ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 18 of 42 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Next

Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/3/2023, 00:58

škutor wrote:
darth_vader wrote:Inače...svaka rasprava s triznom osobom je apsolutno besmislena. Jebenog kurca ne kuže o životu.

tisi tutkum totalni
abenu ,,, gnjiloj drtosini kazat da je pametan

to je ka nekome ko naukuje o religiji i teologiji reći da je znanstvenik

učiteljska bojna je govnarija koja nema funkcije , to je nekada imalo smisla , danas su škole debeli pase

pitanje škola je ka vozačka , negdi se i ne polaže ,,,škola je ka diploma da se moreš ženit ,,,, govorin za današnje vrime

naravno dica tribaju negdi naučit pisat funkcionalno ,,,, a ne ka danas ,,,nauče pisat pa napišu sve bez ikakva smisla a lipo čitat

škole prave "drogirane" huligane ,,,,svaka urbanost ima ka prvo huligane ,,,

aben sere kako bi rulji neradničkoj poveća primanja ,, koristoljublje kroz politiku BOLIMEKURAC a eto mi brinemo o dici


NEMOJME BRANIT ISUSATI


ABEN JE BUDALA

Aben je moja godina, patriot i kralj...sikter od njega. Ti sigurno nisi broja granate i kalibar istih početkom devedesetih u Zadru...i je, pametan je..ne ka moja žena, ali je.

darth_vader

Posts : 19683
2014-04-17


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by darth_vader 18/3/2023, 01:01

kic wrote:
aben wrote:
kic wrote:
alkoholicari

Meni više pafe alkohofili..

bitan je zidić

Ti ima da pušiš kurac. Kic, puši... eli
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19683
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/3/2023, 07:21


Denkverbot - Page 18 200.gif?cid=0679c7ac4766x9ycht17twmd3qv1zgg1e81m2fsqlaad3ux8&rid=200
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/3/2023, 07:39

darth_vader wrote:
škutor wrote:
darth_vader wrote:Inače...svaka rasprava s triznom osobom je apsolutno besmislena. Jebenog kurca ne kuže o životu.

tisi tutkum totalni
abenu ,,, gnjiloj drtosini kazat da je pametan

to je ka nekome ko naukuje o religiji i teologiji reći da je znanstvenik

učiteljska bojna je govnarija koja nema funkcije , to je nekada imalo smisla , danas su škole debeli pase

pitanje škola je ka vozačka , negdi se i ne polaže ,,,škola je ka diploma da se moreš ženit ,,,, govorin za današnje vrime

naravno dica tribaju negdi naučit pisat funkcionalno ,,,, a ne ka danas ,,,nauče pisat pa napišu sve bez ikakva smisla a lipo čitat

škole prave "drogirane" huligane ,,,,svaka urbanost ima ka prvo huligane ,,,

aben sere kako bi rulji neradničkoj poveća primanja ,, koristoljublje kroz politiku BOLIMEKURAC a eto mi brinemo o dici


NEMOJME BRANIT ISUSATI


ABEN JE BUDALA

Aben je moja godina, patriot i kralj...sikter od njega. Ti sigurno nisi broja granate i kalibar istih početkom devedesetih u Zadru...i je, pametan je..ne ka moja žena, ali je.
Nismo ni ona ni jo pametni. u državi new york ima masu učitelja kih ploćaju da ne rodu. E to je inteligentno..

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 07:47

aben wrote:
darth_vader wrote:
škutor wrote:
darth_vader wrote:Inače...svaka rasprava s triznom osobom je apsolutno besmislena. Jebenog kurca ne kuže o životu.

tisi tutkum totalni
abenu ,,, gnjiloj drtosini kazat da je pametan

to je ka nekome ko naukuje o religiji i teologiji reći da je znanstvenik

učiteljska bojna je govnarija koja nema funkcije , to je nekada imalo smisla , danas su škole debeli pase

pitanje škola je ka vozačka , negdi se i ne polaže ,,,škola je ka diploma da se moreš ženit ,,,, govorin za današnje vrime

naravno dica tribaju negdi naučit pisat funkcionalno ,,,, a ne ka danas ,,,nauče pisat pa napišu sve bez ikakva smisla a lipo čitat

škole prave "drogirane" huligane ,,,,svaka urbanost ima ka prvo huligane ,,,

aben sere kako bi rulji neradničkoj poveća primanja ,, koristoljublje kroz politiku BOLIMEKURAC a eto mi brinemo o dici


NEMOJME BRANIT ISUSATI


ABEN JE BUDALA

Aben je moja godina, patriot i kralj...sikter od njega. Ti sigurno nisi broja granate i kalibar istih početkom devedesetih u Zadru...i je, pametan je..ne ka moja žena, ali je.
Nismo ni ona ni jo pametni. u državi new york ima masu učitelja kih ploćaju da ne rodu. E to je inteligentno..

ja ti cilo vrime govorin isto da su učitelji govna ,,, a ti čekaš da ti ameri to reču

od sad ću ti pisat na stranjskom jeziku da me poštuješ
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/3/2023, 08:10

škutor wrote:
aben wrote:
darth_vader wrote:
škutor wrote:
darth_vader wrote:Inače...svaka rasprava s triznom osobom je apsolutno besmislena. Jebenog kurca ne kuže o životu.

tisi tutkum totalni
abenu ,,, gnjiloj drtosini kazat da je pametan

to je ka nekome ko naukuje o religiji i teologiji reći da je znanstvenik

učiteljska bojna je govnarija koja nema funkcije , to je nekada imalo smisla , danas su škole debeli pase

pitanje škola je ka vozačka , negdi se i ne polaže ,,,škola je ka diploma da se moreš ženit ,,,, govorin za današnje vrime

naravno dica tribaju negdi naučit pisat funkcionalno ,,,, a ne ka danas ,,,nauče pisat pa napišu sve bez ikakva smisla a lipo čitat

škole prave "drogirane" huligane ,,,,svaka urbanost ima ka prvo huligane ,,,

aben sere kako bi rulji neradničkoj poveća primanja ,, koristoljublje kroz politiku BOLIMEKURAC a eto mi brinemo o dici


NEMOJME BRANIT ISUSATI


ABEN JE BUDALA

Aben je moja godina, patriot i kralj...sikter od njega. Ti sigurno nisi broja granate i kalibar istih početkom devedesetih u Zadru...i je, pametan je..ne ka moja žena, ali je.
Nismo ni ona ni jo pametni. u državi new york ima masu učitelja kih ploćaju da ne rodu. E to je inteligentno..

ja ti cilo vrime govorin isto da su učitelji govna ,,, a ti čekaš  da ti ameri to reču

od sad ću ti pisat na stranjskom jeziku da me poštuješ

Je, govoriš to celo vrime, i tu se složemo, ali problijem je ča ti misliš da su učitelji govna zbog nekoga svoga urođenog defekta. A to je ključna stvor koja te drži u tamnici misli. Jednoko ko kad demokrati mislu da bi se život poboljšo ako bi osoba b zaminila osobu a na nekoj političkoj funkciji.

Problijem je u sustavu, a ne u ljudima. To ne gre za reći da i ljudi nemaju problijem. Imaju, ali velika je rozlika u sustavima u kima je moguće siditi i primati nezarođene šolde, i u onin u kin ne postoji nočin da primoš takove šolde.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 08:17

jedi govna budalo

moja profesija mi nije bila efektivna ,,jamija san drugu   , funcionira ,,,na sveopće dobro ,,,osobito moje

učini isto ,,, pomoći ćeš ako ništa drugo ,,,,onda svojoj sivoj masi


i jesu svi govna ,,,svi učitelji odreda ,,,radi svog mental-orgazma.... ka pomoći će oni dici

da ih bogdo ta jadna dica nisu nikad vidila ,,,,,bilibi miljunputa bolji

nijedan sustav se boljim nemože bezbolno napravit sa vani ,,,a vi uče ste nesposobni ,,,osobito u rvatoslaviji ,,,ovisni ste ka zoki o anemiji


Last edited by škutor on 18/3/2023, 08:29; edited 1 time in total
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/3/2023, 08:28

škutor wrote:jedi govna budalo

moja profesija mi nije bila efektivna ,,jamija san drugu   , funcionira ,,,na sveopće dobro ,,,osobito moje

učini isto ,,, pomoći ćeš ako ništa drugo ,,,,onda svojoj sivoj masi


i jesu svi govna ,,,svi učitelji odreda ,,,radi svog mental-orgazma.... ka pomoći će oni dici

da ih bogdo ta jadna dica nisu nikad vidila ,,,,,bilibi miljunputa bolji

nijedan sustav se boljim nemože bezbolno napravit sa vani ,,,a vi ste nesposobni,,,ovisni
Ali moja profesija meni jest efektivna, zoč bi je minjo?
Jo si ne laskan da pomožen dici, eventualno ih malo štitin od sustava i to je to. Ali nikakovo opće dobro ne slijedi ako jo dun otkaz, na moje mesto dojde drugi uhljeb. U otin slučaju, opće dobro ostaje isto, a meni unda puno gore, jer morun zapravo roditi.

Dokle god ne prelomiš i ne rečeš da je problijem u socijalizmu, a ne u socijalistima, imoš problijem

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/3/2023, 08:32


tko moze rec jel nesto zaradjeno ili nije :P
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 08:35

aben wrote:
škutor wrote:jedi govna budalo

moja profesija mi nije bila efektivna ,,jamija san drugu   , funcionira ,,,na sveopće dobro ,,,osobito moje

učini isto ,,, pomoći ćeš ako ništa drugo ,,,,onda svojoj sivoj masi


i jesu svi govna ,,,svi učitelji odreda ,,,radi svog mental-orgazma.... ka pomoći će oni dici

da ih bogdo ta jadna dica nisu nikad vidila ,,,,,bilibi miljunputa bolji

nijedan sustav se boljim nemože bezbolno napravit sa vani ,,,a vi ste nesposobni,,,ovisni
Ali moja profesija meni jest efektivna, zoč bi je minjo?
Jo si ne laskan da pomožen dici, eventualno ih malo štitin od sustava i to je to. Ali nikakovo opće dobro ne slijedi ako jo dun otkaz, na moje mesto dojde drugi uhljeb. U otin slučaju, opće dobro ostaje isto, a meni unda puno gore, jer morun zapravo roditi.

Dokle god ne prelomiš i ne rečeš da je problijem u socijalizmu, a ne u socijalistima, imoš problijem

socijalizam je samo usađena mantra,,, socijalizam je u suštini NEGACIJA razuma i svakog drugog dobra

socijalizam ne postoji nigdje osim u glavama stradale bijedne rase koja se nada da nema boga da nema nacije da nema muško žensko , ti si u pola puta tog lewela ,,,, al isto samo stradalnik i kak kažeš branitelj rasizma

ta tvoja govnarija ima medicinski naziv ,, šta ti tu ko može ,,,,tisi bog svog jada

BUDALO

SLOBODA DUHA


dićeti duša
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 08:40

kic wrote:
tko moze rec jel nesto zaradjeno ili nije :P

chatbot kaže da je cigan zaradija ban

zarada je usputni efekt smislenosti a isto tako besmislenosti


ti nemaš nikakav argument da je tvoaj zarada van bsmislenosti


nalaziti se u toj agoniji,,,ni najgoren neprijatelju ne želin,,,ne rad njeg ,,,,bolimekraczanjeg ,,,neg zato jer će biti još gora budala svakome a i meni opasna po život


rasist ,,,ovde,,,,,javno ,,,,tvrdi,,,,,da će ubijat naciju

a ni ti niš nisi bolji,,,ubio si cigana



avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 18/3/2023, 08:41

škutor wrote:
kic wrote:
tko moze rec jel nesto zaradjeno ili nije :P

chatbot kaže da je cigan zaradija ban

zarada je usputni efekt smislenosti a isto tako besmislenosti


ti nemaš nikakav argument da je tvoaj zarada van bsmislenosti


nalaziti se u toj agoniji,,,ni najgoren neprijatelju ne želin,,,ne rad njeg ,,,,bolimekraczanjeg ,,,neg zato jer će biti još gora budala svakome a i meni opasna po život


rasist ,,,ovde,,,,,javno ,,,,tvrdi,,,,,da će ubijat naciju

a ni ti niš nisi bolji,,,ubio si cigana




zasto ga vredjas ako si na njegovoj strani?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 08:47

kic wrote:
škutor wrote:
kic wrote:
tko moze rec jel nesto zaradjeno ili nije :P

chatbot kaže da je cigan zaradija ban

zarada je usputni efekt smislenosti a isto tako besmislenosti


ti nemaš nikakav argument da je tvoaj zarada van bsmislenosti


nalaziti se u toj agoniji,,,ni najgoren neprijatelju ne želin,,,ne rad njeg ,,,,bolimekraczanjeg ,,,neg zato jer će biti još gora budala svakome a i meni opasna po život


rasist ,,,ovde,,,,,javno ,,,,tvrdi,,,,,da će ubijat naciju

a ni ti niš nisi bolji,,,ubio si cigana






zasto ga vredjas ako si na njegovoj strani?

ti pojma nemaš,,njemu je uvrujeda reći rom

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 18/3/2023, 09:55

Nije mi jasno zašto ste protiv učitelja. Oni rade ono što im je dužnost: opismenjivanje djece. Ništa lošega nema u tome. Jednom kad postanu pismena djeca, sad već odrasli, moći će misliti svojom glavom i praviti izbore. Ako biraju socijalizam nije tu nikakva krivnja na učiteljima nego na sustavu. Što bi škutor htio? Sokrat je naučavao izvan sustava i bio ubijen od istoga. Isus također. Možemo to donekle reći i za Gandhija. Malo koji običan čovjek želi dijeliti njihovu sudbinu i u tome ne vidim ništa loše, samo ljudsko.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4717
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 18/3/2023, 10:48

škutor wrote:
aben wrote:
škutor wrote:jedi govna budalo

moja profesija mi nije bila efektivna ,,jamija san drugu   , funcionira ,,,na sveopće dobro ,,,osobito moje

učini isto ,,, pomoći ćeš ako ništa drugo ,,,,onda svojoj sivoj masi


i jesu svi govna ,,,svi učitelji odreda ,,,radi svog mental-orgazma.... ka pomoći će oni dici

da ih bogdo ta jadna dica nisu nikad vidila ,,,,,bilibi miljunputa bolji

nijedan sustav se boljim nemože bezbolno napravit sa vani ,,,a vi ste nesposobni,,,ovisni
Ali moja profesija meni jest efektivna, zoč bi je minjo?
Jo si ne laskan da pomožen dici, eventualno ih malo štitin od sustava i to je to. Ali nikakovo opće dobro ne slijedi ako jo dun otkaz, na moje mesto dojde drugi uhljeb. U otin slučaju, opće dobro ostaje isto, a meni unda puno gore, jer morun zapravo roditi.

Dokle god ne prelomiš i ne rečeš da je problijem u socijalizmu, a ne u socijalistima, imoš problijem

socijalizam je samo usađena mantra,,, socijalizam je u suštini  NEGACIJA razuma i svakog drugog dobra

socijalizam ne postoji nigdje osim u glavama stradale bijedne rase koja se nada da nema boga da nema nacije da nema muško žensko , ti si u pola puta tog lewela ,,,, al isto samo stradalnik i kak kažeš branitelj rasizma

ta tvoja govnarija ima medicinski naziv ,, šta ti tu ko može ,,,,tisi bog svog jada

BUDALO

SLOBODA DUHA


dićeti duša
Pa da, socijalizam je ideja negacije razuma i živi u umovima. Ali onda umovi ostvaru otu ideju i sa imomo sustav ki nagrađuje govna. Jo otakov sustav iskorištavan, a ti mi ga omogućuješ. 

Duša..a ne zun. Nika nis iniciro nasilje, ka me neko zakači ramenom na putu rečen oprosti, stalno sun on the case ljudima ki zastupaju abortus, nasilnu solidarnost, eugeniku, intelektualno vlosništvo i druga zla...tašt san, nika ne opraštan..vićemo

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 12:30

metilda wrote:Nije mi jasno zašto ste protiv učitelja. Oni rade ono što im je dužnost: opismenjivanje djece. Ništa lošega nema u tome. Jednom kad postanu pismena djeca, sad već odrasli, moći će misliti svojom glavom i praviti izbore. Ako biraju socijalizam nije tu nikakva krivnja na učiteljima nego na sustavu. Što bi škutor htio? Sokrat je naučavao izvan sustava i bio ubijen od istoga. Isus također. Možemo to donekle reći i za Gandhija. Malo koji običan čovjek želi dijeliti njihovu sudbinu i u tome ne vidim ništa loše, samo ljudsko.

meni nakurac idu učiteljice
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 18/3/2023, 13:01

Ja nisam učiteljica, a ti si prostak. 😛 Kad je čovjek u svađi sa samim sobom ne može biti u miru ni s drugima. I osim toga, lako je biti forum-borac protiv sustava, bilo bi zanimljivo vidjeti koliko ga zapravo svi iskorištavaju i koliko im (nam) je toplo u njemu. 😂

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4717
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 18/3/2023, 13:59

metilda wrote:Ja nisam učiteljica, a ti si prostak. 😛 Kad je čovjek u svađi sa samim sobom ne može biti u miru ni s drugima. I osim toga, lako je biti forum-borac protiv sustava, bilo bi zanimljivo vidjeti koliko ga zapravo svi iskorištavaju i koliko im (nam) je toplo u njemu. 😂

jedete govna
svijesno ste u službi rasizma

avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by metilda 18/3/2023, 14:27

Ti si nepopravljivi prostak i sve što kažeš na takav način gubi kredibilitet. Ako me iz socijalizma trebaju izvesti takvi prostaci hvala, ali ne hvala! Moj tata, profesor hrvatskog, borio se protiv sustava u učionici. Baš me zanima čime se to ti boriš u rl. Ako nešto i radiš opet radiš unutar njega. Ako je mene i iskorištavao (a jest, ali i ja sam njega) najbolje da ću sad odbiti teško dočekanu mirovinu iz proračuna, nakon što mi je uzeo makar 500 puta više nego što će mi isplatiti kroz mirovinu. I uopće, naklapaš bez veze. Uostalom, osnuj stranku i bori se, nemoj gubiti vrijeme na forumu. Samo tko bi s tobom takvim htio imati posla.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4717
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Gast 19/3/2023, 07:28

prostota je porad jasnosti

kodmene ti je malo specifičan slučaj

ja poslujen poglavito sa onima koji neidu u mirovinu,,, točnije rečeno ,,,neprestavlja im niš , drugovačiji je to svit

svaki put me neka tmurnost povali kad slušan spike o mirovinama

al eto ima i takvih ,,,brte i priviše


šta se politike tiče ,,,iman neke kontakte sa školovanim lažovima ,,,kako prijebat glasačku rulju ,,, jer to su obično taki ka ti


interesantnoje to ,,,,al me i ne zanima priviše osim produkata

pravo da ti rečen nezanan lagat,,,moranse školovat


gadnoje šta dobro nemreš napravit ak nelažeš budalam

veli čovik ,,,pomoći mu moreš samo ako mu slažeš

jebajimumater ,,,ima tog takvog na tovare ,,, sve u kontri

to bi bilo ka da ja sad nafalin spodobe učiteljirade ,,,,,a svesu ujebali,,,a pomaže svakom


moran trenirat
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 19/3/2023, 08:35

metilda wrote:Nije mi jasno zašto ste protiv učitelja. Oni rade ono što im je dužnost: opismenjivanje djece. Ništa lošega nema u tome. Jednom kad postanu pismena djeca, sad već odrasli, moći će misliti svojom glavom i praviti izbore. Ako biraju socijalizam nije tu nikakva krivnja na učiteljima nego na sustavu. Što bi škutor htio? Sokrat je naučavao izvan sustava i bio ubijen od istoga. Isus također. Možemo to donekle reći i za Gandhija. Malo koji običan čovjek želi dijeliti njihovu sudbinu i u tome ne vidim ništa loše, samo ljudsko.
Jo sun protiv učiteljov iz nojmanje tri razloga.

Oni su agenti sustava, i ako izvršavaju preuzete obaveze, stvarno širu zlo, jer je sustav zlo. 

Unda, drugo, mislu da moru naučiti nešto nekoga. Ne moru. Oholi su. Odvratno je siditi u zbornici i slušati ih.

I treto, obrazovani su, a ipak nesvjesni da rodu samo 175 dana godišnje na polak radnog vrimena (20 sati na sedmicu).

Nodun se da će nas uskoro svih zaminiti aplikacija.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 18 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 42 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 30 ... 42  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum