ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by RayMabus Tue 21 Feb - 21:30

Tako je. Zatvori sve. Fajront. :tu

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza beloruskim kamionima


Poljska zatvara i poslednji granični prelaz za kretanje kamiona registrovanih u Belorusiji


Poljska granična straža je saopštila da će u zemlji biti dozvoljeni samo kamioni registrovani u Poljskoj, kao i u zemljama Evropskog ekonomskog prostora, Evropskog udruženja za slobodnu trgovinu i Švajcarskoj.



:tu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175350
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty Re: POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by Šandor Winnetou Tue 21 Feb - 21:59

Tko sa rusima takve sadi o glavu mu se obiju

_________________
POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty Re: POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by T. Wed 22 Feb - 10:02

logičan potez... :tu
jer je bjelorusija, za razliku od poljske, direktno umiješana u sukob u ukrajini...

_________________
POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty Re: POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by FRANK Wed 22 Feb - 23:17

Šandor Winnetou wrote:Tko sa rusima takve sadi o glavu mu se obiju
Jesi li ti onaj tre kojem sam se nekad divio.
A koji je sax postao americka verzija onog cetnika vrvenkastoga koji  je ruska zlocinacka kujica a ti americka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty Re: POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by Šandor Winnetou Thu 23 Feb - 0:20

FRANK wrote:
Šandor Winnetou wrote:Tko sa rusima takve sadi o glavu mu se obiju
Jesi li ti onaj tre kojem sam se nekad divio.
A koji je sax postao americka verzija onog cetnika vrvenkastoga koji  je ruska zlocinacka kujica a ti americka
Ja jesam tre i boli me kiki za amerikancima, ja samo želim da ruske kurbetine odjebu od Ukrajine i neka svako sam odlučuje o svojoj sudbini.

_________________
POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty Re: POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by Serbinho-3 Thu 23 Feb - 1:47


Realno potez davljenika.

Beloruski kamioni i rat?

Opet se oglasavas a sledeci si.

Poljak ko Poljak.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima Empty Re: POLJSKA ZATVORILA GRANICU: Nema prolaza bjeloruskim kamionima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum