ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seljaci protiv Komšića

Go down

Seljaci protiv Komšića Empty Seljaci protiv Komšića

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 14:37

Prve izlazne ankete predviđaju da je BBB osvojio 15 od ukupno 75 mjesta u Senatu, koji ima ovlast blokiranja zakona izglasanih u donjem domu parlamenta, a VVD je s 12 pao na 10 mandata.


Ogroman uspon BBB-a predstavlja ozbiljan udarac za Rutteovu vladajuću koaliciju i dovodi u pitanje njezin cilj da drastično smanji zagađenje dušikom na farmama, što je bio poticaj za osnivanje BBB-a 2019. Vlada želi smanjiti emisije dušika za 50 posto do 2030. jer su relativno veliki broj stoke i masovno korištenje gnojiva doveli do razina dušikovih oksida u tlu i vodi, koje krše regulativu Europske unije.

https://www.geopolitika.news/vijesti/nizozemska-prosvjedna-stranka-poljoprivrednika-osvaja-15-mandata-u-senatu/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Seljaci protiv Komšića Empty Re: Seljaci protiv Komšića

Post by RayMabus Thu 16 Mar - 14:56

Glupi homo spiens sapines neće razumijeti ništa čak ni kad mu nacrtam.

Ja sam general galaktičke federacije najvišeg ranga dakle inkarnirani anđeo Prijestolnik.

Napad je najbolja obrana.

Eto me u tvojoj kući da ti OTKINEM GLAVU.


23.03.2022.


Specijalni izaslanik Vlade Njemačke za zemlje Zapadnog Balkana Manuel Sarrazin na Twitteru je objavio kako je ova država službeno podržala stav Nizozemske kojom se protive pojmu konstitutivnosti u BiH u okviru dokumenta Strateški kompas.



Njemačka podržala stav Nizozemske o diskriminatornosti pojma konstitutivnih naroda u BiH
RayMabus
RayMabus

Posts : 175348
2014-04-11


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum