ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ruska invazija na Ukrajinu

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by crvenkasti Sun 26 Mar - 21:58

Dok je Biden na čelu demokratskog svijeta, ne trebamo brinuti za budućnost.


crvenkasti

Posts : 28828
2014-04-17


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Sun 26 Mar - 22:12

Ringo10 wrote:
Ringo10 wrote:Da hoce taj rat zavrsit ...
Ali nece, jebi ga
Ovaj rat je dosao u fazu da se ide do kraja
Do kapitulacije jedne od strana
Mirovni sporazum...proso voz sto bi rekli Srbi
Pobrinuo se Englez Boris Metloglavi po nalogu Deep State


Nije nikakav Dzonson kriv ili Englezi.Kriv je kao i svugdje glupi i pokvareni narod chija je guzica zinula vishe nego shto usta mogu da progutaju.Da nije tih pohlepnih idiota ne bi bilo ni engleza a ni schwaba ni na Balkanu ni nigdje na ovoj kugli zemaljskoj.Glupa pokvarena bagra mislila da ce odmah chim udju u EU biti glumci u Holivudu i voziti Ferarije a da prstom ne mrdnu.Ja sam se davno pomirio sa tim da na svijetu ima 95% pokvarenih i glupih ljudi a samo 5% normalnih pa u skladu sa tim i zivim u stvarnom svijetu.Ljudi uglavnom (kao ovdje na ovom glupom forumu) se bave posljedicama rata a ne uzrocima pa po tome odmah mozesh zakljuchiti tko je inteligentan a tko glup.Dodushe ,nekima je to u opisu radnog mjesta (da spinuju floskule i izmishljotine) jer imaju materijalni interes.Evo bit cu malo bezobrazan pa te javno upitati"Shto si ti dobio od tvoga takozvanog domovinskog rata".Ne trebash mi napisati ni rijechi jer znam chim si u Australiji pa si u istom kurcu kao i ja u USA jer si shvatio da nije sve u lovi kada si do nje doshao,nego ima neshto i u dijamantima i zlatu:::))).Malo zajebancije ne shkodi:::))

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 26 Mar - 23:13

pazi šupčine početničke, ovdje mu smeta redoslijed, a u hrvatskoj iz koje je pobjegao zbog četnikovanja (uzrok) ga isti ne zanima nego posljedica, tj kad su mu rođaci četnici morali skupno otići zbog uzroka... jebalo nanu i dosljednost...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 26 Mar - 23:16

Rusija nema drugog izbora osim povući vojsku iz Ukrajine dok je to još moguće.
Bolje se časno povući nego biti vojno istjeran i ponižen.
Plaćanje ratne oštete se podrazumijeva!

BAHMUT...koliko su ga ono puta već opkolili?





_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Sun 26 Mar - 23:17

našle se dvije budaletine nedohranjene nadovezivati s nebuloze a nebulozu... onaj prvi ovisno o propuštenoj terapiji malo je ustaša, malo jugosloven a malo glup ko krc, a ovaj drugi perfidna početnička kukavna pederčina koji ovog mutavog kakav je iskoristi za slobodnjak a da ovaj nije ni svjestan svoje nesvijesti...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 26 Mar - 23:26

MARINKA...
Još jedan u nizu ruski "juriš" koji je završio katastrofalno.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by mentalitet Sun 26 Mar - 23:27

michaellcmacha wrote:pazi šupčine početničke, ovdje mu smeta redoslijed, a u hrvatskoj iz koje je pobjegao zbog četnikovanja (uzrok) ga isti ne zanima nego posljedica, tj kad su mu rođaci četnici morali skupno otići zbog uzroka... jebalo nanu i dosljednost...

Mamu li ti pokvarenu ustashku nabijem na kolac jer samo tako srpski mutanti razumijete o chemu se radi.Dakle,ja nisam nigdje u novinama prochitao nego sam svjedochio dolasku iz inozemstva vashih "boraca za slobodu" iz Legije stranaca,pushtanje najokorjelijih kriminalaca iz hrvatskih zatvora koji su dobili iskaznice MUP_a i ovlasti da mogu pljachkati i maltretirati sve ljude koji ne misle kao vi ustashe.Dakle,pichka ti materina pokvarena ,to mozesh nekome drugome lagati a ne onom koji je vidio svojim ochima kako bivshi kriminalci postaju policajci a do tada nije bilo nikakvog chetnikovanja srba u Hrvatskoj. A sad marsh u sto pichki materinih,kako napisah vuku tako cu i tebi,kurchi se josh malo tom hrvatskom miroovinom koju ste dobili na guzove lagajuci sa dva izmishljena svjedoka da ste se borili za Hrvatsku.Odrekni se mirovine pichka ti materina profiterska pa cu reci ,oprosti.Znam da zoharu nikada necesh to napraviti jer si pravi srpski mutant koji je prodao vjeru za vecheru.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5045
2020-07-05


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 26 Mar - 23:48


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 26 Mar - 23:51

cheers


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Sun 26 Mar - 23:56

Vrijedi ponoviti proročanstvo Nemcova (iz 2014.), ubijenog Putinovog oponenta.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Mon 27 Mar - 0:05

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Screenshot-9048

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by michaellcmacha Mon 27 Mar - 1:09

pa što ste onda u kosovu kod knia 1989 četnikovali... tada se još nije puštalo iz zatvora, a niti je tko iz legije dolazio... zaboravio si kako ste vi četnici iz hrvatske podržavali opcioju da se rudare u rudniku stari trg zatrpa odnosno pobije iako su isti također imali pravo deminstrirati svoje nezadovoljstvo, i onda ste odlazeći u jna dragovoljno se prijavljivali da sudjelujete nakon obuke pri postrojbama saveznog supa u orgijanju nad kosovskim albancima... ne diram ti mater, zato što je mater mater, makar otelila kretena tvog kalibra... garant si i njoj u napadu bijesa znao reći da ju jebo parip... to valjda ima samo kod prečanskih krdžanskih psihopata da rođenu mater časte takvim pogrdama... upravo stoga što ne poštuješ svoju roditeljicu, tako olako meni psuješ mater.... usput i vrištiš šizofreno kao i još jedan što je tu skičao... jer se bojiš kukavče.... vi ste eto dvije godine prije dolaska legionara i puštanja razbojnika, btw pušteni su svi razbojnici i srepski i hrvatski, skladištili po stanovima najgornjih katova snajperske puške, ručne bombe i tromblonske mine... vidovnjaci zali što će biti pa se pripremili... koje 2 godine, još 1984 ste ispraznili vojarne po hrvatskim gradovima gdje ste bili sigurni da nećete moći iste zadržati pod svojom kotrolom i sve preselili u one tipa petrinjska Gaćešina kasarna i slično... 
da skratim i ponovim, podigni spomenik onoj hrvatskoj pizdi koja te upozorila da pobjegneš... jebo on sebe a ti njega... da mogu vratiti vrijeme oživio bih svakog čejena kojeg sam liknuo u fajtu, samo da mi je tebe onomad bilo uloviti... pr dragiša stefanović zvani pat koliki god da je bio četnik ali se i pošteno išao fajtati i u fajtu poginuo, dok likovi poput tebe ili onog ološa duška malovića koji je curu podmetnuo iza zavjese a on zgiljao (na kraju ga sjebalo stajanje na raskrižju u Belogradu, propucalo ga s boka, gdje pancirka ne pokriva) a ti sroljo si zgiljao malo dalje i dugo dugo se skrivao u mišjoj rupi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Mon 27 Mar - 1:23

mentalitet wrote:
michaellcmacha wrote:pazi šupčine početničke, ovdje mu smeta redoslijed, a u hrvatskoj iz koje je pobjegao zbog četnikovanja (uzrok) ga isti ne zanima nego posljedica, tj kad su mu rođaci četnici morali skupno otići zbog uzroka... jebalo nanu i dosljednost...

Mamu li ti pokvarenu ustashku nabijem na kolac jer samo tako srpski mutanti razumijete o chemu se radi.Dakle,ja nisam nigdje u novinama prochitao nego sam svjedochio dolasku iz inozemstva vashih "boraca za slobodu" iz Legije stranaca,pushtanje najokorjelijih kriminalaca iz hrvatskih zatvora koji su dobili iskaznice MUP_a i ovlasti da mogu pljachkati i maltretirati sve ljude koji ne misle kao vi ustashe.Dakle,pichka ti materina pokvarena ,to mozesh nekome drugome lagati a ne onom koji je vidio svojim ochima kako bivshi kriminalci postaju policajci a do tada nije bilo nikakvog chetnikovanja srba u Hrvatskoj. A sad marsh u sto pichki materinih,kako napisah vuku tako cu i tebi,kurchi se josh malo tom hrvatskom miroovinom koju ste dobili na guzove lagajuci sa dva izmishljena svjedoka da ste se borili za Hrvatsku.Odrekni se mirovine pichka ti materina profiterska pa cu reci ,oprosti.Znam da zoharu nikada necesh to napraviti jer si pravi srpski mutant koji je prodao vjeru za vecheru.
Ti si ne samo glupa nego i pokvarena usrana lažljiva srbenda koja  pokušava mjenjati budućnost lažući o prošlosti kao što ste to činili i u prijašnjim ratovima. Samo vas je sjebalo moderno doba pa je sve evidentirano od A do Ž tako da uzalud krečiš no svakako pokazuješ nezavidnu glupost i pokvarenost čak i u srpskim razmjerima a to nije nimalo lako dostignuće.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Šandor Winnetou Mon 27 Mar - 1:29

michaellcmacha wrote:pa što ste onda u kosovu kod knia 1989 četnikovali... tada se još nije puštalo iz zatvora, a niti je tko iz legije dolazio... zaboravio si kako ste vi četnici iz hrvatske podržavali opcioju da se rudare u rudniku stari trg zatrpa odnosno pobije iako su isti također imali pravo deminstrirati svoje nezadovoljstvo, i onda ste odlazeći u jna dragovoljno se prijavljivali da sudjelujete nakon obuke pri postrojbama saveznog supa u orgijanju nad kosovskim albancima... ne diram ti mater, zato što je mater mater, makar otelila kretena tvog kalibra... garant si i njoj u napadu bijesa znao reći da ju jebo parip... to valjda ima samo kod prečanskih krdžanskih psihopata da rođenu mater časte takvim pogrdama... upravo stoga što ne poštuješ svoju roditeljicu, tako olako meni psuješ mater.... usput i vrištiš šizofreno kao i još jedan što je tu skičao... jer se bojiš kukavče.... vi ste eto dvije godine prije dolaska legionara i puštanja razbojnika, btw pušteni su svi razbojnici i srepski i hrvatski, skladištili po stanovima najgornjih katova snajperske puške, ručne bombe i tromblonske mine... vidovnjaci zali što će biti pa se pripremili... koje 2 godine, još 1984 ste ispraznili vojarne po hrvatskim gradovima gdje ste bili sigurni da nećete moći iste zadržati pod svojom kotrolom i sve preselili u one tipa petrinjska Gaćešina kasarna i slično... 
da skratim i ponovim, podigni spomenik onoj hrvatskoj pizdi koja te upozorila da pobjegneš... jebo on sebe a ti njega... da mogu vratiti vrijeme oživio bih svakog čejena kojeg sam liknuo u fajtu, samo da mi je tebe onomad bilo uloviti... pr dragiša stefanović zvani pat koliki god da je bio četnik ali se i pošteno išao fajtati i u fajtu poginuo, dok likovi poput tebe ili onog ološa duška malovića koji je curu podmetnuo iza zavjese a on zgiljao (na kraju ga sjebalo stajanje na raskrižju u Belogradu, propucalo ga s boka, gdje pancirka ne pokriva) a ti sroljo si zgiljao malo dalje i dugo dugo se skrivao u mišjoj rupi...
Budaletina ide  "svjedočiti" o onom vremenu jer je on kao neki faktor a neki dan je utvrdio da papovka nije puška i da ju je jako teško postaviti na vrh zgrade!!! I sad takav kreten ide nekome prodavati pamet kao vjerodostojan svjedok tog vremena kao da mi nismo u istome živjeli. Retardus u mp3 i još puno dalje od toga.

_________________
Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Mon 27 Mar - 7:32

M982 Excalibur na djelu...frakmetacijski, koji eksplodira iznad cilja. 
Služi za uništavanje ovakvih stvari, a često i žive sile. 


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Mon 27 Mar - 8:37

Koliko god ovaj rat izgledao gadno, rijeci je o prirodnom povijesnim procesu povrata ruskih zemalja u sastav Ruske Federacije
Ukrajina I Bjelorusija su umjetne tvorevine stvorene 1922 godine od boljsevickih debila Koji su umjetno razbili Rusku drzavu I stvarali nekakve neprirodne tvorevine 
Ukrajinski nacionalizam je nakaza stvorena I  brizljivo njegovana od zapadnih sila u planu unistenja Rusije koja im je uvijek bila kost u grlu.
Naravno, sve sto je neprirodno mora I da propadne pa nije cudo da je nakaza zvana neovisna Ukrajina propala I prije ovoga rata.
 Tako ce propast  i druge neprirodne tvorevine poput Tajvana a I neke blizu Hrvatske.
Takodjer je zavrsetak globalne vladavine takozvanog Zapada isto tako u procesu.
I neprocjenjivo je zadovoljstvo vidjet te kriminalce Koji vladaju Zapadom kako pizde radi toga a ne mogu bas nista da ucine da to sprijece osim da izazivaju pizdarije po svijetu.
Ali prdnuli su u fenjer.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Ringo10 Mon 27 Mar - 9:01

Izgleda da je danas Wagner uzeo velik komad Bahmuta I na Jugu I na Sjeveru grada
Vidio sam mapu I ako je ono istina, saga o Bahmutu se blizi kraju
Ringo10
Ringo10

Posts : 21599
2015-09-24


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Mon 27 Mar - 9:15

Ringo10 wrote:Izgleda da je danas Wagner uzeo velik komad Bahmuta I na Jugu I na Sjeveru grada
Vidio sam mapu I ako je ono istina, saga o Bahmutu se blizi kraju
Zar nisi toliko pismen za staviti tu mapu i ovdje?
Vidio sam i ja na kojoj su Ukri već stigli u Moskvu,
ali znam da nisu. Barem ne još.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Mon 27 Mar - 9:49


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Mon 27 Mar - 9:55


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Eroo Mon 27 Mar - 10:19

Okupirani Melitopolj...
5 komada grunulo...Pz H 2000 ili M142 HIMARS? 
Rekao bih da se ipak  radilo o M142, jer je za haubicu
Melitopol predaleko z a municiju koja se koristi 
za istovremene pogotke od 5 granata.


_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75284
2016-07-22


Back to top Go down

Ruska invazija na Ukrajinu - Page 40 Empty Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum