ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Komšiću smeta Mijatović

Go down

Komšiću smeta Mijatović Empty Komšiću smeta Mijatović

Post by RayMabus Wed 5 Apr - 10:32

O opaskama Aleksandra Vucića da se BiH miješala u unutrašnje stvari Crne Gore rekao je da Vucić očigledno precjenjuje mogućnosti i sposobnosti da se BiH može miješati u poslove druge zemlje..
Rekao je da je nakon prvog kruga izbora bilo jasno da će Milo Đukanović izgubiti izbore, ali da je podrška koju je dao bila podrška građanskoj Crnoj Gori, članici NATO-a i dobrom susjedu.
"Mogli smo da odšutimo, onda ste licemjerni, ako vas neko pita koga biste podržali, najlakše je reći nema pojma ne interesuje me, a lažete", rekao je Komšić o kritikama da je pružio podršku.
Rekao je da je Bosni i Hercegovini stalo da sa Crnom Gorom zadrži trenutni nivo prijateljskih odnosa i razumijevanja.
"Mislim da se Mialtović nije iskazao, nejasno je koji sistem vrijednosti on preferira. Ima koketiranja, koji nama budu trnce niz kiču i jezu, ima koketiranje o srpskom svetu, upakovanim i raspakovanim u celofan Otvorenog Balkana", zaključio je Komšić.

Komšić oštro o Ambasadi SAD u BiH: Vrše pritisak na Schmidta da nametne izmjene zakona
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Komšiću smeta Mijatović Empty Re: Komšiću smeta Mijatović

Post by RayMabus Wed 5 Apr - 10:36

Nema vam više Đukanovica i zelene transversale. Morat ćete trpit ovoga idući pet godina.


Dodaje kako je u nacionalnom interesu Kosova, u ovom trenutku je važno da razvije odnose sa Bosnom, sa Crnom Gorom i Makedonijom, koji bi mogli biti puno bolji. “Uz sve razumijevanje za poziciju ustavno uklještene Bosne i Hercegovine, odnosi između Bošnjaka i Kosovara mogli bi biti puno bolji i plodniji. Održavanje Đukanovićeve vlasti u Crnoj Gori je bitna stvar, kako za Kosovo tako i za Bosnu. Makedonija ne graniči sa Bosnom, ali demokratski poredak, civilni pristup sadašnjeg makedonskog predsjednika i makedonske vlade mogu uvijek služiti kao primjer Bosni, a Kosovu još više kao njenom važnom susjedu. I na kraju, stvaranje duha sporazumijevanja i saradnje između svih ostalih na Zapadnom Balkanu, pomoći će i Srbiji, kao najmoćnijoj državi, da se otrijezni od svoje imperijalne politike spram njenih susjeda”, zaključuje Spahiu.

Kako je general Galaktičke predvidio rezultate izbora u CG
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Komšiću smeta Mijatović Empty Re: Komšiću smeta Mijatović

Post by pizzon Wed 5 Apr - 11:01

nije on jedini
kome smeta
eno, mentalnom
zasmetalo sto sam jakovu
uputio obican poziv da nakon
inauguracije poseti bg.
a tek sto smeta mnogima u bg.
on je prosrpski c.gorac nedvosmisleno
okrenut ka zapadu.
to ne mogu da mu oproste
to se uocilo nakon prve
noci. .

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Komšiću smeta Mijatović Empty Re: Komšiću smeta Mijatović

Post by pizzon Wed 5 Apr - 11:02

eeee, da je ona cepanka pobedila
drugo bi to bilo :)

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Komšiću smeta Mijatović Empty Re: Komšiću smeta Mijatović

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum