ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

roštiljanje mutantne rasističke gamadi

Go down

roštiljanje mutantne rasističke gamadi Empty roštiljanje mutantne rasističke gamadi

Post by Gast 14/2/2023, 21:02

https://narod.hr/svijet/republikanka-nancy-mate-bivsoj-vodecoj-cenzorici-twittera-cenzurirali-ste-vrhunske-znanstvenike-i-doktore
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

roštiljanje mutantne rasističke gamadi Empty Re: roštiljanje mutantne rasističke gamadi

Post by mentalitet 14/2/2023, 23:15

škutor wrote:https://narod.hr/svijet/republikanka-nancy-mate-bivsoj-vodecoj-cenzorici-twittera-cenzurirali-ste-vrhunske-znanstvenike-i-doktore

Nije nishta toliko strashno shto je cenzurirala tudje upise nego je strashno shto je imala toliko sljedbenika.Tako ti je i sa ustashama,nisu oni bili toliko opasni dok nisu iza njih stale schvabe pa su odjednom postali hrabri u osnivanju djechijih logora (mene bi bilo sramota reci da sam hrvat,pa zato kada me pitaju odakle dolazim kazem iz Makedonije),dodushe chovjek ne smije grijeshiti dushu i priznati da je manjina hrvata bila protiv nacizma ali se ne chuju ili su izumrli.Opet ste korisne schwapske budale i ne kuzite kamo svijet srlja.Opet vas lazu i obmanjuju da cete biti netko i neshto,i da ce vas netko zashtititi pa cete valjda opet krenuti na Rusiju.Samo ima jedan zajeb,rusi vishe nece ici ratovati po Europi i oslobadjat je od zla nego ce parkirati iz zraka par kindzala pa si zauvijek jebite pokvarenu mater.Kuzish?Njima ionako ta stara pokvarena kolonijalna kurvetina ne treba.

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5025
2020-07-05


Back to top Go down

roštiljanje mutantne rasističke gamadi Empty Re: roštiljanje mutantne rasističke gamadi

Post by Gast 15/2/2023, 01:04

mentalitet wrote:
škutor wrote:https://narod.hr/svijet/republikanka-nancy-mate-bivsoj-vodecoj-cenzorici-twittera-cenzurirali-ste-vrhunske-znanstvenike-i-doktore

Nije nishta toliko strashno shto je cenzurirala tudje upise nego je strashno shto je imala toliko sljedbenika.Tako ti je i sa ustashama,nisu oni bili toliko opasni dok nisu iza njih stale schvabe pa su odjednom postali hrabri u osnivanju djechijih logora (mene bi bilo sramota reci da sam hrvat,pa zato kada me pitaju odakle dolazim kazem iz Makedonije),dodushe chovjek ne smije grijeshiti dushu i priznati da je manjina hrvata bila protiv nacizma ali se ne chuju ili su izumrli.Opet ste korisne schwapske budale i ne kuzite kamo svijet srlja.Opet vas lazu i obmanjuju da cete biti netko i neshto,i da ce vas netko zashtititi pa cete valjda opet krenuti na Rusiju.Samo ima jedan zajeb,rusi vishe nece ici ratovati po Europi i oslobadjat je od  zla nego ce parkirati iz zraka par kindzala pa si zauvijek jebite pokvarenu mater.Kuzish?Njima ionako ta stara pokvarena kolonijalna kurvetina ne treba.


PONAVLJANA LAŽ POSTAJE OSNOVA ZA MNOGE BOLESTI
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

roštiljanje mutantne rasističke gamadi Empty Re: roštiljanje mutantne rasističke gamadi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum