ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

konačno će popraviti stari forum?

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 5:32

Ja se ne vracam, nema razvoj veze sa time, mogli su uzeti free forum model kao i ovdje. Sistematski su unistavali forum, godinu po godinu, a atmosfera je bila losija nego ovdje gdje su OK ljudi i forumasi. Mozda je ovaj forum manje citan, ali zato su rasprave kvalitetnije, manje je strasti, vise razuma...sigurno da fale neki forumasi, posebno vama starijima, ali cisto sumnjam da bi se vratili i na ''stari'' forum. Godina je prosla, nove navike, nove obveze.

Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by debotoijusto Sat 23 Jan - 10:12

kolerik wrote:Ja se ne vracam, nema razvoj veze sa time, mogli su uzeti free forum model kao i ovdje. Sistematski su unistavali forum, godinu po godinu, a atmosfera je bila losija nego ovdje gdje su OK ljudi i forumasi. Mozda je ovaj forum manje citan, ali zato su rasprave kvalitetnije, manje je strasti, vise razuma...sigurno da fale neki forumasi, posebno vama starijima, ali cisto sumnjam da bi se vratili i na ''stari'' forum. Godina je prosla, nove navike, nove obveze.
rekao bi upravo obrnuto
nemamo istu dioptriju ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Kermit Sat 23 Jan - 10:56

danni1 wrote:
deda na aparatima wrote:na starom forumu su mi ostali svi prijatelji, ovdje nemam nikog No
Nisi imao ni tamo,samo si živio u zabludi.
Forum i onako služi za sukob mišljenja ne za tapšanje i povlađivanje bilo komu.
Tu dolazimo pljuckati po neistomišljenicima...četnicima,pederima,antifama,vegetarijancima....nema tu prijatelja.
kako ne pa mi i pijemo zajedno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by epikur37 Sat 23 Jan - 11:34

Hvala, ali ne hvala. Ovdje je ok....tam su toliko mrcvarili i zezali i sad kad se našlo nešto što je uspjelo, treba se vraćati opet kod gnjavatora...bezveze
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by mrincredible Sat 23 Jan - 11:42

Ovdje je sasvim u redu, nema se potrebe vraćati tamo gdje im uopće nije bilo stalo do korisnika.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 11:45

ps mtr ebo starom forumu,adminima Maxu i Baffi na njemu..ne bih se vracao tamo..jedino da chat naprave,e tamo je druga stvar...dalo se naci potrebitih Mlatki... :}
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by jastreb Sat 23 Jan - 11:55

Jedini je Intimejt ostao do kraja vjeran onom forumu i ako se bude popravio on će opet ondje "uredovati".

A jedan od posljednjih koji je tamo bio aktivan,a da nije mogao napisati ni riječ bio je neki Macarone.

Uvijek se javljao na nekoj temi o Jasenovcu,gdje ga je registriralo kao da je nešto napisao,ali kad bi čovjek pogledao što je napisao,teksta ne bi bilo. king
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 11:57

Bed je jedino sto ovaj nije vezan za neki portal,pa nema friske krvi,no opet,sa friskom krvi zna doci i puno smetja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by v_vlado Sat 23 Jan - 12:00

Savjest....da se vratim kao da se vraćam u socijalizam,bilo lijepog i lošeg ali ovdje je nenadjebivo.....imaš kuću vrati stan...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Yehudi Sat 23 Jan - 13:02

Starhemberg wrote:Ti to koristiš ovaj forum da bi reklamirao drugi?

  Ključ i brisanje .........subito.

 Stvarno mislim.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Winter is coming Sat 23 Jan - 13:13

dobar vorum ali admini...ma bolje je ne zaliti se mogu doci i gori

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by abraham Sat 23 Jan - 13:31

Neminovno je da ce se ovaj forum morati "prikloniti" nekom drugom mediju, Stranici. Inace ovo ovdje podsjeca na incest jer nema novih forumasa. Ne uglavnom vec 100% ista ekipa. Vecinu ne citam jer vec unaprijed znam sto pisu. Daklem , treba "nova krv" i to je to.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14113
2014-04-14


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 13:45

Fale im forumski klikači. Vjerujem da će se dosta ljudi vratiti ako forum uopće proradi i bude funkcionalan bez obzira što se neki 'prijete' da neće. Ne sjećam se da sam na forumu 'vidjela' nekog tko drži do riječi. Nadam se da će se i tamo dosjetiti ignore funkcije.  afro flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by neva Sat 23 Jan - 14:20

prckov wrote:
deda na aparatima wrote:na starom forumu su mi ostali svi prijatelji, ovdje nemam nikog No
imas neve
pa ima Yodu, pravog sljedbenika i učenika, dovoljno, što će mu netko drugi :coffee
manjak ovog foruma je to što nema novih članova pa je uglavnom dosadno, da nema pp-a vjerojatno ne bih ni dolazila
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by jastreb Sat 23 Jan - 14:24

Mislim da sad ne bi bilo fer da napustimo ovaj forum koji nam je pružio gostoprimstvo i vratimo se u onaj.

No smatram kako ću se i tamo javiti kojim upisom,čist zato da me više ljudstva čita.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 14:42

jastreb wrote:Mislim da sad ne bi bilo fer da napustimo ovaj forum koji nam je pružio gostoprimstvo i vratimo se u onaj.
Fer-nefer, ljudi će pisati gdje budu htjeli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 15:12

r_nevjesta wrote:
prckov wrote:
deda na aparatima wrote:na starom forumu su mi ostali svi prijatelji, ovdje nemam nikog No
imas neve
pa ima Yodu, pravog sljedbenika i učenika, dovoljno, što će mu netko drugi :coffee
manjak ovog foruma je to što nema novih članova pa je uglavnom dosadno, da nema pp-a vjerojatno ne bih ni dolazila
za nas muške ima još manje avantura nego za vas ženske confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by L'âme Sat 23 Jan - 15:32

Ne volim se vracat na stare stvari..izgube mi smisao,nestane navika uzivanja u mozgu..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 15:36

Ovdje ništa novo. Komunisti vs. fašisti do besvijesti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by neva Sat 23 Jan - 15:46

deda na aparatima wrote:za nas muške ima još manje avantura nego za vas ženske confused
ne znam, ne bih rekla, mislim da onaj koga to zabavlja i zanima na forumu lako nađe avanturu, jedino ponekad možda treba malo spustiti kriterije :roll
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Guest Sat 23 Jan - 16:14

r_nevjesta wrote:
deda na aparatima wrote:za nas muške ima još manje avantura nego za vas ženske confused
ne znam, ne bih rekla, mislim da onaj koga to zabavlja i zanima na forumu lako nađe avanturu, jedino ponekad možda treba malo spustiti kriterije :roll

ako netko nije savršen, mane se mogu ispraviti :10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

konačno će popraviti stari forum? - Page 2 Empty Re: konačno će popraviti stari forum?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum