ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by mentalitet 6/3/2023, 22:56

Nemam zivaca fakat bolesnicima srpskim mutantima koji su prodali vecheru za vjeru pa postali najveci 'rvati i katolici veci od Pape.Evo ako smijete poslushati ovaj video i da prezivite,onda vam svaka chast.Uchite pichka vam materina neshto o sebi.


GORAN ŠARIĆ: Odgovor bivšim Srbima!

https://www.youtube.com/watch?v=YCINmkv-a9I

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty Re: ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by mentalitet 7/3/2023, 05:34

Pa gdje ste srpski mutanti,strah da se ne odate pichkice?Poslushajte video i obrazujte se nepismena gamadi::)))

Jebo vam chukun-dida mater prodao se za casu graha:::))Pa naravno da vam je u genima ostao taj sluganski otpadnichki gen .Gdje vam je drzava?U Briselu:)))
Gdje vam je vojska ?U kurcu !!!!

Tko je glavni komadant ?Stotenberg!!!!

Gdje vam je hrvatska lisnica?Eno je u Briselu

Gje vam je ustashka kuna? Eno je u europskoj banci Dodushe to vam je jedini pravi potez koji ste napravili u zadnjih 30 godina::::))

I onda mi idioti tvrde da imaju drzavu.Sunce ti jebem zareno ,morash biti debil da to tvrdish a osnovna tri atributa drzavnosti ne posjedujete.Eto,sad cu ja biti kriv za tu vashu "drzavnost" za koju ste ginuli:::))

Sad cu ja biti kriv i mrzitelj svega shto je 'rvatsko??

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty Re: ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by Gast 7/3/2023, 13:49

drug cigan ,, šarić laže

ako ti napišem rom ,,,naćeš se nać uvrijeđen

jel ok



evo ko nelaže ,,,, ovoje pametan čovik

https://www.youtube.com/watch?v=k99_uim-rXI
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty Re: ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by mentalitet 7/3/2023, 22:37

škutor wrote:drug cigan ,, šarić laže

ako ti napišem rom ,,,naćeš se nać uvrijeđen

jel ok



evo ko nelaže ,,,, ovoje pametan čovik

https://www.youtube.com/watch?v=k99_uim-rXI


Jebo te on,chim je rekao jugoslavenski jezici,odmah sam ga iskljuchio.Od pochetka mulja i pricha gluposti ,zavlachi,rasteze,onda izvadi neku rijech pa je zvace do besvijesti.Dakle ,rezimski jezikoslovac ,naruchen da mulja i spinuje kao ovaj nounar marchelo koji se dugo druzio sa onim babama tracharama na shalteru banke pa preuzeo njihov stil fabule i govora.To su ti tipichni uljebi koje uglavnom nepismeni naruchuju za vas kamenjarke.

Sjedim u onom brzom schwapskom vlaku 1992 god. Berlin_Minhen i pricham sa frendovima na nashem jeziku ,preko puta mene neki japanac i odjednom me upita odakle ste i kojim to jezikom prichate.Ja se trgnem ,pomislim da haluciniram ali primijetim da su i drugi chuli shta chovjek pita i da su razumjeli.Pomislim,mozda neki student bio kod nas pa nauchio jezik.Elem ja mu ko iz toopa izvalim,iz Hrvatske a prichamo hrvatskim jezikom.On ce meni dalje ,ne prichate vi hrvatskim jezikom nego hrvatsko -srpskim ili ako bash zelite mozete ga nazvati i srpsko-hrvatskim.Naravno,pochela je polemika oko toga dok se chovjek nije legitimirao i rekao da je on studirao slavistiku na Heidelbergu odsjek srpsko -hrvatski jezik.Dakle ,gle chuda u to vrijeme on studira slavistiku na njemachkom univerzitetu i schwabe ga uche kojim mi jezikom prichamo.Nakon njegove priche o jeziku koji govorim vishe nikada nikome nisam rekao da govorim hrvatski jer taj jezik zasebno ne postoji kao ni srpski.Dugo sam osjecao sram nepismenog chovjeka i ne poznavanja vlastitog jezika pa sam se potrudio da o njemu vishe doznam.Ovaj tvoj uljeb pricha po narudzbi iako tvrdi da je Lingvist (jezikoslovac) isto kao shto neki doktori tvrde da se treba cijepiti protiv Corone 19 pet puta.Mislim ono,jasno mi je da skoro nishta svoje nemate pa onda kradete i lazete misleci da su svi ostali glupi i nepismeni kao 'rvati.Ja samo slijedim na tome polju Krlezu i tvrdim isto shto je i on tvrdio ,a ti mozesh i dalje pjevati borbene i kurchiti se tudjim perjem.Ionako si kao i svi imocani vlajo dakle bivshi Srbin. Pa lijepo je objasnio Sharic tko ste i kako ste nastali.


Last edited by mentalitet on 7/3/2023, 22:42; edited 1 time in total

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty Re: ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by Gast 7/3/2023, 22:41

mentalitet wrote:
škutor wrote:drug cigan ,, šarić laže

ako ti napišem rom ,,,naćeš se nać uvrijeđen

jel ok



evo ko nelaže ,,,, ovoje pametan čovik

https://www.youtube.com/watch?v=k99_uim-rXI


Jebo te on,chim je rekao jugoslavenski jezici,odmah sam ga iskljuchio.Od pochetka mulja i pricha gluposti ,zavlachi,rasteze,onda izvadi neku rijech pa je zvace do besvijesti.Dakle ,rezimski jezikoslovac ,naruchen da mulja i spinuje kao ovaj nounar marchelo koji se dugo druzio sa onim babama tracharama na shalteru banke pa preuzeo njihov stil fabule i govora.To su ti tipichni uljebi koje uglavnom nepismeni naruchuju za vas kakenjarke.
Sjedim u onom brzom schwapskom vlaku Berlin_Minhen i pricham sa frendovima na nashem jeziku ,preko puta mene neki japanac i odjednom me upita odakle ste i kojim to jezikom prichate.Ja se trgnem ,pomislim da haluciniram ali primijetim da su i drugi chuli shta chovjek pita i da su razumjeli.Pomislim,mozda neki student bio kod nas pa nauchio jezik.Elem ja mu ko iz toopa izvalim,iz Hrvatske a prichamo hrvatskim jezikom.On ce meni dalje ,ne prichate vi hrvatskim jezikom nego hrvatsko -srpskim ili ako bash zelite mozete ga nazvati i srpsko-hrvatskim.Naravno,pochela je polemika oko toga dok se chovjek nije legitimirao i rekao da je on studirao slavistiku na Heidelbergu odsjek srpsko -hrvatski jezik.Nakon njegove priche o jeziku koji govorim vishe nikada nikome nisam rekao da govorim hrvatski jer taj jezik zasebno ne postoji kao ni srpski.Dugo sam osjecao sram nepismenog chovjeka  i ne poznavanja vlastitog jezika pa sam se potrudio da o njemu vishe doznam.Ovaj tvoj uljeb pricha po narudzbi iako tvrdi da je Lingvist (jezikoslovac) isto kao shto neki doktori tvrde da se treba cijepiti protiv Corone 19 pet puta.Mislim ono,jasno mi je da skoro nishta svoje nemate pa onda kradete i lazete misleci da su svi ostali glupi i nepismeni kao 'rvati.Ja samo slijedim na tome polju Krlezu i tvrdim isto shto je i on tvrdio ,a ti mozesh i dalje pjevati borbene i kurchiti se tudjim perjem.Ionako si kao i svi imocani vlajo dakle bivshi Srbin. Pa lijepo je objasnio Sharic tko ste i kako ste nastali.


valjalo bi mi da znan srpski

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty Re: ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by mentalitet 7/3/2023, 22:46

škutor wrote:
mentalitet wrote:
škutor wrote:drug cigan ,, šarić laže

ako ti napišem rom ,,,naćeš se nać uvrijeđen

jel ok



evo ko nelaže ,,,, ovoje pametan čovik

https://www.youtube.com/watch?v=k99_uim-rXI


Jebo te on,chim je rekao jugoslavenski jezici,odmah sam ga iskljuchio.Od pochetka mulja i pricha gluposti ,zavlachi,rasteze,onda izvadi neku rijech pa je zvace do besvijesti.Dakle ,rezimski jezikoslovac ,naruchen da mulja i spinuje kao ovaj nounar marchelo koji se dugo druzio sa onim babama tracharama na shalteru banke pa preuzeo njihov stil fabule i govora.To su ti tipichni uljebi koje uglavnom nepismeni naruchuju za vas kakenjarke.
Sjedim u onom brzom schwapskom vlaku Berlin_Minhen i pricham sa frendovima na nashem jeziku ,preko puta mene neki japanac i odjednom me upita odakle ste i kojim to jezikom prichate.Ja se trgnem ,pomislim da haluciniram ali primijetim da su i drugi chuli shta chovjek pita i da su razumjeli.Pomislim,mozda neki student bio kod nas pa nauchio jezik.Elem ja mu ko iz toopa izvalim,iz Hrvatske a prichamo hrvatskim jezikom.On ce meni dalje ,ne prichate vi hrvatskim jezikom nego hrvatsko -srpskim ili ako bash zelite mozete ga nazvati i srpsko-hrvatskim.Naravno,pochela je polemika oko toga dok se chovjek nije legitimirao i rekao da je on studirao slavistiku na Heidelbergu odsjek srpsko -hrvatski jezik.Nakon njegove priche o jeziku koji govorim vishe nikada nikome nisam rekao da govorim hrvatski jer taj jezik zasebno ne postoji kao ni srpski.Dugo sam osjecao sram nepismenog chovjeka  i ne poznavanja vlastitog jezika pa sam se potrudio da o njemu vishe doznam.Ovaj tvoj uljeb pricha po narudzbi iako tvrdi da je Lingvist (jezikoslovac) isto kao shto neki doktori tvrde da se treba cijepiti protiv Corone 19 pet puta.Mislim ono,jasno mi je da skoro nishta svoje nemate pa onda kradete i lazete misleci da su svi ostali glupi i nepismeni kao 'rvati.Ja samo slijedim na tome polju Krlezu i tvrdim isto shto je i on tvrdio ,a ti mozesh i dalje pjevati borbene i kurchiti se tudjim perjem.Ionako si kao i svi imocani vlajo dakle bivshi Srbin. Pa lijepo je objasnio Sharic tko ste i kako ste nastali.


valjalo bi mi da znan srpski


Ma shto ce ti srpski kad vec govorish srpsko-hrvatski,talenat si za jezike vidi se to chim si sebe podsvjesno nazvao mutantom a ja samo dodao srpsko -hrvatskim:::)).Plus toga ,shto manje znash manje te boli glava a inako kad ne znash onda to i ne postoji,pa pogledaj samo svoje jarane ,sve moj do moga pismeno kao da su ispali sa zemljoradnichke zadruge.Ali kako vas je Sharic opisao,chak ni Andric to ne bi mogao iako je davno otkrio vash pogani kamenjarski mentalitet:::)))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA Empty Re: ODGOVOR SVIM FORUMSKIM SRPSKIM MUTANTIMA KOJI SE VIKAJU HRVATIMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum