ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Fri 22 Jan - 18:02

Keln -- Nemački imam Sami Abu-Jusuf osvrnuo se na zlostavljanje i seksualne napade koji su se dogodili u novogodišnjoj noći u Kelnu.


On tvrdi da su za napade krive same žene, jer su “nosile parfem i provokativno se obukle“.
“Jedan od razloga zašto su migranti napadali jeste način na koji se žene oblače“, rekao je on.
Nakon brojnih kritika u javnosti, naknadno je pokušao da se opravda. 

“Bilo je među njima i onih koje su bile oskudno obučene i koje su na sebi imale parfem. To je bilo dovoljno za neke Afrikance da ih napadnu. Ali to ne znači da mislim da žene ne bi trebalo tako da se oblače. Svi to moraju prihvatiti“, rekao je on.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=01&dd=22&nav_category=78&nav_id=1088173
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Fri 22 Jan - 18:10

samo naprijed. ovakve izjave nam trebaju. ovo nam treba. treba još 2milijuna arapa, još silovanja, još terorističkih napada, i još više imana i komunjara/liberala da govore kako su su ih njemice provocirale. 

ako i dalje 20% stanovnika bude podržavalo imigrante, i marksizam, onda im ubaciti još 2 milijuna arapa. 

i tako redom.

svi ljudi različiti svi ljudi jednaki, sve kulture jednake
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by n_razbojnik Fri 22 Jan - 18:12

tako nešto su i one feministice rekle  pirat

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by bosanskograhovo Fri 22 Jan - 18:42

Ima smisla,higijena ce zene kostat glave u Njemackoj. Prepustite se vlastitom smradu znoja i osigurajte sebi bezbriznost i sigurnost na ulicama Njemacke.
bosanskograhovo
bosanskograhovo

Posts : 3
2016-01-22


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Fri 22 Jan - 18:49

Picama premazati guzice i macice cvinjskom mascu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Fri 22 Jan - 18:52

Jebem mu ja mater svinjskim butom u svaku poru da mu jebem (kic, hornblower, Trin znate sto vam je ciniti, ali morao sam). I njega i sve njegove koliko ih god ima od Urala do Atlantika uzgat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Fri 22 Jan - 18:55

cvinjskom nogicom,cvinjskom nogicom,to je ponizavajuce za Khozoepe.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by mutava baštarda Fri 22 Jan - 19:25

Što bi nakon izjave s klerikom? Jel' mu uzelo ausvajs i umočilo u katran i perije te izgnalo ili to nije politički korektno... Uglavnom dobra tema za zajebavat moje liberalne prije na privremenom radu u Njemačkoj...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by jastreb Fri 22 Jan - 19:35

VUČIĆU PEDERU wrote:Keln -- Nemački imam Sami Abu-Jusuf osvrnuo se na zlostavljanje i seksualne napade koji su se dogodili u novogodišnjoj noći u Kelnu.


On tvrdi da su za napade krive same žene, jer su “nosile parfem i provokativno se obukle“.
“Jedan od razloga zašto su migranti napadali jeste način na koji se žene oblače“, rekao je on.
Nakon brojnih kritika u javnosti, naknadno je pokušao da se opravda. 

“Bilo je među njima i onih koje su bile oskudno obučene i koje su na sebi imale parfem. To je bilo dovoljno za neke Afrikance da ih napadnu. Ali to ne znači da mislim da žene ne bi trebalo tako da se oblače. Svi to moraju prihvatiti“, rekao je on.


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=01&dd=22&nav_category=78&nav_id=1088173
Zašto si na avatar metnija Hrvata?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by mutava baštarda Fri 22 Jan - 19:35

oho... Večeras u Peti dan prva tema Keln... Pokušali su zataškat, ali toliko sranja se dogodilo da je to bila nemoguća misija...... reć će tri kralja; Barbarossa pixxx ti materina di si nas ovo doveo...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by mutava baštarda Fri 22 Jan - 21:23

u pixxx materinu ove babe u Petom danu... nije kriv islam :)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by mutava baštarda Fri 22 Jan - 21:24

da je pjevač Vuco u studiju odmah bi je potegao nogom u glavu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by dijagram Fri 22 Jan - 21:24

ona emina je sve lijepo objasnila, u otvorenom neku vecer
emina je emancipirana muslemanka
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by AlfaOmega Fri 22 Jan - 21:43

Pa i upravu je. Novi ljudi, nova pravila. :)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10254
2015-09-11


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Fri 22 Jan - 21:46

kolerik wrote:Jebem mu ja mater svinjskim butom u svaku poru da mu jebem (kic, hornblower, Trin znate sto vam je ciniti, ali morao sam). I njega i sve njegove koliko ih god ima od Urala do Atlantika uzgat.
U ovom slučaju - samo se složiti s tobom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by jastreb Sat 23 Jan - 9:12

Ne znam jeste li primijetili da među nesretnim prognanicima nema niti jednog bradonje.

Svi uredno obrijani i podšišani.

Nema žena u hidžabima.

No kad dobiju smještaj ili boravak,te se navike mijenjaju.

Rastu kose,rastu bradurine,a žene se maskiraju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Kermit Sat 23 Jan - 10:47

U biti ovo je dobro, jer su upravo žene te kojima je najviše ispran mozak sa emigrantima, koje traže da ih se sve pusti, koje padaju na jeftinu propagandu udavljenih dječačića, koje volontiraju po kampovima, skupljaju odjeću, plaču pred TV-om i čitaju debilne članke i povjeruju u iste
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Sat 23 Jan - 11:53

jastreb wrote:Ne znam jeste li primijetili da među nesretnim prognanicima nema niti jednog bradonje.

Svi uredno obrijani i podšišani.

Nema žena u hidžabima.

No kad dobiju smještaj ili boravak,te se navike mijenjaju.

Rastu kose,rastu bradurine,a žene se maskiraju.
Dobro si primjetio..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Sat 23 Jan - 12:03

asilovski wrote:U biti ovo je dobro, jer su upravo žene te kojima je najviše ispran mozak sa emigrantima, koje traže da ih se sve pusti, koje padaju na jeftinu propagandu udavljenih dječačića, koje volontiraju po kampovima, skupljaju odjeću, plaču pred TV-om i čitaju debilne članke i povjeruju u iste
zato je ovo super. ovakvi događaji su super. daj bože još više ovakvih događaja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Guest Sat 23 Jan - 13:30

mutava baštarda wrote:Što bi nakon izjave s klerikom? Jel' mu uzelo ausvajs i umočilo u katran i perije te izgnalo ili to nije politički korektno... Uglavnom dobra tema za zajebavat moje liberalne prije na privremenom radu u Njemačkoj...
Vidiš nije to loše, ako neku muž zapostavlja ili mu se zbog nečega želi osvetiti, obuče minić, pluća na izvolite i prošeta kraj par muja..sve su ostalo nijanse
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!) Empty Re: Nemacki imam: Zene same krive sto ih migranti napali (?!)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum