ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by RayMabus 1/4/2023, 10:33

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama 2Q==

https://www.geopolitika.news/vijesti/bugari-danas-na-petim-izborima-u-dvije-godine-duboko-podijeljeni-oko-ruske-invazije/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Re: Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by RayMabus 1/4/2023, 10:37

To su moji favoriti ti preporod.

Kad sam vidio da je Boris podržao Hrvatsku a onda ova nova liberalna vlada na onom sastanku EU nije a šta san tek naknadno vidija da je Boris prije je odma sam ih srušio te soroševe liberale.

Sad opet izbori i moji fašisti koji podržavaju Putina jašu u anketama.

Soroš na aparatima. Britanska ambasada na aparatima. 

Jebat ću van majku svima koliko god da vas ima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Re: Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by Serbinho-3 1/4/2023, 12:39

Skocile i tamo plate, trose to iz EU fondova.

Vidim vozace placaju i po 2700 eura mesecno.

Vozis po Evropi.

Nemac placa neku bedu, 1500 eura, vozace nema,

Hrvat mu se klanja,”Njemac je to”, Nemac gleda 

zbunjen, nema pas za sta da ga ugrize, ovaj mu se 

ko poslednja Sluga klanja.

Bugarska kurve za male pare, takodje rasni psi, macke.

Pre pada Berlinskog Zida, bili su prva Spedicija u Evropi.

Da li su imali 10.000 kamiona, slagacu, ali otprilike ta neka

prica.

Vozio sam za dvojicu u Cikagu, korektni likovi, platili u cent.

Oni imaju tu kulturu oko transporta, nasi tu udju da preveslaju

druge za novac.

Nije sve tako crno oko Bugarske, treba ih poznavati.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26409
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Re: Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by RayMabus 3/4/2023, 12:35

Najprije se činilo da bi na parlamentarnim izborima u Bugarskoj mogao pobijediti antikorupcijski savez bivšeg premijera Petkova. No prema dosad objavljenim rezultatima, vodi blok desnog centra Bojka Borisova.


https://www.dw.com/hr/bugarska-vodi-blok-desnog-centra-bojka-borisova/a-65213278



:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Re: Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by RayMabus 3/4/2023, 12:39

RayMabus wrote:

Kad sam vidio da je Boris podržao Hrvatsku a onda ova nova liberalna vlada na onom sastanku EU nije a šta san tek naknadno vidija da je Boris prije je odma sam ih srušio te soroševe liberale.


Sad opet izbori i moji fašisti koji podržavaju Putina jašu u anketama.

Soroš na aparatima. Britanska ambasada na aparatima. 

Jebat ću van majku svima koliko god da vas ima.
Prema djelomičnim službenim rezultatima parlamentarnih izbora u Bugarskoj, održanima u nedjelju (2.4.), u vodstvu je blok desnog centra bivšeg premijera Bojka Borisova. Prema najnovijim informacijama, ovaj savez vodi s 26,6 posto glasova. U minimalnom zaostatku, s oko 24,5 posto glasova, je liberalno-konzervativni blok.


https://en.wikipedia.org/wiki/2023_Bulgarian_parliamentary_election


:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Re: Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by RayMabus 3/4/2023, 12:42

Blok Bojka Borisova GERB-SDS već je bio na vlasti u Bugarskoj, koja je članica Europske unije i NATO-a, i to sve do 2021. godine - kada je istekao njegov treći premijerski mandat. Njegov tabor zajedno s liberalno-konzervativnim izbornim blokom PP-DB ujedinjen je oko pružanja podrške Ukrajini u ratu protiv Rusije. I jedni i drugi su zagovornici isporuke oružja napadnutoj zemlji.


Prema do sada objavljenim rezultatima, šest stranaka će vjerojatno uspjeti ući u parlament - uključujući i prorusku nacionalističku stranku Preporod koja je trenutačno sa 14,5 posto na trećem mjestu po broju glasova.



B-)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama Empty Re: Ultranacionalistička stranka Preporod, koja se brzo uspinje u anketama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum