ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hrvatska nema časnika

Go down

hrvatska nema časnika  Empty hrvatska nema časnika

Post by Gast 21/2/2023, 22:41

https://www.youtube.com/@hrvatskibranitelj5695


sve san ih prisluša ,,,, il su naplatitelji domoljublja il nemaju savjesti da uvide  zlouporabljenost nas hrvata

hrvatska nema časnika ,,, jer da postoji hrvatski časnik ,,,, REKAO BI ISTINU



svi hrvatski časnici ,,,,,il su smaknuti il su napravili suicid,,, il su se povukli da ne budu smaknuti , e ovi zadnji  znači nisu časni

sad ono bitno,,,,sad istina


nijedan hrvat nije rekao javno da  domovinski rat je rat socijalista za novu otadžbinu a ne za hravtsku i da smo mi hrvati bili samo zlouporabljeno topovsko meso

nijedan hrvat nije rekao javno da hrvatska danas nema nijednog časnika ,,, opisao sam iznad

nijedan hrvat nije rekao javno da su svi vladari hrvatski socijalisti od pavelića do danas ,,,,,apsolutno svi ,,,,mnogo više socijalisti nego hrvati

nijedan hrvat nije rekao javno da su najveće hrvatsko zlo naplatitelji domoljublja koji su za pišljivi sitniš prodali dušu

nijedan hrvat nije rekao javno da hrvatska ima pse rata gotovinu čermaka medveda itd

nijedan hrvat nije rekao javno da u domovinskom ratu nije postojao hrvatski časnik ,,,,svi su socijalisti ,,,, pa onda malo folklorno i hrvati

nijedan hrvat nije rekao javno da su svi uznici u hagu danas teški socijalisti ,,,, pa onda malo i hrvati

nijedan hrvat nije rekao javno da je branitelj samo onaj koji nije naplatio domoljublje ,,,izuzimajuć potrebite ,, a mnogo nas je i nemamo javnost radi lažnih hrvata ka marčeljuš

nijedan hrvat nije rekao javno da je franjo više cijenio jugoslovene nego hrvate koji nisu socijalisti




a ovu govnariju marčeljušovu plaća evropa


konju jedan zar te nije sramota ,,,ako nemaš  muda muči
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

hrvatska nema časnika  Empty Re: hrvatska nema časnika

Post by Gast 23/2/2023, 17:07

svi hrvatski socijalisti bi radije pretrpili sve pa i novo pakovanje yugonacizma samo da se ne desi hrvatska

jer tada bi i desničarski socijalisti sa jedinom istinskom bratijon lijevin socijalistin bili ugroženi zbognestanka otadžbine hrvatoslavije
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

hrvatska nema časnika  Empty Re: hrvatska nema časnika

Post by mentalitet 23/2/2023, 23:20

škutor wrote:https://www.youtube.com/@hrvatskibranitelj5695


sve san ih prisluša ,,,, il su naplatitelji domoljublja il nemaju savjesti da uvide  zlouporabljenost nas hrvata

hrvatska nema časnika ,,, jer da postoji hrvatski časnik ,,,, REKAO BI ISTINU



svi hrvatski časnici ,,,,,il su smaknuti il su napravili suicid,,, il su se povukli da ne budu smaknuti , e ovi zadnji  znači nisu časni

sad ono bitno,,,,sad istina


nijedan hrvat nije rekao javno da  domovinski rat je rat socijalista za novu otadžbinu a ne za hravtsku i da smo mi hrvati bili samo zlouporabljeno topovsko meso

nijedan hrvat nije rekao javno da hrvatska danas nema nijednog časnika ,,, opisao sam iznad

nijedan hrvat nije rekao javno da su svi vladari hrvatski socijalisti od pavelića do danas ,,,,,apsolutno svi ,,,,mnogo više socijalisti nego hrvati

nijedan hrvat nije rekao javno da su najveće hrvatsko zlo naplatitelji domoljublja koji su za pišljivi sitniš prodali dušu

nijedan hrvat nije rekao javno da hrvatska ima pse rata gotovinu čermaka medveda itd

nijedan hrvat nije rekao javno da u domovinskom ratu nije postojao hrvatski časnik ,,,,svi su socijalisti ,,,, pa onda malo folklorno i hrvati

nijedan hrvat nije rekao javno da su svi uznici u hagu danas teški socijalisti ,,,, pa onda malo i hrvati

nijedan hrvat nije rekao javno da je branitelj samo onaj koji nije naplatio domoljublje ,,,izuzimajuć potrebite ,, a mnogo nas je i nemamo javnost radi lažnih hrvata ka marčeljuš

nijedan hrvat nije rekao javno da je franjo više cijenio jugoslovene nego hrvate koji nisu socijalisti




a ovu govnariju marčeljušovu plaća evropa


konju jedan zar te nije sramota ,,,ako nemaš  muda muči



Ne kuzim tko je napisao ovo gore koje citiram,ti ili marchelo?Ali bilo tko da je napisao potpisujem.Pa jebo te bog i ljude kada sam zadnji puta bio u Cro sastala se neka klapa neke dugo nisam vidio i znash ono buteljica za buteljicom,dobra klopa na Jarunu(a znash kakvi su rvatici ,kad je dzabe i kad placa amerikanac,davaj)) ,u neko doba treba ici doma a neki peder kao ti pocheo o domoljublju.Ja velim ,ajmo ljudi to rijeshiti na pravi nachin ,imam samo jedno pitanje.Kolika vam je mirovina?Svi zacutashe ko pichkice a moj najbolji frend koji je bio kod Dubrovnika i josh na nekim drugim mjestima reche Pa ja nemam mirovine. A ja cu:Pa sad mi je jasno tko je ovdje domoljub,a ne ovi pichka im materina koji su unovchili svoje domoljublje.Jedan poznanik inache Psihijatar prichao mi je kako su pojedinci dolazili kod njega sa pishtoljem za pasom i govorili mu kako su ludi i kako trebaju potvrdu za mirovinu iako su bili u nekoj prichuvi u pozadini,dakle fronta ni borbu nisu ni vidjeli osim u filmovima..A shto je moga,pishi lud.Ieto mirovine i lezi lebe da te jedem,pa malo po kockarnicama i te fore.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5152
2020-07-05


Back to top Go down

hrvatska nema časnika  Empty Re: hrvatska nema časnika

Post by Gast 24/2/2023, 07:08

OBAVEZNO PRESLUŠATI


OBAVEZNO

NEKOLIKO PUTA


zadnja rečenica je najbitnija



OBAVEZNO




https://www.youtube.com/watch?v=QEB5l7vw-xo
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

hrvatska nema časnika  Empty Re: hrvatska nema časnika

Post by Gast 24/2/2023, 08:05

škutor wrote:OBAVEZNO PRESLUŠATI


OBAVEZNO

NEKOLIKO PUTA


zadnja rečenica je najbitnija



OBAVEZNO




https://www.youtube.com/watch?v=QEB5l7vw-xo



1.30.00


https://www.youtube.com/watch?v=QEB5l7vw-xo
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

hrvatska nema časnika  Empty Re: hrvatska nema časnika

Post by Gast 25/2/2023, 06:49


jedan od probuđenih socijalista ,,,

priča kako je hrvatski časnik sve samo ne časnik i ne hrvat

priča kako je danas najvidniji rasizam protiv bijele rase


1.11.00

https://www.youtube.com/watch?v=SjR6ot20NIc
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

hrvatska nema časnika  Empty Re: hrvatska nema časnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum