ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE

Go down

EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE Empty EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE

Post by mentalitet Tue 14 Mar - 20:25

Dodjela Oskara: Velika pobjeda Everything Everywhere All at Once, osvojili sedam 'kipića'

https://radiosarajevo.ba/magazin/showbiz/dodjela-oskara-velika-pobjeda-everything-everywhere-all-at-once-osvojili-sedam-kipica/487434


Gledao ovaj film sinoc i jebo sam sam sebi sve po spisku glupu kako sam nasjeo na te gluposti.Elem,ubuduce chim vidim da je film,posebno neki strani nagradjivan sa nekim oskarima nema shanse da ga gledam.Sjecam se filma od Kusturice "Otac na sluzbenom putu",zar i taj film nije dobio nagradu iz politichkih razloga i najave raspada komunizma (neka je jebo sebi mater,sistem za odabrane lopove) i Jugoslavije.Koja je paralela?Pa ovaj film iako ima dobru zamishljenu prichu je chista pedreska politichka propaganda koja se provlachi kroz cijeli film,plus neko pshiholoshko sranje o ravnopravnosti zena koje ne vjeruju u svoje sposobnosti pa isfrustirani tuku kurcima neke "zlocheste" mushkarce dokazujuci tim scenama zensku odbojnost prema mushkom spolovilu i ne vaznost toga mushkog organa.Toliko je providan da je to za gadjenje jer su uzeli neku kinesku glumicu i neke druge kineze iz USA koji su skloni "From LGBT to LGBTQIA+: The evolving recognition of identity",sugerirajuci da su svi kinezi pederi i razumni oni koji zive u USA a svi ostali su divljaci koje treba pobiti njihovim kurchevima.Koliko je samo prije bilo disidenata sa Istoka koji su ubirali ta zapadna sranja od Nobela do Oskara i nekih drugih knjizevnih nagrada (Kundera,Solzenjicin).Nakon pada Berlinskog zida odjednom kao da ne postoji vishe ni jedan pisac ili reziser na Istoku Europe pa se nagrade vishe ne dodjeljuju njima nego nekima drugima kao shto su ovi americhki kinezi a nekada su iste svrhe upotrebljavani rusi,chesi,slovaci,srbi,hrvati,rumuni) svugdje gdje taj zapadni svijet smislio izvoziti svoju demokraciju topovima i bombama.Dakle,ako zelite utroshiti svoje vrijeme uzaludno pogledajte ovaj film.Ja sam vec na pochetku skuzio o chemu se radi ali sam ostao kraj ekrana nadajuci se da ce mozda neshto suptilnije i inteligentnije ubaciti kako se ne bi mogao dosjetiti shto je to ona primarna poruka koja nam se shalje.Prije nego sam doshao u USA jedan chovjek mi je rekao "Prvo sa chime cesh se shokirati ce biti americhka kultura".Bio je u pravu i ne samo da sam se shokirao prvi puta nego se shokiram u svakodnevnom zivotu,od kulture voznje do kulture prehrane do one osnovne.Uzas.Jebo me onaj koji me ovdje dovukao. (Sam sam sebe dovukao vjerujuci u zapadnu propagandu)Ali da sam ostao u Europi od te kulture ne bi mogao pobjeci.Bash me interesira kako ostali balkanci gledaju na ovo mada vec znam odgovor unaprijed.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum