ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by RayMabus 25/2/2023, 19:03

Tako je. Nije kriv Erdogan i njegova vladajuća stranka čiji si i ti član nego Amerikanci. Nema veze šta ne ubija potres nego zgrade jel.

Al ja se slažem s tobom : Amerika je zla.

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

:popcorn :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by RayMabus 25/2/2023, 19:33

Bliže se izbori a vaš najveći konkurent je onaj koji vam uzima glasove desnog biračkog tijela a taj je izrazito za EU i NATO a za udaljavanje od Rusije i pošto je dobar dio tog desnog biračkog tijela u Turskoj glup to vam je jedini način da bar imate neke šanse da te glasove ne izgubite dakle ta priča da niste krivi vi i Erdogan nego Amerikanci koji su zli a vi ste dio NATO-a dakle tog zlog imperija pa onda to kontra ovoj desnoj stranci koja je vaš najveći protivnik kad se gleda tko vam uzima glasove a posebno sad nakon ovog i ovakvog potresa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Good_Party

NATO

Stranka İYİ ima striktan stav ističući da je ključno da Turska nastavi biti dio zapadnog bloka, dakle NATO-a, te da je od najboljeg nacionalnog interesa.

Akşener je također oštro kritizirao potez Erdoğanove administracije da kupi raketne sustave S-400 od Rusije u pokušaju da udalji zemlju od NATO-a i Zapada i približi Rusiji, navodeći da tom potezu nedostaje zdravog razuma i mudrosti i pozvao Erdoğana na smirenost te imati "informacije o povijesti". Akşener je objasnio da taj potez nema smisla jer rakete nisu kompatibilne s cjelokupnom, desetljećima postojećom strukturom turske vojske i obrane, koja je također integrirana u zajedničke obrambene sustave NATO-a, rekavši da u slučaju zaključenja takve kupnje i njegove isporuke, rakete S400 će samo trunuti u hangarima.

---
Prevedeno : Da bi imali ikakve šanse da dobijete izbore morate postat RUSI. :10
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by mentalitet 25/2/2023, 19:58

Neshto sam donosio ovdje od onog srpskog znanstvenika koji je manijak kada su u pitanju svemirski programi u kojem on objashnjava Reganov Rat zvijezda i razne tehnologije koje svijet josh i ne poznaje pa je koliko se sjecam govorio neshto slichno o chemu pricha ovaj turchin.Medjutim,kada se desio onaj zemljotres u Japanu(Fukushima)naletio sam na ovaj intervju u kome znanstvenica fizichar Lauren Moret objashnjava i dokazuje kako se zemljotresi prave i kako je zemljotres u Japanu pruzrochen i zashto (naime Japan je pocheo obogacivati uranijum tajno ,a amere ulovila frka da im ne vrate atomsku i osvete se) tim valovima sa odredjenom frekvencijom .Ako nekoga interesira ,neka poslusha ovaj intervju do kraja.Naravno oni seljoberi koji ne znaju engleski ce tvrditi da je to teorija zavjere.Ali ovaj video je i onako za one obrazovanije i otvorenog mozga.

Scientist Leuren Moret - Japan earthquake and nuclear "accident" are tectonic nuclear warfare.m4v
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5WxmeOqYtB0#at=3954

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by RayMabus 25/2/2023, 20:02

Mene samo zanima da Turci postanu anti-američki dakle i anti-NATO orijentirani.

Ja san galaktički general, poznajem te stvari koje ti postaš puno bolje i puno dublje od tebe al me ne zanima da vam o tome pričam jer me zanima samo jedno.

Dakle Erdoganova stranka neće dobiti izbore a jedine šanse da poboljšaju izglede je da svom tupavom desnom biračkom tijelu prodaju ovu priču kako nisu krivi oni i Erdogan nego zli Amerikanci.

Amerikanci su zli. :tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by RayMabus 25/2/2023, 20:43

Sad tribaju palit američke zastave ispred američkog veleposlanstva u Turskoj i Sarajevu jer je zla Amerika napala Tursku ovim oružjem.



Baciš im kost i sad će se oni poklat između sebe.

Ti stojiš sa strane i navijaš za obje strane pojednako.

Zapamtite : Ja nikad ne gubim ratove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by mentalitet 25/2/2023, 21:55

RayMabus wrote:Mene samo zanima da Turci postanu anti-američki dakle i anti-NATO orijentirani.

Ja san galaktički general, poznajem te stvari koje ti postaš puno bolje i puno dublje od tebe al me ne zanima da vam o tome pričam jer me zanima samo jedno.

Dakle Erdoganova stranka neće dobiti izbore a jedine šanse da poboljšaju izglede je da svom tupavom desnom biračkom tijelu prodaju ovu priču kako nisu krivi oni i Erdogan nego zli Amerikanci.

Amerikanci su zli. :tu


Erdogen ce pobijediti na izborima osim ako ga ne pokradu na americhki nachin,a Turska ,htjeli to mi priznati ili ne igra sasvim dobro u ovoj partiji shaha,tako da se bilo shto desi u svijetu Turska nece slati svoje vojnike( jedina Turska i Poljska imaju u Europi vojsku koja se zajedno moze tuci protiv rusa) da brane zapad jer zauzvrat ce dobiti priznanje od Kine i Rusije za svoju politiku te utjecaj regionalne sile.Prati pa cesh vidjeti.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by RayMabus 25/2/2023, 21:58

Možda će Erdogan i pobijedit na predsjedničkim al neće mu partija pobjedit na parlamentarnim ako ne budu vikali da je Amerika kriva za potres a ne oni.

Dva su izbora na isti dan : za parlament i za predsjednika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji Empty Re: Šef turske svemirske agencije: Oružje za izazivanje zemljotresa postoji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum