ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvale za euro

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK 27/3/2023, 23:10

Zeko wrote:
Lt.Topper Harley wrote:Ne moze tatticar probaviti odbjeglog Kramarića haha

A ni spomenuti da je livakovic opet zaspao uz juranovića
Koji si ti redikul, to nije za povjerovati ... Livaković zaspao kod prebačene lopte na drugu stativu? Odi gledaj šah, ovo nije za tebe ... Isključivi krivac za gol je Juranović koji je od svog čovjeka bio udaljen 5 metara, isto kao i kod onog zicera kojeg su imali isto sa lijeve strane, a to brani desni bek ako ti nije jasno ...
Najkrivlji je Krama jer je sebican.
A to sto nam teska promaja brani je prica za sebe.
A ponadala se braca u medjugorju da ce ga uzeti Bayern.
A onaj Telac u Bayernu neda preda sebe slavnome Joao Cancelu.
Nezna bayern nista i bolje da nezna jer bi sa propalitetom na golu sada bili u rangu najsugavije svapske momcadi 
Eintrachta iz Frankfurta

FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by FRANK 27/3/2023, 23:12

darth_vader wrote:A trebali bi i prestati suditi suci iz tih nekih egzotičnih zemalja poput Portugala...
Meni nije jasno kako to da u kvalama i u cl
Nema nasih sudaca

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Zeko 27/3/2023, 23:58

Naši suci su elitna kategorija za ovakve koji sude SP-a, Eura i Ligu prvaka ... I to pišem bez imalo zajebancije ... Ovaj portugalac koji je sudio Hrvatska-Wales totalno je zalutao u nogomet ... Naši Bel i Pajač, pa čak i Jović i Strukan koji su naši najlošiji suci, za njega su svemirski brod ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by darth_vader 28/3/2023, 00:01

FRANK wrote:Jako mi je drago kao i uvijek prisustvovati ovakvim kulturnim i ozbiljnim razmjenama misljenja na ovom forumu.
Zaista se covjek prosvijetli.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley 28/3/2023, 04:47

FRANK wrote:
End wrote:
FRANK wrote:Zato crv7 puni super mocne lichere i luxere
najjači je
odjednom je i arapska liga 5., 6. ili 7. najjača liga na svijetu
ako tako kaže pederska nakaza mora da je istina
Cujem da Mama i Seka organiziraju party.
Jer golovi mocnim Luxerima su daleko vrijedniji od npr. Titule prvaka svijeta.

Gutaju te arapske sablje
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley 28/3/2023, 04:48

Zeko wrote:Naši suci su elitna kategorija za ovakve koji sude SP-a, Eura i Ligu prvaka ... I to pišem bez imalo zajebancije ... Ovaj portugalac koji je sudio Hrvatska-Wales totalno je zalutao u nogomet ... Naši Bel i Pajač, pa čak i Jović i Strukan koji su naši najlošiji suci, za njega su svemirski brod ...
Jesu to oni sto su na cipru ili gdje vec proslo ljeto uzrokovali međunarodni incident ?
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley 28/3/2023, 04:52

FRANK wrote:
darth_vader wrote:A trebali bi i prestati suditi suci iz tih nekih egzotičnih zemalja poput Portugala...
Meni nije jasno kako to da u kvalama i u cl
Nema nasih sudaca

To je bar jasno,pa nema postenog suđenja
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by 100kn 28/3/2023, 09:49

vidim borevkovica i malog vuskovica opet nije zvao
100kn
100kn

Posts : 478
2022-01-28


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Guest 28/3/2023, 10:08

100kn wrote:vidim borevkovica i malog vuskovica opet nije zvao
Malog Vuskovica nije zvao niti veliki mag Dzo Simunic za U-19, a kamoli primjerice Biscan. 
Premda momak izgleda, ponasa se i igra za seniore Hajduka.

Od momcadi koja je u polufinalu LP, koja je izbacila City i B. Dortmund, prvake Njemacke i Engleske, on koristi 2, 3 igraca a igraju mu neki nizeligaski. Kapetan juniora Hajduka, s vec seniorskim nastupima i dva asista u 2023-oj za seniorsku momcad Hajduka mu protiv Ceske sidi na klupi.

Jebote, da to onoj prciji radi, onaj retaj Butina nema iz koje novine ne bi kmeca... 
Sramota HNS-a i svih koji se tamo nalaze ukljucujuci onog direktorcica sto se setka ko vjerni pas s HDZ-em Kusticem svugdje po svijetu... Zalosno jedino sto je legenda Hajduka, ali vidim da mu to puno znaci... Proda se....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by End 28/3/2023, 11:07

a što to znači igrati za seniore hajduka, to je kao neki uspjeh biti dio osrednje HNL ekipe koja se bruka protiv tobola i gzire
sinko pa ti si sebi umislio da ste la masija ili ne daj bože najbolja akademija na svijetu, a to je ona dinama iz zagreba
tražite 15 milijuna za vuskovica, samo ne znam na temelju čega, isključivo na osnovu dinamove slave i naših dobrih poslova inače ne bi dobili 5 eura niti bi itko iz europe znao da uopće postojite
zato zatvori tu sektašku lopovsku gubicu i budi kuco
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Zeko 28/3/2023, 11:56

End wrote:a što to znači igrati za seniore hajduka, to je kao neki uspjeh biti dio osrednje HNL ekipe koja se bruka protiv tobola i gzire
:tu

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Guest 28/3/2023, 12:12

End wrote:a što to znači igrati za seniore hajduka, to je kao neki uspjeh biti dio osrednje HNL ekipe koja se bruka protiv tobola i gzire
sinko pa ti si sebi umislio da ste la masija ili ne daj bože najbolja akademija na svijetu, a to je ona dinama iz zagreba
tražite 15 milijuna za vuskovica, samo ne znam na temelju čega, isključivo na osnovu dinamove slave i naših dobrih poslova inače ne bi dobili 5 eura niti bi itko iz europe znao da uopće postojite
zato zatvori tu sektašku lopovsku gubicu i budi kuco
Osrednje HNL ekipe? 
Pljuvanjem po Hajduku pljucas i po svojoj prciji, jer kakav je to uspjeh biti prvak ako vam je najveci konkurent taj Hajduk, a zadnje 2 godine jest. 
Mi smo blize vama po ljestvici nego trećeplasirani nama. 
Tako, igrati u seniorima drugoplasirane momcadi HNL-a i(li) igrati polufinale juniorske LP bi svakako trebao biti argument za igranje u U-19 reprezentaciji. Koji su argumenti drugih igraca tamo? Jeli igraju seniorski nogomet i gdje igraju, jeli igraju u boljoj juniorskoj momcadi nego igraci Hajduka? 

Izvuci glavu iz Messijevog supka pa ce ti biti jasnije...  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Guest 28/3/2023, 12:34

Protiv Ceske 6 igraca Prcije/sestrice u prvih 11, igrac Jaruna ispred kapetana momcadi koja je u polufinale LP i prvak drzave. 

Pa jeboteled, to je kao da Dalic stavi igraca Slaven Belupa umisto sto ja znam Kovacica i da nitko tu ne vidi problem. 
Nije ni cudo sto su nam 3 komada uvalili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Zeko 28/3/2023, 15:23

Andreas Goldberger wrote:
End wrote:a što to znači igrati za seniore hajduka, to je kao neki uspjeh biti dio osrednje HNL ekipe koja se bruka protiv tobola i gzire
sinko pa ti si sebi umislio da ste la masija ili ne daj bože najbolja akademija na svijetu, a to je ona dinama iz zagreba
tražite 15 milijuna za vuskovica, samo ne znam na temelju čega, isključivo na osnovu dinamove slave i naših dobrih poslova inače ne bi dobili 5 eura niti bi itko iz europe znao da uopće postojite
zato zatvori tu sektašku lopovsku gubicu i budi kuco
Osrednje HNL ekipe? 
Pljuvanjem po Hajduku pljucas i po svojoj prciji, jer kakav je to uspjeh biti prvak ako vam je najveci konkurent taj Hajduk, a zadnje 2 godine jest. 
Mi smo blize vama po ljestvici nego trećeplasirani nama. 
Tako, igrati u seniorima drugoplasirane momcadi HNL-a i(li) igrati polufinale juniorske LP bi svakako trebao biti argument za igranje u U-19 reprezentaciji. Koji su argumenti drugih igraca tamo? Jeli igraju seniorski nogomet i gdje igraju, jeli igraju u boljoj juniorskoj momcadi nego igraci Hajduka? 

Izvuci glavu iz Messijevog supka pa ce ti biti jasnije...  Basketball
Nikakav to nije uspjeh biti prvi u HNL-u u ovakvoj konkurenciji, a to kaj ste vi bliže nama nego trećeplasirani vama, samo je dokaz da je liga kriminalno slaba, što znači da ste vi bliže nama nego treći vama ne zato kaj ste vi dobri, nego zato kaj su drugi katastrofalno loši ... Iz tog razloga je za jačinu naših klubova mjerodavna isključivo Europa i rezultat u Europi, sve ovo drugo je kurac ... A u Europi je već 20-ak godina konkurentan samo i jedino Dinamo dok ova trojka iza njega i to bilo koja, u Europi samo nastupa tek tol'ko da nastupa i to opet samo potvrđuje da nam je liga katastrofalno loša ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6709
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by sitting_bull 28/3/2023, 15:41

Lt.Topper Harley wrote:Ne moze tatticar probaviti odbjeglog Kramarića haha

A ni spomenuti da je livakovic opet zaspao uz juranovića
kramarića sam otpisao kao igrača na tekmi kontra osijeka kad je debitirao soudani i kad kramarić u mrtvoj situaciji za dodati čopu koji ima prazan gol puca i promašuje.

uzalud mu sva tehnika, lažnjaci, driblinzi ako nije timski igrač. u splitu je još jednom pokazao zašto nije napravio karijeru kakvu je mogao po tehničkom potencijalu - jebe ga vlastiti ego.

je, livi je trebao markirati samog igrača izvan peterca, a jura je trebao biti na crti.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by sitting_bull 28/3/2023, 15:49

kaj se kramarića tiče, njegovo prezime govori sve o njemu.

kramarić je mali kramar.

krȁmār m
DEFINICIJA
1. a. trgovac koji prodaje kramu na sajmu b. onaj koji prodaje rabljenu robu; staretinar
2. pejor. onaj koji može misliti samo na svoje sitne probitke; malograđanin, filistar, ćifta
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Lt.Topper Harley 28/3/2023, 17:27

A u pm kako definira igraca prema prezimenu , korelacije kojih se ni tatta ne bi posramio 

Ali ajde priznaj da je problem sto nije tatti dao postotak umjesto sto kao shizofrenik pamtis/izvlacis neke situacije dok je ovaj bio pocetnik
Lt.Topper Harley
Lt.Topper Harley

Posts : 767
2022-10-28


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by fridrih_niche 28/3/2023, 18:38

darth_vader wrote:
FRANK wrote:Jako mi je drago kao i uvijek prisustvovati ovakvim kulturnim i ozbiljnim razmjenama misljenja na ovom forumu.
Zaista se covjek prosvijetli.
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by fridrih_niche 28/3/2023, 18:40

Ako Majer postane igrač, ja ću iskidat svoju diplomu…
:(
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by kic 28/3/2023, 18:51


Amerikanci imaju Hrvata 1mjesec u kadru i naprave bolji dres nego mi u 20god :(

Kvale za euro  - Page 2 20230317
Kvale za euro  - Page 2 20230318
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48013
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by 100kn 28/3/2023, 19:39

odlična taktika trećeg najboljeg izbornika svijeta
100kn
100kn

Posts : 478
2022-01-28


Back to top Go down

Kvale za euro  - Page 2 Empty Re: Kvale za euro

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum