May - 9:12

Gde Zapad dodje, tako je, raspad i Pakao. Gde je Kina otisla od bicikla i radnickog kombinezona a gde Zapad. Cak je i Rusija otisla daleko napred od Zapada, videli i Englezi Rusr, dovlace im kofere novca, snimaju, udarila ljudska zavist, muda da pojede od muke i krenuse da teraju Ruse iz Engleske, ko poslednjeg kera. Smetaju im i ostali, ali se barem pored bede, osecaju donekle ko gospoda, dok im Rusi nabijali kompleks. Tako i ovi iz Ukrajine, njima fali glava, mogli su bolje postaviti svoju poziciju izmedju Zapada, Rusije i Kine, jer oni nisu imali samo opciju Rusa i Zapada, vec i Kine. Kada budu videli bedu sa Zapada, bice kasno.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by crvenkasti Sat 20 May - 11:05

Rusu su se zajebali što su osvojili Bahmut.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Sat 20 May - 12:27

Ako im smetaju fosforne bombe neka idu ća.

PS: Ako niste primjetili ja vodim ovaj napad jer mi treba pat pozicija radi Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by Ringo10 Sat 20 May - 12:32

debotoijusto wrote:biljezim 128 pad bahmuta
Gotovo je 
Ne znam zašto taj pokolj i zašto im je svima taj Bahmut tako bitan... ali sad je gotovo
Rat se nastavlja ali Bahmut je završena priča
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by RayMabus Sat 20 May - 12:36

Ringo10 wrote:
debotoijusto wrote:biljezim 128 pad bahmuta
Gotovo je 
Ne znam zašto taj pokolj i zašto im je svima taj Bahmut tako bitan... ali sad je gotovo
Rat se nastavlja ali Bahmut je završena priča
Još će se oni čačkat oko njega i svega toga. Nije to ni iz bliza gotovo. Riječ je o nekakvoj taktici da oni udare kako bi dobili pat poziciju na kompletnom bojištu i rastegli vremenski pad cijele bojišnice do zime.

Izbori su svako četiri godine. Dok se oni kolju tamo međusobno ja koljem ove šta podržavaju Komšića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by crvenkasti Sat 20 May - 14:12

Rusi su upali u ukrajinsku klopku.
Sad će Ukri u protuofanzivi opkoliti Bahmut s lijeve i desne strane, i Rusi su gotovi.

Hahaha, koja će to biti kmečaona!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29095
2014-04-17


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by mentalitet Sat 20 May - 20:48

Ringo10 wrote:Bahmut je praktično u rukama wagnera i ruske vojske. Sinoć je ostalo oko 0.6 kvadratnih kilometara pod kontrolom Ukrajinaca.
Samo desna strana one ulice Čajkovski dva reda kuća ... južno od Citadele 
Ali tu ima neka utvrda po imenu AVION ili Zrakoplov - Samaljot na ruskom ... tu su Ukri žestoko utvrđeni
Ali iza njih je otvoreno polje i nemaju zaleđa i tu neće moći dugo opstati... Rusi ih tu mogu i okružiti
Padom DOMINA sad ih Rusi pritiskaju i sa sjeverne strane
Bahmut je završena priča i nije mi jasno to tvrdoglavo ustrajavanje Ukrajinaca na unaprijed izgubljenoj borbi bez obzira na žrtve


Ma to je davno palo samo shto rusi iz samilosti nisu upotrijebili sve shto mogu i sravne to pacovsko gnijezdo sa zemljom.Za ove forumske idiote neshto nije palo ako je makar jedna zgrada ostala neosvojena a u njoj su ostali oni najogrezliji u zlochinu koji su ochekivali ukrajinsku ofanzivu i zato su pruzali takav otpor pa su na kraju popushili kurchinu mjesto da su se prije izvukli i mozda tako ako nishta bili korisniji,Sada su korisni samo crvima kao shto ce i ostali tupavi ukri biti boreci se do zadnjega za anglo-saksonske interese.Dodushe to su chinili ukrajinci pri povlachenju su minirali sve vishe zgrade sa kojih je vidik prema neprijatelju bio bistriji i dalji.Plus toga u tom gradu su ostali ljudi uglavnom porijeklom rusi koje su ukrajinski fashisti po oprobanoj formuli drzali kao taoce jer su znali da zbog njih rusi nece upotrijebiti sve suchim su mogli davno to sravniti sa zemljom i ushetat se.Gledam ljude koje rusi izvlache iz podruma kako plachu od radosti shto su oslobodjeni.Ukri su chak i podrumu zatrpavali explozivom a rusi su to odmah skuzili pa im je prioritet bio da pomocu bagera te ljude vade odozdo.Toliko psina i bolesne mashte mozesh samo od fashista ochekivati,zato sam ja za to da se toj gamadi sjeme zatre.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Bahmut noćas mora pasti - Page 4 Empty Re: Bahmut noćas mora pasti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum