ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by jastreb Fri 31 Mar - 21:44

IL Risorto wrote:
škutor wrote:
marcellus wrote:
IL Risorto wrote:Ja sam pravi pravcati antifašist. cheers

Škutor je veći. Klasična udba. Svi su komunjare, socijalisti, rasisti i što već, osim njega. Sve po priručniku. Poglavlje "unošenje razdora i sumnje u neprijateljske redove"

(poučak iz socijalizma: Najveći ustaša u društvu je uvijek udbaš provokator)

te race umom rodu bilo nije ,,,ni ustaša ni partizana ,,, čudno je to

ja san usra šta san bija jebeni branitelj ,,al boguvala nisan naplatija ,,,



umom rodu niko nikad na državnome kontu bio nije




malo nas je ,,, al vridimo

Pa kad su svi bili u četnjicima,zato i jesi ogorčen na sve što je Hrvatsko.
Jedini "ustašofil" koji nikada ne reagira na moje natpise kontra CUH-a.

Znači ne radi se nikako o ustašofilu,ili filoustaši.

jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by IL Risorto Fri 31 Mar - 21:53

jastreb wrote:Jedini "ustašofil" koji nikada ne reagira na moje natpise kontra CUH-a.

Znači ne radi se nikako o ustašofilu,ili filoustaši.
Tko,škutor ?
Pa kako to,meni se nešto jogunio i negodovao što sam pisao o rimokatoličkoj pedofiliji.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by jastreb Fri 31 Mar - 21:55

IL Risorto wrote:
jastreb wrote:Jedini "ustašofil" koji nikada ne reagira na moje natpise kontra CUH-a.

Znači ne radi se nikako o ustašofilu,ili filoustaši.
Tko,škutor ?
Pa kako to,meni se nešto jogunio i negodovao što sam pisao o rimokatoličkoj pedofiliji.
A da?

Onda nije provokator.

Jer to je lakmus papir za otkrivanje ustašofila.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Gast Fri 31 Mar - 22:00

braniteljski parazit marčeljuš ,, jugonacist tetrijeb i ova spdoba rižoto su samo mutacija socijalističkog rasizma od live do desne obale ,,,,,

sva ta gamad je uništena i u potoku soci-rasizma gazi u globalističku klaonicu


uništeni ste
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by marcellus Fri 31 Mar - 22:00

jastreb wrote:
IL Risorto wrote:
škutor wrote:
marcellus wrote:
IL Risorto wrote:Ja sam pravi pravcati antifašist. cheers

Škutor je veći. Klasična udba. Svi su komunjare, socijalisti, rasisti i što već, osim njega. Sve po priručniku. Poglavlje "unošenje razdora i sumnje u neprijateljske redove"

(poučak iz socijalizma: Najveći ustaša u društvu je uvijek udbaš provokator)

te race umom rodu bilo nije ,,,ni ustaša ni partizana ,,, čudno je to

ja san usra šta san bija jebeni branitelj ,,al boguvala nisan naplatija ,,,



umom rodu niko nikad na državnome kontu bio nije




malo nas je ,,, al vridimo

Pa kad su svi bili u četnjicima,zato i jesi ogorčen na sve što je Hrvatsko.
Jedini "ustašofil" koji nikada ne reagira na moje natpise kontra CUH-a.

Znači ne radi se nikako o ustašofilu,ili filoustaši.

Pa vidiš i tebi je jasno.

_________________
Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by marcellus Fri 31 Mar - 22:01

IL Risorto wrote:
jastreb wrote:Jedini "ustašofil" koji nikada ne reagira na moje natpise kontra CUH-a.

Znači ne radi se nikako o ustašofilu,ili filoustaši.
Tko,škutor ?
Pa kako to,meni se nešto jogunio i negodovao što sam pisao o rimokatoličkoj pedofiliji.

glumatanje.

_________________
Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by marcellus Fri 31 Mar - 22:02

Osim toga, zašto bi ujkanu smetao rasizam? Ustaštvo je intrinzično rasistička filozofija. Ne moš mrzit i srbe i rasiste.

_________________
Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by marcellus Fri 31 Mar - 22:03

A rasisti su po definiciji oni koji mrze Srbe više nego što je to normalno (bar u Hrvatskoj)

_________________
Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Gast Fri 31 Mar - 22:03

marcellus wrote:
IL Risorto wrote:
jastreb wrote:Jedini "ustašofil" koji nikada ne reagira na moje natpise kontra CUH-a.

Znači ne radi se nikako o ustašofilu,ili filoustaši.
Tko,škutor ?
Pa kako to,meni se nešto jogunio i negodovao što sam pisao o rimokatoličkoj pedofiliji.

glumatanje.

neko glumata o svetinjama
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by IL Risorto Fri 31 Mar - 22:06

marcellus wrote:A rasisti su po definiciji oni koji mrze Srbe više nego što je to normalno (bar u Hrvatskoj)

Nisam znao da su Srbi druga rasa scratch  jest da su malo više crnomrnjasti,al ajde,to su nijanse.
Nisam nikad čuo da Ustađe mrze afrikance,azijate i slično.


Ja mislim da je škutor žrtva seksualnog zlostavljanja u djetinjstvu,te su mu se malo poremetili stujni krugovi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Gast Fri 31 Mar - 22:06

marcellus wrote:Osim toga, zašto bi ujkanu smetao rasizam? Ustaštvo je intrinzično rasistička filozofija. Ne moš mrzit i srbe i rasiste.




ti si dezinformirana budaletina

ustaše su bile najveći internacionalisti ,,, a rasizam ustaštva je evidentan kao i s rasizam svake vojske u ww2 ,, dok su ustaše imale najmanji udio u dokazivom rasizmu ,,,mnogostroko manji od recimo partizana


druže socijalisto ,,,desničarski,,,

baš takvi su bili i ustaše
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by marcellus Fri 31 Mar - 22:07

škutor wrote:
marcellus wrote:Osim toga, zašto bi ujkanu smetao rasizam? Ustaštvo je intrinzično rasistička filozofija. Ne moš mrzit i srbe i rasiste.




ti si dezinformirana budaletina

ustaše su bile najveći internacionalisti ,

aha, i antifašisti. Isto ko i četnici.

_________________
Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Gast Fri 31 Mar - 22:08

marcellus wrote:A rasisti su po definiciji oni koji mrze Srbe više nego što je to normalno (bar u Hrvatskoj)


ova tvoja pitalica je dokazivi idiotizam

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by marcellus Fri 31 Mar - 22:10

partizani su bili šumska genocidna banda, jasno, i kad smo kod "rasizma" svakako je bio prisutan naročito u odnosu na hrvate. Ali to ne znači da ujkani nisu bili to isto. Samo u odnosu na srbadiju. Jedino su si bili dobri s mujagama.

_________________
Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Gast Fri 31 Mar - 22:10

marcellus wrote:
škutor wrote:
marcellus wrote:Osim toga, zašto bi ujkanu smetao rasizam? Ustaštvo je intrinzično rasistička filozofija. Ne moš mrzit i srbe i rasiste.




ti si dezinformirana budaletina

ustaše su bile najveći internacionalisti ,

aha, i antifašisti. Isto ko i četnici.

najzapadnija džamija ,,, četničke postrojbe ,,,, pravoslavni časnici ,,, muslimanske postrojbe ,,,

nijedna vojska ww2 nije bila dragovoljno internacionalna kao ustaše


Last edited by škutor on Fri 31 Mar - 22:12; edited 1 time in total
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by IL Risorto Fri 31 Mar - 22:10

marcellus wrote:
škutor wrote:
marcellus wrote:Osim toga, zašto bi ujkanu smetao rasizam? Ustaštvo je intrinzično rasistička filozofija. Ne moš mrzit i srbe i rasiste.




ti si dezinformirana budaletina

ustaše su bile najveći internacionalisti ,

aha, i antifašisti. Isto ko i četnici.

Ustaše i jesu bili latentni antifašisti,mrzili su Talijane zbog one ucjene,a svoj antifašizam najbolje su dokazali kad su ubijali zarobljene Talijane nakon kapitulacije Italije 1943.
Zato su mnogi talijanski vojnici radije se predavali partizanima,nego Njemcima i Ustašama a mnogi na kraju i jesu postali partizani.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Gast Fri 31 Mar - 22:11

marcellus wrote:partizani su bili šumska genocidna banda, jasno, i kad smo kod "rasizma" svakako je bio prisutan naročito u odnosu na hrvate. Ali to ne znači da ujkani  nisu bili to isto. Samo u odnosu na srbadiju. Jedino su si bili dobri s mujagama.


ti si totalni idiot
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by michaellcmacha Fri 31 Mar - 22:11

Serbinho-3 wrote:Fale im Bosna, Hrvatska i Slovenija, pa da promene ime u probuseni kurton. Isti vec 30 godina melju svaki dan, tako da je ovo samo ismejavanje samog sebe. Sada se menja ploca sa Srebrenice, Genocid, 250.000 silovanih, Mladic, Arkan, Milosevic u Ruski Potrcko, Sankcije Rusiji, Ruski faktor nestabilnosti i slicno. Low IQ ekipa, raspad okolo, ko moze, pobegne a ne bavi se atletikom.
ne fale ni hrvatska ni slovenija... mi smo vas, konkretno i korektno odjebali na duži rok, s obzirom da znamo kakva ste gamad... ovi ostali, bez spominjanja BiH, koja se neće spametiti, imaju našu podršku i pružit ćemo im svaku moguću pomoć... ukoliko u srbiji prevladaju snage koje bi bezuvjetno bile za svoju europsku poticiju i ukoliko bi se takve snage politički obračunale sa ruso-filofašističko-četničkim velikosrpskim elementima koji trenutno prevladavaju, pomogli bi mi i srbiji... međutim dok ste nakaradni treba vas izolirati, nametnuti vam sankcije, a ako bi se kojim slučajem počeli kočoperiti treba vam podrezati krila ali do mesa, da vam ostanu samo batrljci....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 7:52

Ne znam tko ovoga toliko podržava unutar EU da je on nekakvo zlatno tele koje može radit šta god oće i isat pare iz eu fondova.

Vucić: Donio sam odluku da Srbija ne uvede sankcije Rusiji zbog njenog napada na Ukrajinu

Lik im otvoreno govori da je on četnik i da će biti četnik i da će nastavit sisati njihove pare sa Zapada jer su glupi ko kurac.


Last edited by RayMabus on Sat 1 Apr - 7:55; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175411
2014-04-11


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by RayMabus Sat 1 Apr - 7:54

Predsjednik Srbije Aleksandar Vucić poručio je u danas u Kraljevu kako je donio odluku da Srbija ne uvede sankcije Rusiji zbog njenog napada na Ukrajinu.


On je istakao kako misli da je odluka o neuvođenju sankcija Rusiji bila ispravna u trenutku kada je donesena, te da je ispravna i sada.


Govoreći o zahtjevima iz Evropske unije da Srbija uskladi vanjsku politiku kao zemlja kandidat za članstvo i da uvede sankcije Rusiji, Vučic je rekao da Srbija mora ostati na evropskom putu ali i čuvati tradicionalne prijatelje.

"Bit će odluka i ovakvih i onakvih, morate da se migoljite i provlačite, ali je najvažnije da čuvamo svoju zemlju i očuvamo budućnost naše djece", naveo je, prenosi Beta.

Podsjećamo, ministar vanjskih poslova Srbije Ivica Dačić kazao je nedavno kako je od početka rata u Ukrajini stajalište Srbije isto i da on nije rekao ništa novo kada je izjavio da je Srbija ostavila otvorenu mogućnost uvođenja sankcija Rusiji.

Dačić je rekao da će Srbija uvesti sankcije Ruskoj Federaciji samo ukoliko njeni građani budu trpili nepopravljivu štetu, odnosno ukoliko bude dodatnih pritisaka. Kaže da do sada nije bilo potrebe da se sankcije razmatraju niti donose.

Prema njegovim riječima, trgovinska razmjena Srbije s Rusijom nikad nije bila velika, dvije do tri milijarde dolara, a od toga je mahom riječ o uvozu energenata iz Rusije.

Dačić je također istakao da one zemlje koje su uvele sankcije Rusiji sada imaju veću trgovinsku razmjenu s tom zemljom nego ranije.

Šef srbijanske diplomatije rekao je da Srbija od početka podržava teritorijalnu cjelovitost Ukrajine i da je uvijek glasala za takve rezolucije Ujedinjenih naroda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175411
2014-04-11


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by IL Risorto Sat 1 Apr - 7:56

RayMabus wrote:Ne znam tko ovoga toliko podržava unutar EU da je on nekakvo zlatno tele koje može radit šta god oće i isat pare iz eu fondova.

Vucić: Donio sam odluku da Srbija ne uvede sankcije Rusiji zbog njenog napada na Ukrajinu

Lik im otvoreno govori da je on četnik i da će biti četnik i da će nastavit sisati njihove pare sa Zapada jer su glupi ko kurac.

Slaba je ta tvoja Galaktička Federacija,kad ne može ukonit jednog Vučiča. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH - Page 3 Empty Re: Balkanske zemlje stvorile savez protiv Srbije i BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum