ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Go down

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima Empty Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Post by vili40 22/1/2016, 19:59

Naime,Petrov je u predizbornoj kampanji prigovarao o obnovi nekih zagorskih cesta koje se nisu obnavljale 20 godina,da je to neko lokalno-zavičajno bla bla.Sad mi je jasno zašto Zagoraca nema u ovoj Vladi.
Spomenuo je i lažne ratne invalide koji nisu postali invalidi na ratištu nego doma.
Inače čovjek je branitelj i ne napadaj ga bez veze.

vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima Empty Re: Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Post by vili40 22/1/2016, 20:07

Inače nisam baš zadovoljan sa izborom ministara iako sam glasao za Most,no dobro,tko mene pita.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima Empty Re: Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Post by vuksadinare 22/1/2016, 20:16

Pa zagoraca u vladi tudjmana osim gregurica i jarnjaka nije bilo...kod racana cacic...za sanaderovu vladu jedino jarnjak...zoki je imao hajdas doncica i jedno vrijeme cacica....mislim da je sam problem u zagorcima kojima je u genima vjecno defenzivni stav i ne bas neka sloga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99087
2015-09-08


Back to top Go down

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima Empty Re: Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Post by n_razbojnik 22/1/2016, 20:18

Zagorska stranka je bila moj favorit na izborima, ali ne i njihova koalicija

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima Empty Re: Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Post by vili40 22/1/2016, 20:24

vuksadinare wrote:Pa zagoraca u vladi tudjmana osim gregurica i jarnjaka nije bilo...kod racana cacic...za sanaderovu vladu jedino jarnjak...zoki je imao hajdas doncica i jedno vrijeme cacica....mislim da je sam problem u zagorcima kojima je u genima vjecno defenzivni stav i ne bas neka sloga
Čačića ne gurati pod Zagorce.
Inače nikad me nije briga od kud je netko nego gledam dal je netko čovjek ili ništarija,ali bode me malo ovo da godinama nema ljudi u vlasti sa sjevera.I sad je preko pola vlade iz Dalmacije plus jedno četvorica iz Metkovića i nemam ništa protiv ni sada ako će napokon sada krenuti na bolje.
vili40
vili40

Male
Posts : 10729
2015-08-02


Back to top Go down

Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima Empty Re: Končevski odbrusio Petrovu i lažnim ratnim invalidima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum