ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti

Go down

anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti  Empty anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti

Post by Gast 7/2/2023, 20:16

https://www.index.hr/vijesti/clanak/sto-sada-s-izborima-hdzu-ovakvo-stanje-s-izbornim-jedinicama-odgovara/2436142.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_d
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti  Empty Re: anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti

Post by Eroo 8/2/2023, 14:56

Pročitao sam samo naslov teme i to mi je sasvim dovoljno.
Samo ću reći jednu stvar: od , znate od čega, se ne može napraviti dobra pita. 
Dok god ne odu neke stare generacije i njihov okot, nikad nećete imati nekoga
koji mlatara sa zlatnom palicom. I kad bi ga dobili situacija u kokošinjcu
od Sabora bi bila ista kao i danas. Kako se neki (većina) nađu u Saboru
meni nije do kraja jasno. Valjda je do naroda...da, potpuno sam siguran da je do naroda. 
Narod je takav kakav je, to se ne može promijeniti tek tako.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74713
2016-07-22


Back to top Go down

anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti  Empty Re: anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti

Post by Gast 8/2/2023, 22:21

nama je milanče lupija ka šta svašta lupa i promašija al izrečenim pogodija

mi hrvati imamo slučajno državu
al nije naša ,,,nije hrvatska

e tako je sa skoro svim državama na svitu

dali anemija moju slutnju će učinit iz inata il iz pameti il po ucijeni

to je na maštu

al da se kuva

kuva se ,,,
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti  Empty Re: anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti

Post by Gast 8/2/2023, 22:46

večeras anemija poslala matu palića kod bujanca

anesteziranje ustašije

izbori su tu
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti  Empty Re: anemija namjerno srlja u vanredne i želi prije remetinca hdz izbrisati iz povjesti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum