ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by abraham 25/1/2016, 17:03

Eva wrote:Zakaj je drugi dan po "uništenju" stiropora dobil otkaz? Postoje svjedoci koji su ispričali kak ih je tražio da potpišu laži. Privatna kompanija se ne bavi političkim progonima, i ono da su ga sjebali zato kaj je Hrvata u Baumaxu ne prolazi.
Potpuno irelevantno. Mozda je jebo sefovu zenu, kcerku, sto ja znam. Znam da policija nije uradila uvidjaj ili izvid. Znam da nije pokrenut sudski postupk. Znam da nije pravomocno osudjen. Sta ja ne znam, ne znam tko je ukrao stiropor. Mozda je i on ali ja to ne znam i ne mogu ni sa cime potvrditi. Nista. Spekulacija, podmetanje, glupost...

abraham

Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by abraham 25/1/2016, 17:05

Stvar je da se ovakav linc provodi cijelo vrijeme. Sutra ces biti ti, ja, Marko, Pero, nije bitno tko. Bitan je sustav odstrela. Od medija do zavjese.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by Brain32 25/1/2016, 17:08

On se bar pobrinuo da smanji svoj ugljični otisak na okolišu predivne nam i jedine Domovine. Hrvatice i Hrvati, ne nasjedajte na zle objede dušmanina, obložite svoje domove stiroporom!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by Sora 25/1/2016, 17:10

U jbt . Od cega bi mediji živjeli onda . 
I uostalom . Treba linc . Treba . 
Ko krade i laze a naročito ako nije u HDZ . E tog bi ja na granu odma, hopa ..pirat

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by Yehudi 25/1/2016, 17:14

r_nevjesta wrote:pa što, čovjek je naš, domoljub, hadezeovac, a stiropor je sigurno otuđio iz moralnih i patriotskih razloga.. uostalom, baumax je strana firma, nije maznuo našima B-)
:^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by Guest 25/1/2016, 17:14

abraham wrote:
Eva wrote:Zakaj je drugi dan po "uništenju" stiropora dobil otkaz? Postoje svjedoci koji su ispričali kak ih je tražio da potpišu laži. Privatna kompanija se ne bavi političkim progonima, i ono da su ga sjebali zato kaj je Hrvata u Baumaxu ne prolazi.
Potpuno irelevantno. Mozda je jebo sefovu zenu, kcerku, sto ja znam. Znam da policija nije uradila uvidjaj ili izvid. Znam da nije pokrenut sudski postupk. Znam da nije pravomocno osudjen. Sta ja ne znam, ne znam tko je ukrao stiropor. Mozda je i on ali ja to ne znam i ne mogu ni sa cime potvrditi. Nista. Spekulacija, podmetanje, glupost...
Hm, teško, privatna kompanija ne bavi se tak trivijalnim stvarima. Di ima dima ima i vatre. Jer se na kraju pokazalo i da je onaj vukovarski Casanova kupoval kondome s lovom koju je pokral djeci. Zato, ni to krenulo niš iz čista mira. I barunica Castelli Merzel  plaćala je svoja orgijanja lovom najsiromašnije županije. Tako da u HR lopova ko dreka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by neva 25/1/2016, 17:32

Eva wrote:Hm, teško, privatna kompanija ne bavi se tak trivijalnim stvarima.
a ni policija ne pokreće postupak za vrijednosti do 2.000 kn, jer se to smatra minornim kaznenim djelom, pa oštećeni treba sam tužiti ako hoće.. Baumaxu je taj iznos vjerojatno premalen da bi se tužili i sudili, pa nije nemoguće da su to interno, 'disciplinski' riješili
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’ - Page 4 Empty Re: Telegram otkriva aferu novog ministra: ‘Panenića smo otpustili iz Baumaxa jer je krao stiropor’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum