ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by crvenkasti 8/3/2023, 20:37

Sora wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...lastovsku zvali aleja snajperista

Ma ubili milijun hrvata i napravili genocid nad njima.Tipična ustaška propaganda isto kada su stalno svirale zrachne uzbune a nigdje zrakoplova,no ustašija je tako dizala ljudima andrenalin i stvarala mržnju prema JNA i Srbima.Mrsh jebem vam mater pokvarenu ustashku.
I onda raketirate Banske dvore da dokažete svu ustašku laz :D :D
false flag 
nsta drugo, jerbo, da se maknu ti koji su bili meta , bas prije 5 minuta 
aj molim vas

A TV snimateljska ekipa čekala iza ćoška, i odmah sve snimili.
Kako znali?

crvenkasti

Posts : 28713
2014-04-17


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:43

crvenkasti wrote:
Sora wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...lastovsku zvali aleja snajperista

Ma ubili milijun hrvata i napravili genocid nad njima.Tipična ustaška propaganda isto kada su stalno svirale zrachne uzbune a nigdje zrakoplova,no ustašija je tako dizala ljudima andrenalin i stvarala mržnju prema JNA i Srbima.Mrsh jebem vam mater pokvarenu ustashku.
I onda raketirate Banske dvore da dokažete svu ustašku laz :D :D
false flag 
nsta drugo, jerbo, da se maknu ti koji su bili meta , bas prije 5 minuta 
aj molim vas

A TV snimateljska ekipa čekala iza ćoška, i odmah sve snimili.
Kako znali?
...znalo se sve...uostalom televizijske ekipe su uvijek tamo gdje su kriticne tocke ili krizna zarista..pa nije tajna u kojim djelovima zagreba su vecinom zivjele oficircine a i srbi...gdje su vojarne..pa nece ici na jarun snimati ribice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sora 8/3/2023, 20:48

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
Sora wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...lastovsku zvali aleja snajperista

Ma ubili milijun hrvata i napravili genocid nad njima.Tipična ustaška propaganda isto kada su stalno svirale zrachne uzbune a nigdje zrakoplova,no ustašija je tako dizala ljudima andrenalin i stvarala mržnju prema JNA i Srbima.Mrsh jebem vam mater pokvarenu ustashku.
I onda raketirate Banske dvore da dokažete svu ustašku laz :D :D
false flag 
nsta drugo, jerbo, da se maknu ti koji su bili meta , bas prije 5 minuta 
aj molim vas

A TV snimateljska ekipa čekala je iza ćoška, ​​i odmah sve snimili.
kako znali?
...znalo se sve...uostalom televizijske ekipe su uvijek tamo gdje su kriticne tocke ili krizna zarista..pa nije tajna u kojim djelovima zagreba su vecinom zivele oficircine ai srbi...gdje su vojarne..pa nece ici na jarun snimati ribice
ma daj 
na markovu trgu nije bilo nikakvo žarište niti su živjeli tam oficiri
tebi se vec rampa u glavi 


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by mentalitet 8/3/2023, 20:55

vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991

Ma jebem ti mater lazljivu,ja sam u to vrijeme bio u Zagrebu i uglavnom se nocu kretetao,kako mene ne pogodishe?U to vrijeme a i par mjeseci prije nego shto su kasarne bile opkoljene vecina ljudi (vojnih i civilnih lica koja su radila za vojsku pronashla je utochishte u kasarnama jer je tada vrh HDZ_e pustio sve kriminalce iz zatvora i dao im ovlasti da mogu hapsiti i ubijati ljude a i odvoditi u logor koji je bio osnovan na Zagrebachkom Velesajmu u dvorani 34 u kojoj se igrao tenis.Ne bi to ni znao da nam jednoga dana nisu rekli da vishe nema tenisa.Dakle,vjerojatno si i ti bio jedan od kriminalaca koji je pushten iz Lepoglave pa si po svom nahodjenju (oni koji imaju veliku vidljivu imovinu) privodio u Merchepov
i Zvonka Trusica logor  i tako se bogatio a nije nemoguce da si to napravio i nekom Hrvatu koji se nije slagao sa ustashama.Mrsh smece kamenjarsko ,ne bi nikad ni vidio Zagreba da te nije pustilo iz zatvora.Zato si se i naselio u Sesvetama jer je tamo tvoja kamenjarska bratija koja je asimilirala normalne hrvate.
sto si nocu kreketao?.. :) ...pa ne djeluju nocu snajperisti krelac..osim profica sa najmodernijom optikom...i zasto si se nocu kretao?..ili si isao spijat ili si se plasio svojih snajperista da te greskom ne ukojaju .jesi legenda majke mi...covjek ti se i nasmije :D


Pucao koznim metcima hrvatice i usput dugim svjetlima dava signale gdje su zenge na krovovima;;;::))Eto,vidish kako se izdash da si druker (odmah te interesuje shto sam radio )koji je pushten sa robije i dobio MUP_a iskaznicu da mozesh otimati i pljachkati koliko zelish samo da srbi pomisle kako to rade normalni hrvati a nisu nego vi koji ste morali i zeljeli otkupiti svoju kaznu bez obzira shto si mozda ubio brata za imovinu,pa kako necesh nekog Srbina ili Hrvata koji ima puno love a primjer je ona obitelj srpska Zec,chovjek bio pun ko brod pa mu izmislilo da je chetnik odvelo na Sljeme i tamo ubilo,i to sve Hrvat do Hrvata iz Lepoglave.Slushaj majmune ,zivish u tim Sesvetama koje ja bolje poznajem nego cesh ti da zivish josh par zivota i dobro si mjesto nashao medju svojim kamenjarcima koji su istjerali zagorce i medjumurce jedine koji mogu da se kurche da su pravi hrvati ,a vi sa Dinare ste oni najgori soj mjeshavine vlaho_srpsko_turskih korijena .

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:57

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
Sora wrote:
omni wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:...lastovsku zvali aleja snajperista

Ma ubili milijun hrvata i napravili genocid nad njima.Tipična ustaška propaganda isto kada su stalno svirale zrachne uzbune a nigdje zrakoplova,no ustašija je tako dizala ljudima andrenalin i stvarala mržnju prema JNA i Srbima.Mrsh jebem vam mater pokvarenu ustashku.
I onda raketirate Banske dvore da dokažete svu ustašku laz :D :D
false flag 
nsta drugo, jerbo, da se maknu ti koji su bili meta , bas prije 5 minuta 
aj molim vas

A TV snimateljska ekipa čekala je iza ćoška, ​​i odmah sve snimili.
kako znali?
...znalo se sve...uostalom televizijske ekipe su uvijek tamo gdje su kriticne tocke ili krizna zarista..pa nije tajna u kojim djelovima zagreba su vecinom zivele oficircine ai srbi...gdje su vojarne..pa nece ici na jarun snimati ribice
ma daj 
na markovu trgu nije bilo nikakvo žarište niti su živjeli tam oficiri
tebi se vec rampa u glavi 


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i danas tvrdi da nije...a on nije bio hdzovac i fan tudjmana...plus taj dan nije napadnuti samo banski dvori vec cetri lokacije u gradi oko grada...vojarna u luckom gdje su bili specijalci iz luckog...mraclin kod velike gorice...vojarna 2.gbr..kod ivanje reke...i onda nakon toga banski dvori...ovo sve je takticki napadnuto prije samog glavnog cilja banskih dvora..da se premjeste pzo sustavi dalje od banskih dvora narocito pzo topovi blize napadnutim lokacijama jer bi tada vatra iz topova bila slabije vatrene moci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Guest 8/3/2023, 20:58

zoro osvetnik wrote:
Serbinho-3 wrote:


 Eto, priznajes da ste napadali kasarne JNA, kasnije vas asfaltirali i napravili tepih u Vukovaru. Agresija, invazija na HR. Deblokirali JNA kasarnu i otisli. Kakav zesci trip, napadati kasarne drzave koja se raspada.
Priznajem da smo napadali vojarne?!
Nisam napao nijednu vojarnu. Samo smo ih kontrolirali da ne prave pizdarije po gradu.
Čak su se i vojni kamioni slobodno vozili gradom.

Sve vojarne u Splitu su se predale bez borbe.
Još ću ti samo reć kakvom su vas lažljivom propagandom kljukali...

Kad nam se predala vojarna na Duilovu u postaju nam je došlo dvadesetak ročnika, većinom Srbi. Oficiri su ih ostavili na cjedilu. Pobjegli su brodom, a prije toga minirali cijeli kompleks.

S tim ročnicima smo u postaji gledali Dnevnik i baš je bilo spomenuto kako se ta vojarna predala, a da su svi ročnici upućeni svojoj kući.
Onda su se neki Srbi uskomešali jer im još nije nitko ništa rekao da mogu ić doma. Mislili su da su zarobljeni i da na TV lažu.
Njimma su oficiri govorili da će ih ustaše poklat ako ih uhvate žive i čupat im uši.

A onda su doživili šok. Dobili su putne karte da se svaki vrati svojoj kući.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 20:59

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:
mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991

Ma jebem ti mater lazljivu,ja sam u to vrijeme bio u Zagrebu i uglavnom se nocu kretetao,kako mene ne pogodishe?U to vrijeme a i par mjeseci prije nego shto su kasarne bile opkoljene vecina ljudi (vojnih i civilnih lica koja su radila za vojsku pronashla je utochishte u kasarnama jer je tada vrh HDZ_e pustio sve kriminalce iz zatvora i dao im ovlasti da mogu hapsiti i ubijati ljude a i odvoditi u logor koji je bio osnovan na Zagrebachkom Velesajmu u dvorani 34 u kojoj se igrao tenis.Ne bi to ni znao da nam jednoga dana nisu rekli da vishe nema tenisa.Dakle,vjerojatno si i ti bio jedan od kriminalaca koji je pushten iz Lepoglave pa si po svom nahodjenju (oni koji imaju veliku vidljivu imovinu) privodio u Merchepov
i Zvonka Trusica logor  i tako se bogatio a nije nemoguce da si to napravio i nekom Hrvatu koji se nije slagao sa ustashama.Mrsh smece kamenjarsko ,ne bi nikad ni vidio Zagreba da te nije pustilo iz zatvora.Zato si se i naselio u Sesvetama jer je tamo tvoja kamenjarska bratija koja je asimilirala normalne hrvate.
sto si nocu kreketao?.. :) ...pa ne djeluju nocu snajperisti krelac..osim profica sa najmodernijom optikom...i zasto si se nocu kretao?..ili si isao spijat ili si se plasio svojih snajperista da te greskom ne ukojaju .jesi legenda majke mi...covjek ti se i nasmije :D


Pucao koznim metcima hrvatice i usput dugim  svjetlima dava signale gdje su zenge na krovovima;;;::))Eto,vidish kako se izdash da si druker (odmah te interesuje shto sam radio )koji je pushten sa robije i dobio MUP_a iskaznicu da mozesh otimati i pljachkati koliko zelish samo da srbi pomisle kako to rade normalni hrvati a nisu nego vi koji ste morali i zeljeli otkupiti svoju kaznu bez obzira shto si mozda ubio brata za imovinu,pa kako necesh nekog Srbina ili Hrvata koji ima puno love a primjer je ona obitelj srpska Zec,chovjek bio pun ko brod pa mu izmislilo da je chetnik odvelo na Sljeme i tamo ubilo,i to sve Hrvat do Hrvata iz Lepoglave.Slushaj majmune ,zivish u tim Sesvetama koje ja bolje poznajem nego cesh ti da zivish josh par zivota i dobro si mjesto nashao medju svojim kamenjarcima koji su istjerali zagorce i medjumurce jedine koji mogu da se kurche da su pravi hrvati ,a vi sa Dinare ste oni najgori soj mjeshavine vlaho_srpsko_turskih korijena .
...nije tebi lako..doista...krekeci i dalje :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by IL Risorto 8/3/2023, 21:08

vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 21:09

...i kak da raspravljam s covjekom koji kaze da pop-ovka nije puska...koji kad nema argumenata..upotrijebi 'argument' o navlacenju kozice na kurcu i koji je priznao da je u zagrebu tijekom noci kreketao..sad su mi jasni kreketi onomad oko moje bivse zgrade..ja mislio zabe a ono se mentalni suljao i kreketom pozivao zabe na parenje iz barustina savice :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 21:11

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.
jbg...takva ih karta isla :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by IL Risorto 8/3/2023, 21:12

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.
jbg...takva ih karta isla :)
Vuče,koliko si ti poubijao nedužnih srskih bakica ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 21:14

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.
jbg...takva ih karta isla :)
Vuče,koliko si ti poubijao nedužnih srskih bakica ?
brate ni broja ne znam..ali bolje ja njih nego one mene krampom i vilima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by IL Risorto 8/3/2023, 21:17

vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.
jbg...takva ih karta isla :)
Vuče,koliko si ti poubijao nedužnih srskih bakica ?
brate ni broja ne znam..ali bolje ja njih nego one mene krampom i vilima
affraid  znači,ti si ratni zločinac,ubojica i silovatelj ? :facepalm
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by mentalitet 8/3/2023, 21:24

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.

A ti bash volish da poturash:::)) Na jednom postu napishesh 700.000 a na ovome 850.000 pa daj majku mu staru kad vec uzivash u tome budi uvjerljiv. pa zapamti barem jednu brojku.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 21:26

IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.
jbg...takva ih karta isla :)
Vuče,koliko si ti poubijao nedužnih srskih bakica ?
brate ni broja ne znam..ali bolje ja njih nego one mene krampom i vilima
affraid  znači,ti si ratni zločinac,ubojica i silovatelj ? :facepalm
naravni...sto mogu drugo biti...hrvat sam..nego ne zajebaji...vidis da vodim ozbiljne rasprave sa mentalnim..covjeka umalo da nocu isnajperiraju njegovi misleci da se kakav hrvat u zabu pretvorio kad ono srbin zaba u izvidjanju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by IL Risorto 8/3/2023, 21:26

mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.

A ti bash volish da poturash:::)) Na jednom postu napishesh 700.000  a na ovome 850.000 pa daj majku mu staru kad vec uzivash u tome budi uvjerljiv. pa zapamti barem jednu brojku.
Ma zbuni me to kad računam samo Jasenovac ili kad uračunam i druge logore.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by vuksadinare 8/3/2023, 21:31

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:koliko ja znam..dvije osobe su ranjene od snajperista jedna zena u drzicevoj na tramvajskoj stanici za vrijeme uzbune polovicom 9 mjeseca 1991 i na novoj branimirovoj kod skretanja za tada vojarnu jna na borongaju...snajperisti su postojali..bile su dvije grupe snajperista..prvo oni koji su bili djelatne osobe jna i obuceni kao snajperisti i vecinom su djelovali iz vojarni..ili civilnih zgrada u blizini vojarni kada je doslo do sukoba..prva zrtva snajperiste je bio raveno cuvalo tijekom prosvjeda pred marsalkom u zagrebu tijekom izlaska tenkova pocetkom 7 mjeseca 1991 koji su trebali otici u sloveniju...prvotno se mislilo da je pogodjen iz oklopnog transportera ali balistickim vjestacenjem utvrdjeno je da je pogodjen sa visine od 5 do 10 metara sto logicki nije visina oklopnog transportera nego objekta...dakle pogodjen je iz zgrade ili sa krova zgrade a zgrade su bile u travnom i unutar vojarne...pretpostavka je da je pogodjen sa zgrade u vojarni..druga grupa snajperista su tzv.'slobodni lovci' i radilo se mahom o srpskim ekstremistima ili bivsim oficirima jna ili bivsim milicajcima...na njih se sumnja u svezi ranjavanja ove dvije zene..ti snajperisti obicno su takodjer djelovali iz objekata u blizini nekih vojnih objekata jna gdje bi mogli pronaci skloniste..i sto su cinili..nakon djelovanja obicno bi ostali pritajeni koji ili par sati te koristili uzbune i mali broj ljudi na ulicama kao i policije da dodju do vojarni i objekata jna gdje su nasli skloniste kao i dio njihovih obitelji da bi na kraju zahedno sa jna otisli nakon napustanja vojarni u srbiju ili bosnu..to snajpersko djelovanje u zagrebu nije dugo trajalo ovisno o stanju na terenu i uspjesima hrvatskih snaga..najintenzivnije je bilo tijekom pocetka blokada vojarni i povremenih borbenih djelovanja iz vojarni na borongaju i marsal tito u novom zagrebu...vec snajperskog djelovanja gotovo vise nihe bilo od druge polovice 10 mjeseca 1991

Ma jebem ti mater lazljivu,ja sam u to vrijeme bio u Zagrebu i uglavnom se nocu kreketao,kako mene ne pogodishe?U to vrijeme a i par mjeseci prije nego shto su kasarne bile opkoljene vecina ljudi (vojnih i civilnih lica koja su radila za vojsku pronashla je utochishte u kasarnama jer je tada vrh HDZ_e pustio sve kriminalce iz zatvora i dao im ovlasti da mogu hapsiti i ubijati ljude a i odvoditi u logor koji je bio osnovan na Zagrebachkom Velesajmu u dvorani 34 u kojoj se igrao tenis.Ne bi to ni znao da nam jednoga dana nisu rekli da vishe nema tenisa.Dakle,vjerojatno si i ti bio jedan od kriminalaca koji je pushten iz Lepoglave pa si po svom nahodjenju (oni koji imaju veliku vidljivu imovinu) privodio u Merchepov
i Zvonka Trusica logor  i tako se bogatio a nije nemoguce da si to napravio i nekom Hrvatu koji se nije slagao sa ustashama.Mrsh smece kamenjarsko ,ne bi nikad ni vidio Zagreba da te nije pustilo iz zatvora.Zato si se i naselio u Sesvetama jer je tamo tvoja kamenjarska bratija koja je asimilirala normalne hrvate.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by mentalitet 8/3/2023, 21:39

IL Risorto wrote:
mentalitet wrote:
IL Risorto wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:


ova pucnjava iz aviona je bila namještaljka i bog
pitaj antu markovica jel namjestaljka...i
A je li Jasenovac namještaljka ?

Poubijali ste 850 000 nedužne srpske nejači samo u Jasenovcu i onda ste misli da će Srbi opet 90tih goloruki i nejaki na klanje.

A ti bash volish da poturash:::)) Na jednom postu napishesh 700.000  a na ovome 850.000 pa daj majku mu staru kad vec uzivash u tome budi uvjerljiv. pa zapamti barem jednu brojku.
Ma zbuni me to kad računam samo Jasenovac ili kad uračunam i druge logore.

Ma dobro ,samo je degutantno shutati se brojevima bilo chijih zrtava ratnog zlochina jer na takav nachin ih ponovo ubijash.A karma je kurva!Kuzish shto zelim reci?
A ovaj idiot (nisam samo ja primijetio da je idiot nego i njegovi 'rvati) ionako otvara teme na kojima ce chitati bisere koje se inache ne bacaju pred krmke kao shto je on.Doselio se u Zagreb (da nije bilo takozvanog domovinskog rata i dalje bi jebavo ovce i koze po Dinari) dodushe tamo na periferiju gdje i pripada medju svoje svinje sa kamena s ramena.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5017
2020-07-05


Back to top Go down

Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost? - Page 3 Empty Re: Snajperisti u Zagrebu?Mit ili stvarnost?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum